سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 21 Nov 2017
میگنا : معلم یک گنجینه‌ ناب است
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ / ۱۲:۱۹ -
15 Oct 2017
کد مطلب: 42170
۱
تظاهرات روانشناسان سیاه‌پوش آمریکایی در اعتراض به خودشیفتگی ترامپ!

تظاهرات روانشناسان آمریکایی علیه ترامپ

تظاهرات روانشناسان آمریکایی علیه ترامپ
میگنا:گروهی از روانشناسان روز گذشته (شنبه) با تظاهرات در نیویورک خواستار برکناری دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا شدند.
به گزارش نیویورک پست، این گروه که شامل بیش از 100 روانشناس و کارشناس بهداشت روانی بودند به برکناری ترامپ از قدرت تاکید داشتند.

هری سیگال، روانشناس دانشگاه کورنل که در این تجمع حضور داشت گفت: ما می‌توانیم قدرت ترس پنهان ترامپ مبنی بر ضعف و بی ارزش بودن وی را با شیوه مقاومت وی در برابر هرگونه انتقاد درک کنیم.

میشل گولاند، یک روانشناس بالینی به نیویورک پست گفت: مهم نیست این بیماری چقدر ابتدایی باشد، او بی‌خیال هیچ چیز نمی‌شود. کشور از شخصیت خودشیفته وی رنج می‌برد.
این روانشناس در ادامه گفت: او دارای هیچ نوع حس همدلی نیست. شما می‌توانید این مسئله را احساس کنید.

تظاهرکنندگان لباس‌های سیاه بر تن کرده بودند و نوارهای قرمز رنگی را دور گردن خود انداخته بودند. رهبری این گروه تظاهرکنندگان را «پیتر فرانکل»، یک روانشناس از دانشگاه «سیتی کالج» در نیویورک، بر عهده داشت که خودش هم یک طبل در دست داشت و آهنگ آرامی را می نواخت.
این تظاهرات بوسیله گروهی از روانشناسان که معتقدند ترامپ از مشکل «خودشیفتگی زیان آور» رنج می برد، سازماندهی شده است. این گروه قصد دارد در سراسر آمریکا تظاهرات برگزار کند تا در خصوص مشکل ترامپ و اینکه وی قصد دارد یک جنگ هسته ای راه اندازی کند، به همگان هشدار دهد.

عکس دونالد ترامپ پیشتر هم به دلیل تلاش برای لغو اوباماکر اعتراض گروه های مختلف را برانگیخت و با مخالفت های شدیدی مواجه شد.
وی روز جمعه فرمان قطع پرداخت یارانه به شرکت های بیمه درمانی برای اقشار کم درآمد را صادر کرد. او همچنین اعلام کرد که اوباماکر را آهسته آهسته از بین خواهد برد.
این تظاهرات توسط گروه Duty to Warn PAC، یک گروه روانشناس برگزار شد که معتقدند ترامپ دارای خودشیفتگی خطرناکی است.
 
 
 
مرجع : تسنيم-باشگاه خبرنگاران
نام شما

آدرس ايميل شما

شکست خوردن و زمین خوردن یک اتفاق است تسلیم‌شدن و بلندنشدن یک انتخاب است. نگذار انتخاب‌هایت اسیر اتفاق‌ها شود..!!!