پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ - 23 Jan 2020
تاریخ انتشار :
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ / ۱۵:۳۴
کد مطلب: 49071
۰

آنچه باید درباره ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد بدانید

آنچه باید درباره ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد بدانید
میگنا: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور در روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ فروردین‌ماه سال آینده برگزار می‌شود.
ثبت‌نام داوطلبان برای شرکت در این آزمون از ساعت ۱۶ امروز از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و داوطلبان می‌خواهند از نحوه و جزئیات ثبت‌نام مطلع باشند.

* نحوه ثبت‌نام
ثبت‌نام برای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ تا دوشنبه ۲۵ آذرماه ادامه دارد.
داوطلبانی که قصد ثبت‌نام دارند ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور شوند.

این داوطلبان باید پس از ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور، دفترچه راهنما را مطالعه کرده و از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار دارد)، مطلع شده سپس با خرید کارت اعتباری اینترنتی برای ثبت‌نام اقدام کنند.

داوطلبان باید به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است مبلغ چهارصد و پنجاه هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی پرداخت کنند.
داوطلبانی که علاوه بر رشته‌ انتخابی یا امتحانی اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحانی دوم هستند، باید کدرشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌کرده و یک‌ کارت اعتباری دیگر تهیه کنند.

داوطلبان می‌توانند همزمان ‌با برگزاری امتحانات‌ آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399، در نخستین ‌مرحله دوره بیست و پنجمین آزمون المپیاد علمی- دانشجویی کشور نیز شرکت کنند.


* جزئیات زمانی برگزاری آزمون
از روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه سال ۹۹ تا روز چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه سال ۹۹ کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون از طریق سایت سازمان سنجش توزیع می‌شود و داوطلبانی که در مهلت مقرر ( از امروز تا ۲۵ آذر) ثبت‌نام خود را انجام دادند، باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای دریافت کارت اقدام کنند.
آزمون در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین سال ۹۹ برگزار می‌شود.

کارنامه اعلام نتایج اولیه تمام داوطلبان این آزمون از سوی سازمان سنجش براساس برنامه زمانی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

به گزارش فارس، داوطلبان در صورت بروز مشکل می‌توانند با شماره تلفن‌ گویای ۴۲۱۶۳-۰۲۱ با روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور تماس‌ بگیرند یا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) سازمان اقدام کنند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

منظور از MCH در آزمایش خون چیست؟
قاتلی به نام پنیر پیتزا
بیماران مصروع به مداخلات روانشناختی نیاز دارند
تاثیر بدقولی کردن والدین بر سلامت روان کودکان
سخت است حرفت را نفهمند سخت تر این است که حرفت را اشتباهی بفهمند حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد وقتی این همه آدم حرفش را که نفهمیده اند هیچ اشتباهی هم فهمیده اند. دکترعلی شریعتی