يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 18 Aug 2019
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۸:۵۰
کد مطلب: 47891
۱

شماره تلفن مخصوص تخلفات مدارس تهران اعلام شد

شماره تلفن مخصوص تخلفات مدارس تهران اعلام شد
میگنا: مسعود ثقفی، در پاسخ به این سوال که برخورد آموزش و پرورش استان تهران با مدیران متخلف ۲۷ مدرسه دولتی چیست؟ گفت: اگر مدرسه‌ای خارج از ضوابط تعیین شده توسط آموزش و پرورش اقدامی انجام دهد مدیر مدرسه متخلف محسوب خواهد شد و بسته به میزان تخلفی که صورت گرفته از تذکر کتبی و درج در پرونده تا ارجاع به هیات تخلفات اداری و حتی تعلیق از کار ممکن است با توجه به میزان تخلف تعیین و متناسب با آن هم اجرا می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: در تمام مناطق آموزش و پرورش تهران ستاد فرعی ثبت نام داریم و هر منطقه و یک سیستم ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایت دارد که هر منطقه موضوع خود را ارزیابی می‌کند و تمام مدارس را تحت کنترل خود دارد و نهایتا بعد از بررسی موضوع به اداره کل ارجاع می‌شود.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در ادامه درباره بیشترین شکایات گفت: شکایت در زمینه اخذ شهریه بیشترین حجم شکایات را در بر گرفته است. متناسب با قانون با مسئولین مدارس متخلف برخورد خواهد شد.

وی در ادامه افزود: پرونده ۲۷ مدیر مدرسه دولتی که اقدام به اخذ وجه در هنگام ثبت نام کرده اند به هیات رسیدگی به تخلفات ارجاع شده است.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در ادامه گفت: اولیا دانش آموزان تهرانی می‌توانند شکایت خود را به شماره تلفن ۸۸۹۶۴۰۰۶ که مربوط به ستاد مرکزی ثبت نام آموزش و پرورش شهر تهران و اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش شهر تهران است؛ اعلام کنند، تا همکاران ما بلافاصله تیم‌های بررسی موضوع و صحت و سقم ماجرا را جهت برخورد مناسب با تخلفات به مدارس اعزام کنند.

ثقفی گفت: نظارت بر مدارس به صورت مستمر صورت بگیرد و وزارت آموزش و پرورش از طریق هیات‌های بازرسی در سطح شهر تهران نظارت‌های دقیق و مستمر را انجام می‌دهد هم هیات‌های مرتبط با اداره ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش پرورش تهران و هیات‌هایی که از طرف وزارت آموزش و پرورش از مدارس به صورت سرزده بازدید می‌کنند.
 
 
 
مرجع : خبرگزاری میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

چرایی افزایش مصرف «شیشه» در کشور
تصویری که برنامه‌های کودک از زنانگی و مردانگی ارائه می‌کنند
افرادی که پایه بالینی ندارند، نمی‌تواند در کلینیک‌های روانشناسی فعالیت کنند
رتبه ۶ کنکور ریاضی را بهتر بشناسیم
وقتی شما برای دیگران دعا می کنید، خدا می شنود و انها را اجابت می کند و بعضی و قتها که شما شاد و خوشحال هستید یادتان باشد که کسی برای شما دعا کرده است