شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - 25 Jan 2020
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۸ / ۱۲:۰۵
کد مطلب: 67
۱

چرا مردان نبايد جوراب سفيد بپوشند!!

جوراب سفيد با هيچ چيز ست نمي‌شود
اغلب آقايان معمولا شلوار سفيد نمي‌پوشند؛ اگر شلوار سفيد نپوشيد، جوراب سفيد با بيشتر لباس‌هاي شما هماهنگ و ست نمي‌شود. شما معمولا غير از مواقعي که کت شلوار اسپرت روشن مي‌پوشيد، شلواري انتخاب مي‌کنيد که 90 درصد آقايان استفاده مي‌کنند: بيشتر اوقات شلوار جين، شلوار مدل ارتشي يا شلوار پارچه‌اي جلو راسته تيره رنگ مي‌پوشيد. همانطور که مي‌دانيد جوراب بايد با شلواري که مي‌پوشيد ست بشود. جورابهاي خيلي روشن و سفيد با اکثر لباس‌هاي قفسه لباس شما مغايرت دارد. بنابراين سعي کنيد به‌جاي جوراب سفيد، جوراب‌هاي خاکستري، سرمه‌اي و مشکي تهيه کنيد که به‌خوبي با لباس‌هاي شما ست مي‌شوند. 

 کثيف شدن جوراب سفيد
اگر شما هم جزء آن دسته از افرادي هستيد که جوراب سفيد مي‌پوشيد، بايد توجه داشته باشيد که لکه و آلودگي به طور مشخص و واضحي روي زمينه سفيد جوراب شما ديده مي‌شود. بنابراين در ميهماني و مراسم رسمي باعث شرمندگي و ناراحتي شما خواهد شد. خصوصا در فصل زمستان که آلودگي، کثيفي و برف و باران باعث کثيف شدن بيشتر جوراب مي‌شود. صحنه‌اي را مجسم کنيد که مجبور هستيد تا جورابهاي کثيف خود را از نگاه سايرين پنهان کنيد تا کمتر ديده بشود! اما اگر جوراب تيره‌تري انتخاب کرده باشيد، به کثيفي آن کمتر توجه مي‌شود. 

 جوراب سفيد ورزشي و غيررسمي است
جوراب سفيد هميشه جورابي غيررسمي و ورزشي است . بنابراين هيچ وقت نبايد با لباس رسمي و کفش رسمي خود جوراب سفيد بپوشيد. جوراب سفيد با شلوارک ورزشي، شلوار بنددار راحتي، پيژامه و کفش ورزشي خوب است؛ اما با لباس‌هاي ديگر مسخره و خنده‌دار مي‌شود. 

جوراب سفيد خيلي خيلي معمولي است شما هميشه دوست داريد بهتر از قبل باشيد و بهتر بودن منوط به مواجهه و مقابله با چالش‌هاي زندگي است. به همين دليل شما مسوليت‌هاي جديدي در محيط کار قبول مي‌کنيد و سعي مي‌کنيد پيشرفت کنيد. شما بايد همين شيوه را در پوشيدن لباس و حضور در جامعه هم به کار ببريد و هميشه تلاش کنيد تا بهترين را انتخاب کنيد نه ساده‌ترين را. از لباس پايين‌تنه شروع کنيد.

بجاي انتخاب روش ساده و خيلي معمولي در پوشيدن جوراب، حتما دقت کنيد که جوراب با شلوارتان ست باشد. در مرحله بعد سعي کنيد آن را با لوازم جانبي مانند کراوات يا دستمال جيب خود هماهنگ کنيد. رنگ جوراب‌هاي شما ممکن است خيلي بي‌اهميت و جزئي به نظر برسد، اما توجه به همين جزئيات است که افراد را از هم متمايز مي‌کند. پس پوشيدن جوراب سفيد را فراموش کنيد.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

چرا از افراد کند متنفریم؟
17 راهکار برای بازگرداندن شادی به زندگی
اسکیزوفرنی جنونی که جوانان را هدف می‌گیرید
بیماری‌هایی که تعادل بدنتان را به‌هم می‌زنند
بادها می وزند، عده ای در مقابل آن دیوار می سازند و تعدادی آسیاب به پا می کنند