يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - 31 May 2020
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۰
کد مطلب: 47641
۱

عکس/ بلای عجیبی که نیش مار سرانگشت یک مرد آورد

عکس/ بلای عجیبی که نیش مار سرانگشت یک مرد آورد
میگنا: تابناک با تو نوشت: چیزهایی درباره مارگزیدگی شنیده بودم، اما آن یک مار کوچک بود و من اهمیتی ندادم، نیش آن دردی نداشت و به رغم آن، هرگز فکر نکردم که نیش مار بخواهد تا این حد بزرگ بشود، من به بیمارستان رفتم، به طوری که پزشکان برای خشک کردن خون، زخم را باز کردند، پس از آن انگشتم به حالت طبیعی خود بازگشت.

یک مار کوچک انگشت مردی را گزید و شکل آن را تغییر داد. بنا به گزارش «میرور»، یک مار کوچک به «اوستن ماکجی» که در حال جمع آوری فلزات از جنگلی در فرانکین ایالت تنسی بود حمله کرد. او که توسط مار گزیده شد، توجّه چندانی به این موضوع نکرد، زیرا نیش مار فاقد درد بود. اما در چند روز حجم انگشت او چندبرابر شد.

اوستن می‌گوید: چیزهایی درباره مارگزیدگی شنیده بودم، اما آن یک مار کوچک بود و من اهمیتی ندادم، نیش آن دردی نداشت و به رغم آن، هرگز فکر نکردم که نیش مار بخواهد تا این حد بزرگ بشود، من به بیمارستان رفتم، به طوری که پزشکان برای خشک کردن خون، زخم را باز کردند، پس از آن انگشتم به حالت طبیعی خود بازگشت.

امدادگران بر این باورند که او مورد حمله یک مار چوب قرار گرفته است. پزشکان خون اضافی در انگشت او را برداشتند و اکنون انتظار می‌رود، کامل بهبود یابد. اوستن می‌گوید هنگامی که پزشکان به او گفتند، او انگشت خود را خواهد داشت خیالش راحت شد، زیرا پیش از آن پزشکان به وی گفته بودند، ممکن است نیاز باشد تا انگشت او را قطع کنند، او اکنون اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از قربانی شدن توسط حملات مار را می‌آموزد.

او می‌گوید: حواستان را جمع کنید، قبل از اینکه چیزی را بردارید خوب به دور و اطراف آن نگاه کنید، مارهای به ظاهر کوچک هم نیش‌های خطرناکی دارند، با این وجود اغلب قربانیان نیش مار پس از خوردن پادزهر چند ساعت پس از حمله بهبود می‌یابند.
 


نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

چرا فرسودگی شغلی میان بهترین کارمندان رایج است؟
جایگاه بازی درمانی در مشکلات روان‌شناختی کودکان
چطور برای درس خوندن برنامه‌ریزی کنیم؟
از واکاوی علت گرایش به خالکوبی تا «عقده آدونیس»
داستان رومینا و قتل در خانه‌ پدری
ساختار مغزی در افراد اسکیزوفرن با هوش بالا
افراد با تیپ شخصیتی نوع D  و آسیب های روانی کرونا
جزئیات قتل دختر ۱۴ ساله تالشی توسط پدر سنگدل
با این ۳ نکته دانش‌آموزان بدقلق را به درس‌خواندن تشویق کنیم
شخصیت زنان از دیدگاه شینودا بولن
۸ عاملی که باعث می‌شود خاطرات‌مان را فراموش کنیم
بیماری ام اس با چه علائمی بروز می‌کند؟
چه سكوتی دنیا را فرا می‌گرفت اگر هركس به اندازه عملش صحبت می‌كرد