میزان فوق‌العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا اعلام شد
کد مطلب: 8401
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۲۲:۰۱
 طی بخشنامه‌ای توسط معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش، میزان فوق‌العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا اعلام شد.

به گزارش فارس ، در بخشنامه وحید کیارشی معاون توسعه مدیریت و پشتیبابی وزیر آموزش و پرورش با توجه به موضوع افزایش فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا آمده است: با توجه به اینکه این مصوبه به منظور جبران هزینه‌های خدمت در نقاط مذکور نظیر هزینه ایاب و ذهاب کارکنان و ... تصویب شده، لازم است هر چه سریعتر نسبت به اجرای آن بر اساس مصوبه فوق‌الذکر و صدور احکام کارگزینی کارکنان مشمول اقدام لازم را معمول دارند.

در ادامه این بخشنامه، مصوبه هیئت وزیران پیوست شده است. هیئت وزیران در جلسه مورخ دی ماه 90، بنا به پیشنهاد ماونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور و در اجرای بند الف ماده 50 قانون برنامه پنجم توسعه جهمهوری اسلامی ایران مصوب 1389 تصویب کرد: فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا برای مشاغل تخصصی که شاغلین آنها دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر هستند، به میزان 25 درصد امتیاز حقوق ثابت و برای سایر مشاغل 20 درصد حقوق ثابت هر کدام از کارمندان واجد شرایط تعیین می‌شود.

کلمات کليدی: میزان فوق‌العاده, مناطق کمتر توسعه یافته, بدی آب و هوا
Share/Save/Bookmark
 
 


Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۱ ۱۵:۰۷:۲۷
آخه این چه کاریه با یه چشم به همه نگاه کنید آخه مگه تو ایران منطقه توسعه یافته هم داریم کل ایران یه کشور توسعه نیافته است. (5008)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۲ ۱۹:۳۷:۰۹
با سلام واقعا خنده داره از آقای معاون بپرسید چرا در مراکز استان ها مثل استان قم میزان افزایش بدی آب و هوا 20% است و در روستاها و شهرهای زیر 12000 نفر جمعیت میزان افزایش 8% است. مدال افتخار عدالت مبارک آقایان. (5031)
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۴ ۲۲:۰۷:۰۳
خاهشا تبعيض نذاريد (5086)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۰ ۰۶:۳۱:۳۹
با سلام واقعا باید افسوس خورد که کار در شهر و روستا یکسان دیده می شود .(پس خدمت به محرومان کجا رفت ) (5202)
 
United States
۱۳۹۱-۰۱-۰۵ ۰۸:۰۱:۳۲
***اتفاقا به نظر بنده کار خیلی خوبی شده*** در واقع هر کس (بهر بهانه) قدمی درراستای افزایش حقوق فرهنگیان زحمت کش بردارد (خداوند) خیراش دهد.دست مریضاد دارد.وهمکاران محترم بهانه دست یکسری ندهند تا طرح حذف شود. (5427)
 
۱۳۹۱-۱۰-۲۱ ۰۹:۱۷:۵۴
نظام پرداخت هماهنگ حقوق مزخرفا به پرداخت هماهنگ یکسان اقدام نموده است پایین ترین فرد ازنظر میزان سواد (ابتدایی ) در روستا با کسی که فلان لیسانس را گرفته نه تنها تفاوت حقوق احساس نمی شود بلکه تا حد ممکن حقوقش بالاتر است حالا هم که منتظر بهانه ای برای کم کردن مستمر حقوق مثلا از ابتدای سال فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا ، اینها راههای ایجاد انگیزه در کارمند نیست کارمندی که قرار است کار تخصصی کند باید پشتوانه مالی داشته باشد لطفا فکر زیر دستی هایتان نیز باشید که مملکت پیشرفت کند آباد کنید نه ویران (15717)
 

براي آنان که مفهوم پرواز را نمي فهمند: هر چه بيشتر اوج بگيري کوچکتر ميشوي.