پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - 20 Feb 2020
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ / ۰۹:۱۰
کد مطلب: 46354
۴
۱
توجه به سلامت روانی - اجتماعی در برنامه های وزارت بهداشت

نامه منظومه انجمن های علمی روان شناسی و مشاوره ایران به سرپرست وزارت بهداشت

نامه منظومه انجمن های علمی روان شناسی و مشاوره ایران به سرپرست وزارت بهداشت
میگنا: در نامه شورای اجرایی منظومه انجمن های علمی روانشناسی و مشاوره ایران، به دکتر سعید نمکی سرپرست وزارت بهداشت، آمده است:

مواضع جناب عالی را در خصوص اهمیت سلامت روانی - اجتماعی، رسیدگی به سالمندان، ساماندهی جمعیت و مواجهه با حوادث آسیب زا (رانندگی) ارج می نهیم.

در این نامه عنوان شده است؛ پر واضح است که مدیریت این بحران ها در گرو استفاده بهینه از همه امکانات موجود در کشور با نگرش فراسازمانی و ملی است. لذا، یکی از نقش های مهم جناب عالی در این برهه، ایجاد هماهنگی و هم افزایی بین تمام منابع موجود در دستیابی به هدف بزرگ ارتقاء سلامت روانی - اجتماعی است.


منظومه انجمن های علمی روانشناسی و مشاوره ایران، آمادگی خود را برای مشارکت فعال در برنامه های مربوط با ارتقاء سلامت روانی - اجتماعی اعلام می دارد.

منظومه انجمن های علمی روانشناسی و مشاوره ایران، شامل : انجمن روانشناسی سلامت ایران، انجمن روانشناسی بالینی ایران، انجمن مطالعات سالمندی، انجمن علمی روانشناسی نظامی، انجمن روانشناسی صنعتی و سازمانی ایران، انجمن روانشناسی بالینی کودک و نوجوان ایران، انجمن علوم و فناوری های شناختی ایران، انجمن روانشناسی اجتماعی ایران، انجمن روانشناسی کودکان استثنایی، انجمن مشاوره ایران، انجمن روانشناسی تربیتی، انجمن روانشناسی ایران، انجمن ایرانی روانشناسی، است.
 
 
 
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

زهرا علی پور
Iran, Islamic Republic of
وزارت بهداشت را اینقدر گنده نکنید .
مشکلات فرزندان طلاق؛ از احساس گناه تا پرخاشگری
سه اختلال مرتبط با اضطراب که ممکن است درباره آن‌ها ندانید
يك روانشناس مطرح در بين نامزدهاي انتخاباتي مجلس تهران
پیشنهاد تاسیس وزارتخانه سلامت روان، غیرعملی و غیرکارشناسی است
کسانی که شما را دوست دارند حتی اگر هزار دلیل برای رفتن وجود داشته باشد هرگز رهایتان نخواهند کرد، آنها یک دلیل برای ماندن خواهند یافت.