پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ - 18 Jul 2019
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ / ۲۲:۵۳
کد مطلب: 46987
۱

کارگروه روانشناسی سلامت در پلدختر تشکیل شد

کارگروه روانشناسی سلامت در پلدختر تشکیل شد
میگنا: حسین قربانی روز پنجشنبه افزود: تیم روانشناسی قرارگاه جهادی با همکاری دانشگاه متشکل از اساتید و دانشجویان رشته های روانشناسی و روانپزشکی با حضور در شهر پلدختر فعالیت های پیشگیرانه و درمانی را آغاز نمودند.

وی اظهار داشت: این کار گروه با تشکیل کارگاه های آموزشی برای کارشناسان بهداشت روان و مربیان مهد کودک آموزه های متنوعی را در زمینه نحوه رفتار با افراد آسیب دیده از سیل ارائه می کند.

قربانی بیان کرد: این تیم روانشناسی با حضور در کمپ های محل اسکان سیل زدگان ضمن غربالگری و گفت و گو های روان درمانی با افراد سیل زده به ویژه کودکان نسبت به برگزاری جشن و بازی های روانشناختی همراه با توضیح اسباب بازی های کودکان خانواده‌های ساکن در کمپ را مورد حمایت روحی و عاطفی قرار می دهند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد اضافه کرد: این واحد با راه اندازی اتوبوس دندانپزشکی و نیز ایجاد درمانگاه های سیار پزشکی و تشکیل کارگروه روانشناسی سلامت در پلدختر در راستای حمایت از سیلزدگان اقداماتی انجام داده است.

داریوش جاوید ادامه داد: هدف از این اقدامات را تقویت روحیه و رسیدگی به وضعیت روحی و روانی سیل زدگان به ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان است.
مرجع : ایرنا
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

نپذیرفتن شخصیت فردی، عامل تنش های رفتاری در افراد
تصاویر/ مراسم افتتاحیه دوره آموزشی توجیهی مجریان طرح نماد
راه اندازی سامانه پایش مشارکت علمی ایرانیان در جهان
هفت شیوه روان‌درمانی در مثنوی
تا حالا هيچ آدم قوى اى كه گذشته آسونى داشته باشه نديدم .