اعلام میزان حقوق فرهنگیان در سال 91
کد مطلب: 12533
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۰۲
 
نحوه تعیین ضریب حقوق كارمندان و میزان حداقل و حداكثر حقوق مستخدمین شاغل، بازنشستگان، وظیفه بگیران و فرهنگیان در سال 91 به ادارات كل سراسر كشور ابلاغ شد.
به گزارش کارمندنیوز به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،وحید كیارشی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در بخشنامه ای شیوه تعیین ضریب حقوق كارمندان و فرهنگیان را ابلاغ كرد.

در این بخشنامه كه براساس مصوبه شماره 58404 ت 48093 ه مورخ 27 خردادماه سال 91، هیأت وزیران تنظیم شده، آمده است: ضریب حقوق سال 91 مشمولین قانون خدمات كشوری، هشتصدو پنج (805) و اعضاء هیأت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، یازده هزار و چهارصد و شصت (11460) ریال است.

طبق این بخشنامه، امتیازات سنوات خدمت، تجربه مربوط و مشابه، دوره های آموزشی طی شده و سوابق خدمت در مشاغل مدیریتی و سرپرستی كاركنان در سال 1390 با توجه به جدول شماره 3 و تبصره 1 بند 6 فصل دوم دستورالعمل شماره 14593/200 مورخ 21/2/88 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور منضم به بخشنامه شماره 8/710 مورخ 22/2/88 به تاریخ 1/1/91 قابل احتساب است.

براساس این گزارش، طبق ماده 90 قانون بودجه سال 91، افزایش ریالی از تفاوت تطبیق درج شده در احكام حقوقی كارمند كسر نخواهد شد و تفاوت مذكور در حكم حقوق ثابت باقی خواهد ماند و همچنین حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران در سال 91، به میزان پانزده (15) درصد افزایش می یابد.

این گزارش می افزاید: حداقل و حداكثر حقوق و فوق العاده های مستمر شاغلین، بازنشستگان و وظیفه بگیران موضوع ماده 76 قانون مدیریت خدمات كشوری به ترتیب (3921500) و (27450500) ریال خواهد بود.

پرداخت فوق العاده اضافه كار ساعتی به كارمندان با رعایت بند 14 مصوبه هیأت وزیران تابع دستورالعمل ابلاغی خواهد بود.

فوق العاده مأموریت روزانه داخل كشور كارمندان كه به عنوان مأمور برای انجام وظیفه موقت به خارج از حوزه شهرستان محل خدمت خود اعزام می شوند و ناچار به توقف شبانه هستند تا میزان حداقل حقوق و مزایا به مأخذ یك بیستم و نسبت مازاد آن به مأخذ یك پنجاهم و در سقف اعتبارات مصوب قابل پرداخت خواهد بود و سایر موارد مطابق آیین نامه فوق العاده روزانه، موضوع بند(ث) ماده 39 قانون استخدام كشوری و اصلاحات بعدی آن صورت می گیرد.

در صورت عدم توقف شبانه در محل مأموریت پنجاه(50) درصد فوق العاده مأموریت روزانه قابل پرداخت است.

در زمان حاضر بیش از یك میلیون و یكصد هزار نفر در آموزش و پرورش اشتغال دارند كه از این تعداد حدود 700 هزار نفر معلم هستند.

کلمات کليدی: میزان حقوق فرهنگیان در سال 91
Share/Save/Bookmark
 


۱۳۹۱-۰۴-۲۹ ۱۲:۴۴:۱۲
به گور پدرتون خندیدید که با این بازیها دوباره توپ رو میندازید توی میدون اونهایی که از دانشگاه چلقوز اباد توی خواب مدرک گرفتند نه اونهایی که فوق لیسانس دانشگاه های معتبر هستند و خاک و خون آموزش و پرورش رو خوردندفلک به مردم نادان دهد زمام مراد تو اهل دانش و فضلی همین گناهت بس (9285)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۰۵ ۰۷:۰۵:۲۳
عزیزم لازم نیست با این ترفندها مردم را ابله فرض بفرمایید 1ماده اظافه میشه 10تا کم میشه با مالیاتو غیره وذلک فرهنگیان عزیز کاسه گدایی رابه سمتی دیگر دراز کنین (9434)
 
United States
۱۳۹۱-۰۵-۰۵ ۲۱:۲۶:۰۲
نمیدونم کی قراره حقوقا اضافه بشه الان که مرداد هم داره تموم میشه ولی ما فرهنگیان هیچ افزایش حقوقی ندیدیم معمولا در دولتهای قبل تو همون فروردین این افزایش اعمال میشد خدا به داد ما برسه (9451)
 
۱۳۹۱-۰۵-۰۶ ۰۱:۰۲:۳۹
بد بخت تر از فرهنگیان هیچ جا پیدا نمیشه. (9452)
 
پری
۱۳۹۲-۰۵-۲۸ ۱۹:۵۵:۰۳
همش حرفه700تومن کمه؟؟؟؟؟؟؟ (23973)
 
United Kingdom
۱۳۹۱-۰۵-۰۸ ۲۳:۲۸:۰۶
با تشکر دعا میکنم همچنان افزایش حقوق داشته باشم تا کم نیارم ای رازق کمکمان کن (9496)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۰ ۱۴:۳۰:۵۵
یه سال هست شروع به کار کردم اما به نظرم میاد باید کاسه گدایی بردارم لب خیابون بشینم چون... (9531)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۴ ۲۲:۱۸:۳۶
در جوامع پیشرفته اروپایی و یا دیگر جوامع پیشرفته دیگر ابتدا به معلم و معیشت او توجه می کنندو بعدبه دیگر اقشار توجه میشه ولی در ایران ما فقط و فقط تنها چیزی که توجه نمیشه وضعیت معیشت معلمان است الان حدود پنج ماه از سال میره هنوز از احکام حقوقی خبری نیست ظاهراً آقایانی که در راًس کارند ظاهراً با بدهکاری و کمبود بودجه مواجه شدند که قادر به پرداخت هزینه حقوق 15 درصد را ندارند و بهانه این را دارند که باید مبلغ اضافه شده به احکام فرهنگیان که در قالب بدی آب و هواکه در بهمن ماه سال گذشته قبل از انتخابات برای دلگرمی مردم که پای صندوق های رای حاضر شوند ، داده شد را از حقوق کسر نمود و سپس این احکام را در سال 1391 اجرا کرد که بایدبه این آقایان گفت : حالا که خرتان از پل گذشته باید این حرف را بزنید ؟ وای به حال فرهنگیان از کمیته امداد باید فرهنگیان درخواست کنند تا صندوقی را برای جلب مشارکت مردم متمکن ( گدایی محترمانه ) جلوی خانه هر فرهنگی ایجاد نمود. (9684)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۷ ۲۱:۱۱:۴۷
لازم نیست بیشتر از این ما معلمان خودمان را کوچک کنیم. این گرگ سال هاست که با گله آشناست (9815)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۸ ۱۹:۱۶:۴۰
مرداد هم تموم شدواز افزایش خبری نیست........... (9858)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۸ ۲۰:۵۲:۱۴
با سلام بنده سالها قبل در آموزش و پرورش بودم و ادامه تحصیل دادم و موفق شدم مدرک دکترا بگیرم الان عضو هیات علمی یکی از دانشگاههای دولتی هستم منتها یه چیزی واقعا آزارم میده خدائیش تدریس در مدرسه و کنترل بچه ها خیلی سخت تر از این چند ساعت تدریس در دانشگاه می باشد نمی دونم چرا من باید با مدرک دکترا تقریبا 4 برابر یه فوق لیسانس در آموزش و پرورش بگیرم خدائیش کار اونها از من خیلی خیلی سخت تره. (9870)
 
۱۳۹۱-۰۵-۲۱ ۱۴:۲۸:۴۷
ما معلمان امسال احمدی نژاد را رییس جمهور کردیم باید ازین به بعد تاثیر گذار باشیم (9978)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۹ ۱۱:۱۹:۵۰
همین کافیه که بدونید ازماست که برماست (11758)
 
1225254511
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۱۴:۵۴:۰۱
همه درست می گن (22645)
 

تا حالا هيچ آدم قوى اى كه گذشته آسونى داشته باشه نديدم .