رئیس دانشگاه خبر داد:
موافقت هیات امنا با انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران
کد مطلب: 39711
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳
 
رئیس دانشگاه تهران گفت: موضوع انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران در هیات امنا این دانشگاه به تصویب رسید و زنگنه به عنوان عضو هیات علمی وابسته انستیتو نفت دانشگاه تهران فعالیت می کند.
موافقت هیات امنا با انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران
ميگنا: دكتر محمود نیلی احمدآبادی در گفتگو با مهر گفت: مصوبه هیات امنا دانشگاه تهران درخصوص انتقال بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت به این دانشگاه، در قالب نامه ای به دانشگاه صنعتی خواجه نصیر نیز ارسال شد.
وی افزود: زنگنه عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیر است که به عنوان عضو هیات علمی وابسته انستیتو نفت دانشگاه تهران نیز فعالیت می کند و باتوجه به اینکه انستیتو نفت دانشگاه تهران درخواست استفاده از توانایی وی را داشته است موضوع انتقال وی به عنوان عضو هیات علمی این دانشگاه مطرح و بررسی شد.
رئیس دانشگاه تهران یادآور شد: موضوع انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران در هیات امنای دانشگاه تهران تصویب شد.

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت که با مرتبه مربی در گذشته به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیر مشغول به فعالیت بوده است درخواست انتقال به دانشگاه تهران و فعالیت به عنوان عضو هیات علمی این دانشگاه را داشته است.
زنگنه در سال ۱۳۵۰ به رشته مهندسی عمران دانشگاه تهران راه یافت و در سال ۱۳۵۶ در رشته ارشد مهندسی راه و ساختمان با کسب رتبه ممتاز فارغ‌التحصیل شد.
کلمات کليدی: بیژن نامدار زنگنه ،دانشگاه تهران،دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی،محمود نیلی احمد آبادی،انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران
Share/Save/Bookmark
 
 


اگر نمی خواهی در حق تو داوری شود درباره دیگران داوری نکن.