جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - 10 Apr 2020
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۴:۵۷
کد مطلب: 49521
۲
در دانشگاه محقق اردبیلی؛

فراخوان امریه سربازی ویژه فارغ التحصیلان ارشد روان شناسي و رشته‌های ديگر

فراخوان امریه سربازی ویژه فارغ التحصیلان ارشد روان شناسي و رشته‌های ديگر
میگنا: دانشگاه محقق اردبیلی فراخوان امریه سربازی از بین فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته‌های آزمایشگاهی را صادر کرد. مهلت ثبت نام در این فراخوان از اول تا ۱۸ بهمن اعلام شده و اعزام سربازان در اول اردیبهشت سال آینده صورت می‌گیرد.

بر اساس این فراخوان، فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد درگروه کشاورزی و در رشته‌های گیاهان دارویی، صنایع چوب و کاغذ، علوم باغبانی، گیاه پزشکی، مهندسی بیوسیستم، باغبانی، علوم زراعی، خاک شناسی، علوم دامی، زارعت و اصلاح نباتات، آبیاری، ماشین‌های کشاورزی می‌توانند در این امریه ثبت نام کنند. همچنین فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در رشته‌های مهندسی معماری، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، روانشناسی بالینی، مشاوره شغلی و بهداشت محیط، همچنین رشته‌های تحصیلی آمار و علوم کامپیوتر، فیزیک، زیست شناسی، شیمی و زمین شناسی می‌توانند براساس این فراخوان دوره سربازی خود را بگذرانند.

براساس این فراخوان، دانش آموختگان مشمول دارای مهارت در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌های آزمایشی و کارگاهی که دفترچه اعزام به خدمت سربازی در تاریخ اول اردیبهشت ۹۹ را دریافت کرده اند، برای استفاده از فرصت وظیفه مأمور به عنوان دستیار آزمایشگاه می‌توانند برای ثبت نام به آدرس amriye.msrt.ir مراجعه کنند.
مرجع : خبرگزاری دانشجو
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

نتایج جدید اثر تحریک مغز بر درمان افسردگی
تأثیر معماری خانه‌ها بر خشونت‌های کرونایی
کودکان از کرونا در امان نیستند
چند روش عالی برای خواندن درس‌هایی که از آن‌ها متنفرید!
در نهان به آنان دل می بندیم ؛ که دوستمان ندارند و در آشکار از آنان که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما... دکتر علی شریعتی