دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷ - 25 Jun 2018
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۰:۴۰
کد مطلب: 44473
۲
۱
زمان برگزاری آزمون سنجش هوش

آغاز ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان متوسطه اول

آغاز ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان متوسطه اول
میگنا: حذف آزمون های چهارگزینه ای تستی از دوره ابتدایی سرانجام در اردیبهشت به نتیجه رسید و دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس استعدادهای درخشان پایه هفتم تعیین وضعیت شدند.

براساس تصمیم مرکز سنجش آموزش و پرورش دانش آموزان متقاضی از روز شنبه 19 تا 24 خرداد ماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه سنجش هوش آموزش و پرورش و ثبت نام در آن برای شرکت در سنجش هوش اقدام کنند.

بر این اساس دانش آموزان متقاضی می توانند از تاریخ 19 لغایت 24 خرداد ماه برای ثبت نام و شرکت در سنجش هوش به آدرس hoosh.medu.ir مراجعه نمایند.
 
آزمون سنجش هوش پنجم مردادماه برگزار می شود و پذیرفته شدگان در این آزمون امکان تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان را پیدا می کنند؛ معیار سنجش در این آزمون صرفا مبتنی بر هوش افراد و بدون نیازی به مطالعه منابع درسی یا غیر درسی، شرکت در کلاس های تقویتی،حضور در موسسات آمادگی آزمون و تهیه کتاب های جانبی نیست و خانواده‌ها از هزینه کردن در این مسیر اجتناب نمایند. و چنانچه پذیرفته شدگان قبلاً در مدارس غیردولتی ثبت نام کرده باشند در فرایند انتقال آنها به مدارس استعدادهای درخشان، هزینه‌ای به خانواده‌ها تحمیل نخواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

نیک
Iran, Islamic Republic of
خیلی زحمت کشیدن اضطرابو که کم نکردن حالا هم میخوان به هرکی قبول نشد بگن خنگ
آخه کجای دنیا اینطوری پسرفت میکنن من نمیدونم
در بشقاب کوچک‌تر غذا بخورید
مشاوره تلفنی برای چه افرادی مناسب است؟
والدینی که مانع رشد کودک می‌شوند
از دایره امن خود بیرون بیایید!
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری. وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو باور داره...