جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 24 Nov 2017
میگنا : معلم یک گنجینه‌ ناب است
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ / ۰۹:۱۹ -
12 Sep 2017
کد مطلب: 41914
۱

آزمون زبان وزارت بهداشت برای نخستین بار در کشور الکترونیکی برگزار مي شود

آزمون زبان وزارت بهداشت برای نخستین بار در کشور الکترونیکی برگزار مي شود
به گزارش میگنا محمد حسین پور کاظمی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به آغاز ثبت نام چهل و دومين آزمون زبان وزارت بهداشت ( MHLE ) از امروز ساعت ١٨ گفت: در دوره هاى قبلى اين آزمون كاغذى برگزار مى شد و داوطلبان به سوال ها در پاسخنامه پاسخ مى دادند.

وى در ادامه به برگزارى آزمون زبان وزارت بهداشت به صورت الكترونيك اشاره كرد و گفت: با ايجاد زيرساخت هاى لازم در مركز سنجش پزشكى وزارت بهداشت آزمون زبان ( MHLE ) براى نخستين بار به صورت الكترونيك در كشور برگزار مى شود.

پوركاظمى عنوان كرد: چهل و دومين آزمون زبان وزارت بهداشت ( MHLE ) در سه شهر تهران، اصفهان و تبريز به صورت الكترونيك در تاريخ ١٣ مهر برگزار مى شود.

رئيس سنجش آموزش پزشكى وزارت بهداشت گفت: داوطلبان مى توانند با مراجعه به سايت سنجش پزشكى به نشانى www.sanjeshp.ir در چهل و دومين آزمون زبان وزارت بهداشت ثبت نام كنند راهنما و نحوه چگونگى آزمون متعاقبا در سايت سنجش پزشكى اعلام مى شود.

وی يادآور شد: در چهل و دومین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت محدودیت ظرفیت ثبت نام به دلیل الکترونیکی برگزار شدن آزمون وجود دارد و برخلاف دوره های قبل ثبت نام در این دوره از آزمون با تکمیل ظرفیت پایان می پذیرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

شکست خوردن و زمین خوردن یک اتفاق است تسلیم‌شدن و بلندنشدن یک انتخاب است. نگذار انتخاب‌هایت اسیر اتفاق‌ها شود..!!!