سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - 26 May 2020
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۸ / ۲۰:۲۳
کد مطلب: 47620
۱

دبیرخانه علمی دانشگاه آزاد در حوزه روان شناسی راه اندازی می شود

دبیرخانه علمی دانشگاه آزاد در حوزه روان شناسی راه اندازی می شود
میگنا: به گزارش دانشگاه آزاد اسلامی محمدعلی اکبری رئیس دبیرخانه پایش آزاد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دبیرخانه علمی دانشگاه آزاد استان قم در آینده‌ای نزدیک در سه محور برنامه علمی اسرا، برنامه زیارت و برنامه فرش دستباف در دانشگاه آزاد اسلامی استان قم ایجاد و فعالیت خود را آغاز می‌کند.
 
وی با اشاره به برنامه هایی دانشگاه آزاد اسلامی قم افزود: پیش‌بینی می‌شود در برنامه های «زیارت» و «اسرا» که در حوزه روان شناسی است، حداقل تا یک سال و نیم آینده خروجی خوبی از دانشگاه آزاد اسلامی قم داشته باشیم.

رئیس دبیرخانه پایش آزاد دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اجرای برنامه علمی اسرا تاکید کرد: یکی از برنامه‌های دبیرخانه علمی استان قم، اجرای برنامه علمی اسراست که در این راستا برنامه‌ریزی‌ها و زمینه‌های لازم برای انعقاد تفاهم‌نامه فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی استان قم و دانشگاه علوم قرآن و حدیث به منظور اجرای برنامه علمی اسرا فراهم شده که امیدواریم پس از بررسی‌های لازم در آینده‌ای نزدیک شاهد انعقاد تفاهم‌نامه همکاری برای اجرایی‌شدن برنامه علمی اسرا باشیم.

علی‌اکبری با اشاره به معنای لغوی واژه اسرا گفت: برنامه علمی اسرا خلاصه شده‌ای از «الگوی سلامت و رشد انسان» است که با محوریت روان‌شناسی فعالیت می‌کند.
وی با اشاره به اهداف ایجاد دبیرخانه علمی استانی در دانشگاه آزاد اسلامی قم افزود: این دبیرخانه با هدف درآمدزایی در دانشگاه آزاد اسلامی قم ایجاد می‌شود تا در مرحله نخست، پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری را در قالب موضوعات خاصی هدفمند کند و در مراحل بعدی برای دانشگاه درآمدزایی داشته باشد.

رئیس دبیرخانه پایش آزاد دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: درصدد هستیم کتابخانه بزرگی برای دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد کنیم که تمام اطلاعات در آن جمع‌آوری و تبدیل به منبع اطلاعاتی بزرگ شود.
 
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

قتل فجيع دختر ۱۴ ساله توسط پدر سنگدل
با این ۳ نکته دانش‌آموزان بدقلق را به درس‌خواندن تشویق کنیم
شخصیت زنان از دیدگاه شینودا بولن
۸ عاملی که باعث می‌شود خاطرات‌مان را فراموش کنیم
بیماری ام اس با چه علائمی بروز می‌کند؟
چگونه بعد از ماه رمضان چاق نشویم؟
مقدمه ای بر مشاوره طلاق
چرا از بعضی چیز‌ها می‌ترسیم؟
ضرورت و اهمیت زبان بدن
افسردگی ما را چاق‌تر می‌کند
همه چیز درباره فلسفه «ایکیگای-Ikigai»
خوابیدن در 10 ثانیه +تکنیک‌ها و توصیه‌های موثر
مشکل فکر های بسته این است که دهانشان پیوسته باز است...