پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ - 18 Jul 2019
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ / ۲۳:۲۹
کد مطلب: 46989
۱

پتیم روان شناسی سپاه در آق‌قلا مشغول ارائه مشاوره‌ به مردم سیل‌زده است

میگنا: سردار «احمد عبداللهی» اظهار کرد: معاونت بهداشت و درمان سپاه در استان‌های سیل‌زده گلستان، لرستان و خوزستان کماکان حضور دارد و به سیل‌زدگان خدمت‌رسانی می‌کند.

وی با بیان اینکه کارهای درمانی ناشی از سیل در آق‌قلا به پایان رسیده است، گفت: به دلیل عدم نیاز به عمل و خدمات جراحی در آق‌قلا، این روزها معاونت بهداشت و درمان سپاه در این منطقه سیل‌زده با راه‌اندازی یک پست اورژانس در حال خدمت‌رسانی به مردم است و بیمارستان صحرایی سپاه در آق‌قلا پس از چندین روز خدمت‌رسانی به مردم، به کار خود پایان داد.

معاون بهداشت و درمان سپاه یادآور شد: تیم روانشناسی سپاه در آق‌قلا کماکان مشغول ارائه مشاوره‌های روحی و روانی به مردم سیل‌زده است.

سردار عبداللهی در پایان با بیان اینکه بیمارستان صحرایی سپاه در پلدختر و واحد جراحی سیار سپاه در معمولان، کماکان به مردم سیل‌زده خدمات رایگان ارائه می‌دهند، گفت: ما در خوزستان نیز حضور فعال داریم و پاسخگوی نیازهای بهداشتی و درمانی مردم سیل‌زده هستیم.
مرجع : میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

تصاویر/ مراسم افتتاحیه دوره آموزشی توجیهی مجریان طرح نماد
راه اندازی سامانه پایش مشارکت علمی ایرانیان در جهان
هفت شیوه روان‌درمانی در مثنوی
ایران به یک میلیون روان شناس نیاز دارد
در نهان به آنان دل می بندیم ؛ که دوستمان ندارند و در آشکار از آنان که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما... دکتر علی شریعتی