يکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 17 Dec 2017
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۰ / ۰۶:۵۲ -
22 Feb 2012
کد مطلب: 9140
۰
۸

آغاز ثبت‌نام اسکان نوروزی فرهنگیان + آدرس سايت

    مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از آغاز ثبت‌نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان، از روز جمعه 5 اسفندماه خبر داد.

فرشید سیاری، در گفت‌وگو با فارس با اشاره به ابلاغ شیوه‌نامه اصلاح شده اسکان نوروزی فرهنگیان گفت: بر اساس این شیوه‌نامه کلاس‌های محل پذیرش فرهنگیان با توجه به نوع و کیفیت امکانات آنها به سه درجه «الف، ب، ج» تقسیم‌بندی شده‌اند که در این مرحله 40 درصد ظرفیت کلاس‌های «درجه الف» (دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون، یخچال، موکت و پتو) به رزرو اینترنتی اختصاص یافته است.

وی افزود: فرهنگیان متقاضی می‌توانند از پنجم اسفندماه با مراجعه به سایت ستاد اسکان به نشانی www.skan.medu.ir مانند روش‌های خرید اینترنتی و از طریق کارت‌های بانکی با ورود به درگاه الکترونیکی بانک مورد نظر، برای رزرو کلاس‌های مورد نظر اقدام کنند.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: سایر کلاس‌ها در درجه‌های دیگر، نیاز به رزرو اینترنتی ندارد و به صورت حضوری در هنگام سفر نیز قابل اجاره است.

سیاری ادامه داد: در عید نوروز سال 90، حدود 13 هزار مدرسه با 120 هزار کلاس درس به اسکان نوروزی فرهنگیان اختصاص یافت که این کلاس‌ها در عید امسال، قطعاً بیش از این تعداد خواهد بود.

وی همچنین در خصوص تعرفه‌های اجاره کلاس‌های محل اسکان اظهار داشت: این مبالغ تقریباً همان تعرفه سال قبل است، البته با قدری افزایش؛ چراکه در این رابطه تنها بحث هزینه‌های نگهداری مدرسه و سوخت آن مطرح است و اصلاً بحث درآمدزایی مطرح نیست.
نام شما

آدرس ايميل شما

خیلی مسخرست اصلا وارد نمیشهیه چیزی رو که عمومیش میکنید یک بار اول خودتون امتحان بکنید ببنید اصلا درس هست بعد به بقیه بگید
مسخره بازیه باباهتل کلاس این کارا رو نداره کههتل کارتون خرجش کمتره
Iran, Islamic Republic of
مامی خواهیم ثبت نام اینترنتی برای اسکان مدارس درکاشان انجام دهیم ولی موفق نشدیم چون آدرس درست و حسابی نمی دهند حتی مدارس هم برای ما فرهنگیان زیادی است
چرا انقد بی فکر هستن آیا اسکان مسئولان هم مثل ماست
Iran, Islamic Republic of
واقعا فرهنگیان از دست شما مدیران نالایق نا مدبر و .... چیکار کنند
United States
چرا آدرس سایت رو اشتباه اعلام می کنید؟درستش اینه:www.eskan.medu.ir
به قول قدیمی ها آفتابه لگن هفت دست شام و ناهار هیچی. بابا آبروی ما فرهنگی ها رو بردید. مسخره تر از فرهنگی ها پیدا نکردید. یک بار امتحان کردید ببینید اصلا سایت عمل می کنه
مهناز رهبران
Iran, Islamic Republic of
همش پارتی بازیه فقط به دوستان و اشنایان خودتان خانه های معلم را دادید تمام شد گفتید تا ۲۰اسفند ولی ۴ساعته سایت را می بندید
چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟!
ریشه های حسادت چیست ؟ درمان حس حسادت
۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
هشدار پلیس؛ بسیاری از جنایتها بدون طرح و نقشه قبلی و صرفا به خاطر همراه داشتن سلاح سرد توسط طرفین درگیری ایجاد می شود، لذا همراه نداشتن سلاح سرد عاملی مهم در کاهش پرونده‌های قتل عمد خواهد بود. باید توجه داشت که حمل چاقو به هیچ عنوان نماد قدرت نیست و تنها موجب دردسر و حوادث اینچنینی می‌شود.