دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - 27 Jan 2020
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۹
کد مطلب: 49387
۰
معاون استاندار همدان:

پیشگیری اعتیاد باید از خانواده کودکان آغاز شود

 
 پیشگیری اعتیاد باید از خانواده کودکان آغاز شود

 
مصطفی آزاد بخت پیش از ظهر سه‌شنبه در کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان، اظهار کرد: مواد مخدر بلای خانمان‌سوزی است که مقابله همه‌جانبه می‌خواهد لذا آموزش و پیشگیری را باید با جدیت بیشتر پیگیری کنیم.

وی افزود: آموزش و اقدامات پیشگیرانه را می‌بایست از خانواده و از تربیت کودکان شروع کنیم و کمیته مشارکت‌ها با برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی از همه ظرفیت‌ها به‌ویژه ادارات و تشکل‌های مردم‌نهاد در امر آگاه‌سازی و پیشگیری از اعتیاد استفاده بکند.

آزاد بخت طرح «یاریگران زندگی» را بهترین الگو برای آموزش، پیشگیری و آگاه‌سازی دانست و گفت: سمن‌های استان برای اجرای هرچه بهتر این مهم طرح‌ها و برنامه‌های خود را ارائه دهند.

در ادامه ین نشست یزدان آزرمی دبیر مبارزه با مواد مخدر استان همدان بابیان اینکه بحث کارآفرینی و اشتغال‌زایی یکی از مباحث مهم مراقبت‌های پس از خروج است، گفت: ایجاد اشتغال در استمرار پاکی بهبودیافتگان تأثیر بسزایی دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

۱۴ علت خیانت مردها که هر زنی باید بداند
اختلاف سنی در ازدواج چقدر مهم است؟
چرا از افراد کند متنفریم؟
17 راهکار برای بازگرداندن شادی به زندگی
سخت است حرفت را نفهمند سخت تر این است که حرفت را اشتباهی بفهمند حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد وقتی این همه آدم حرفش را که نفهمیده اند هیچ اشتباهی هم فهمیده اند. دکترعلی شریعتی