سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - 20 Aug 2019
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ / ۱۴:۴۵
کد مطلب: 45039
۰

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کنکور 97

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کنکور 97
میگنا: دفترچه انتخاب رشته دوره‌ کارشناسی پیوسته پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد بر روی سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد قرار گرفت.

داوطلبان پذیرش در این دوره باید با مراجعه به سامانه ثبت نام اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org برای دریافت و مطالعه دفترچه راهنمای این دوره اقدام کنند.

داوطلبان باید 20 رشته شهر از یک مجموعه و یک نظام آموزشی از میان رشته شهرهای ارائه شده در سامانه انتخاب کنند.

متقاضیانی که تمایل به انتخاب رشته شهر از نظام‌های آموزشی متفاوت را دارند می‌توانند مجددا با خرید کارت اینترنتی ثبت نام نسبت به انتخاب 20 رشته شهر از نظام آموزشی دیگر اقدام کنند.

زمان ثبت نام برای دوره های کارشناسی پیوسته پذیرش براساس سوابق تحصیلی نیمسال اول 97-98 دانشگاه آزاد متعاقبا از سوی مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه اعلام می‌شود.

 

* فایل کمکی
دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 دو نوع دفترچه با آزمون و بدون آزمون می باشد.
داوطلبان شرکت کننده در انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کنکور 97 دقت نمایند که تمام مطالب وجود در دفترچه را به طور کامل مطالعه نمایند و در هنگام انتخاب رشته نیز کد رشته های تحصیلی را با دقت وارد کرده و کنترل نمایند .
 
انواع نظام آموزشی
دانشگاه آزاد به دو صورت تمام وقت و پاره وقت دانشجو می پذیرد.

نظام آموزشـی تمام وقـت:
ایـن نظـام آموزشـی بـراي دانشجویانی است که تمامی وقت خود را صرف تحصـیل در دانشگاه می نمایند و کلاسهاي درس آنها ممکن است صبح یـا عصر و یا هر دو وقت باشد. حداکثر طول مـدت تحصـیل در نظام آموزشی تمام وقت براي دوره کارشناسی پیوسـته ۶ سـال می باشد.

نظام آموزشی پاره وقـت: نظـام آموزشـی پاره وقت در مقطع کارشناسی رشـته هـاي غیرپزشـکی در تعداد زیادي از واحدهاي دانشگاهی ایجاد شده است. حداکثر مدت مجاز تحصیل در نظام آموزشی پاره وقت ۸ سـال میباشد. چنانچه دانشجویان نظام آموزشی پاره وقت امکـان انتخـاب و گذراندن واحدهاي درسی بیشـتري را در هـر نیمسـال داشـته باشند می توانند این دوره را مانند دانشـجویان نظـام آموزشـی تمام وقت در حداقل مدت طی نمایند.

قابل ذکر است کـه بـه فـارغ التحصـیلان ایـن نظـام آموزشی مانند نظام آموزشی تمام وقت مدرك تحصیلی رسمی مربوط به نظام آموزشی پاره وقت اعطاء خواهد شد. از لحاظ ارزش علمی و استخدامی بـین مـدرك فراغـت از تحصیل تمام وقت و پاره وقت اختلافی وجود ندارد.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

مهارت های تست زنی در کنکور
خسته‌ام از شغلم!
۱۱ اشتباه رایج زبان بدن که نمی‌دانستید
اگر آدم حساسی هستید، بخوانید
یک رابطه خوب زمانی است که کسی پذیرای گذشته، پشتیبان امروز و مشوق فردایتان باشد.