شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 16 Feb 2019
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ / ۱۲:۳۱
کد مطلب: 42826
۱
رئیس بهزیستی شهرستان تبریز؛

مراکز روانشناسی بدون مجوز اما دارای صلاحیت علمی تبریز مجوز دار می‌شوند

مراکز روانشناسی بدون مجوز اما دارای صلاحیت علمی تبریز مجوز دار می‌شوند
میگنا: سیروس عزیز زاده صبح امروز در مراسم آغاز اجرای طرح نظارت مشترک بهزیستی و نظام روانشناسی استان بر مراکز و خدمات مشاوره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای، اظهار داشت: یکی از اساسی‌‌‌ترین مشکلات شهرستان تبریز نظارت بر مراکز روانشناسی است و از آنجایی که بخش عمده خدمات در حوزه پیشگیری صورت می‌گیرد مشکل نظارتی در این حوزه‌ها وجود دارد.

وی ادامه داد: اجرای این طرح نیز در این راستا صورت می‌گیرد که مراکزی که دارای مجوز هستند به کار خود ادامه دهند و مراکزی که بدون مجوز اما دارای صلاحیت علمی می‌باشند با تشویق سازمان بهزیستی در کنار ما از دانش آنها استفاده شود و با اعطای مجوزهای لازم به این مراکز تعداد مراکز مجاز در استان را افزایش دهیم.

رئیس بهزیستی شهرستان تبریز با اشاره به فعالیت‌‌های این سازمان در راستای کاهش طلاق، عنوان کرد: اخیرا در امر طلاق بهزیستی به تنهایی و با کمک بخش خصوصی فعالیت‌هایی داشته و امیدواریم با افزایش مراکز مجاز و خدمات آنها در این امر مشاوره و مداخله در این امر را افزایش دهیم.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: نیاز به مداخله در این حوزه مشهود است تا با این مداخله امر طلاق کاهش یابد زیرا بعد از طلاق به مشکلاتی عدیده‌‌ای گرفتار می‌آییم که زیبنده شهرمان نیست و باید بتوانیم جلوی این معضل را بگیریم.
مرجع : آناج
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

احتمال خیانت برونگرا‌ها بیشتر است یا درونگراها؟
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران انتخاب شد
مواجهه با دنیای فلسفه و روانشناسی با «درمان شوپنهاور»
ازدواج چشم بسته، داماد جوان را به خاک سیاه نشاند
کسانی که شما را دوست دارند حتی اگر هزار دلیل برای رفتن وجود داشته باشد هرگز رهایتان نخواهند کرد، آنها یک دلیل برای ماندن خواهند یافت.