پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - 20 Feb 2020
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ / ۱۶:۳۳
کد مطلب: 48091
۱
۱

راه اندازی رشته روان شناسی در دانشگاه آزاد یزد

راه اندازی رشته روان شناسی در دانشگاه آزاد یزد
میگنا: معصومه طباطبایی، با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یزد با 9 واحد و یک مرکز دانشگاهی در همه شهرستان‌های استان یزد فعال است گفت: مقطع کاردانی تا دکترا در مرکز استان و برخی از واحدهای استان یزد وجود دارد و دانشجو پذیرش می‌کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد خاطرنشان کرد: به غیر از شهرستان‌های خاتم و بهاباد، واحدهای دانشگاه آزاد در مابقی شهرستان‌ها تا مقطع ارشد هم دارند و شهرستان‌های اردکان، یزد، میبد، تفت، ابرکوه و بافق تا مقطع دکترا دانشجو پذیرش می‌کنند.

وی با بیان اینکه پذیرش دانشجو در مقاطع ارشد و دکترا از طریق آزمون سازمان سنجش اعلام و ظرفیت نیز از همان طریق مشخص می‌شود خاطرنشان کرد: همچنین در مقطع کاردانی و کارشناسی دو نوع رشته داریم که یکی با آزمون و دیگری بدون آزمون بوده که رشته‌های با آزمون عمدتا رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی را شامل می‌شود که آن هم از طریق سازمان سنجش ظرفیت پذیرش مشخص خواهد شد.

طباطبایی با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار رشته روانشناسی را با آزمون از طریق سازمان سنجش  در دانشگاه اسلامی واحد یزد خواهیم داشت تصریح کرد: رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی است که ظرفیت آن را هم سازمان سنجش معین خواهد کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد ادامه داد: مقاطع کاردانی و کارشناسی اکثر رشته‌های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، هنر و معماری که دارای رشته‌های متنوعی هم هستند بدون آزمون دانشجو پذیرش می‌کنند و متقاضیان می‌توانند با استفاده از سوابق تحصیلی و مراجعه به www.azmoon.org مراحل ثبت نام را انجام دهند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

Iran, Islamic Republic of
کاش اصلا نبودین شما ها دانشگاه ازاد
مشکلات فرزندان طلاق؛ از احساس گناه تا پرخاشگری
سه اختلال مرتبط با اضطراب که ممکن است درباره آن‌ها ندانید
يك روانشناس مطرح در بين نامزدهاي انتخاباتي مجلس تهران
پیشنهاد تاسیس وزارتخانه سلامت روان، غیرعملی و غیرکارشناسی است
تنها مانع موجود بر سر شادماني و نشاط، اعتقاد شما به وجود مانع بر اين راه است. به همين دليل راه را اشتباه مي رويد و گرفتار مشكل مي شويد. الهی قمشه ای