يکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 17 Dec 2017
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰ / ۱۸:۳۱ -
29 Jan 2012
کد مطلب: 8401
۱
۶

میزان فوق‌العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا اعلام شد


طی بخشنامه‌ای توسط معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش، میزان فوق‌العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا اعلام شد.

به گزارش فارس ، در بخشنامه وحید کیارشی معاون توسعه مدیریت و پشتیبابی وزیر آموزش و پرورش با توجه به موضوع افزایش فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا آمده است: با توجه به اینکه این مصوبه به منظور جبران هزینه‌های خدمت در نقاط مذکور نظیر هزینه ایاب و ذهاب کارکنان و ... تصویب شده، لازم است هر چه سریعتر نسبت به اجرای آن بر اساس مصوبه فوق‌الذکر و صدور احکام کارگزینی کارکنان مشمول اقدام لازم را معمول دارند.

در ادامه این بخشنامه، مصوبه هیئت وزیران پیوست شده است. هیئت وزیران در جلسه مورخ دی ماه 90، بنا به پیشنهاد ماونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور و در اجرای بند الف ماده 50 قانون برنامه پنجم توسعه جهمهوری اسلامی ایران مصوب 1389 تصویب کرد: فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا برای مشاغل تخصصی که شاغلین آنها دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر هستند، به میزان 25 درصد امتیاز حقوق ثابت و برای سایر مشاغل 20 درصد حقوق ثابت هر کدام از کارمندان واجد شرایط تعیین می‌شود.

نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
آخه این چه کاریه با یه چشم به همه نگاه کنید آخه مگه تو ایران منطقه توسعه یافته هم داریم کل ایران یه کشور توسعه نیافته است.
United States
با سلام واقعا خنده داره از آقای معاون بپرسید چرا در مراکز استان ها مثل استان قم میزان افزایش بدی آب و هوا 20% است و در روستاها و شهرهای زیر 12000 نفر جمعیت میزان افزایش 8% است. مدال افتخار عدالت مبارک آقایان.
خاهشا تبعيض نذاريد
Iran, Islamic Republic of
با سلام واقعا باید افسوس خورد که کار در شهر و روستا یکسان دیده می شود .(پس خدمت به محرومان کجا رفت )
United States
***اتفاقا به نظر بنده کار خیلی خوبی شده*** در واقع هر کس (بهر بهانه) قدمی درراستای افزایش حقوق فرهنگیان زحمت کش بردارد (خداوند) خیراش دهد.دست مریضاد دارد.وهمکاران محترم بهانه دست یکسری ندهند تا طرح حذف شود.
نظام پرداخت هماهنگ حقوق مزخرفا به پرداخت هماهنگ یکسان اقدام نموده است پایین ترین فرد ازنظر میزان سواد (ابتدایی ) در روستا با کسی که فلان لیسانس را گرفته نه تنها تفاوت حقوق احساس نمی شود بلکه تا حد ممکن حقوقش بالاتر است حالا هم که منتظر بهانه ای برای کم کردن مستمر حقوق مثلا از ابتدای سال فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا ، اینها راههای ایجاد انگیزه در کارمند نیست کارمندی که قرار است کار تخصصی کند باید پشتوانه مالی داشته باشد لطفا فکر زیر دستی هایتان نیز باشید که مملکت پیشرفت کند آباد کنید نه ویران
چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟!
ریشه های حسادت چیست ؟ درمان حس حسادت
۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
هشدار پلیس؛ بسیاری از جنایتها بدون طرح و نقشه قبلی و صرفا به خاطر همراه داشتن سلاح سرد توسط طرفین درگیری ایجاد می شود، لذا همراه نداشتن سلاح سرد عاملی مهم در کاهش پرونده‌های قتل عمد خواهد بود. باید توجه داشت که حمل چاقو به هیچ عنوان نماد قدرت نیست و تنها موجب دردسر و حوادث اینچنینی می‌شود.