دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - 20 Jan 2020
تاریخ انتشار :
جمعه ۷ بهمن ۱۳۹۰ / ۱۸:۰۲
کد مطلب: 8312
۰

افزایش حق تشویق برای مقالات علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی


معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از افزایش حق تشویق مقالات علمی پژوهشی این دانشگاه خبر داد و گفت: این افزایش برای ارتقای علمی پژوهشی دانشگاه در نظر گرفته شده است.


به گزارش مهر، دکتر محمد رحمتی رودسری با اعلام این خبر افزود: در راستای ارتقای امور علمی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با درخواست کمیته اجرایی شورای پژوهشی دانشگاه در خصوص افزایش حق تشویق مقالات موافقت شد.

رحمتی یادآور شد: براساس این دستورالعمل جدید که به تمام واحدهای تابعه دانشگاه ابلاغ شده است، افزایش حق تشویق مقالات ایندکس شده در ISI  و PubMed به میزان 5 میلیون ریال، مقالات انگلیسی زبان ایندکس شده در اسکوپوس، Chemical و biological abst  Embase به میزان 3 میلیون و 500 هزار ریال در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: حق تشویقی مقالات فارسی زبان ایندکس شده در اسکوپوس، Chemical و biological abst  Embase به میزان 3 میلیون ریال، مقالات انگلیسی زبان ایندکس شده در سایر سایت های تخصصی به میزان 2 میلیون و 500 هزار ریال در نظر گرفته شده است.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه شورای پژوهشی دانشگاه با افزایش حق تشویق مقالات فارسی زبان ایندکس شده در سایر سایت های تخصصی به میزان 2 میلیون ریال و مقالات علمی پژوهشی ایندکس نشده به میزان یک میلیون و 500 هزار ریال موافقت شد.

وی افزود: همچنین به ازای هر واحد IF ( به معنای Impact Factor) حداکثر تا مبلغ 500 هزار ریال به مبلغ حق التشویق اضافه می شود و IF مجلات نیز از پایگاه اینترنتی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ملاک محاسبه خواهد بود.

رحمتی خاطرنشان کرد: همچنین حق التشویق مقالاتی که در بخش Acknowledgement عبارت "حاصل از پایان نامه" ذکر شده باشد، تا 20 درصد قابل افزایش است. چنانچه ارائه مقالات به معاونت پژوهشی پس از انجام فرآیند ارزشیابی سالانه دانشگاه صورت گیرد، حق التشویق مقاله قابل پرداخت نخواهد بود.


نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

تخلفات تعرفه‌ای روانشناسان را به کجا گزارش دهیم؟
آشنايي و دغدغه هاي شغلي مهمانداري هواپيما
ارتباط «قهوه و شکلات» با هوش انسان
اجرای طرح سلامت روانی و مراقبت اجتماعی سراج در کردستان
سلامتي هميشه با دارو بدست نمياد بيشتر اوقات از آرامش خيال آرامش قلب و روح مياد سلامتي با خنده و عشق مياد