دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - 25 May 2020
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۵ دی ۱۳۹۰ / ۱۸:۲۶
کد مطلب: 7516
۰

نتایج آزمونهای کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی منتشر شد


فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی درشته‌محل‌های متمرکز و معرفی شدگان چند برابرظرفیت کدرشته محل‌های نیمه‌متمرکز آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته دوره‌های ترمی سال 90 دانشگاه جامع علمی ‌کاربردی منتشر شد. مشاهده نتابج از اینجا
  به گزارش مهر، بر اساس ضوابط مربوط به گزینش متمرکز هر یک از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی مختلف مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته علمی ـ کاربردی سال 90 از بین داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی لازم را احراز کرده‌اند، بر اساس اولویت کدرشته محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان در هر کدرشته محل استخراج شده است.

کلیه پذیرفته‌شدگان باید در یکی از روزهای 11 تا 15 دی ماه با در دست داشتن مدارک لازم و با توجه به کدرشته محل قبولی به نشانی تعیین شده در جداول مربوطه مراجعه کنند.

همچنین براساس ضوابط مربوط به گزینش رشته‌های نیمه‌متمرکز برای رشته‌هایی که نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه و یا آزمون عملی دارند، لازم است برای شرکت در مراحل مذکور در یکی از روزهای 11 تا 15 دی ماه با در دست داشتن اصل شناسنامه عکس‌دار و یا کارت شناسایی عکس‌دار معتبر، گواهی اشتغال به کار و سایر مدارک مورد نیاز به مرکز آموزشی ذیربط به نشانی تعیین شده در دفترچه راهنمای آزمون مراجعه کنند.

عدم مراجعه داوطلبان در روزهای تعیین شده برای انجام مراحل نهایی گزینش به منزله انصراف قطعی از گزینش در رشته ذیربط تلقی خواهد شد.

بر اساس اعلام دانشگاه جامع علمی کاربردی پذیرفته‌شدگان مراکز آموزش علمی ‌کاربردی مالک اشتر شاهین شهر و زرین شهر باید به آدرس شاهین شهر، انتهای خیابان فردوسی، دانشگاه صنعتی مالک اشتر مراجعه کنند.

گزینش نهایی معرفی شدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز پس از اعلام نتیجه مراحل مصاحبه و یا آزمون عملی این دسته از داوطلبان، صورت می گیرد و نتایج نهایی از سوی سازمان سنجش اعلام می شود.


نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

مقدمه ای بر مشاوره طلاق
چرا از بعضی چیز‌ها می‌ترسیم؟
ضرورت و اهمیت زبان بدن
افسردگی ما را چاق‌تر می‌کند
همه چیز درباره فلسفه «ایکیگای-Ikigai»
خوابیدن در 10 ثانیه +تکنیک‌ها و توصیه‌های موثر
کودکان زیر ۱۸ سال باید موبایل داشته باشند؟
35 نکته برای محافظت از سلامت قلب
9 رفتار ناپسند مدیران که باعث استعفای کارمندان خوب می شود
چرا گفتن «نفس عمیق بکش» به فرد عصبانی کمکی نمی‌کند؟
نقش خانواده در سلامت اجتماع
تجربه زندگی بدون استرس با «تنفس صحیح»
برای انسان نابینا شیشه و الماس فرقی ندارد اگر کسی قدرتان را ندانست فکر نکنید شیشه اید یقین بدانید که او نابیناست ...