جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 15 Dec 2017
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ / ۱۰:۵۲ -
9 Oct 2017
کد مطلب: 42120
۲
۴

آخرین وضعیت بحث واگذاري رشته‌ روان شناسي باليني

آخرین وضعیت بحث واگذاري رشته‌ روان شناسي باليني
به گزارش میگنا دكتر مجتبی شریعتی نیاسر در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت رشته های مشترک وزارت علوم تحقیقات و فناری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: در ارتباط با رشته هایی مشترک مذکور که نظرات متفاوتی در خصوص دستگاه مجری این رشته ها وجود دارد، یک کارگروه تشکیل شد و نمایندگان دو وزارتخانه علوم و بهداشت و چند نفر از اساتید فرهیخته به صورت مستقل عضو این کمیته هستند. دراین کمیته در خصوص رشته هایی مانند روانشناسی بالینی، فیزیولوژی ورزشی و چند رشته دیگر که بین دو وزارتخانه علوم و بهداشت مشترک است تصمیم گیری می شود، ولی هنوز این کمیته به جمع بندی نهایی نرسیده است.

معاون آموزش وزارت علوم افزود: بنابراین کماکان این رشته ها به صورت گذشته به کار خود ادامه می دهند تا زمانی که کارگروه بتواند به جمع بندی برسد.
نام شما

آدرس ايميل شما

سوزان قوامی
Iran, Islamic Republic of
من با انتقال روانشناسی بالینی به وزارت بهداشت موافق هستم. خواهشمندم به داد ما روانشناسان بالینی که نیازمند کار عملی هستیم برسید
خليل
Romania
بإسلام
رشته روانشناسي باليني مرتبط با سلامت مردم هست و واحد هاي درسي آن بايد در محيط آموزشي ودرماني انجام شود و چون وزارت علوم فاقد بيمارستان هست نميتواند روانشناس مجرب تحويل جامعه دهد پس اگه وزارت علوم فاقد انتقالي باشد سلامت رواني مردم را ناديده ميگيرد.
مجید
Iran, Islamic Republic of
وزارت بهداشت هم گلی به سر فارغ التحصیلان بالینی اش نزده چه با کلینیک هایش چه بی کلینیک هایش
رشته ای که در ایران سه پدر یا بلکه بیشتر دارد وضعیتش بهتر از این نمی شود.
وزارت علوم و بهداشت در بخش آموزش و سازمان نظام روانشناسی در بخش صدور مجوز فعالیت کاری با روانشناسی کرده اند که همه فارغ التحصیلان را دچار مشکل کرده اند.
Iran, Islamic Republic of
دقیقا
چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟!
ریشه های حسادت چیست ؟ درمان حس حسادت
۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
ای انسان حرفی را بزن که بتوانی آنرا بنویسی و چیزی را بنویس که بتوانی آنرا امضاء کنی و چیزی را امضاء کن که بتوانی به آن متعهد باشی