شرایط انتقال و میهمان شدن دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامي
کد مطلب: 1309
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۰۳
 

 "غیر از تهران، انتقالی و میهمان شدن در دانشگاه آزاد خیلی ساده است."
حسن احدی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره سیاست های دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال جدید تحصیلی در زمینه میهمان شدن دانشجویان در واحدهای مختلف این دانشگاه گفت: دانشجویانی که درخواست میهمانی می کنند سریعا می تواند با طی مراحل ضروری طبق آیین نامه ها اقدام به اخذ 11 واحد درسی در دانشگاهی کنند که درخواست میهمان شدن در آن را دارند و البته چند واحد نیز در واحد دانشگاهی محل قبولی شان اخذ کنند.
وی افزود: غیر از تهران، انتقالی و میهمان شدن در دانشگاه آزاد خیلی ساده است. همه را نمی توانیم میهمان کنیم یا از یک واحد به واحد دیگر منتقل کنیم چون در این صورت واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد در تمام شهرستانها خالی می شوند اما برای انتقال از واحد دانشگاهی یک شهرستان به واحدهای مستقر در شهرستانهای دیگر خیلی سریع با نظر مساعد اقدام می کنیم.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: با انتقال دانشجو از شهرستان به تهران در صورتی که مشکل دانشجو محرز شده باشد موافقت می شود. با انتقال دانشجویانی نیز که نیمسال اول تحصیلی خود را در دانشگاه آزاد شروع کرده اند فقط در صورتی موافقت می شود که مشکل داشته باشند و مشکل محرز شده باشد.
احدی درذکر نمونه هایی گفت: به عنوان مثال اگر دانشجو تک فرزند باشد و والدینش درصورت تحصیل فرزندشان در شهری  دیگر دچار اضطرار شوند و همچنین اگر دانشجو مبتلا به بیماری صرع یا افسردگی باشد با انتقالش در همان نیمسال اول تحصیلی موافقت می شود.
 
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از تفویض تمام اختیارات معاونت آموزشی در تمام زمینه ها به روسای مناطق و واحدهای دانشگاه آزاد خبر داد و به مهر گفت: در عمل دیگر معاون آموزشی دانشگاه عملا اختیاری به اندازه روسای واحدها هم ندارد.
حسن احدی ادامه داد: با تفویض اختیارات معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی به روسای واحدها و مناطق به سمتی رفتیم تا آرمان استقلال دانشگاهها در حوزه آموزشی در این دانشگاه تحقق حداکثری پیدا کند.
وی درباره کیفیت واگذاری اختیارات معاونت آموزشی دانشگاه آزاد به روسای مناطق و واحدهای این دانشگاه به مهر گفت: تقریبا تمام اختیارات معاون آموزشی را به طور کلی حذف کردیم و همه آنها طی بخشنامه ای به روسای مناطق و واحدها اعطا شد. از این پس معاون آموزشی دانشگاه فقط بر عملکرد مناطق و واحدها در امور مرتبط با مسائل آموزشی نظارت می کند.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد با بیان اینکه اختیارات در تمام موارد را به واحدها و مناطق واگذار کردم گفت: دیگر مناطق و واحدها هستند که باید خودشان درخواست ها و امور دانشجویان را تسهیل کنند و معاونت آموزشی دانشگاه از این پس به عنوان یک مرکز سیاستگذاری ایفای نقش می کند. به اندازه ای اختیاراتم را واگذار کردم که خودم در عمل اختیاری به اندازه روسای واحدها هم ندارم. 
وی تمرکز زدایی در ارائه خدمات را منجر به قطع رفت و آمد دانشجویان دانشگاه آزاد از شهرهای مختلف به تهران جهت دریافت خدمات آموزشی دانست وبه مهر گفت: به این ترتیب تعداد مراجعه کنندگان معاونت آموزشی از روزانه 400 نفر  به  حداقل خیلی کمی می رسد.
احدی در تشریح مزایای تفویض اختیارات معاونت آموزشی به واحدهای دانشگاهی گفت: رئیس و معاون آموزشی واحد بهتر  از معاون آموزشی دانشگاه با وضعیت دانشجوی خود آشنایی دارد لذا بهتر می تواند درخواست دانشجو را تشخیص دهد و درباره آن تصمیم گیری کند.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد افزود: هر قدر بیشتر غیرمتمرکز کار کنیم پیشرفتمان بیشتر خواهد بود. البته تفویض اختیارات به این معنا نیست که معاونت آموزشی دانشگاه به اعتراض دانشجویان نسبت به عملکرد واحدها و تصمیمات آنها رسیدگی نکند چرا که در سازمان مرکزی دانشگاه ناظر بر این هستیم که کارها به دقت انجام گیرد.
کلمات کليدی: معاون آموزشی دانشگاه آزاد شرایط میهمان شدن دانشجویان در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی تمرکز زدایی
Share/Save/Bookmark
 


Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۶-۲۷ ۰۸:۵۲:۴۵
سلام. ایا میتوان از رشته ی عمران در رباط کریم به رشته ی عمران ویا رشته ای دیگر در شهرستانهای استان تهران مانند اسلامشهر و یا در خود تهران،انتقال یافت؟ :cry: ایا امکان دارد با کسی که در رشته ای در تهران قبول شده ولی نمی خواهد ان را برود جا به جا شد؟ :sad: با تشکر (301)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۸ ۲۱:۵۸:۰۰
فکر کنم بشه (22082)
 
عبدالسلام منوچهری
۱۳۹۲-۰۵-۰۶ ۱۱:۲۸:۴۲
سلام ببخشید من دانشجوی رشته برستاری دانشگاه ازاد مهاباد هستم خواستم بدونم میتونم به دانشگاه ازاد بروجرد انتقالی بگیرم تموم واحدهایم رو هم باس کردم.با تشکر (23034)
 
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۱۳ ۱۵:۲۷:۲۶
نیا اسلامشهر..........استاداش واقعا عقده ای ان (41611)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۷-۱۰ ۱۴:۲۹:۱۵
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي كار كنان و زحمت كشان دانشگاه آزاد.من بابك شجاعي هستم كه در سال 1388 در رشته ي عمران دانشگاه ازاد اسلامي واحد نوشهر قبول شدم ولي خودم بچه تهران هستم.من مي خواستم عاجزانه از شما خواهش كنم تا به من انتقالي بدهيد چون پدرم 10 سال است كه بيكار است و حالا من مي خواهم مغازه اش را بگردانم و خرج خانه را تامين كنم.خواهش مي كنم اين لطف را به من بفرماييد. خداوند پشت و پناه شما. با تشكر بابك شجاعي (401)
 
راهنما
Latvia
۱۳۹۲-۰۷-۱۵ ۱۵:۳۴:۵۶
چی بگم والا (25879)
 
عابدین محمدزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۱۳ ۱۳:۳۹:۴۷
باعرض سلام و خسته نباشید.
من دانشجوی ترم سوم کارشناسی حسابداری دانشگاه آزاد لاهیجان هستم.متاهل و کارمند دولتی در تهران می باشم.ساکن کرج نیز میباشم.در طول این دو ترم خیلی به سختی رفت و آمد می کردم.از شما عاجزانه خواهش می کنم که در خصوص انتقال یا مهمان شدن اینجانب کمکم کنید. (39966)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۷-۱۱ ۰۹:۴۲:۰۵
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي كار كنان و زحمت كشان دانشگاه آزاد.من بابك شجاعي هستم كه در سال 1388 در رشته ي عمران دانشگاه ازاد اسلامي واحد نوشهر قبول شدم ولي خودم بچه تهران هستم.من مي خواستم عاجزانه از شما خواهش كنم تا به من انتقالي بدهيد چون پدرم 10 سال است كه بيكار است و حالا من مي خواهم مغازه اش را بگردانم و خرج خانه را تامين كنم.خواهش مي كنم اين لطف را به من بفرماييد. خداوند پشت و پناه شما. با تشكر بابك شجاعي!!!!!!!!!!!درخواستت رو چرا اینجا می گی باید به دانشگاه بگی نه این که خودتو مشکلت رو به همه مردم معرفی کنیعجیبه ها (408)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۷-۱۳ ۱۳:۱۸:۴۷
با عرض سلام و خسته نباشید بنده کاردانی نقشه کشی صنعتی واحد فیروزکوه قبول شده ام و در ترم سوم به سر می برم حالا می خواهم بدانم که می توانم انتقالی بگیرم به تهران بیایم یا نه . (424)
 
عباس حاجى لو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۱۹ ۰۰:۳۰:۴۸
من دانشجوى ترم ١ صنايع واحد رباط كريم هستم و خيلى مايلم به تهران منتقل شوم ايا كسى هست كه با من جابجا شود . (27851)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۷-۱۵ ۰۶:۵۹:۲۹
لطفا بفرمایید شرایط انتقال دانشجویان پزشکی در مقطع استجری از دانشگاه آزاد اسلامی به دانشگاههای دولتی به جه صورت امکان پذیرمیباشد.باتشکرهومن (435)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۲۸ ۲۳:۱۰:۱۶
سلام دانشجو دندانپزشكى آزاد اصفهان هستم آيا امكان مهمان شدن به سراسرى مشهد رو دارم؟با توجه به اين كه ٤ترم خوندم و مشهد دندانپزشكى آزاد نداره (55867)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۷-۲۰ ۱۵:۳۷:۴۲
سلام.میخواستم بدونم آیا من میتونم از مشگین شهر به اردبیل در رشته معماری پیوسته که در اردبیل ناپیوسته هست و پیوسته نیست انتقالی بگیرم؟البته پدرم فوت کرده و برادم در دانشگاه شهر دیگه ای درس میخونه و من مجبورم رفت و آمد کنم.آیا میتونم انتقالی بگیرم یا نه؟ (479)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۱۳:۳۹:۱۸
نه پسرم (58318)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۷-۲۳ ۲۲:۱۵:۲۲
سلام من شیمی تجزیه ارشد عتوم تحقیقات مرکزی قبول شدم چطور میتونم برای علوم تحقیقات اهواز انتقالی بگیرم می خواستم زمان تکمیل ظرفیت مرحله دوم ارشد دانشگاه آزاد بدونم؟ وچگونگی ثبت نام در تکمیل ظرفیت مرحله دوم ؟ (497)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۷-۲۴ ۱۸:۴۸:۰۷
من 120 واحد درسی در دانشگاه ملی رشته برق گذرانده ام بنا به دلایلی میخواهم 20 واحد باقیمانده را در دانشگاه آزاد بگذرانم امکان انتقال وجود دارد؟ (505)
 
۱۳۸۹-۰۷-۲۴ ۱۹:۲۳:۴۲
با سلام.بنده ازپرسنل بانک ارتش هستم و زیر مجموعه نیروهای مسلح که در مقطع فوق لیسانس واحد رفسنجان(مدیریت) قبول شدم.اما محل کار و خدمت من و البته سکونتم تبریز هست. می خواستم بدونم چطورمی تونم انتقالی یا حداقل یکی دو ترم مهمان بگیرم چون امکان انتقال شغلی برام وجود نداره. ممنون میشم جوابم رو بدید. (506)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۷-۲۶ ۰۷:۲۲:۴۹
من در دانشگاه علوم تحقيقات واحد كرمان پذبرفته شدم مي خواستم بدانم امكاني هست كه من بتوان از كرمان به تهران يا استان هاي همجوار تهران انتقالي بگيرم يا حداقل ميهمان شود در ضمن خواهرم نيز در دانشگاه علوم تحقيقات واحد تهران مشغول به تحصيل مي باشد. (513)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۷-۲۶ ۱۹:۵۷:۳۲
سلاممن درتكميل ظرفيت ارشد آزاد رشته حقوق جزا واحد علوم تحقيقات اراك قبول شدم.امكان جابجايي براي ارشد به تهران وجود داره؟ممنون ميشم كسي جواب بده. (519)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۷-۲۸ ۰۸:۳۰:۵۹
سلام من دررشته سازه های هیدرولیکی واحد علوم وتحقیقات بندرعباس قبول شدم.میخاستم بدونم باتوجه به اینکه پدرم 2 ماه پیش فوت کرده امکان انتقال من به واحد دزفول وجود داره؟ (537)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۸-۰۵ ۱۴:۱۴:۳۸
سلام من در تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد صنايع صنايع علوم تحقيقات كرمان قبول شدم مي خواستم ببينم امكان انتقالي يا مهمان شدن در دانشگاه تهران يا مجاور تهران وجود دارد؟با تشكر (605)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۸-۰۷ ۱۸:۰۸:۵۸
باعرض سلام وخسته نباشید خواستم عرض کنم من پرسنل یکی ازارگان های دولتی درخوزستان که امکان انتقال وجود نداردونیز سرپرست خانواده (تک پسر)می باشم ودرعین حالارشدمدیریت اجرایی بندر عباس قبول شدم چطور میتونم برای اهواز منتقلی بگیرم ممنون (618)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۲۳ ۰۰:۵۰:۵۳
منم همينطور ولي ميخوام برم كازرون. (42156)
 
سید سجاد
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۳۰ ۱۱:۴۸:۲۹
ایا امکان انتقال از سراسری سمنا به ازاد تهران مرکز وجود داره رشته حقوق ؟؟ (62208)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۸-۰۸ ۰۸:۲۰:۰۹
با سلام من دكتراي دامپزشكي شبستر قبول شدم ايا امگان گرفتن انتقالي به سنندج براي من وجود داره؟ (620)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۸-۱۳ ۰۸:۴۸:۲۵
سلام.من از دانشگاه آزاد دزفول به دانشگاه کرج انتقالی گرفتم.الان ترم مهر در دانشگاه کرجم.میتونم دوباره انتقالیمو پس بگیرم و ترم بعد به دانشگاه دزفول دوباره برگردم؟لطفا راهنماییم کنید (642)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۸-۱۶ ۰۹:۴۸:۲۶
بنام خدابا سلام واحترام من دانشجو پزشکی شاهرود میخواستم بعنوان مهمان به یک دانشگاه دولتی انتقالی بگیرم . شرایط اینکار را چگونه باید مهیا واقدام نمود باتشکر حسین احمدی (653)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۸-۲۶ ۱۸:۱۹:۰۵
سلام من در دانشگاه ازاد واحد دماوند دوره کاردانی پیوسته رشته نقشه کشی معماری پذیرفته شدم و قصددارم به دانشکاه ازاد تهران واحد سما منتقل شوم میخواستم بدانم امکان انتقال وجود دارد؟در ضمن تک فرزند هم هستم (694)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۸-۲۹ ۰۶:۳۶:۰۸
سلام.من ورودی 89-تکمیل ظرفیت مهر-ارشد حقوق جزا واحد الکترونیکی(مجازی)دانشگاه ازاد هستم.ایا امکان انتقالی و یا مهمان شدن به واحد علوم تحقیقات کرمانشاه و یا همدان را دارم.اگه ممکنه جواب رو به پست الکترونیک من میل کنید.با تشکر...... :sigh: :sigh: (703)
 
ابوذر تقوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۰۵ ۲۳:۲۶:۵۷
بنده دانشجوی ارشد مدیریت مالی دانشگاه ازاد واحد الکترونیک تهرانم .چطور دانشگاه مشهد قبول شوم (22260)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۹-۰۱ ۰۸:۰۳:۵۷
باعرض سلام وخسته نباشیدمن تکمیل ظرفیت رشته حسابداری مقطع کارشناسی ارشدعلوم وتحقیقات آذربایجان غربی واحدارومیه قبول شدم میخواستم بدونم میتونم انتقالی یامهمان به واحدهرمزگان بگیرم.ممنون (714)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۹-۰۱ ۲۰:۰۸:۵۶
با سلامميخواستم زمان شروع درخوست واسه مهمان وبدونم اگه لطف كنين ميل كنين يا همينجا بگين ممنون ميشم (722)
 
فلاح
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۱۷:۰۶:۵۰
سلام، قبولی روان شناسی بالینی واحد پریس علوم و تحقیقات زنجان هستم و خواهان جا به جائی با علوم و تحقیقات قزوین، راهنمایی بفرمائید لطفا"؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (24654)
 
۱۳۸۹-۰۹-۰۸ ۱۱:۵۹:۱۵
سلام قبولی تکمیل ظرفیت برای ترم بهمن ماه رشته مدیریت کشاورزی هستمدر دانشگاه ازاد شوشتردرخواست جابه جایی با کسی در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران(پونک)را دارم :lol: (748)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۹-۱۲ ۲۱:۱۱:۲۸
با عرض سلام اینجانب از شیراز در کارشناسی ارشد آزاد کرج در مدیریت صنعتی در تکمیل ظرفیت قبول شده ام و پدرم در مهرماه همین امسال فوت کرده اند و دو برادر جوانم که یکی دانشجوی پزشکی و دیگری معماری بودند چند سال قبل به علت بیماری قلبی فوت کرده اند و بنده تک فرزند هستم و شرایط رو حی ماردم نامناسب هست و بنده امین ایشان بوده و همچنین نامه ی روانپزشک مبنی بر افسردگی ایشان را هم داریم لذا از شما تقاضا دارم که لطف بی کران خود راشامل کرده و امکان انتقال بنده به شیراز را فراهم کنید . (761)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۹-۱۵ ۲۲:۱۷:۳۹
با عرض سلام من دانشجوی ارشد ترم اول رشته مهندسی صنایع در واحد علوم و تحقیقات بندرعباس هستم خواهان جابجایی با واحد علوم و تحقیقات فیروزکوه هستم 09127850876 (775)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۹-۱۶ ۱۴:۰۲:۰۰
با سلامدانشجوی ارشد تکمیل ظرفیت دانشگاه علوم وتحقیقات تهران ترم بهمن هستم جانباز و متقاضی انتقال به علوم و تحقیقات اهواز می باشم. لطفا راهنمایی بفرماییدبا تشکر (779)
 
Romania
۱۳۹۴-۱۱-۰۸ ۰۱:۵۴:۱۸
نمی دانم........ (58804)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۹-۱۷ ۱۰:۰۰:۱۶
با سلام و احتراماینجانب دانشجوی ترم 1 دانشگاه ازاد واحد ابهر مبتلا به بیماری صرع میباشم ایا امکان انتقالی اینجانب به تهران وجود دارد؟باتشکر (783)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۹-۱۸ ۱۶:۰۷:۳۶
با عرض سلام و خسته نباشید.اینجانب در واحد ساوه {منطقه4جدول همطرازی }تحصیل میکنم و در حال حاضر ترم 3 هستم.بنده به بیماری صرع مبتلا هستم.ایا با انتقال من به تهران موافقت میشود؟و همچنین ایا ریز نمرات و سوابق تحصیلی در انتقالی گرفتن تاثیر دارد؟با تشکر مرسی (788)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۰۹-۲۸ ۰۸:۳۴:۰۶
سلام می خواستم ببینم انتقالی از دانشگاه آزاد به سراسری داریم؟یعنی اگه یکی دانشجوی دانشگاه آزاد باشه بعد کنکوربده سراسری قبول بشه واحداشو می پذیرن تو دانشگاه سراسری؟من دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی آزاد کرجم می خوام ببینم اگه کنکوربدم می تونم برم یه دانشگاه سراسری؟واحدامو تطبیق می دن؟یا غیرممکنه؟ :sad: (815)
 
۱۳۹۲-۰۸-۲۱ ۱۴:۱۹:۲۸
به احتمال زیاد تطبیق میدن. (27041)
 
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۳۱ ۱۴:۵۸:۲۶
فکرنکنم،ساختارآزادباسراسری جداست (70743)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۰-۱۴ ۰۹:۲۲:۰۸
بنام خدا باسلام واحترام من دخترم دانشجوی ÷زشکی 86 والان استاجری شروع واز وزارت بهداشت درمان مجوز مهمانی به دانشگاه ÷زشکی شهرم را گرفتم از دانشگاه خودم که هستم دانشگاه آزاد مخالفت میکند درحالیکه از معاونت ÷زشکی آزادی نامه ای به دانشگام داشته ام که مهمانی با موافقت مبدا ومقصد بامانع است حال دانشگاه آزادی که درس میخوانم با مهمانی من بصورت مهمانی به دانشگاه دولتی مخالفت میکند چیکار باید بکنم ؟متشکر میشوم راهنمائی بفرمایید.باتشکرملک 14دی89 (863)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۰-۱۷ ۲۱:۱۰:۱۵
باعرض سلام وخسته نباشیدمن تکمیل ظرفیت رشته حسابداری مقطع کارشناسی ارشدعلوم وتحقیقات ''گيلان واحدرشت قبول شدم میخواستم بدونم میتونم انتقالی یامهمان به واحداروميه بگیرم.ممنوناز آقا ابراهيم هرمزگان هم ميخواهم اگر مايل باشد رشت را با اروميه عوض كندبه اين آدرس amanj202@yahoo.com پيغام دهد (870)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۰-۱۹ ۰۸:۴۷:۳۷
دانشجوی ارشد تکمیل ظرفیت دانشگاه علوم وتحقیقات اهواز ترم بهمن هستم متقاضی انتقال به علوم و تحقیقات تهران یا اردبیل می باشم. لطفا راهنمایی بفرمایید در ضمن اگر آقای بهنام مایل به جابجایی با بنده هستند با ایمیل hassansatvat@yahoo.comارتباط حاصل فرمایند.با تشکر (876)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۰-۱۹ ۱۹:۱۱:۳۱
همه اینها حرف هست من که همه شرایط را دارم متاهل، کارمند دولت ساکن تهران در مقطع کارشناسی ناپیوسته که دو ترم آن رو هم گذروندم می خوام از آزاد میانه نه به تهران بلکه به ساوه انتقالی یا مهمان بگیرم اصلا میگن امکان نداره. عجب جایی از دنیا داریم زندگی می کنیم دیگه به قانون ومقررات هم کسی پایبند نیست حتی خود مسئولین دانشگاه ها (881)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۱-۰۴ ۰۸:۵۹:۲۵
اینجانب اهل زنجان هستم ودر دانشگاه فارس رشته معماری قبول شده ام و می خواهم با کسی که در زنجان در شرته معماری هست و تمایل دارد به دانشگاه فارس منتقل شود جابجا شویم (930)
 
۱۳۸۹-۱۱-۰۴ ۱۸:۱۲:۴۰
چند بار بنویسم و شما جواب ندیدمن دانشجوی کارشناسی واحد علوم تحقیقات هستم خواهرم دانشجوی واحد قزوین ومادرم در واحد کرج مشغول تحصیل هستند چرا به من انتقالی نمی دهید؟ (932)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۱-۲۵ ۱۷:۴۳:۲۷
سلام، همه اینا حرفه،من کارشناسی ارشد اراک درس می خونم.درخواست انتقال به کرج را دارم به علت ازدواج،که طبق بند 2 باید موافقت بشه.اما قبول نمیکنن (994)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۲-۰۴ ۱۰:۱۸:۴۳
باسلام قبولي تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد عمران دانشگاه آزاد بندر عباس هستم. آيا امكان جابجايي بنده به دانشگاه آزاد تبريز وجود دارد؟ (1021)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۲-۰۶ ۱۱:۲۶:۴۴
سلام من پذیرفته کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات فارس در بهمن89 هستم اگر شخصی مایل به جابجایی از رشت به فارس میباشدبه آدرس parvaneh1258@yahoo.com پیغام بدهد. (1026)
 
United Kingdom
۱۳۸۹-۱۲-۰۹ ۱۴:۴۰:۴۶
با سلاممن تکمیل ظرفیت رشته برق-كنترل مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد واحدگرمسار قبول شدم میخواستم بدونم میتونم انتقالی یامهمان به واحدمشهد يا گناباد بگیرم و آيا كسي مايل به جابجايي از واحد مشهد يا گناباد به گرمسار هست؟ (1035)
 
۱۳۸۹-۱۲-۱۰ ۱۵:۴۱:۵۴
سلام من در آزمون ممتازین بدون کنکور ارشد 89 در واحد شبستر قبول شدم، می خواستم بدونم از اونجایی که پدرم فوت کرده(قبل از قبولی) و تنها سرپرست مادرم هستم میتونم به علوم تحقیقات خوزستان انتقالی بگیرم؟، مهمان چطور؟ (1040)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۲-۱۱ ۰۶:۲۵:۵۴
با سلاممن تکمیل ظرفیت رشته برق-مخابرات مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد واحداروميه قبول شدم میخواستم بدونم میتونم انتقالی یامهمان به واحدبوشهر بگیرم و آيا كسي مايل به جابجايي از واحد بوشهر به اروميه هست؟gravaei@gmail.com (1042)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۲-۱۳ ۱۶:۵۷:۵۹
برای انتقالی کارشناسی ارشد برق از خمینی شهر به دزفول چکار باید بکنیم راهنمایی کنید hamid3175@yahoo.com (1052)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۸۹-۱۲-۱۴ ۱۶:۴۶:۰۲
اینجانب دانشجوی کارشناسی ارشد رشته حسابداری(قبولي نيمسال دوم) دانشګاه آزاد واحد علوم تحقیقات هرمزگان تمایل به جابجايی با ديگر دانشگاههاهستم hossein_1395@yahoo.com (1056)
 
۱۳۸۹-۱۲-۲۱ ۱۲:۰۰:۰۹
اینجانب دانشجوی کارشناسی ارشد رشته روانشناسي باليني قبولي تکميل ظرفيت بهمن89 دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات ساوه هسنم متمایل به جابجايی با دانشگاه علوم تحقيقات تهران يا دانشگاه آزاد رودهن هستم mhr.psych@gmail.com (1072)
 
۱۳۸۹-۱۲-۲۵ ۲۰:۳۵:۳۶
تكميل ظرفيت سال 89 حقوق خصوصي علوم وتحقيقات فارس پذيرفته شده ام مايل به جابجائي با تهران يا مشهد مي باشم تلفن -ايميل- ansari mahyari@yahoo.coom (1081)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۱۰ ۰۴:۰۵:۲۱
با سلاممن تکمیل ظرفیت بهمن 89 رشته برق-الكترونيك مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد واحدعلوم وتحقيقات گيلان قبول شدم آيا كسي مايل به جابجايي از واحد گيلان به بوشهر هست؟ میخواستم بدونم میتونم انتقالی یامهمان به واحدبوشهر بگیرم ؟؟؟؟؟0917nouriinst@gmail.com (1093)
 
۱۳۹۰-۰۱-۲۰ ۱۹:۲۶:۲۳
من دانشجوی کارشناسی ارشدحسابداری علوم تحقیقات قزوین هستم وتمایل به جابجایی با زنجان را دارمemail:dashtaki@hotmail.com (1105)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۶ ۱۲:۵۳:۰۳
باسلام من مهندسی عمران بدون ازمون دانشگاه مهاباد قبول شده ام من و خواهرم با هم زندگی میکنیم و پدر ومادرم هردو فوت شدن بنابر مشکلات خاص درخواست انتقالی به دانشگاه ازاد سنندج را دارم لطفا جواب بدهید (25185)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۳ ۰۸:۵۷:۳۸
دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری ترم اول واحد تهران شمال هستم خواهان جابجایی با علومتحقیقات اصفهانserenaden777@yahoo.com (1108)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۴ ۱۴:۰۵:۱۳
دانشجوی کارشناسی نا پیوسته رشته حسابداری ورودی بهمن 89 دانشگاه آزاد اسلامی شیروان هستم با توجه به مشکلات عدیده درخواست میهمان شدن به دانشگاه آزاد اسلامی مشهد را دارم (1110)
 
United States
۱۳۹۰-۰۱-۲۵ ۱۲:۳۰:۰۳
داشجو کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات ورودی تکمیل ظرفیت 89واحد علوم تحقیقات بوشهر جابجایی با دانشگاه آزاد قزوینs.bolboli@gmail.com (1112)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۸ ۰۷:۳۸:۳۹
سلام خدمت دوستان من پذيرفته شده رشته حسابداري دانشگاه ازاد واحد علوم وتحقيقات هرمزگان مايل به انتقال به واحد هاي ديگر مي باشم hossein_1395@yahoo.com (1116)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۱-۲۹ ۱۳:۰۹:۲۹
اینجانب دانشجوی کارشناسی ناپیوسته برق الکترونیک ترم اول دانشگاه آزادفیروزکوه هستم.مایل به جابجایی باکرج.شهرقدس.قزوین تهران جنوب.اسلامشهر.elecnaz-moghaddam@yahoo.com (1121)
 
United States
۱۳۹۰-۰۱-۳۱ ۱۴:۴۲:۰۵
من دانشجوی پزشکی ازاد تبریز هستم.میخوام اقدام کنم برا انتقالی برا دانشگاه ازاد تهران. راهنماییم کنید ممنون (1126)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۰۳ ۰۶:۲۱:۲۸
دانشجوي ارشد رشته برق مخابرات اروميه هستم اگه كسي باشه در دانشگاه كرمنشاه من مايل به جابجايي هستمsanaz_amiri15@yahoo.com (1131)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۰۸ ۱۱:۴۸:۵۶
من دانشجوی کارشناسی حسابداری واحد رودهن هستم ترم دوم میخواستم برای انتقال به دانشگاه آزاد لاهیجان باید چیکار کنم . (1147)
 
۱۳۹۰-۰۲-۱۱ ۰۴:۳۲:۴۷
باسلاممن دانشجوي تكميل ظرفيت بهمن89رشته كارشناسي ارشدمشاوره واحد علوم تحقيقات كرمانشاه هستم خواستارجايجايي ازواحد كرمانشاه به تهران ،كرج،تهران جنوب ميباشم. m.ag667@yahoo.com (1153)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۱۱ ۰۵:۳۰:۲۱
باسلاممن دانشجوي ترم 1 كارشناسي رشته مهندسي مكانيك در دانشگاه آزاد تبريز واحد شبستر هستم. مایل به جا به جایی با تهران wolfboy_queen@yahoo.com (1154)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۱۳ ۱۱:۱۶:۳۷
دانشجوي كارشناسي ارشد نرم افزار علوم و تحقيقات مركزي(اراك)هستم تمايل به جابجايي با دانشجوي علوم و تحقيقات اهواز دارم الزاما نياز نميباشد هم رشته باشيم كافيست يكي از رشته هايي كه در اراك ارائه ميشود(http://mrk.srbiau.ac.ir/fa)باشيدS_Mahyari@yahoo.com (1163)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۲۰ ۱۵:۵۲:۵۹
اینجانب دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری علوم و تحقیقات سیرجان هستم با توجه به مشکلات فراوان ، خواهان جابجایی به دانشگاه علوم و تحقیقات فارس هستم اگر شخصی خواهان جابجایی بود لطفا تماس بگیره behrooz_otr@yahoo.com (1195)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۲۲ ۰۸:۵۶:۳۲
من دانشجوي عمران دانشگاه آزاداسلامي واحدشاهرودهستم وتقاضاي انتقالي يامهمان به دانشگاه آزادآزادشهرهستم بايدچكاركنم؟firefox-cs@live.com (1204)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۲۵ ۰۷:۳۱:۲۳
اینجانب دانشجوی ارشد رشته ی حسابداری دانشگاه علوم تحقیقات یزدمایل به جابجایی با شخصی که در دانشگاههای علوم تحقیقات کارشناسی ارشد در تهران واطراف تهران(قزوین ساوه اراک زنجان کاشان) می باشمsazamani_1360@yahoo.com (1232)
 
۱۳۹۰-۰۲-۲۵ ۱۳:۴۹:۱۳
سلام . من دانشجوی رشته حسابداری دانشگاه ازاد واحد رباط کریم هستم برای انتقالی به دانشگاه کرج باید چیکار کنم ؟ (1238)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۲-۲۷ ۰۹:۱۱:۳۱
من پذيرفته شده ارشد ورودي بهمن 89 روانشناسي عمومي علوم و تحقيقات همدان مايل به جابجايي دانشجو در اهواز (1249)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۳-۰۸ ۰۸:۳۹:۰۵
دانشجوي ارشد مديريت علوم تحقيقات ياسوج هستم تقاضامند جابجايي با علوم تحقيقات همدان مي باشم mj_asadi_2010@yahoo.com0918311 (1294)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۶ ۱۴:۰۳:۰۵
من دانشجوی میکروبیولوژی دانشگاه کرج هستم ...برای مهمان شدن در دانشگاه آزاد قزوین در دروس مشترکی که با رشته ی صنایع غذایی دارم برای ترم تابستانی میتونم اقدام کنم؟شرایطش چیه؟ممنون (1306)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۶ ۱۶:۰۵:۲۳
سلام.من دانشجوي مترجمي دانشگاه اسلامشهر هستم.ميخام بدونم ميتونم چند واحد تخصصي در دانشگاه كرج بردارم.متاسفانه دانشگاه اسلامشهر تابستان واحد تخصصي ارائه نميده.لطفا راهنماييم كنيد. (1307)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۳-۱۷ ۱۰:۳۴:۴۱
ورودی بهمن 89 ارشد اجرایی علوم تحقیقات اردبیل خواهان جا به جایی با اصفهان یا اراک با قزوین را دارم reza_tehranirad@yahoo.com......09357 (1310)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۳-۲۴ ۱۴:۱۹:۵۵
ورودی بهمن 89 ارشد اجرایی علوم تحقیقات اردبیل خواهان جا به جایی بااهواز یا اصفهان یا اراک با قزوین را دارم reza_tehranirad @yahoo.com (1327)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۴-۰۱ ۰۶:۴۷:۱۹
من دانشجوي كارشناسي معماري دانشگاه آزاد واحد دورود هستم و تقاضاي جابجايي با دانشجوي واحد رباط كريم رو دارم. (1358)
 
۱۳۹۰-۰۴-۱۱ ۱۵:۱۱:۳۹
من دانشجوی ترم2 کارشناسی فیزیک ازادشوشترمازانجاکه ساکن اهوازیم ومن تنها دخترخانوادم.میخواستم بدانم میشود ازانتقالی از شوشتر به اهواز بمن بدهند؟ (1380)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۴-۱۷ ۱۳:۵۲:۵۱
سلام من دانشجوی رشته کامپیوتر ورودی مهر 89 دانشگاه ازاد واحد اسلام شهر هستممن چطور میتونم برای انتقالی یا مهمان شدن در یکی از دانشگاه های تهران اقدام کنم؟ (1390)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۵-۳۱ ۲۱:۵۷:۳۷
مایل به جابجایی از علوم وتحقیقات گرمانشاه به اهواز میباشم (1683)
 
۱۳۹۰-۰۶-۱۱ ۱۵:۵۶:۰۳
دانشجوی کارشناسی نا پیوسته رشته حسابداری ورودی بهمن 89 دانشگاه آزاد اسلامی شیروان هستم با توجه به مشکلات عدیده درخواست میهمان شدن به دانشگاه آزاد اسلامی مشهد را دارمlotfan ba man tamas begiridmc (2166)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۶-۱۵ ۲۱:۲۱:۰۵
salam,man mitoonam be jaye kesi ke too tehran 1 reshteiro ghabool shode o nemikhad bere beram?man shimi karbordie save ghabool shodam oon mohandesi jenetike ooloom tahghighat,lotfan zood behem begin (2189)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۶-۱۶ ۱۱:۲۴:۲۹
salam,emkan pazire ke adam jasho ba 1 farde dge ke azad ghabool shodeo nemikhad bere avaz kone? (2193)
 
۱۳۹۰-۰۶-۱۶ ۲۲:۵۵:۳۱
salam,man emsal az reshteye omrane daneshgahe azade zanjan gabol shodam,mikham be tabriz entegali begiram,emkanesh hast?ba tashakor (2197)
 
۱۳۹۰-۰۶-۱۸ ۲۲:۱۷:۵۲
سلام من امسال در دانشگاه ازاد پزشکی شاهرود قبول شدم ایا امکان انتقالی یا مهمان شدن به نجف اباد وجود دارد؟ ایا میشود از همان ابتدا این کار را انجام داد یا حتما باید حداقل یک ترم در شاهرود بگذرانم؟ (2205)
 
آرزو
۱۳۹۲-۰۲-۰۸ ۱۹:۲۷:۰۴
مطمئنا باید بگذرونی.البته الان دیگه فکر کنم انتقالیتو گرفته باشی شایدم درست تموم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (16652)
 
۱۳۹۰-۰۷-۰۷ ۱۲:۲۹:۵۴
يزد به دزفول كسي هست يا نه ؟ ارشد معماري كامپيوتر (2291)
 
United States
۱۳۹۰-۰۷-۰۷ ۱۵:۲۰:۴۸
سلام.کارشناسی ارشد واحد تنکابن قبول شدم و خودم ساکن قائمشر در مازندران میباشم.با توجه به وضعیت بیماری خاصم امکان انتقالم به دانشگاه نزدیکتر مثل علوم تحقیقات مازندران در ساری در نیمسال اول وجود دارد؟ممنون میشم زودتر بهم جواب بدین (2292)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۰۷ ۲۳:۱۴:۵۰
سلام تکمیل ظرفیت 90 کارشناسی ارشد نرم افزار کامپیوتر واحد علوم و تحقیقات مازندران پذیرفته شدم تمایل به جابجایی با واحد بروجرد یا اراک را دارم (2296)
 
۱۳۹۰-۰۷-۰۸ ۱۱:۰۷:۲۵
سلام.من ارشد نرم افزار واحد علوم تحقيقات زنجان(تكميل ظرفيت 90)قبول شدم.ميتونم انتقالي به ساوه بگيرم؟شرايطش چه جوريه؟تمابل به جابجايي با واحد ساوه دارم. (2298)
 
۱۳۹۰-۰۷-۰۸ ۲۰:۳۲:۳۸
سلام من در تکمیل ظرفیت 90 روانشناسی عمومی علوم تحقیقات آذریجان شرقی تبریز قبول شدم و خواستار جابه جایی به علوم تحقیقات اصفهان هستم (2303)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۰۸ ۲۰:۳۸:۴۹
با سلام.دانشجوی ورودی 90 رشته مدیریت بازرگانی-گرایش بازاریابی واحد علوم تحقیقات خوزستان(اهواز)تمایل به جابجایی با واحد ایلام دارم.اگه کسی متقاضی هست به این ایمیل پیغام بدهد. متشکرم.kh_doosti@yahoo.com (2304)
 
۱۳۹۰-۰۷-۰۸ ۲۱:۲۰:۰۲
سلام من ارشد عمران مدیریت ساخت واحد علوم و تحقیقات سیرجان قبول شدم تقاضای انتقال به یکی از واحدهای اهواز شوشتر و یا بروجرد دارم (2306)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۰۹ ۰۷:۰۷:۰۳
سلام من تو تکمیل ظرفیت ارشد ازاد زنجان رشته روانشناسی قبول شدم مایل به جابجایی با تهران یا خوراسگان اصفهان هستم mohandes10@ymail.com (2308)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۰۹ ۰۷:۳۵:۱۱
اینجانب پذیرفته شده در تکمیل ظرفیت سال 90کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه علوم وتحقیقات ساوه هستم . مایل به جابجایی با واحد اراک درصورت تمایل به جابجایی به ایمیلbazresi124@yahoo.com اطلاع رسانی فرمائید. (2310)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۰۹ ۰۸:۱۰:۰۹
سلام من در تکمیل ظرفیت 90 علوم ارتباطات اجتماعی علوم تحقیقات اردبیل قبول شدم و خواستار جابه جایی به علوم تحقیقات تهران هستمایمیل بنده : naghebeh2000@yahoo.com (2311)
 
۱۳۹۰-۰۷-۰۹ ۱۱:۵۸:۰۳
بنده از دانشگاه علوم تحقیقات سیستان و بلوچستان قبول شدم و خواستار جابه جای با دانشگاه آزاد اهر هستم.miri.asgar@gmail.com (2313)
 
۱۳۹۰-۰۷-۰۹ ۱۵:۴۴:۲۰
سلام من تکمیل ظرفیت دانشگاه همدان قبول شدم میخوام انتقالی بگیرم دانشگاه آزاد تهران هر واحدیش یاشهرهای اطراف تهران لطفا با من تماس بگیرید masoomehbeygom@hotmail.com (2314)
 
۱۳۹۰-۰۷-۰۹ ۱۷:۵۴:۱۲
سلام. من درتکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد90 رشته مهندسی صنایع_مدیریت سیستم در واحد فیروزکوه قبول شده ام و خواستار جابه جایی با واحد نجف آباد هستم . ایمیلم :maryam_amin_arshad@yahoo.com (2317)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۰۹ ۱۸:۱۸:۲۰
سلام تکمیل ظرفیت 90 کارشناسی ارشد آزاد نرم افزار کامپیوتر واحد علوم و تحقیقات مازندران پذیرفته شدم تمایل به جابجایی با واحد بروجرد یا اراک را دارم (2319)
 
United States
۱۳۹۰-۰۷-۰۹ ۱۹:۰۶:۳۱
من در تكميل ظرفيت ارشدسال 1390 دانشگاه آزاد در علوم و تحقيقات سيرجان قبول شده ام مايل به جابجائي با علوم و تحقيقات قزوين يا رشت يا كرج با هر گونه شرايط هستم . در صورت تمايل تماس بگيريد. (2320)
 
۱۳۹۰-۰۷-۰۹ ۲۱:۰۳:۰۵
سلام.من روانشناسی عمومی در علوم تحقیقات آذربایجان شرقی قبول شدم و خواستار انتقالی به تهران و حومه هستم خواهشا سریع به من جواب بدید.در ضمن متاهل هستم.خواهشا کمک کنید.با این شماره تماس بگیرید. 09191--- lord_amin27@yahoo.com (2321)
 
Kuwait
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۰۳:۵۹:۵۵
سلام تکمیل ظرفیت 90 کارشناسی ارشد آزاد نرم افزار کامپیوتر واحد علوم و تحقیقات مازندران پذیرفته شدم تمایل به جابجایی با واحد بروجرد یا اراک را دارمسلام من بروجرد قبول شدم ، با من تماس بگيريد تا اگر بتوانيم جابه جا کنيم. ايميل بزنديد لطفا يا همينجا پيام بگذاريد (2322)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۰۴:۵۶:۳۰
سلام من کارشناسی ارشد 90 رشته حقوق جزا واحد هرمزگان قبول شدم خواستار جابجایی برای اهواز یا خرمشهر هستم لطفا اگه کسی هست با من تماس بگیره 0916------0 (2324)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۰۸:۰۸:۲۱
به چندین دانشجوی حسابداری ورودی 90 برای جابجایی از:1-مرودشت به اراک2-اصفهان به اراک3-مرودشت به سیرجان4-هرمزگان به اراکو در برخی موارد با شرایط توافقی،پولی و ... نیازمندیم.رحمانی 091------ Ja.Rahmani@yahoo.com (2326)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۰۸:۱۶:۳۰
مهر 90 کارشناسی ارشد صنایع- سیستم و بهره وری علوم و تحقیقات قزوین تکمیل ظرفیت قبول شدم.تقاضای جابجایی با تهران را دارم .0912------ (2327)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۰۸:۱۷:۵۶
به تعدادی دانشجوی حسابداری ورودی 90 برای جابجایی از:1-آزاد مرودشت به اراک2-علوم تحقیقات فارس به اراک3-هرمزگان به اراک4-مرودشت یه سیرجان5-اصفهان به اراکبا شرایط توافقی نیازمندیم.رحمانی 0917---- Ja.Rahmani@yahoo.com (2328)
 
Kuwait
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۰۸:۲۲:۲۸
سلام م نبروجرد قبول شدم نرم افزار، براي جابه جايي تماس بگير hamkelasi40@yahoo.com (2329)
 
United States
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۰۸:۳۲:۴۶
با سلام.من دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت داشگاه علوم و تحقیقات شاهرود هستم.تقاضای انتقالی به واحد دزفول را دارم.در صورت امکان با شماره -- تماس بگیرید. zahramousavi30@yahoo.com (2330)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۰۹:۱۵:۲۳
من درتکمیل ظرفیت رشته فیزیگ اتمی ملکولی دردانشگاه کرج قبول شده ام خواهان جابجایی با شخصی در دانشگاه علوم تحقیقات فارس می باشم درصورت تمایل به آدرس dosok79@yshoo.com اطلاع دهید (2331)
 
United States
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۱۰:۰۷:۲۳
سلام من رشته میکروبیولوژی ارشد آزادعلوم تحقیقات سنندج هستم جابجایی با اراک hani_mohamadi_2009@yahoo.com (2333)
 
United States
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۱۲:۰۹:۴۴
با سلام من ارشد آزاد علوم تحقیقات سنندج هستم جابجایی با اراک HANI_MOHAMADI_2009@YAHOO.COM (2336)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۱۲:۲۵:۰۸
من در تكميل ظرفيت ارشدسال 1390 دانشگاه آزاد در علوم و تحقيقات مركزي قبول شده ام مايل به جابجائي با علوم و تحقيقات اصفهان يا فارس هستم . در صورت تمايل به من ايميل بزنيد (2337)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۱۴:۲۱:۰۳
سلام اينجانب پذيرفته شده در مقطع ارشد روانشناسي باليني تقاضاي جابجايي ويا انتقال از واحد علوم تحقيقات اروميه به واحد مازندران را دارم لطفا تماس بگيريد.jandaghi.f@gmail.com (2344)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۱۷:۰۹:۰۹
سلام من کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی علوم تحقیقات کردستان (سنندج) قبول شدم و اگه کسی از دانشگاه آذربایجان شرقی هستش مایلم باهاش جا به جا کنم (2346)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۱۹:۱۷:۴۴
سلام من تکمیل ظرفیت طراحی شهری واحد علوم تحقیقات همدان قبول شدم قصد جا به جایی با هر واحدی از تهران را دارم در صورت وجود ایمیل بزنیدsimin67.Qi@yahoo.com (2347)
 
United States
۱۳۹۰-۰۷-۱۰ ۱۹:۵۸:۵۹
سلام من درتكميل ظرفيت دانشگاه آزاد رشته مديريت ارشد تكنولوژي واحد علوم و تحقيقات سيرجان سال 1390 قبول شده ام مايل به جابجائي با واحدهاي رشت يا زنجان يا قزوين يا اراك يا كرج با شرايط پرداخت مالي بسيار مناسب هستم در صورت تمايل با تلفن همراه 09123826728 تماس بگيريد. (2348)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۰۷:۲۷:۳۴
اینجانب پذیرفته شده در تکمیل ظرفیت سال 90کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمائي دانشگاه علوم وتحقیقات كرمانشاه هستم . مایل به جابجایی با واحد تهران درصورت تمایل به جابجایی تماس بگيريد . ايميل : k1_one1@yahoo.com (2352)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۰۷:۴۸:۵۳
با عرض سلام اینجانب دانشجوی ورودی بهمن کارشناسی اشد برق-الکترونیک واحد علوم -تحقیقات قزوین هستم وبه دلیل کارمند بودن مایل به جابجایی با واحد علوم تحقیقات رشت هستم .لطفا در صورت تمایل از طریق ایمیل پاسخ دهیدبا تشکر (2353)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۰۸:۰۶:۰۲
سلام من در تکمیل ظرفیت ارشدروانشناسی عمومی علوم تحقیقات کردستان آوردم کارمندم به همین خاطر خواستار جابجایی با اراک را دارمz_javadi_66@yahoo.com (2354)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۱۰:۲۰:۳۵
سلامبتده ارشد حقوق خصوصی علوم تحقیقات بوشهر قبول شدم و به علت کارمند بودن تقاضای انتقال به بندرعباس رو دارم.اگر کسی هست تماس بگیرهwww.fathi_saeid64@yahoo.com (2356)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۱۰:۲۵:۳۹
سلام من ارشد روان شناسی عمومی نیشابور علوم تحقیقات قبول شدم جابه جا با اراک و اطرافش09369 parsaparsi84@yahoo.com (2357)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۱۰:۳۲:۳۱
سلام.پذیرفته شده ارشد مکاترونیک در سال 90 هستم .خواستار جابه جایی به یکی از واحد های زیر را دارم.1.قزوین 2.تهران 3.سمناندر صورت تمایل ایمیل بزنیدمژدگانی نیز داده می شود. (2359)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۱۱:۱۹:۲۹
با سلام من در تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات اراک رشته مدیریت اجرایی قبول شدم درخواست جابجایی با علوم تحقیقات تهران را دارم درصورت امکان راهنمایی فرمایید.خواهشمندم در صورت وجود تماس بگیرید.با تشکرahmad.goodarzy@gmail.com (2360)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۱۱:۲۷:۱۴
سلام من دانشجوی ارشد دانشگاه ملکان ورودی 90رشته تربیت بدنی هستم مایل به جابجایی با شوشتر هستم اگه کسی مایله تماس بگیره asiremordab7@yahoo.com (2361)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۱۳:۱۲:۱۴
سلام من در تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی واحد شهرری قبول شدم درخواست انتقالی به اهواز را دارم ارشاد فرمایید.آیا کسی مایل به جابجایی با من هست ؟0916 (2363)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۱۳:۲۲:۲۰
با سلام اینجانب در تکمیل ظرفیت علوم تحقیقاتاراک پذیرفته شدم و خواستار جابجایی با علوم تحقیقات تهران می باشم .درصورت امکان با ahmad.goodarzy@gmail.com تماس فرمایید. (2364)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۱۳:۳۰:۰۰
دانشجویان عزیز - لطفااز درج شماره تلفن خود جهت جابجایی دانشجویی خودداری فرمائید. در غیر این صورت پیام شما حذف خواهد شد.... با تشکر - بخش فنی میگنا (2365)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۱۶:۱۵:۳۰
قبولی تکمیل ظرفیت 90 ارشد - نرم ا فزار علوم و تحقیقات قزوین مایل به جابجابب باعلوم و تحقیقات اهواز میباشم shahramrouhi@gmail.com (2366)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۲۰:۴۳:۰۴
سلام دانشجوی ارشد آموزش زبان انگلسی واحد علوم تحقیقات سنندج هستم میخوام انتقالی بکیرم ارومیه! کسی هست واسه جابجایی؟ (2371)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۱ ۲۱:۵۷:۴۰
سلام من در تكميل ظرفيت ارشدسال 1390 دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه قبول شده ام مايل به جابجائي بادانشگاه آزاد واحد رشت هستم .لطفادر صورت داشتن شرایط ايميل بزنيدasal_bahar_yaas@yahoo.com (2372)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۰۶:۲۵:۵۲
1.مديريت اجرايي علوم تحقيقات دماوند جابجايي علوم تحقيقات قزوين (در واحدهاي علوم تحقيقات يكي بودن رشته مهم نيست)maleki_mi@yahoo.com2.آموزش زبان علوم تحقيقات كرمانشاه به علوم تحقيقات قزوين يا دماوندmaleki_mi@yahoo.com (2379)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۰۶:۲۶:۱۷
من كارشناسي ارشد عمران آب علوم تحقيقات فارس ٩٠قبول شدم خواستار جابجايي با مهاباد يا مراغه هستم به hamidi_melica@yahoo.com ايميل بزنيد. (2380)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۰۷:۰۱:۲۶
سلام مهدي هستم قبولي 90 ارشد جزا و جرم شناسي اراك .مايل به جابجائي يا انتقال به مشهد يا بيرجند يا بجنورد يا نيشابور يا كرمان .در صمرت وجود شخص متمايل لطفا بهم ايميل يا زنگ بزنيد.r_23356@yahoo.comتلفن : 09366331460 (2381)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۰۷:۰۳:۴۱
مهدي هستم قبولي ارشد جزا و جرمشناسي علوم و تحقيقات اراك تمايل دارم جابجا يا انتقال به مشهد يا بيرجند يا بجنورد يا نيشابور يا كرمان بشم اگه كسي با اين شرايط هست ايميل بده r_23356@yahoo.com (2382)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۰۷:۵۵:۴۰
قبول تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد واحد علوم تحقیقات شاهرودرشته مدیریت اجرایینیاز مبرم به جابجایی با تهران یا کرج یا قزوین یا اطراف به دلیل بعد مسافت باشاهرود و شاغل بودنمایمیل : sajad.mirhosseini@gmail.com (2388)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۰۸:۰۸:۳۲
قبولی تکمیل ظرفیت ارشد,روانشناسی بالینی,علوم تحقیقات کردستانم,خواهان جابجایی با تهران و کرج هستم. (2390)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۰۸:۱۳:۱۴
با سلام اينجانب مهدي ربيع قبولي تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد 1390 واحد علوم وتحقيقات اراك هستم.با توجه به اينكه اينجانب كارمند پيماني اداره كل مسكن و شهر سازي مشهد و متاهل و داراي يك فرزند 3 ساله هستم و همسرم نيز كارمند مي باشند امكان رفت و امد تا اراك براي من بسيار سخت مي باشد و از سوئي نيز از طرف اداره امكان اخذ مرخصي براي هر هفته دو روز نيز وجود ندارد و لاكن من علاقه بسيار به درس خواندن دارم استدعا دارم در خصوص انتقال من از اراك به مشهد يا نيشابور يا بيرجند يا بجنورد يا هر كدام از واحد هاي نزديك به مشهد اگه كسي هست زنگ بزنه. در خاتمه موفقيت روز افزون حضرتعالي را از درگاه ايزد منان مسئلت مي نمايم.در ضمن اين شماره تلفن همراه من است: - 09366331460والسلام علي من الطبع الهدي. (2391)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۰۸:۲۴:۴۰
قبولی تکمیل ظرفیت 90 ارشد - روانشناسی بالینی علوم و تحقیقات کردستان مایل به جابجابب باعلوم و تحقیقات تهران یا البرز میباشم.haleh63@yahoo.com (2392)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۰۸:۲۵:۳۶
تو تکمیل ظرفیت ارشد روانشناسی بالینی علوم تحقیقات کردستان قبول شدم، کسی میخواد با علوم تحقیقات تهران یا البرز جابجا کنه؟ (2393)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۱۰:۱۳:۳۳
سلام متقاضی انتقال ازعلوم و تحقیقات سنندج به مرودشتم رشته ارشد حسابداری 0916 (2395)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۱۰:۵۷:۳۱
سلام من ارشد واحد علوم تحقیقات همدان قبول شدم. مایل به جابه جایی تهران یا قزوین یا کرج یا شهریار یا جایی که بشه شب برگشت خونه چون متاهلم ایمیلم tanhatarin_didar@yahoo.com (2397)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۱۲:۰۰:۴۷
من در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد مدیریت اجرایی علوم تحقیقات سمنان قبول شدم . خواهان جابه جایی با علوم تحقیقات تهران یا تهران مرکز یا قزوین یا البرز یا شاهرود هستم . شماره تماس :0912elnaz_minaie@yahoo.com (2398)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۱۲:۵۳:۵۷
سلام من ارشد حسابداری تکمیل ظرفیت 90 در سنندج قبول شدم محل کار و سکونتم شیرازه . متقاضی انتقال به مرودشت هرمزگان بوشهرم همراه 091716 (2399)
 
Hong Kong
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۱۵:۳۱:۵۵
درودبنده كارشناسي ناپيوسته حسابداري واحد يزد قبول شدم ، و خواهان جابه جايي با تهران يا شهريار يا قزوين هستم.YaleOmBanin@yahoo.com (2400)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۱۶:۱۲:۰۷
سلام تکمیل ظرفیت 90 کارشناسی ارشد آزاد نرم افزار کامپیوتر واحد علوم و تحقیقات ارومیه پذیرفته شدم تمایل به جابجایی با یکی از دانشگاه های زیر را دارم1- اهواز2- بندر عباس3- شیرازabbas.mansoori@gmail.com (2401)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۱۷:۴۳:۴۳
سلاممن آموزش زبان انگلیسی علوم تحقیقات سنندج قبول شدم خواستار جابه جایی یا یکی که ارومیه یا تبریز قبول شده هستم.s.mohammadi857@gmail.com (2404)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۱۷:۵۱:۵۵
با سلاممن تو تکمیل ظرفیت ، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی واحد علوم و تحقیقات ساوه قبول شدم. خواهان جابه جایی با واحد تهران و یا قزوین هستمتلفن : 09194072991ایمیل :miladkhodarahimi@yahoo.com (2405)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۱۸:۰۷:۴۰
من کارشناسی ارشد بازرگانی بازاریابی تهران جنوب قبول شدم میخوام انتقالی بگیرم برا تهران مرکزی چون راحش خیلی دوره برایه من اکه کسی هست تماس بکیره0936901 (2406)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۲ ۱۸:۰۹:۳۵
خواستاره جابه جای تهران جنوب با تهران مرکزی مدیریت بازرگانی بازاریابی (2407)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۳ ۰۷:۱۰:۱۶
جابجایی برق قدرت ملکان با برق قدرت بجنورد یا نیشابور یا گناباد n_ah3@yahoo.com (2410)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۳ ۰۸:۳۳:۲۳
اماده جابجائي علوم تحقيقات هرمزگان با يكي از علوم تحقات تهران -اراك -البرز-قزوين و دانشگاه تهران مركز هستم0919-----12 (2411)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۳ ۱۰:۰۰:۱۰
سلام من تكميل ظرفيت علوم تحقيقات بوشهر مديريت اجرايي قبول شدم تقاضاي جابه جايي با البرز يا اسلامشهر را دارم.لطفا اگر كسي بود با من تماس بگيره.kamelia.pezeshki@gmail.com (2412)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۳ ۱۳:۴۰:۵۸
ورودی مهر 90 ارشد عمران علوم و تحقیقات سیرجان هستم درخواست جابه جایی با شهرهای اهواز یا شوشتر و یا بروجرد دارم (هر رشته ای)kamaldavideh@gmail.com (2414)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۳ ۱۴:۰۸:۴۵
با سلام من قبول علوم تحقيقات گيلان رشته روانشناسي عمومي هستم و مايل به جابجايي با علوم و تحقيقات تبريز يا اروميه مي باشم.mhhelali@gmail.com (2416)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۳ ۱۶:۰۴:۴۲
سلاممن كارشناسي ارشد مديريت اموزشي علوم وتحقيقات هرمزگان قبول شده ام و مايل به جابجايي دراستان بوشهر و شيرازمي باشم.لطفا اگر كسي هست بااين شماره تماس بگيرد.----------------- لطفا فقط ایمیل ارسال نمائید (2417)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۳ ۱۷:۰۷:۳۸
لطفا جهت جابجایی با میلم با من در تماس باشید hanitanaz87@yahoo.com پذیرفته شده واحد علوم و تحقیقات مازندران کارشناسی ارشد کامپیوتر ورودی 90 هستم با واحد علوم و تحقیقات بروجرد یا خرم آباد جابجا می کنم (2421)
 
United States
۱۳۹۰-۰۷-۱۳ ۱۸:۵۳:۴۶
قبولی تکمیل ظرفیت 90 ارشد - نرم ا فزار علوم و تحقیقات اهواز مایل به جابجابب باعلوم و تحقیقات قزوین میباشم rezafattahi64@gmail.com (2423)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۳ ۱۹:۵۸:۳۸
سلاممن ارشد الکترونیک علوم تحقیقات تبریز قبولی تکمیل ظرفیت 90 هستم.خواستار جابجایی با اراک ؛ کرمانشاه ؛تهران و یا بوشهر هستم.masy_802000@yahoo.com (2424)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۰۱:۱۲:۵۸
با سلام و عرض ادبمن درتکمیل ظرفیت ارشد 90 رشته مديريت اجرايي دردانشگاه علوم وتحقيقات كرمان قبول شده ام. خواهان جابجایی با هر شخصی و در هر رشته اي اول در دانشگاه هاي علوم تحقیقات اطراف تهران( 1-كرج 2-قزوين 3-شاهرود 4-دماوند 5-اسلامشهر و ...) و اگر نبود بعد با واحدهاي دانشگاهي اراك - سمنان- سنندج- كرمانشاه-همدان و خلاصه هرجايي نزديكتر از كرمان می باشم. با توجه به متاهل بودن و شاغل بودن ايجانب لطفاً اگر كسي هست با هر شرطي به آدرس alibeigi.mo@gmail.comهرچه سريعتر اطلاع رساني كند. با تشكر (2425)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۰۵:۰۲:۱۴
ورودی 90 حقوق خصوصی علوم تحقیقات همدان هستم.خواستار جابجایی با آزاد مشهد.متشکر. ehsan.almasi65@gmail.com (2426)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۰۷:۳۴:۳۶
سلم من تکمیل ظرفیت ارشذ 90 رشته معماری ازاد یزد واحد تفت قبول شذم و کارمندم انتقالی به همدان کرمانشاه یا اهواز میخوامhanie.tasofi@gmail.com (2430)
 
United States
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۰۸:۱۰:۳۳
سلام ،من کارشناسی ارشد دانشگاه علوم وتحقیقات رشت ورودی90 قبول شدمولی ساکن اصفهان و متاهل و کارمند ومشکلات عدیده ی که قابل ذکر نیست لطفا اگر کسی از واحد خوراسگان به رشت خواهان جابجایی است سریع اطلاع دهد. ومن ا...التوفیقbahar2484@gmail.com (2431)
 
United States
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۰۸:۱۱:۳۴
کارتان عالی است جهت حل مشکلات. (2432)
 
United States
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۰۸:۱۹:۱۶
با سلام و عرض تبریک به همهمن در تکمیل ظرفیت ارشد حسابداری ملایر قبول شدم با توجه به وضعیت تاهل و یه بچه 2 ساله مایل به جابه جایی با تهران . اسلامشهر یا حدالقل امکان بابل هستم bahar.amirfaiz@yahoo.comبا تشکر (2433)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۰۸:۱۹:۱۷
پذیرفته شده تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات فارسرشته مدیریت اجراییعلاقمند به جابجایی با تهران و یا شهرهای نزدیک اشتان تهرانrkam19890@yahoo.com (2434)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۰۹:۳۱:۳۹
سلاممن ارشد معماری خراسان رضوی (نیشابور)قبولی تکمیل ظرفیت 90 هستم.خواستار جابجایی باتهران یا قزوین یا همدان هستم.roxana.kazemy@yahoo.com (2435)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۱۰:۲۸:۴۷
من تکمیل ظرفیت 90 خراسان رضویی قبول شدم خواهان جابه جای با تهران یا قزوین یا همدان هستم roxana.kazemy@yahoo.com09391953884 (2436)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۱۰:۴۳:۲۱
lمن پذیرفته شده ارشد الکترونیک ساوه هستم و تمایل به جابهجایی با قزوین یا اراک را دارم .samadbeik.m@gmail.com (2437)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۱۴:۲۶:۴۵
سلام من مدیریت اجرایی علوم تحقیقات آذربایجان شرقی قبول شدم. خواهان جابجایی با تهران یا کرج یا قزوین هستم. اگر کسی بود به mehrank88@yahoo.com ایمیل بزنه (2442)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۱۵:۲۱:۴۹
من ارشد نرم افزار علوم تحقیقات شاهرود قبول شدم ، خواهان جابجایی به علوم تحقیقات همدان یا علوم تحقیقات فارس را دارم.ایمیل : programmer.project@gmail.com (2443)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۱۵:۳۸:۵۹
با سلام به شما دوستان عزیز وگرامی. من قبول شده تکمیل ظرفیت ارشدمهر90 در رشته مدیریت دولتی واحد علوم وتحقیقات آدربایجان غربی هستم. تمایل به جابجایی با یکی از واحدهای شوشتر یا اصفهان می باشم.لطفا همکاری فرمایید.با تشکر امیدوارم بتوانم جبران نمایمomidvarnaseri2@yahoo.com (2445)
 
United Kingdom
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۱۷:۵۱:۳۷
سلام من قبول علوم تحقيقات تبریزرشته روانشناسي عمومي هستم و مايل به جابجايي با واحدخوراسگان اصفهان مي باشم.لازم به ذکر است بنده دارای سه فرزند که دو دانشجو و یک دانش آموزبوده و فرهنگی نیز می باشم لذارفتن به شهر تبریز بسیاربرایم مشکل می باشد. s_sharifian1990@yahoo.com (2449)
 
United States
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۱۹:۱۷:۵۷
دانشجوی تکمیل ظرفیت 90 نرم افزار علوم تحقیقات سیرجان هستمدر صورت امکان مایل به جابجایی با استانهای شمالی کشور هستمrasool.plus@yahoo.com (2452)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۴ ۲۱:۰۱:۳۵
با سلام. اینجانب پذیرفته شده ارشد 90 تکمیل ظرفیت سیرجان هستم تقاضای جابجایی به علوم و تحقیقات فارس با شرائط بسیار عالی مالی میباشم لطفا در صورن نمایل ایمیل ارسال فرمائید.raeisi.lawyer@yahoo.com (2453)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۵ ۰۹:۵۶:۲۷
سلام پذیرفته شده کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا واحد هر مزگان هستم وخواستار جابجائی با اصفهان یا اطراف می باشمhamidhadi01@yahoo.coom (2459)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۵ ۱۰:۱۶:۲۹
من در تكميل ظرفيت ارشدسال 1390 دانشگاه آزاد در علوم و تحقيقات بیرجند قبول شده ام مايل به جابجائي با دانشگاه ازاد ساری هستم . در صورت تمايل به من ايميل بزنيدmasi.kia64@yahoo.com (2460)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۵ ۱۰:۱۹:۲۷
من در تكميل ظرفيت ارشدسال 1390 دانشگاه آزاد در علوم و تحقيقات بیرجند قبول شده ام مايل به جابجائي با دانشگاه ازاد ساری هستم.در صورت تمايل به من ايميل بزنيدmasi.kia64@yahoo.com (2461)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۵ ۱۲:۴۲:۲۵
من قبولی تکمیل ظرفیت ارشد اجرایی علوم تحقیقات هرمزگان هستم خواستار جابه جایی با تهران یا البرز یا قزوین میباشمایمیل: salehi34@yahoo.com (2462)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۵ ۱۳:۴۴:۳۶
قبولی ارشد حسابداری 90 ملایر متقاضی انتقال به 1.سنندج 2.کرمانشاه 3.همدان (2463)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۵ ۱۵:۱۱:۱۳
باسلام من در كرمان در مقطع ارشد سال 90 در تكميل ظرفيت قبول شدم و خواستار جابجايي در دانشگاه دزفول يا اراك دارم خواهشمندم كسي كه مايل به جابجايي باشد به ايميل من پيفام ارسال كند. mam_1506@yahoo.com (2465)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۵ ۱۶:۵۰:۲۲
من در واحد علوم تحقیقات سنندج دررشته کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی قبول وخواستار جابه جایی با شیراز ،بندر عباس ،و....را دارمazkat.m@gmail.com (2468)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۱۲:۳۰:۰۸
سلام ،دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری ترم اول (مهر ماه 90)واحد مرند هستم خواهان جابجایی با تهران يا اطراف تهرانmhsangani@yahoo.com (2481)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۱۳:۰۷:۰۶
من در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد حسابداری علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم . خواهان جابه جایی با علوم تحقیقات تهران یا تهران مرکز یا قزوین یا البرز هستم (2482)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۲۱ ۰۲:۴۹:۳۰
نمیشه (42046)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۱۳:۰۹:۲۸
من در تكميل ظرفيت ارشدسال 1390 دانشگاه آزاد در علوم و تحقيقات مركزي قبول شده ام مايل به جابجائي با علوم و تحقيقات اصفهان يا فارس هستم . در صورت تمايل به من ايميل بزنيداگه خواستی من حاضرم جابجا بشیم با پرداخت مبلغ از طرف من (2483)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۱۳:۴۸:۳۵
من در تكميل ظرفيت ارشدسال 1390 دانشگاه آزاد در علوم و تحقيقات مركزي قبول شده ام مايل به جابجائي با علوم و تحقيقات اصفهان يا فارس هستم . در صورت تمايل به من ايميل بزنيدشما رشته ای که قبول شدین ننوشتین. من شرایطش دارم اگه تمایل داشتید به من ایمیل بزنید.باشرایط توافقیazadeazadi88@yahoo.com (2484)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۱۶:۰۴:۴۰
سلاممن كارشناسي ارشد حسابداری علوم وتحقيقات اصفهان قبول شده ام و مايل به جابجايي با یکی از دانشگاه های تهران یا شهرهای همجوار تهران مي باشم.(با شرایط عالی )لطفا اگر كسي هست به من ایمیل بزنهazadeazadi88@yahoo.com (2487)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۱۶:۳۶:۵۲
مدیریت دولتی علوم وتحقیقات ارومیه هستم خواستار جابجایی با تهران یا اصفهان یا شوشتر می باشم لطفا همکاری فرمایید.omidvarnaseri2@yahoo.com (2489)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۱۹:۲۴:۴۴
من قبولی ارشد رشته معماری کامپیوتر علوم و تحقیقات تبریز هستم، خاستار جابجایی با تهران یا کرج یا قزوین.sajadmirmohamadi@gmail.com (2490)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۱۹:۳۷:۲۲
با سلام.من تکمیل ظرفیت 90 کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات گرمسار قبول شدم.تقاضای انتقالی یا جابه جایی با دانشگاه آزاد قزوین دارم.m_yahyaie_2010@yahoo.com (2492)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۱۹:۴۱:۲۵
سلام من ارشد واحد علوم تحقیقات همدان قبول شدم. مایل به جابه جایی تهران یا قزوین یا کرج یا دماوندwww.kazemzamanian@yahoo.com (2493)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۱۹:۵۳:۰۰
من در تكميل ظرفيت ارشدسال 1390 دانشگاه آزاد در علوم و تحقيقات مركزي قبول شده ام مايل به جابجائي با علوم و تحقيقات اصفهان يا فارس هستم . در صورت تمايل به من ايميل بزنيدشما رشته ای که قبول شدین ننوشتین. من شرایطش دارم اگه تمایل داشتید به من ایمیل بزنید.باشرایط توافقیazadeazadi88@yahoo.comاگر رشته شما در كرمان مي بلشد حاضرم كه با شما جابجا كنم لطفا ايميل شما بنويسيد mam_1506@yahoo.com (2494)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۲۰:۰۸:۰۵
مایل به جابجایی از علوم وتحقیقات گرمانشاه به اهواز میباشمسلام.شما با واحد بوشهر حاضر به جابجایی هستید؟در صورت تمایل به این ایمیل پیغام بدیدomid.a2000@gmail.com (2495)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۷ ۰۶:۳۶:۵۵
مايل به جابجايي از علوم تحقيقات كرمانشاه بهعلوم تحقيقات قزوين/ زنجان/البرز/همدان/تبريزmaleki_mi@yahoo.com (2500)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۷ ۲۲:۱۴:۴۵
من سیرجان قبول شدم معماری می خواین با من جابجا شین؟sonia_moghtader@yahoo.com (2503)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۸ ۰۱:۵۴:۳۶
سلام من در تکمیل ظرفیت ارشد شیمی آلی آزاد 90 دانشگاه مرودشت قبول شدم و به علت متاهل بودن تقاضای جابجایی به شیراز را دارم .لطفا ایمیل بدهید. z.rostami.14@gmail.com (2504)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۸ ۱۰:۰۵:۴۰
من ورودی 90 ارشدبرق قدرت گناباد هستم تمایل به جابجایی با بجنورد یا علی آباد را دارم.saiah57@yahoo.com (2508)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۸ ۱۰:۲۰:۲۳
دانشجوی اصفهان هستم متقاضی جابه جایی با دانشجوی علوم تحقیقات بوشهر یا فارس میباشم ren.mohammadi@gmail.com (2511)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۸ ۱۱:۱۲:۵۵
با سلام - بنده در تکمیل ظرفیت 90 ، رشته حسابداری علوم و تحقیقات مازندران قبول شدم و مایل به جابجایی به تهران - کرج - دماوند و قم هستم. در صورت امکان ایمیل بزنید.saeed_nosraty88@yahoo.com (2513)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۸ ۱۱:۴۳:۴۹
سلام.دانشجوي كارشناسي ارشد مهندسي صنايع-صنايع علوم و تحقيقات هرمزگان هستم.تمايل جابجايي با نجف آباد هستم.ايميل:amirhamzehshafaei@yahoo.com (2516)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۸ ۱۲:۰۴:۵۷
من تکمیل ظرفیت رشته حسابداری مقطع کارشناسی ارشدعلوم وتحقیقات شاهرودقبول شدم مايل به انتقالي به مرودشت،يزد،بوشهر و يا ياسوج مي باشم. Hsamadi@iacpa.ir (2517)
 
United States
۱۳۹۰-۰۷-۱۸ ۱۵:۵۰:۵۴
روانشناسی بالینی کارشناسی ارشد علوم تحقیقات هرمزگان جابجایی با ساوه یا شهرهای نزدیکترmahdifahimi@yahoo.com (2520)
 
Bulgaria
۱۳۹۰-۰۷-۱۸ ۱۶:۳۴:۲۴
من كرمان قبول شدم.اگه تمايل داريد با من عوض كنيدwww.shalala.amanati@gmail.com (2521)
 
United States
۱۳۹۰-۰۷-۱۸ ۱۷:۰۹:۰۴
من در تکمیل ظزفیت 90دررشته مدیریت اموزشی در علوم وتحقیقات کرمان قبول شدم. تمایل به جابه جایی به مرودشت می باشم.adineh.memar@yahoo.com (2523)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۸ ۲۰:۱۹:۵۲
سلام اینجاب قبولی مهرماه 90 کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی واحد علوم تحقیقات گیلان هستم وتقاضای جابجایی با واحد یزد را دارم در صورت تمایل با این felfor@yahoo.com تماس بگیرید (2524)
 
۱۳۹۰-۰۷-۱۹ ۰۶:۴۴:۰۶
سلام من قبولي تكميل ظرفيت دانشگاه بروجرد در رشته معماري هستم خواستار جابجايي با مشهد نيشابور بجنورد هستمnaderi_m15@yahoo.com (2527)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۹ ۰۷:۴۰:۵۰
دانشجوي كارشناسي ارشد مديزيت اجرايي واحدعلوم تحقيقات كرمانشاه هستم.با علوم تحقيقات آمل يا ساري ميخوام جابجا بشم.s.hosseinaghapour@yahoo.com (2528)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۹ ۱۲:۵۰:۰۸
سلام من ارشد حسابداری علوم و تحقیقات همدان هستم مایل به جابجایی به علوم و تحقیقات کرمانشاه هستم در صورت تمایل تماس بگیرید 09181336711 moradi_850@yahoo.com (2534)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۹ ۲۰:۲۶:۲۲
با سلام و عرض ادبمن ورودی ارشد مهر 90 رشته برق-قدرت واحد علوم وتحقیقات ساوه هستم و تقاضای جابجایی با یکی از واحدهای بروجرد-اراک-دزفول رو دارم.لطفا درصورت تمایل تماس بگیرید.ایمیل: tavanbahman@yahoo.com (2537)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۰ ۰۸:۳۱:۰۰
با سلام : من در واحد علوم وتحقيقات يزد قبول شده ام وخواهان جابجايي با علوم وتحقيقات تبريز مي باشم.در صورت تمايل با آدرس زير ايميل بفرستيد.با تشكرheidari_so@yahoo.com (2540)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۰ ۰۸:۵۹:۵۸
من در تكميل ظرفيت ارشد سال 1390 دانشگاه آزاد در علوم و تحقيقات یاسوج رشته مدیریت اجرایی قبول شده ام مايل به جابجائي با علوم و تحقيقات تهران، کرج، قزوین و یا ساوه هستم . در صورت تمايل با من تماس بگیرید.093 (2542)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۰ ۱۱:۴۹:۵۰
من علوم نحقیقات اردبیلم با واحداهواز یا کرمانشاه یا ساوه یا اصفهان جابه جا میکنم.اردبیل رشته های قدرت نرم افزار معماری.زراعت.مدیریت اجرایی.اموزشی.دولتی ..حسابداری.روانشناسی عمومی بالینی.حقوق خصوصی .جزا.زبان انگلیسی.فارسی. علوم ارتباطات.جغرافیا.علوم حدیث.علوم گیاهی.ریاضی محض وانالیز عددی را داراست.zohuratar@yahoo.com (2545)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۰ ۲۱:۲۸:۴۵
جابجایی از واحد علوم و تحقیقات اراک به مازندران. email بزنید.mohammadpour59@yahoo.com (2552)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۱ ۰۸:۱۰:۴۹
سلام. من ارشد صنایع غذایی تکمیل ظرفیت علوم و تحقیقات مازندران (ساری)قبول شدم و مایل به جابه جایی با علوم و تحقیقات تهران هستم , naziamirasgari@yahoo.com (2554)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۱ ۱۲:۱۵:۲۸
سلام دانشجوی ارشد آموزش زبان انگلسی واحد علوم تحقیقات سنندج هستم میخوام انتقالی بکیرم ارومیه! کسی هست واسه جابجایی؟سنندج مدیریت دولتی داره؟ (2556)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۱ ۱۲:۱۷:۰۰
مدیریت دولتی علوم وتحقیقات ارومیه هستم مایل به جابجایی با شوشتر-اصفهان - تهران- کرمانشاه-خرم اباد واستانهای نزدیک استان خوزستان هستم.omidvarnaseri2@yahoo.com (2557)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۱ ۱۵:۰۴:۳۶
قبولی تکمیل ظرفیت 90 ارشد - نرم ا فزار علوم و تحقیقات اهواز مایل به جابجابب باعلوم و تحقیقات قزوین میباشم rezafattahi64@gmail.com[/quoteسلام من تکمیل ظرفیت نرم افزار علوم تحقیقات البرز(کرج) قبول شدم اگر تمایل به جابجایی دارین لطفا میل بزنین hamid_dr_81@yahoo.com (2560)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۱ ۱۸:۵۵:۵۵
سلام من دانشجوی نرم افزار علوم و تحقیقات اراک وروی 90هستم با توجه به مشکلات کاری و خانوادگی مایل به جابجایی با واحد مازندران را دارم در صورت تمایل میل بزنیدmohammadpour59@yahoo.com (2563)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۱ ۱۹:۲۵:۴۶
90 کارشناسی ارشد نرم افزار کامپیوتر واحد علوم و تحقیقات فردوس مشهد پذیرفته شدم تمایل به جابجایی با واحدتبريز يا اروميه يا شبستر را دارم shalala.amanati@gmail.com (2564)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۱ ۲۱:۱۸:۳۹
سلام من حسابداری ارشد ساوه ام در صورت دارا بودن حسابداری با یاسوج جابجا میشم (2565)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۱ ۲۲:۱۴:۰۰
سلام.من قبولیه ارشد دانشگاه علوم تحقیقات اردبیل هستم .متقاضی جابجایی با اصفهان یزد و شهرهای اطراف اصفهان هستم.در صورت تمایل با من تماس بگیرید mohamadp67@gmail.com (2566)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۲ ۰۵:۴۸:۰۱
ارشد برق علوم و تحقيقات كرمانشاه هستم خواهان جابجايي با اهواز يا دزفول هستمhadimahda@yahoo.com (2567)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۲ ۰۹:۱۱:۰۱
سلام.علی هستم و مدیریت اجرایی مازندران ( ساری ) قبول شدم. اگر کسی ار البرز ، قزوین ، دماند یا اراک هستش لطفا تماس بگیره.moradii_ali@yahoo.com (2571)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۲ ۰۹:۳۸:۳۶
سلام دانشجوی ارشد آموزش زبان انگلسی واحد علوم تحقیقات سنندج هستم میخوام انتقالی بکیرم ارومیه! کسی هست واسه جابجایی؟سنندج مدیریت دولتی داره؟سلاممن پیکیر شدم رشته مدیریت دولتی داره سنندح، اکه مایل به جابحایی هستین با این شماره ها تماس بگیرین: s.mohammadi857@gmail.com با به gmail من شماره تونو میل کنین.ممنون (2572)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۲ ۱۰:۳۷:۳۳
سلام دانشجورشته ارشد نرم افزار هستم تمایل به جابجایی ارعلومتحقیقات سیستان وبلوجستان به ساری رادارمwww_robo@yahoo.com (2573)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۲ ۱۲:۱۲:۵۹
سلام من دانشجوی ارشد واحد یزدم اگه کسی از اراک کرج ساوه یا هر واحدی از تهران میخاد با یزد جابه جا شه این ایمیلمه saina2120@yahoo.com (2575)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۲ ۱۲:۳۱:۲۶
سلام اینجاب قبولی مهرماه 90 کارشناسی ارشد واحد یزد هستم وتقاضای جابجایی با اراک کرج تهران را دارم در صورت تمایل با این saina2120@yahoo.com تماس بگیرید (2576)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۲ ۱۵:۱۹:۳۰
قبولی قدرت ارشد 90 علوم و تحقیقات کردستان جابجایی با علوم و تحقیقات های تهران و حومه (البرزٰ دماوند قم ساوه و ... )powereng1986@yahoo.com (2577)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۲ ۱۹:۲۰:۰۶
سلام قبولی کارشناسی ارشد 90 تکمیل ظرفیت روانشناسی بالینی بوشهر خواستارجابجایی باکرج تهران بومهن وساری هستم لطفابا این ایمیل تماس بگیرید. h.ahoora51@yahoo.com (2579)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۳ ۰۵:۱۹:۴۵
مایل به جابجایی از علوم و تحقیقات همدان با علوم و تحقیقات رشت .مقطع ارشد (2584)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۳ ۰۵:۲۵:۲۵
با سلام و عرض ادبمن درتکمیل ظرفیت ارشد 90 رشته مديريت اجرايي دردانشگاه علوم وتحقيقات كرمان قبول شده ام. خواهان جابجایی با هر شخص و در هر رشته اي در دانشگاه هاي علوم تحقیقات اطراف تهران( 1-كرج 2-قزوين 3-شاهرود 4-دماوند 5-اسلامشهر و ...) و اگر كسي نبود بعد با واحدهاي دانشگاهي اراك - سمنان- سنندج- كرمانشاه-همدان و خلاصه هرجايي نزديكتر از كرمان می باشم. با توجه به متاهل بودن و شاغل بودنم لطفاً اگر كسي هست با هر شرطي به آدرس alibeigi.mo@gmail.comهرچه سريعتر اطلاع رساني كند. با تشكر از بزل توجه دوستان عزيزنقل قول (2585)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۳ ۱۰:۰۲:۰۴
اینجانب دانشجوی ارشدبرنامه ریزی شهری علوم تحقیقات سیرجان خواهان جابه جایی باواحدهمدان،بروجرد،زنجان،قزوین می باشمmariam.jalilian@yahoo.com (2590)
 
Russian Federation
۱۳۹۰-۰۷-۲۳ ۱۵:۲۷:۲۱
سلام ,من قبولی تکمیل ظرفیت ارشد 90 مدیریت علوم و تحقیقات یاسوج هستم و خواستار جابه جایی فوری با شهر تهران و حومه هستم. vahid_spm@yahoo.com (2593)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۳ ۱۸:۳۵:۰۴
سلام یزد - تبریز کسی هست؟ (2595)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۳ ۱۹:۵۲:۲۹
علوم وتحقیقات ارومیه به واحد اصفهان یا تهران یا شوشتر یا اراک هستم (2597)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۳ ۲۱:۴۷:۰۲
من تکمیل ظرفیت رشته حسابداری مقطع کارشناسی ارشدعلوم وتحقیقات شاهرودقبول شدم مايل به انتقالي به مرودشت،يزد،بوشهر و يا ياسوج مي باشم. Hsamadi@iacpa.irمن واحد قشم حسابداری هستم اگه مایل بودید تماس بگرید (2600)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۳ ۲۲:۲۲:۵۸
خواهان جابجایی ازاد قشم با بیرجند مشهد نیشابور شاهرود .رشته قبولی ارشد حسابداری90 کلاسها در قشم یک هفته در میان واساتید تهران مرکز.جهت کلاس با هماهنگی استاد در تهران می توانید سر کلاس برویدali_safari_65@yahoo.com (2601)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۴ ۰۹:۵۷:۳۷
دانشجوی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد رشته روانشناسی عمومی دانشگاه علوم تحقیقات شاهرود هستم خواهان جابجایی با دانشجوی روانشناسی عمومی دانشگاه علوم تحقیقات گیلان یا دانشگاه آزاد رودهن هستمnastaran7929@gmail.com (2603)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۴ ۱۳:۳۲:۰۵
باسلام من دانشجوی ارشد نرم افزار هدر واحد علوم و تحقیقات کرمان هستم و خواهان جابجایی با واحد علوم و تحقیقات خوزستان می باشم.mohamad.behrouzian@gmail.com (2606)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۵ ۰۶:۱۸:۴۲
سلام من رشته نرم افزار علوم تحقیقات خراسان رضوی (نیشابور) قبول شدم ، خواستار جابجایی فوری با علوم تحقیقات اصفهان هستم )smad34@yahoo.com (2613)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۵ ۱۵:۱۶:۰۴
دانشجوي كارشناسي ارشد نرم افزار علوم و تحقيقات خراسان رضوی(نیشابور)هستم تمايل به جابجايي با دانشجوي علوم و تحقيقات تهران - البرز - ساوه - قزوین دارم ghasem.madadi@gmail.com (2617)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۵ ۲۰:۳۲:۲۵
من در تکمیل ظرفیت ارشد آزاد حسابداری علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم . خواهان جابه جایی با علوم تحقیقات تهران یا تهران مرکز یا قزوین یا البرز هستمبا خرم آباد جابه جا میشین؟ (2621)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۵ ۲۰:۵۹:۵۸
سلام تکمیل ظرفیت 90 حسابداری علوم تحقیقات لرستان خوواهان جابه جایی به اصفهان tavalodo2_yahoo.com (2622)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۵ ۲۲:۱۵:۳۱
سلام من اراك روان شناسي قبول دم چنانچه تمايل داشته باشيد جابه جا كنيم خبر بدين .saberinia_m@yahoo.com (2625)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۶ ۱۰:۱۴:۳۲
با سلام ورودی 90 دانشگاه علوم تحقیقات تبریز هستم مایل به جابجائی با دانشگاههای نزدیک تهران هستم مثل ( قزوین ؛ ساوه؛ کرج و ...) (2627)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۶ ۱۵:۴۱:۴۹
سلام من ورودی 90 علوم وتحقیقات مازندران(ساری) مایل به جابجای با خوراسگان یا اراک هستم ne_amani@yahoo.com (2631)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۶ ۱۵:۵۱:۰۸
سلام تکمیل ظرفیت 90 کارشناسی ارشد آزاد مدیرید ساخت واحد علوم و تحقیقات یزد پذیرفته شدم تمایل به جابجایی با واحد اهواز یا شوشتر را دارمiranzamin1986@yahoo.com (2632)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۶ ۱۶:۳۷:۳۸
من كرمانشاه قبول شدم اگر مايلي جابجا بشيم سريع با من تماس بگير هرچه باشد كرمانشاه تا قزوين نزديكتر استseyedhadi23@gmail.com (2634)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۶ ۱۶:۴۷:۵۱
دانشجوی ارشد تکمیل ظرفیت دانشگاه علوم وتحقیقات اهواز ترم بهمن هستم متقاضی انتقال به علوم و تحقیقات تهران یا اردبیل می باشم. لطفا راهنمایی بفرمایید در ضمن اگر آقای بهنام مایل به جابجایی با بنده هستند با ایمیل hassansatvat@yahoo.comارتباط حاصل فرمایند.با تشکردانشجوی ارشد تکمیل ظرفیت دانشگاه علوم وتحقیقات اهواز ترم بهمن هستم متقاضی انتقال به علوم و تحقیقات تهران یا اردبیل می باشم. لطفا راهنمایی بفرمایید در ضمن اگر آقای بهنام مایل به جابجایی با بنده هستند با ایمیل hassansatvat@yahoo.comارتباط حاصل فرمایند.با تشکردانشجوی ارشد تکمیل ظرفیت دانشگاه علوم وتحقیقات اهواز ترم بهمن هستم متقاضی انتقال به علوم و تحقیقات تهران یا ار (2635)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۶ ۱۷:۲۷:۴۵
سلام من ارشد حسابداری تکمیل ظرفیت 90 در سنندج قبول شدم محل کار و سکونتم شیرازه . متقاضی انتقال به مرودشت هرمزگان بوشهرم همراه 091716سلام من بو شهر قبول شدم میخوام به کرمانشاه-ملایر بروجرد سنندج ایلام برم اگه کسی مایل هست در خدمتیم (2636)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۶ ۱۷:۲۹:۵۸
سلام من بو شهر قبول شدم نرم افزار-درخواست به خوزستان سنندج ایلام کرمانشاه بروجرد ملایر دارم Csharpreza@yahoo.com (2637)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۷ ۰۷:۵۳:۵۱
دانشجوی ارشد تکمیل ظرفیت دانشگاه علوم وتحقیقات شاهرودهستم متقاضی انتقال به علوم و تحقیقات اهواز یا استانهای همجوار آن می باشم. لطفا راهنمایی بفرمایید در ضمن اگر آقای هادی مایل به جابجایی با بنده هستند با ایمیل www.azadeh_kamaee@yahoo.com ارتباط حاصل فرمایند. (2646)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۲۷ ۰۹:۰۰:۱۵
من كارشناسي ارشد برنامه ريزي شهري(شهرسازي) واحد علوم و تحقيقات ياسوج در تكميل ظرفيت پذيرفته شدم. آيا كسي مايل به جابجايي از واحد ياسوج به تهران يا قزوين هست؟ با سپاسpantehakakouee@yahoo.com (2647)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۷ ۱۰:۱۵:۲۲
اینجانب دانشجوی کارشناسی ارشد واحد علوم تحقیقات هرمزگان می باشم و متقاضی جابه جایی با دانشجوی کارشناسی ارشد واحد علوم تحقیقات اهواز هستم.isp91@yahoo.com (2648)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۷ ۱۶:۵۱:۳۰
اینجانب دانشجوی کارشناسی ارشد واحد علوم تحقیقات هرمزگان می باشم ومتقاضی جابه جایی با دانشجوی کارشناسی ارشد واحد علوم تحقیقات اهواز هستمisp91@yahoo.com (2651)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۸ ۰۸:۲۱:۴۰
من ارشد مديريت بازرگاني- داخلي وادحد بين المللي قزوين قبول شده ام وتمايل دارم با يك نفر از واحد كرمانشاه جابجا كنم اگه كشي بود با من تماس بگيرهbemh1726@yahoo.com (2657)
 
۱۳۹۰-۰۷-۲۹ ۱۹:۰۹:۴۴
دانشجوی ارشد تکمیل ظرفیت دانشگاه علوم وتحقیقات اراک هستم و متقاضی جابه جایی به علوم و تحقیقات ساری می باشم. mohajer_bahareh@yahoo.com با تشکر (2670)
 
۱۳۹۰-۰۷-۳۰ ۰۷:۴۴:۳۶
با سلام.من ورودی مهر 90،رشته باغبانی،واحد علوم و تحقیقات تهران هستم.مایل به جابجایی به واحد خوراسگان اصفهان.اگه کسی هست به ایمیلم پیغام بده.با تشکر.alireza.tab@gmail.com (2677)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۳۰ ۱۰:۴۶:۵۲
پذیرفته شده تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات فارسرشته مدیریت اجراییعلاقمند به جابجایی با تهران و یا شهرهای نزدیک اشتان تهرانrkam19890@yahoo.comبا سلامبنده قبولی علوم و تحقیقات واحد گیلان ورودی مهر 90 ، واحد گیلان رشته شما را دارا می باشد ، در صورت تمایل از سوی شما حاضر به جا به جایی می باشمkhajehali000@gmail.com (2678)
 
۱۳۹۰-۰۷-۳۰ ۱۳:۳۲:۵۹
سلام من در تکمیل ظرفیت 90 کارشناسی ارشد کامپیوتر در دانشگاه علوم وتحقیقات خراسان واحد بیرجند تمایل به جابجایی بادانشگاه تهران،کرج،قزوین و اطراف تهران را دارم.noorafshan_se@ymail.com (2680)
 
۱۳۹۰-۰۷-۳۰ ۲۰:۲۷:۳۲
سلام.خواهان جابجایی از میبد یزد به بندرعباس میباشم.با تشکر.gameover_20-@yahoo.com. (2684)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۰۱ ۱۴:۴۷:۲۸
من درتكميل ظرفيت ارشد آزاد رشته برنامه ريزي شهري واحد علوم تحقيقات قزوين قبول شدم.امكان جابجايي براي ارشد به تهران مركز وجود داره؟ممنون ميشم كسي جواب بده.sarkan_betevin@yahoo.com نقل قول (2693)
 
۱۳۹۰-۰۸-۰۲ ۱۲:۴۸:۴۲
مدیریت دولتی اصفهان هستم خواهان جابجایی با شوشتر می باشم.omidvarnaseri2@yahoo.com (2700)
 
۱۳۹۰-۰۸-۰۲ ۱۶:۵۱:۴۶
قبولی تکمیل ظرفیت ارشد رشته طراحی کاربردی آزاد واحد علوم وتحقیقات مرکزی (اراک) هستم خواستار جابجایی با هم رشته خود در واحدهای اطراف اصفهان هستمjaafarhoseini@yahoo.com (2702)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۰۳ ۰۴:۵۵:۵۰
دانشجوی کارشناسی ناپیوسته معماری دردماوند هستم میخواهم به هرکدام از واحدهای تهران منتقل شومf_sohrabi2002@yahoo.co.uk (2705)
 
۱۳۹۰-۰۸-۰۴ ۰۹:۴۰:۰۱
سلام.من دانشجوی مهندسی عمران ورودی 90 دانشگاه ازاد شاهرود هستم. با دانشجویی هم طراز در مشهد ونیشابور درخواست جابه جایی دارم. هزینه ها توافقی پرداخت میکنم.email=vali-sedighikia@hotmail.com (2721)
 
۱۳۹۰-۰۸-۰۶ ۰۸:۳۶:۵۱
قابل توجه بچه های گرمساری،سمنانی ؛دامغانی، شاهرودی و مشهدی علوم اتحقیقات اصفهان، من ارشد علوم تحقیقات شاهرود قبول شدم و مایل به جابجایی با اصفهان می باشم.(الزاماً نباید رشته هامون یکی باشه) (2733)
 
United States
۱۳۹۰-۰۸-۰۶ ۱۵:۰۱:۴۱
با سلام .قبولی در تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات شاهرود رشته الکترونیک و خواستار جابجایی با علوم وتحقیقات گیلان و یا مازندران(در صورت دارا بودن رشته ام) را دارم.stsaeed4@yahoo.com (2734)
 
۱۳۹۰-۰۸-۰۷ ۰۸:۰۶:۳۰
من علوم تحقیقات اراک هستم اگه تمایل به جابه جایی داریی پیام بده 09161142384saberinia_m@yahoo.com (2737)
 
United States
۱۳۹۰-۰۸-۰۷ ۱۳:۳۴:۳۵
دانشجوی ارشد علوم تحقیقات 90 کهگیلویه وبویراحمد (یاسوج) رشته حقوق هستم و با هر رشته ای با علوم تحقیقات ساری و یا آیت الله آملی و یا تحقیقات مرکز آماده جابجایی میباشمhoseingolchehreh@yahoo.com (2742)
 
United States
۱۳۹۰-۰۸-۰۸ ۱۶:۲۹:۴۰
دانشجوی ارشد علوم تحقیقات 90 کهگیلویه وبویراحمد (یاسوج) رشته حقوق هستم و با هر رشته ای با علوم تحقیقات ساری و یا آیت الله آملی و یا تحقیقات مرکز آماده جابجایی میباشم hoseingolchehreh@yahoo.com (2764)
 
United States
۱۳۹۰-۰۸-۰۸ ۱۶:۳۰:۴۵
دانشجوی ارشد علوم تحقیقات 90 کهگیلویه وبویراحمد (یاسوج) رشته حقوق هستم و با هر رشته ای با علوم تحقیقات ساری و یا آیت الله آملی و یا تحقیقات مرکز آماده جابجایی میباشمhoseingol chehrehyahoo.com (2765)
 
۱۳۹۰-۰۸-۰۹ ۱۲:۱۵:۰۹
سلام من ارشد الکترونیک علوم تحقیقات سنندج هستم خواستار جابجایی با فسا بوشهر و هرجایی نزدیکتر به شیرازم . alijoon46@yahoo.com (2784)
 
۱۳۹۰-۰۸-۰۹ ۱۲:۳۳:۱۰
قبولی علوم تحقیقات یزد رشته مدیریت ساخت خواهان جابه جایی با اهواز یا شوشتر (با پرداخت مژدگانی) iranzamin1986@yahoo.com (2785)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۰۹ ۱۶:۲۴:۴۸
دانشجوی ارشد علوم و تحقیقات اصفهانم خواهان جابجایی با آمل ورودی مهر 90 هستم fan_kh@yahoo.com (2788)
 
۱۳۹۰-۰۸-۱۰ ۱۸:۱۴:۰۷
کارشناسی ارشد حسابداری علوم تحقیقات ساوه حاضربه جابجایی با قزوین ariyan_nasirzadeh@yahoo.com (2804)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۱ ۱۵:۲۸:۴۱
دانشجوي كارشناسي ارشد مديريت اجرايي قزوين ورودي 90 خواهان جابجايي با تهران هستمmahdi.afchangi@yahoo.com (2809)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۱ ۲۲:۵۹:۵۴
من خواهان جابه جایی ارشد برق از تهران به اهواز هستم کسی هست rabbit_clever2001@yahoo.com (2813)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۲ ۰۹:۰۹:۳۳
دانشجوی ارشد علوم وتحقیقات ساری متقاضی جابجای با علوم وتحقیقات اصفهان ne_amani@yahoo.com (2815)
 
۱۳۹۰-۰۸-۱۲ ۱۳:۴۴:۱۰
سلام (2819)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۴ ۰۶:۱۷:۱۹
من خواهان جابجایی از دانشگاه شهربابک به دانشگاه سیرجان هستم. ورودی 89 ام. آیاکسی مایل به جابجایی است؟ (2831)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۷ ۰۹:۵۶:۳۱
دانشجوی کارشناسی ارشد ورودی 90مدیریت اجرایی علوم تحقیقات اصقهان خواهان جابجایی با علوم تحقیقات تهران-البرز-قزویندر صورت تمایل با ایمیل زیر تماس بگیریدm.jeihouni@yahoo.com (2861)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۷ ۱۰:۲۸:۲۱
قبولي مديريت اجرايي 90 علوم و تحقيقات كرمانشاه هستم با قبول شرايط شما خواهان جابجايي با دماوند-همدان - قزوين-ساوه اصفهان- كرج مي باشم apc_shojai@yahoo.com (2863)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۷ ۱۴:۳۶:۳۲
سلام قبولی تکمیل ظرفیت ارشد1390واحد مهریز یزدرشته برق قدرت مایل به جابجائی با واحدبجنورد نیشابور گنابادahmadbahar1@yahoo.com (2865)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۷ ۲۰:۵۵:۴۴
پذیرفته شده کارشناسی ارشد حسابداری آزاد90 واحد مرند با واحدهای اطراف تهران. az.ne89@yahoo.com (2870)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۷ ۲۱:۲۴:۴۶
سلام دوستان. من ورودی 90 ارشد در رشته مدیریت اجرایی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد شهر تبریز هستم. و تمایل دارم با استانهای نزدیک تر به تهران جابجا بشم mohammad_atr2001@yahoo.com (2871)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۸-۱۸ ۱۱:۲۷:۰۷
دانشجوی ارشد نرم افزار علوم تحقیقات خمین استان مرکزی هستم درخواست جابجایی با علوم تحقیقات فارس یزد و اصفهان دارمmhdi20m@yahoo.com (2876)
 
United States
۱۳۹۰-۰۸-۱۸ ۱۷:۵۰:۱۸
دانشجوی ارشد برق قدرت تهران غرب متقاضی جابجای با البرز mirzavand_morteza@yahoo.com (2885)
 
۱۳۹۰-۰۸-۱۹ ۱۲:۳۵:۰۶
به اطلاع دوستان عزیز می رساند مهلت جابجایی دانشجویی به پایان رسیده اسشت . لذا از نمایش کامنت های جدید در این زمینه معذوریم . لطفا کامنت نذارید . با تشکر - میگنا (2902)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۰۴ ۱۷:۱۲:۰۱
سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی- مدیریت بازاریابی واحد ملایر هستم مایل به جابجایی با واحد علوم تحقیقات خوزستان یا فارس هستممشکلی از بابت رشته و علوم تحقیقات بودن نیست homayoun.sarlak@gmail.com (3054)
 
۱۳۹۰-۰۹-۰۸ ۱۰:۰۳:۴۴
سلام من ورودی سال 90 در رشته ی مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد رباط کریم هستم و می خواستم ببینم می تونم به دانشگاه آزاد مشهد انتقالی بگیرم؟.تک فرزندم و ساکن تهران ولی خانواده ی مامان و بابام همه مشهدن. (3115)
 
۱۳۹۰-۰۹-۱۰ ۱۳:۲۹:۴۱
دانشجوی ارشد علوم وتحقیقات اراک هستم خواستار جابجای با علوم وتحقیقات اصفهان هستم در صورت تمایل با من تماس بگیرین fereshtereisi@ yahoo.com (3139)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۱۷ ۱۱:۰۶:۰۶
اینجانب قبول شده در رشته ارشد نرم افزار کامپیوترواحد علوم تحقیقات شاهرودمیباشم که درخواست جابجایی با (اراک،خمین،اصفهان،تهران)را دارم باتشکر gmail:khademi.sima65@gmail.com (3214)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۱۹ ۱۰:۴۰:۵۵
سلام دانشجوی مهندسی کامپیوتر تکمیل ظرفیت 90 کرمان هستمخواستار جابجایی بااهواز یا بوشهر یا یاسوج یا فارس هستم . ایمیل hadi.t56@gmail.com (3247)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۱۹ ۱۰:۴۵:۲۷
سلام دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر کرمان هستم خواستار جابجایی با اهواز یا بوشهر یا فارس هستم . با تشکر ایمیل : hadi.t56@gmail.com (3248)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۹-۱۹ ۱۲:۲۴:۳۲
سلام.دانشجوی ورودی آموزش زبان انگلیسی 90علوم تحقیقات دماوند(40 کیلومتری تهران) هستم.خواهان انتقالی به دانشگاه آزادساری هستم.milad6631@yahoo.com (3252)
 
۱۳۹۰-۰۹-۲۶ ۱۳:۵۴:۵۸
سلام من دانشجوی ارشد علوم تحقیقات کرمانشاه ورودی بهمن 90 هستم و خوامان جابه جایی با قزوین - تاکستان-البرز یا بوئین زهرا را دارم.parastoo1984_karimi@yahoo.com (3349)
 
۱۳۹۰-۱۰-۰۹ ۱۵:۴۶:۳۰
سلام تکمیل ظرفیت 90 کارشناسی ارشد آزاد نرم افزار کامپیوتر واحد علوم و تحقیقات ارومیه پذیرفته شدم تمایل به جابجایی با یکی از دانشگاه های زیر را دارم1- اهواز2- بندر عباس3- شیرازabbas.mansoori@gmail.comمن دانشجوی آزاد واحد یزد هستم و مایل به جابه جایی با شما (3477)
 
۱۳۹۰-۱۰-۱۱ ۱۳:۱۰:۰۶
دانشجوی ۹۰ مهندسی فن آوری اطلاعات IT کرج-خواهان جابجایی به تهران جنوب (3506)
 
۱۳۹۰-۱۰-۱۴ ۱۹:۱۱:۴۲
دانشجوي ارشدمكاترونيك علوم و تحقيقات كرمانشاه مايل به جابجايي بادانشجوي دانشگاه آزاد تبريزhadiniasari@yahoo.com (3549)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۵ ۱۱:۲۴:۵۲
سلام من ورودی مهر90رشته مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد تفت هستم مایل به جابجایی به دانشگاه آزاد رباط کریم یا شهر قدس هستم email: sacara_63@yahoo.com (3558)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۰-۱۵ ۱۷:۱۷:۳۹
ارشد علوم و تحقیقات کرمان هستم،خواستار جابه جایی از کرمان به تهران یا حومه(قزوین،ساوه،کرج...)هستم (3560)
 
۱۳۹۰-۱۱-۰۳ ۲۲:۴۶:۳۰
من دانشجوی همدان - ملایر هستم و خواستار انتقال به علوم تحقیقات فارس و یا واحد نجف آباد هستم.kayaus2006@yahoo.com (3845)
 
۱۳۹۰-۱۱-۰۸ ۱۶:۱۳:۱۵
سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت واحد گنابادهستم مایل به جابجایی با واحد علوم تحقیقات نیشابورهستم (3968)
 
۱۳۹۰-۱۱-۰۹ ۱۵:۰۵:۲۴
سلام به همه.حالا بین دوستان کسی هست که کسی رو بشناسه که تو مقطع ارشد آزاد انتقالی گرفته باشه؟من کسی رو میشناسم که میخواست از زاهدان بیاد مشهد عمرا نگذاشتن.بیچاره مجبود شد انصراف بده!تازه متاهل هم بود. (4007)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۳ ۲۲:۴۰:۵۹
با سلامعلوم تحقیقات فارس ارشد رشته ی مدیریت بازرگانی داره ؟کجای دفترچه نوشته ؟چه درصدایی میخاد حدودا ؟ممنون (4178)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۰:۰۴:۴۰
اینجانب دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی شیمی دانشگاه آزاد واحد شاهرود ورودی مهر 90هستم و مایل به جابجایی با تهران و یا اطراف تهران میباشم.sirous90@cloob.comsirous90@yahoo.com (4380)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۷:۲۹:۴۹
ورودی بهمن 90 هستم و خواستار جابجایی از علوم تحقیقات اراک به علوم تحقیقات اصفهان (4442)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۵ ۰۹:۳۵:۵۷
سلام من دانشجوی ارشد رشته طراحی دانشگاه آزاد واحد اراک هستم آمادگی جابجایی با ارشد مشهد دارم در ضمن تکمیل ظرفیت ترم بهمن 90 هستم (4515)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۸ ۱۶:۴۲:۴۴
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان بنده دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد هستم رشته مدیریت اجرایی و تقاضای جابجایی با دانشجوی علوم تحقیقات دماوند یا تهران دارمarshiazolfagharii@yahoo.com (4597)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۳۰ ۰۵:۱۰:۴۰
سلام. من در تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد حسابداري واحد شهريار تهران(علوم و تحقيقات) قبول شدو.ورودي بهمن. مايل به جا به جاييم با واحد اصفهانم.zbrhn@hotmail.com (4636)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۰۵:۱۵:۰۵
سلام من ارشد رشته زراعت تکمیل ظرفیت بهمن, شهر قدس تهران قبول شدم خواهان جابه جایی با یکی از شهرهای اذربایجان شرقی و غربی میباشم.kaveh67_rahmati@yahoo (4711)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۲ ۲۱:۵۹:۳۵
رشته ميكروبيولوژي بروجرد مايل به جابجايي با اهر يا اروميه هستمwww.nogrei@yahoo.com (4746)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۳ ۱۳:۳۴:۱۷
سلام من قبولی تکمیل ظرفیت ارشد الکترونیک واحد علوم و تحقیقات نیشابور هستم و خواستار جابجایی با واحدهای بوشهر و یا استان های همجوار هستم لطفا حداکثر تا 90/12/11 اطلاع رسانی کنید. باتشکر (4761)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۴ ۰۴:۱۰:۴۲
دانشجوی رشته شیمی تجزیه بهمن 90 دانشگاه گرگان خواستار جابجایی با واحد های کرج ، تهران، شهرقدس، اسلامشهر، پرند، رباط کریم، قزوین، قم، بویین زهرا شهرهاي نزدیک به تهران کرج با پرداخت مبلغ توافقی Mrs_karimi66@yahoo.com (4776)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۵ ۱۷:۵۷:۴۷
سلام تکمیل ظرفیت 90 کارشناسی ارشد آزاد نرم افزار کامپیوتر واحد علوم و تحقیقات ارومیه پذیرفته شدم تمایل به جابجایی با یکی از دانشگاه های زیر را دارم1- اهواز2- بندر عباس3- شیرازabbas.mansoori@gmail.comsalamman az vahede geshm reshte mohandesiye computer gabul shodaam darkhaste jabejaee ba shomaro daraam:s.mohammadi857@gmail.com (4820)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۶ ۱۲:۱۰:۰۷
من در تكميل ظرفيت ارشدسال 1390 دانشگاه آزاد در علوم و تحقيقات بیرجند قبول شده ام مايل به جابجائي با دانشگاه ازاد واحد علوم وتحقیقات سمنان هستم.در صورت تمايل به من ايميل بزنيدsanam_tolue@yahoo.com (4838)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۷ ۰۸:۱۸:۱۵
لطفا شرایط انتقالی به دلیل بارداری را هم ذکر کنید. البته اگه شرایطی قائل شده باشن.من دانشجوی کارشناسی ارشد ورودی ۹۰ هستم و با درخواست انتقالییم به نزدیکترین شهری که شخصی را برای جابجایی پیدا کردم موافقت شده. در واحد جدید ثبت نام کردم اما هنوز شهریه ای واریز نکردم و انتخاب واحد نکردم که متوجه شدم باردارم. شهر واحد جدیدم هم حدود ۹-۱۰ ساعت فاصله داره با شرایط سخت رفت و آمد.می خواستم بدونم حالا که یکبار با انتقالی من موافقت شده بازهم می تونم درخواست کنم. چون ذکر کردین که فقط یکبار در هر مقطع. (4874)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۷ ۱۰:۵۳:۳۴
با سلام تكميل ظرفيت 90 ارشد برق آشتيان استان مركزي هستم كه مايل به جابجايي دانشگاه دزفول و يا علوم و تحقيقات خوزستان هستم. (4889)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۰۷ ۱۱:۱۸:۳۶
تكميل ظرفيت ارشد برق قدرت دانشگاه آشتيان اراك كه تقاضاي جابجايي با علوم تحقيقات اهواز يا دانشگاه دزفول را دارم (4893)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۷ ۱۱:۳۳:۳۷
سلام ،قبولي تكميل ظرفيت ارشد دانشگاه نيشابور هستم .خواستار جابجائي با قبولي دانشگاه (اهواز و كرمان و بندر عباس )ميباشم.p_dashtizadeh@yahoo.com (4894)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۷ ۱۲:۱۰:۰۲
سلام من ارشد رشته مهندسی کامپیوتر ممتازین بدون آزمون بهمن90, واحد علوم تحقیقات مازندران قبول شدم خواهان جابجایی با استان کردستان یا همجوار میباشم (4899)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۷ ۱۷:۳۵:۱۵
ارشد علوم و تحقیقات کرمان هستم،خواستار جابه جایی از کرمان به تهران یا حومه(قزوین،ساوه،کرج...)هسسلام من شرايطش رو دارم دانشجوي ورودي 90بهمن علوم تحقيقات كرج هستمhomayon_amiri@yahoo.com (4911)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۰۸ ۰۹:۴۴:۲۸
من تکمیل ظرفیت علوم تحقبقات قم قبول شدم میخام با علوم تحقیقات یزد جابجا کنم ممنون (4926)
 
۱۳۹۰-۱۲-۰۹ ۰۶:۲۳:۳۵
اینجانب در داشگاه دولتی بیرجند رشته تربیت بدنی قبول شدم وحالا می خواهم به استان اراک در صورتیکه تا اخر خوابگاه وروزانه پذیرفته شوم انتقالی بدهید (4945)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۱ ۱۳:۲۷:۰۵
دانشجوی ارشد الکترونیک نیشابورموتقاضای جابجایی با شهرهای شمالی یا غرب کشور یا تهران را دارم.salehi.amin@ymail.com (5004)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۱ ۲۲:۱۵:۲۲
سلام دوستان عزیز من کارشناسی ارشد رشته زراعت دانشگاه علوم تحقیقات شهر قدس(قلعه حسن خان)تهران در تکمیل ظرفیت بهمن 90 قبول شدم مایل به جابه جایی با یکی از شهرهای اذربایجان غربی و شرقی هستم؛kaveh‎_rahmati67‎@yahoo.com (5013)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۰۹:۵۸:۴۴
با سلامدانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه علوم وتحقیقات البرز هستم متقاضی انتقال به علوم و تحقیقات اهواز می باشم. لطفا راهنمایی بفرمایید رشته برق قدرت (5048)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۱:۱۷:۱۱
من ارشد معماری علوم و تحقیقات اراک تکمیل ظرفیت بهمن 90 موافق جابجایی با شماالبته شرایطش رو دقیقا نمیدونم (5050)
 
United States
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۱:۲۰:۰۹
دانشجوی ارشد الکترونیک نیشابورموتقاضای جابجایی با شهرهای شمالی یا غرب کشور یا تهران را دارم.salehi.amin@ymail.comمن ارشد معماری علوم و تحقیقات اراک تکمیل ظرفیت بهمن 90 موافق با جابجایی با شماالبته شرایطش رو دقیقا نمیدونم (5051)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۳ ۱۸:۵۰:۲۵
با سلام من دانشجوی ارشد معماری شبستر هستم میخاستم بدونم که چطوری میتونم به علوم تحقیقات تبریز انتقال بگیرم؟ (5058)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۱۸:۱۲:۳۵
اینجانب دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ورودی بهمن 90 دانشگاه آزاد گرگان واحد علوم و تحقیقات گلستان خواهان جابجایی با تهران یا استانهای همجوار می‏باشم. (5105)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۲-۲۰ ۰۵:۰۵:۱۶
با سلام اینجانب در تکمیل ظرفیت مهر ماه 1390 در رشته مدیت بازرگانی در واحد علوم تحقیقات سمنان قبول شدم ولی با توجه به اینک خودم بچه ایلام وکارمند هستم خیلی برایم سخت است ادامه تحصیل دهم لذا خواهشمنداست در صورت امکان نسبت به انتقال اینجانب مساعدت لازم به عمل آید (5197)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۴ ۱۵:۰۹:۰۴
قبولی ارشدنرم افزارکامپیوتر دانشگاه آزادواحدعلوم وتحقیقات کرمان ورودی بهمن 90 هستم .متقاضی جابجایی با علوم وتحقیقات سیستان وبلوچستانreza.kh1918@gmail.com (5315)
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۷ ۱۱:۱۸:۰۶
دانشجوی ارشد حسابداری واحد علوم تحقیقات گلستان (گرگان) ورودی بهمن 90 هستم. متقاضی جابجایی با علوم تحقیقات خراسان رضوی ( نیشابور) یا شاهرود هستمایمیل:grm835@hotmail.com (5371)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۱۱ ۱۸:۲۵:۲۳
سلام بچه هامن پذیرفته شده بدون آزمون90 دانشگاه آزاد بندرعباس هستم و خواستار انتقالی به دانشگاه آزاد واحد شاهرود ( دامغان، سمنان و...)میباشم. (5507)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۸ ۱۱:۴۲:۰۲
سلام دوست عزيز من دانشجوي مديريت بازرگاني-بازاريابي ارشد قبولي مهر 90 واحد بروجردم تمايل به جابجايي با دانشجويي از علوم تحقيقات خوزستان رو دارم اگه تمايل به جابجايي داريد لطفا ايميل بذاريد ويا شماره بديد من تماس ميگيرمrezazalaghi@yahoo.com متشكر (5813)
 
۱۳۹۱-۰۲-۰۱ ۲۱:۴۶:۰۳
باسلام.من دانشجوی کارشناسی ارشدحسابداری ترم دوم علوم تحقیقات کرمانشاه می باشم.محل سکونت ما به تهران انتقال یافته است بنظر شما میتوانم به یکی از دانشگاههای اطراف شهرتهران انتقالی بگیرم؟؟مثلا علوم تحقیقات ساوه یا دماوند یا البرز……….ممنونم (5914)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۱ ۲۱:۴۸:۴۷
سلام دانشجوی ارشد کامپیوتر نرم افزار واحد علوم تحقیقات ارومیه هستم خواهان جابجای با علوم تقیقات آمل یا مازندران arjang.hasan1986@gmail.com (5915)
 
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۰۸:۳۵:۳۰
من دانشجوي شبكه هاي كامپيوتري علوم تحقيقات كرمانشاه هستم و مايل به جابه جايي با قزوين هستم....el_doostsadigh@yahoo.com (6147)
 
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۶:۴۵:۵۱
سلاممن دانشجوی دانشگاه ازاد واحد فلاورجان در رشته مامایی در مقطع کارشناسی هستم که در خود اصفهان ساکن هستم میخواستم ببینم چه جوری میتونم انتقالی بگیرم برای شهری نزدیکتر به اصفهان در ضمن من فرزند جانباز هستم همین طور اینکه پدرم را از دست داده ایا تاثیری در انتقالی من داردچه اقداماتی رو باید انجا دهم (6208)
 
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۶:۴۶:۵۳
یادم رفتدبگم من ترم اول هستم وایا معدل در زمینه انتقالی تاثیر دارد (6209)
 
۱۳۹۱-۰۲-۱۴ ۱۴:۴۶:۰۸
من کارمند بانک هستم ودانشجوی حسابداری دانشگاه دولتی ایا میتونم ترم اخرم رو به دانشگاه ازاد شهرمون مهمان بگیرم تو سایت یامانه خدمات اموزشی امکانش نیست (6270)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۶ ۰۸:۴۸:۰۶
من دانشجوی کارشناسی عمران دردانشگاه آزاد اهر هستم و می خواهم به دانشگاه آزاد تبریز مهمان یا انتقالی بگیرم وهیچ مشکلی هم ندارم آیا این کار شدنی است (6327)
 
۱۳۹۱-۰۲-۱۷ ۱۷:۳۰:۰۶
سلام. من دانشجوی ارشد واحد علوم و تحقیقات همدان هستم و مایل به جابجایی با واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه می باشم (6368)
 
۱۳۹۱-۰۲-۱۸ ۰۶:۱۶:۵۵
سلام بچه ها من دانشجوی کارشناسی رشته مکانیک در دانشگاه آزاد زاهدان هستم و خواستار جابجایی با دانشجوی دانشگاه علوم تحقیقات تهران هستم (6382)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۸ ۰۹:۵۹:۰۸
سلام من پذيرفته شده ارشد معماري مهر ٩٠ علوم تحقيقات بروجرد هستم، پدرم به هيچ عنوان راضي نميشن كه بروجرد برم، نميدونم ايا اميد داشته باشم كه تهران انتقالي بگيرم يا نه؟! تمام زندگيم به اين موضوع بستگي داره؟! هر كار لازم باشه انجام ميدم؟! ايا ممكنه اين جا به جايي؟! (6389)
 
۱۳۹۱-۰۲-۲۲ ۰۹:۰۱:۳۸
سلام دوستان. من ورودی 90 ارشد در رشته مدیریت اجرایی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد شهر تبریز هستم. و تمایل دارم با استانهای نزدیک تر به تهران جابجا بشم mohammad_atr2001@yahoo.comسلام.من دانشجوی ارشد معماری ورودی بهمن علوم تحقیقات همدان هستم وبدلیل متاهل بودن قصد جابجایی به محل سکونت خود تبریز را دارم اگر مایلید با این شماره تماس بگیرید nicegirl_architect@yahoo.com (6511)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۲۵ ۱۵:۲۲:۳۴
سلام من دانشجودانشگاه ازاد ایلامم میخواستم بدونم چجوری میتونم به عنوان میهمان به داشگاه ازادبرند برم (6613)
 
۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۱۹:۱۶:۰۰
با سلام من دانشجوي كارشناسي مكانيك جامدات دانشگاه آزاد واحد خوي هستم.خواستار انتقالي به يكي از واحدهاي نزديك شهر تبريز هستم وچرا كه من تك فرزند خانواده هستم و پدرم به دليل بيماري قادر به اداره كارش نمي باشد.لطفا كمكتان را دريغ نفرماييد.با تشكرyarmohamadi.reza@yahoo.com (6672)
 
۱۳۹۱-۰۳-۱۳ ۱۲:۳۴:۰۹
سلام بنده دانشجوي مقطع كارشناسي مهندسي مكانيك دانشگاه آزادزنجان‌‍‍‍مي باشم ونيازبه جابجايي فوري به يكي ازدانشگاه هاي آزادتبريزيابناب رادارم. محمدمشكيني behzad_karimy2010@yahoo.co (7045)
 
۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۳:۵۵:۴۷
با سلام.من دانشجو ترم 1معماری بدون ازمون هستم.میخواستم بدونم در صورت افسردگی چه کارهایی باید برای انتقالی انجام بدم? (7190)
 
۱۳۹۱-۰۳-۳۱ ۰۹:۲۹:۳۵
از موسسات غیرانتفایی میتوان به دانشگاه آزاد مهمانی تابستان گرفت؟ (7315)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۳۱ ۱۸:۴۴:۳۴
سلام دوستان عزيز ، از شما دوستان خواستارم اگر در دانشگاه آزاد واحد كرج ارشد حسابداري تحصيل مكنيد در مورد اساتيد آن دانشگاه اطلاعاتي را در اختيار من بزاريد، ممنون مي شوم . (9338)
 
۱۳۹۱-۰۵-۰۱ ۱۵:۲۰:۳۸
سلام من دانشجوی ترم 3 میکروبیولوژی دانشگاه ازاد اهر هستم.میخاستم انتقالی بگیرم اردبیل.خیلی فوریه توروخدا کمکم کنید.این ایمیلمه sanaz0245 (9358)
 
۱۳۹۱-۰۵-۰۲ ۰۶:۴۳:۳۹
با سلام دانشجو ارشد روان شناسی عمومی علوم تحقیقات ایلام هستم شرایط انتقال به تهران را میخواستم (9373)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۰۴ ۲۰:۳۲:۵۹
سلام دانشجوی سقز هستم میخواستم واسه سنندح مهمن بگیرم امکان داره؟چون مسولان همشون میگن که غیرممکنه سقز به سنندج...ممنونم اگه راهنماییم کنین (9427)
 
۱۳۹۱-۰۵-۰۹ ۱۲:۰۹:۱۶
سلام من دانشجوی ترم 5 رشته حقوق دانشگاه ازاد واحد الیگودرز هستم چون مشکلاتی دارم میخواهم برای واحد خرم اباد انتقالی بگیرم. لتفا" مرا رانمای بفرمایید. (9508)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۰ ۰۷:۰۰:۲۳
اينجانب دانشجوي ارشد رشته نرم افزار كامپيوتر واحد دانشگاه ازاد اراك هستم و تمايل به جابجايي با دانشجوي واحد زنجان را دارم.با تشكر abtahi_i@yahoo.com (9520)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۰۶:۱۱:۳۸
سلام دانشجوی شیمی کاربردی ازاد زنجان هستم! بومی کرجم و میخوام انتقالی مهمان و... هر جور شده برم دانشگاه ازاد شهر خودم یا نزدیکش شهریار یا کرج فرقی نداره یکی راهنمایی کنه ورودی 89ام و 4ترم هم مرخصی گرفتم از مهر باید برم زنجان چی کار کنم؟nilofarshakeri@yahoo.com (9575)
 
۱۳۹۱-۰۵-۱۸ ۱۹:۲۱:۳۱
من رشته حقوق علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم شروع کلاس ازمهر91 می باشد ومایل به جا به جایی باعلوم تحقیقات تهران یادماوند یا قم میباشم taranombahari53@yahoo.com (9859)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۲ ۰۷:۲۰:۱۶
سلام من دانشجو ترم 2 ارشد مدیریت دولتی شاخه تشکیلات و روشها در واحد دهاقان هستم، تقضای میهمان شدن به تهران، کرج و یا شهرهای حومه تهران را دارم لطفا راهنمایی بفرمایید و اگر هم کسی هست که تمایل به جابجایی داشته باشه استقبال میکنم (10545)
 
۱۳۹۱-۰۶-۰۵ ۰۷:۰۸:۴۱
باسلام دانشجوي روانشناسي باليني علوم وتحقيقات آمل خواستار جابجايي باعلوم وتحقيقات ساري هستم من بعداز ثبت نام در دانشگاه در شبكه بهداشت آزادشهرمشغول بكارشدم وباتوجه به اينكه متاهل ونزديك يكسال شاغلم وترم 3بايدثبت نام كنم ورتبه ام زير100بود بند اينكه بعددانشجويي در شهر ديگري شاغل شدم مي توانم انتقالي بگيرم يا مهمان شوم (10640)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۳ ۰۵:۴۸:۰۰
سلام من دانشجوی رشته صنایع غذایى شهر قدس هستم و 2 ترم مهمان گرفتم به دانشگاه آزاد واحد هیدج میخواستم بدونم میشه یک ترم دیگه ام به همون واحد(هیدج) مهمان بگیرم؟ممنون (10964)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۳ ۱۶:۵۸:۵۱
سلام.خسته نباشيد من دانشجوي روانشناسي باليني واحد تهران مركز هستم مي خواستم به دانشگاه كرج انتقالي بگيرم.مي خواستم بدونم امكانش هست؟شرايطش چيه؟ (11006)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۵ ۱۵:۲۳:۲۳
من دانشجوی اهر رشته حقوق ما یل به جا بجایی به شهر ها ی استان یزد یا تهرانم (11191)
 
۱۳۹۱-۰۶-۱۷ ۰۲:۱۸:۵۶
.من مقیم علی اباد کتولم و ترم اخر حسابداری.میخواستم بدونم از دانشگاه ازاد ازادشهر انتقالی با اخذ 17واحد اخر امکانپذیره?ممنون (11364)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۱۸ ۱۱:۰۶:۲۶
سلام من ورودی 91 هستم و معماری ازاد شاهرود قبول شدم ایا امکان داره که ترم 1 و2 را مهمان دانشگاه ازاد مشهد شم و با معدل بالای 17 به مشهد انتقال دایم شوم (11647)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۲۰ ۱۰:۲۷:۵۹
سلام کارشناسی ارشد 90آزاد برق قدرت واحد علوم و تحقیقات فارس پذیرفته شدم تمایل به جابجایی با علوم و تحقیقات تهران را دارمbahram.roza@yahoo.com (11839)
 
۱۳۹۱-۰۶-۲۱ ۲۱:۵۰:۳۲
سلام من ورودی 91 هستم و معماری ازاد شاهرود قبول شدم ایا امکان داره که ترم 1 و2 را مهمان دانشگاه ازاد مشهد شم و با معدل بالای 17 به مشهد انتقال دایم شومخواستم بدونم منكه مهندسي پزشكي سبزوار قبول شدم ميشه بيام مشهد؟ به علت وابستگي شديد بعلت خانواده (12105)
 
۱۳۹۱-۰۶-۲۵ ۰۹:۴۹:۲۷
باسلام خدمت دوستان محترم.بنده ارشدبازاريابى 91واحدعلوم تحقيقات تهران قبول شدم ,ميخوايستم درموردخوابگاه,شهريه,واجاره خونه بدونم وشرايط انتقالى به شعبه ايلام چون ساکن ايلامم.باتشکر (12320)
 
United States
۱۳۹۱-۰۶-۲۵ ۱۴:۵۲:۰۸
متقاضی جابه جایی در دو رشته مهندسی شیمی ومهندسی مکانیک به شهر اهواز می باشیم همکنون شیمی در ماهشهر ومکانیک در ایذه ورودی سال 91 می باشیم-در صورتکه کسی قصد جابه جایی دارد باایمیل اطلاع دهیدhana.mehrdad@yahoo.com (12332)
 
۱۳۹۱-۰۶-۲۵ ۱۸:۳۳:۴۰
سلام من رشته ی برق مخابرات گرمسار قبول شدم(آزاد)ولی میخواتم انتقالی بگیرم به شهر ریکسی مایله جاشو با من عوض کنه؟اگه مایلید به این شماره زنگ بزنیدwww.tannaz2012_hp@yahoo.com-----------------------------ميگنا : دوستان به منظور جلوگيري از مزاحمت ها شماره تلفن خود را اينجا ننويسند و فقط به ايميل اكتفا كنند (12338)
 
۱۳۹۱-۰۷-۰۱ ۰۷:۵۳:۱۲
سلام من پذيرفته شده ارشد حسابداري مهر 90علوم تحقيقات يزد هستم چون متاهل و شا غل هستمبه هيچ وجه برام امكان پذيرنست برم يزد.متقاضي جا بجايي با واحد علوم تحقيقات فارس هستم (12582)
 
۱۳۹۱-۰۷-۰۳ ۱۸:۲۲:۵۳
سلام میخواستم بدونم اگر یک دختر در دانشگاه آزاد واحد کیش در رشته های پزشکی یا دندان پزشکی پذیرفته شه امکان انتقال به دانشگاه آزاد تهران وجود داره؟ممنون میشم اگه جوابمو زود بدین (12688)
 
۱۳۹۱-۰۷-۰۴ ۱۵:۲۹:۵۳
باسلام من دانشجوی روانشناسی بالینی آمل هستم تراز نمره ام 5986ورتبه ام زیر 100بود اما افرادی رامی شناسم که باامتیاز بسیجی فعال ورتبه بالای200 در دانشگاه ساری تحصیل می کنند آیا این این رقابت تحصیلی است ودر آخر شنیدم که آیت الله آملی واحد علوم تحقبقات ساری را به این شهر منتقل کرده آیا این صحت دارد چون کلا"آمل دو استاد اخراجی وعقده ای بیشتر نداردوترم 2کل دانشجویان مشروط و ازاین شهر فراری وانصراف داده یا مهمان شده اند اگر این ادعا درست باشه بهتر دنبال اساتید خوب باشند که بجای کار عملی مشق وجریمه به دانشجویان ندهند ودانشگاه رابامهد اشتباه نگیرند باتشکر (12722)
 
۱۳۹۱-۰۷-۰۴ ۱۹:۱۸:۴۸
سلام خواهشمنداست درمورد اساتید دانشگاه آیت الله آملی ورشته روانشناسی گزارش تهیه کنید کارتخصصی انجام نمی دهیم فقط پولش می گیرند،ترم گذشته همه اعتراض کردیم که بااین اساتید واحددرسی نمی گیریم اما گوش ندادند! استادی که یک ترم بیشتراورادر ساری قبول نکردند اینجا آقایی می کنند !8واحد رابه یک استاد داده اندو75درصد 4واحدش افتادن !مشکل وعقده روانی دارد مجدد بااعتراض 7صفحه ترجمه 1نمره داد هرکس در کارگاه خصوصی اش شرکت کرد نمره داد ونمره 2هم داشتیم اگر2دقیقه دیرتر می رسیدیم ازکلاس محروم می شدیم برایش فرق نمی کرد از کجا وباچه شرایطی آمدی ! ترم قبل بجای درس 2واحدی پول 3واحد گرفتند ودرس روش تحقیق که درسیلاپس نوشته اگر گذراندیداجباری نیست اجباری کرده اند.ومی گویند دانشگاه ساری اساتید بیسواد داره نمره 12اینجا ازنمره 18ساری بالاتراست.به فریاد دانشجویان روانشناسی آمل برسید اکثرا"مشکل روحی روانی گرفته اند هردرس حداقل 5الی 8کتاب معرفی می کند وفصل های راکه درس می دهد وماطول ترم خواندیم زمان امتحان حذف واز فصل های درس نداده امتحان می گیرد هزینه کتاب یک درسش 50هزارتومان وتست هایش .......؟باتشکر دانشجو (12729)
 
۱۳۹۱-۰۷-۰۵ ۰۷:۱۲:۳۴
سلام قبولی ارشد ازاد 91 مدیریت بازرگانی سنندج هستم متقاضی انتقال به ملایر هستم شماره تماس 0918850--------------لطفا شماره تلفن خود یا دیگران را در اینجا نویسید که منتشر نخواهد شد دوستان (12744)
 
United States
۱۳۹۱-۰۷-۰۵ ۱۸:۰۶:۳۵
سلام اینجانب دانشجوی ارشد دانشگاه ازاد تهران جتوب رشته برق قدرت.... خواستار جابجایی با شیراز یا اصفهان (12763)
 
Netherlands
۱۳۹۱-۰۷-۰۶ ۱۱:۵۵:۰۸
سلام من در رشته ی میکرو بیولوژی آزاد زنجان درس می خوانم من تک فرزندم آیا من می توانم به دانشگاه آزاد تهران منتقل بشوم ؟ (12796)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۰۷ ۱۰:۱۵:۲۲
من ورودی ارشد 91 ازاد سنندج در رشته مدیریت بازرگانی هستم متقاضی انتقال با ملایر هستم در صورت تمایل خواهشمند است پیغام بگذارید یا ادرس ایمیلتان را بنویسید تا با شما ارتباط برقرار کنم (12828)
 
۱۳۹۱-۰۷-۰۸ ۱۶:۰۲:۴۱
سلام وقت شمابخیرخیلی خوشحالیم که حداقل به درد دلهای ماگوش می دهید!منتظر اخبار جدید از دانشگاه آیت الله آملی باشید ............... کلاسهای ما5شنبه وجمعه وقرار ما2شنبه تا4شنبه که به اطلاع شمامیرسانیم جمعی از دانشجویان درمانده (جهت اطلاع درروزنامه های محلی) (12874)
 
۱۳۹۱-۰۷-۱۱ ۱۳:۴۹:۵۰
باسلام خواهشمند است در مورد دکترعب....بی عضوهیئت علمی دانشگاه آزاد رشته کارشناسی روانشناسی بالینی بهشهر واستاد پاره وقت ارشد بالینی آیت الله آملی گزارش تهیه کنید.این آفا هیچ کس را در استان قبول ندارد وفقط در کلاس مشق می گوید ؛کارعملی انجام ندادیم (بیمارستان )....واز خودش ودخترش وپسرش وخاندانش تعریف می کند که نابغه اند،شما روبخدا به دادش برسید عقده دارد ......... باتشکر------ (12984)
 
۱۳۹۱-۰۷-۱۱ ۱۳:۵۸:۱۴
سلام ببخشید پیام قبلی کد 353بودجهت حذف آزادشهر درپناه حق (12987)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۳ ۱۰:۲۸:۳۴
با سلام وخسته نباشید من دانشجوی یزد هستم میخواستم بدونم میتونم واسه شهر اراک انتقالی بگیرم؟ ممنون میشم (13045)
 
۱۳۹۱-۰۷-۱۶ ۲۱:۵۳:۲۴
سلام قبولی ارشد ازاد 91 مهندسی معماری علوم وتحقیقات لرستانهستم متقاضی انتقال به اصفهان یا همجوارهستم شماره تماس 0937472--------شماره تماس منتشر نمي شود . دوست داشتيد ايميل بذاريد (13347)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۷ ۱۲:۵۲:۴۴
سلامارشد نرم‌افزار دانشگاه آزاد واحد آیت‌الله آمل قبول شدم. خواستار جابه‌جایی به هر کدام از واحدهای تهران هستم.ایمیل من: hoofariya@gmail.com (13366)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۷ ۲۱:۵۶:۲۵
سلام.من در رشته برق قدرت دانشگاه بروجرد پذيرفته شده ام.كارمند هستم و مي خواهم به اهواز منتقل شوم حتماً بايد جا به جايي صورت بگيرد؟ (13381)
 
۱۳۹۱-۰۷-۱۸ ۰۸:۳۱:۰۹
سلام من تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات یزد قبول شدم امکانش هست انتقالی یا مهمان به اصفهان بشم؟ (13389)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۸ ۰۹:۲۶:۱۸
من ورودی سال 91 در رشته دامبزشکی دکتری حرفه ای تبریز هستم و در خواست جابجایی با دانشجوی هم رشته خود در واحد کرج و یا قزوین هستم تلفن 093971----------------تلفن اشخاص نمايش داده نمي شود . (13393)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۸ ۱۳:۰۵:۰۷
سلام من پذیرفته شده تکمیل ظرفیت ارشد آزادواحد علوم تحقیقات خمین رشته کامپیوتر هستم درخواست جابجایی با واحد تهران ، قزوین ، کرج ، ساوه را دارم شماره تماس 0938120KHADEMI.SIMA65@GMAIL.COM (13399)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۱۸ ۱۳:۰۷:۴۱
سلاممن دانشجوی ارشد برق الکترونیک پردیس علوم تحقیقات گیلان هستم.خواستار اخذ انتقالی به تهران و یا شهرهای اطراف تهران هستم(ایا کسی مایل به جابجایی هستemail:mahmoodpourghoraishi@yahoo.com (13402)
 
United States
۱۳۹۱-۰۷-۲۰ ۰۷:۲۵:۵۴
سلاممن دانشجوی ارشد میکروبیولوژی پردیس علوم تحقیقات گیلان هستم.خواستار اخذ انتقالی به تهران و شهرهای اطراف تهران و یا کرج هستم(ایا کسی مایل به جابجایی هست؟ (13458)
 
United States
۱۳۹۱-۰۷-۲۰ ۰۷:۳۰:۱۶
سلاممن دانشجوی میکروبیولوژی علوم تحقیقات گیلان هستم.خواستار اخذ انتقالی به تهران و یا شهرهای اطراف تهران و کرج هستم(ایا کسی مایل به جابجایی هست؟؟ bita_k29@yahoo.com (13459)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۰ ۰۹:۴۲:۰۰
دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک اتمی وملکولی علوم وتحقیقات کرمانشاه هستم خواهان جابجای با هم رشته خودم در علوم و تحقیقات فارس هستم تلفن 0935898mostafa_mohamad5790@yahoo.com (13462)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۰ ۰۹:۵۴:۱۲
سلام . علی هستم . تکمیل ظرفیت تو واحد علوم تحقیقات دامغان تو رشته کارشناسی ارشد برق قدرت قبول شدم. میخوام جابجا بشم با یک دانشجوی واحد ساری. ALI61A@YAHOO.COMبا تشکر. (13463)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۰ ۱۳:۵۷:۴۹
سلام من علوم تحقیقات قزوین در رشته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستم .امکان جا به جایی به علم تحقیقات البرز هست؟ (13466)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۱۱:۲۴:۵۹
با سلام من تكميل ظرفيت ارشد آزاد كرمان-سيرجان قبول شدم رشته ميكروبيولوژي مي خوام جاب جابي كنم با اروميه يا شهراي نزديك لطفا اگه كسي مي تونه كمك كنه خيلي واجبه ممنون Samadehyaei @yahoo.com 0914442 (13483)
 
United States
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۱۳:۰۱:۰۰
سلام.من محلات قبول شدم. استان مرکزي ... مایل به جابجايي با دانشگاه هاي شمال غرب کشور(تبريز، اروميه، اردبيل، گيلان، زنجان، گرمي)srb3172020@yahoo.com (13489)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۲۰:۱۷:۱۹
دانشجوی ارشد پذیرفته شده در رشته زبانشناسی همگانی (مرحله تکمیل ظرفبت )دانشگاه آزاد خمین هستم درخواست جا به جایی با متقاضی در تهران هستم.تهران مرکز یا واحد علوم تحقبقات تهران.09122123 شماره تماس .shahrzad_soltaani@yahoo.com (13505)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۲۱:۰۰:۰۲
سلام به همه تكميل ظرفيت ارشد آزاد علوم تحقيقات شهر بروجرد رشته حقوق خصوصي قبول شدم.كسي مايل هست با شهرهاي اطراف تهران جابه جا بشيم؟مثل قزوين.ساوه.قم.دامغان.دماوند.سمنان......--------yunes_karimi2012@yahoo.com (13507)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۱ ۲۱:۰۲:۳۵
كسي با من جا به جا ميشه؟رشته حقوق خصوصي علوم تحقيقات شهر بروجرد هستم 91.با اطراف تهران جا ه جا ميشمyunes_karimi@yahoo.com (13508)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۰۵:۰۳:۰۱
سلام.قبولی تکمیل ظرفیت ارشدبرق-مخابرات بوشهرهستم.مایل به جابجایی باعلوم وتحقیقات فارسmagidzamani@yahoo.com (13509)
 
United States
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۰۸:۴۴:۴۶
سلام دانشجوی ارشد معماری ددامغان ورودی 91 حاضر به جابه جایی با ازاد امل-بابل-ساری هستم0911154behruzenigma@yahoo.com (13518)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۲ ۱۱:۴۷:۴۵
من پذيرفته شده مهر1391 تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد حسابداري واحد علوم و تحقيقات چهارمحال و بختياري ( شهركرد )بوده و مايل به جابجايي با هم رشته خود درواحد علوم و تحقيقات فارس يا دانشگاه آزاد مرودشت هستم.در صورت تمايل پيغام بگذاريد.sami_shiraz87@yahoo.com (13530)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۲۳ ۱۷:۳۱:۵۸
slm man daneshgahe boienzahra reshte memari ghabol shodam mikham biyam yeja nazdiktar kasi hast baham jabeja konim farnaz sootoodeh@yahoo.com (13559)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۴ ۰۷:۳۴:۵۳
سلم تکمیل ظرفیت ارشد فیزیک اتمی علوم و تحقیقات کرمانشاهسال 91 خواستار جابجای با دانشگاهای علوم وتحقیقات و یا آزاد فارس یاسوج و بوشهر هستم تلفن 0935898mostafa_mohamad5790@yahoo.com (13578)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۴ ۱۵:۰۹:۳۵
سلام قبولی ارشد تکمیل ظرفیت برق قدرت علوم تحقیقات سمنان ورودی 91 می باشم.خواستار جابجایی با علوم تحقیقات تهران،البرز،دماوند و یا نزدیک تهران می باشم.لطفا به این ایمیل اطلاع دهیدhooman_842004@yahoo.com (13596)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۵ ۰۶:۳۹:۱۰
با سلام من ورودی 91 دانشگاه اصفهان ارشد مدیریت اجرایی هستم خواهان جابجایی با اهواز رو دارم آیا کسی هست؟ (13607)
 
United States
۱۳۹۱-۰۷-۲۶ ۱۶:۱۸:۰۷
سلامورودی 91ارشد مدیریت صنعتی علوم تحقیقات کهکیلویه هستم خواستار جابایی با شیراز یامرودشت هستم لطفا اگ کسی تمایل داره به ایمیلم پیام بده که هماهنگی لازم انجام بدیمsardashk70@yahoo.com (13639)
 
۱۳۹۱-۰۷-۲۷ ۱۱:۴۵:۳۸
سلام من قبولی تکمیل ظرفیت ارشد مهندسی و مدیریت ساخت رشته عمران واحد علوم و تحقیقات مرکزی-اراک هستم مایل به جابجایی با تهران یا کرج هستم Email:behrooz007@yahoo.com (13680)
 
۱۳۹۱-۰۸-۰۱ ۰۳:۳۷:۴۲
سلاممن درتكميل ظرفيت ارشد آزاد رشته مکانیک-سلخت و تولید واحد علوم تحقيقات اراك واسه نیمه دوم قبول شدم.امكان جابجايي براي ارشد به تهران وجود داره؟ممنون ميشم كسي جواب بده یا اگر کسی خواهان جابه جایی بامن رو داره بهم میل بزنهmeisammusic1@yahoo.com (13792)
 
۱۳۹۱-۰۸-۰۱ ۱۰:۵۰:۲۸
باعرض سلام واحترام اینجانب حکیمه تقی زاده اهل کرمان پذیرفته شده روانشناسی عمومی ارشدآزادعلوم و تحقیقات هرمزگان متقاضی انتقال به کرمان میباشم. متاهل، دارای دوفرزندخردسال،کارمند رسمی،مبتلا به بیماری قلبی باکمال تشکرشماره تماس 09131982mh.kamyabi@gmail.com (13821)
 
United States
۱۳۹۱-۰۸-۰۹ ۱۵:۱۵:۴۳
با سلام اینجانب دانشجوی ارشد مدیریت دولتی آزاد بروجرد هستم و میخواستم به شوشتر انتقالی بگیرم خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید به این انتقالی خیلی نیاز دارم (14098)
 
۱۳۹۱-۰۸-۱۲ ۱۰:۵۸:۳۰
جابجایی در رشته برق قدرت از شبستر به تبریز (14186)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۱۳ ۱۵:۳۶:۴۶
چرا جواب هیچ سوالی نبود؟؟؟؟خب سوال منم تکراریه (14214)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۸-۱۴ ۱۴:۳۵:۳۰
سلام.ورودی بهمن 91 هوش مصنوعی واحد بویین زهرا هستم ! خواستار جا به جایی با واحد مشهدو دارم.(فکر کنم اگه کسی نرم افزار هم باشه بشه جا به جا شد)لطفا میل بزنید.با تشکر.حبیبیhabibi.moein@gmail.com (14247)
 
United States
۱۳۹۱-۰۸-۲۱ ۱۴:۳۳:۵۱
سلام!درخواست انتقالی از علوم و تحقیقات آمل به تهران یا رودهن دارم اگر کسی مایل هیت تماس بگبره!ممنون!gita_kh@yahoo.com (14390)
 
Europe
۱۳۹۱-۰۸-۲۴ ۱۷:۳۳:۴۰
من دانشجوی عمران رامسر هستم میخواهم به اطراف تهران انتقالی بگیریم چه کار کنم (14484)
 
۱۳۹۱-۰۸-۲۵ ۲۰:۳۱:۲۰
سلام من دانشجوی تکمیل ظرفیت ارشد مدیریت اجرایی گرگان خواستار جابجایی با تهران یا کرج یا دماوند هستم لطفا در صورت تمایل تماس بگیرید. (14513)
 
United States
۱۳۹۱-۰۸-۲۶ ۱۳:۳۸:۵۲
با سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد تربیت بدنی وفیژیولوژی ورزشی دانشگاه آزاداسلامی واحد دامغان ورودی 91 هستم خواستار انتقال به واحدهای تهران یا کرج این رشته را دارم (لطفا"این را نیز به نقل و انتقالات اضافه کنید) با تشکرloabat.alizadeh207@yahoo.com (14531)
 
۱۳۹۱-۰۹-۱۴ ۱۷:۵۷:۳۰
سلام.محمدرضا هستم.رشته مهندسی شیمی از دانشگاه ازاد اسلامی - واحد بوئین زاهرا,ورودی 91. تقاضای انتقالی به تهران را دارم.mrv_969@yahoo.com (14923)
 
Norway
۱۳۹۱-۰۹-۲۹ ۱۹:۴۴:۳۸
سلام.من دانشجوی مهندسی معماری دانشگاه آزاد واحد بندرانزلی هستم اما خودم بچه تهرانم.می خواهم در صورت امکان به یکی از واحد های تهران یا اطراف تهران منتقل شوم اگر کسی هست که مایل به جابجایی با من باشه لطفا به من ایمیل بزنه مرسی sepideh.fz46@yahoo.com (15255)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۳ ۰۸:۲۵:۳۲
سلاممن کارشناسی غیرانتفاعی گرمسارقبول شدم میخوام بارسام کرج یا قزوین جابه جاشم کسی هست ؟ (15557)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۳ ۲۱:۵۱:۵۳
من مهندسی صنایع - صنایع نراقه اراک قبول دم . میخواستم ببینم از واحد های قزوین یا ساوه کسی هست که مایل به جابجایی باشه؟؟اگه هست با این شماره تماس بگیرین . البته اگه تهران بودکه عالی میشد چون خونمون کرجه ولی میدونم خیلی بعیده کسی حاظر بشه که تهران رو با نراقه اراک عوض کنه...اما اگه کسی از قزوین رشته صنایع - صنایع مقطع ارشد مایل هست حتما تماس بگیره چون واقعا نمی تونم برم نراقه اراکmohamad8000@gmail.com (15586)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۰۸:۱۹:۲۱
ارشد برق کنترل دانشگاه تهران جنوب قبول شدم میخام جابجا کنم با دانشگاه آزاد قزوین همین رشتهjust4liome30@aol.com (15592)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۰۹:۵۹:۳۵
با سلاماینجانب در واحد علوم تحقیقات خمین(اراک) در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار قبول شدم و خواستار جابجایی با واحدهای( زنجان ، همدان، قزوین و تبریز ) هستم farahnaz_sadeghi@yahoo.comممنون میشم جواب بدید. (15595)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۱۴:۱۳:۱۴
سلام.من کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد واحد گرمی در رشته مهندسی نرم افزار قبول شدم خواهان جابجایی با یکی از شهرهای ارومیه وشبستر را دارم اگر کسی هست خواهشا زود خبر بدهید (15603)
 
United States
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۱۶:۲۴:۱۷
ارشد معماری علوم وتحقیقات اراک بهمن91خواستار جابجای با علوم وتحقیقات اصفهان هستم در صورت تمایل با من تماس بگیرین nasim.sazgar@gmail.com (15611)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۱۸:۰۷:۲۵
مایل به جابجایی از علوم وتحقیقات گرمانشاه به اهواز میباشمسلام.شما با واحد بوشهر حاضر به جابجایی هستید؟در صورت تمایل به این ایمیل پیغام بدیدomid.a2000@gmail.comدر صورت تمایل برای انتقال به بوشهر به آدرس sama.b86@gmail.com پیغام دهید (15617)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۱۸:۱۰:۳۸
دانشجوی ارشد تکمیل ظرفیت دانشگاه علوم وتحقیقات بوشهر ترم بهمن هستم متقاضی انتقال به علوم و تحقیقات کرمانشاه می باشم در صورت تمایل به آدرس sama.b86@gmail.com پیغام دهید (15618)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۱۸:۲۷:۳۶
در صورت تمایل برای انتقال ار کرمانشاه به بوشهر به آدرس sama.b86@gmail.com پیغام بفرستید (15621)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۴ ۲۱:۰۶:۱۳
من ارشد مدیرت ورزشی بروجرد قبول شدم با تهران میخوام جابجا کنم کسی مایله جابجا کنه؟ (15626)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۰۶:۴۵:۴۲
سلام.اینجانب در کارشناسی ارشد رشته مهندسی نرم افزار واحد گرمی قبول شدم خواهان جابجایی با یکی از واحد های ارومیه وشبستر یا تبریز را دارم.اگه کسی هست خبر بدهید.خواهشن زود. (15633)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۰۷:۵۹:۳۳
هوش قزوین قبول شدم - قصد جایجایی با تهران را داریمm.tavakoli.h@gmail.com (15635)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۰:۴۸:۴۸
واحد علوم تحقیقات خمین(اراک) در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار قبول شدم و خواستار جابجایی با واحدهای( زنجان یا قزوین)هستم ممنون میشم جواب بدید.فقط سریعتر لطفا farahnaz_sadeghi@yahoo.com (15638)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۵ ۱۴:۴۹:۱۲
سلام پذیرفته شده تکمیل ظرفیت بهمن 91 دانشگاه آزادواحد کرمان رشته ارشد سازه هیدرولیکی تمایل به جابجای با آزادمشهد nowroozzade@yahoo.com (15639)
 
United Kingdom
۱۳۹۱-۱۰-۱۷ ۰۶:۰۹:۱۳
سلام دانشجوی کارشناسی ارشد معماری در همدان مایل به جابه جایی با تهران با قبول هزینه (15657)
 
۱۳۹۱-۱۰-۱۸ ۱۵:۴۲:۲۴
ارشد کامپیوترکرمان ورودی بهمن 91 قبول شدم خواستار جابجایی با فارس هستم (15678)
 
۱۳۹۱-۱۰-۲۰ ۱۳:۰۲:۴۸
با سلام من ارشد اجرایی گرگان هستم،میخواستم اگه کسی هست با اهواز-ایلام یا کرمانشاه عوض کنم (15702)
 
۱۳۹۱-۱۰-۲۳ ۱۳:۰۱:۵۲
با سلام من قبولی ارشد مدیریت اجرایی گرگان هستم با هر جا باشه قبول میکنم-hrsajad@yahoo.com (15742)
 
۱۳۹۱-۱۰-۲۵ ۰۸:۵۴:۱۸
سلام من کارشناسی ارشدرشته حقوق خصوصی دانشگاه آزاد تفت قبول شدم خواستارجابجایی با علوم تحقیقات فارس هستم (15757)
 
xxx
۱۳۹۱-۱۱-۱۳ ۱۲:۲۷:۲۲
سلام ببخشد من دانشجوی دانشگاه ازادم من ترم اول مشروط شدم بعد انتقالی گرفتم برای دانشگاه تبریز اینجا هم یک با مشروط شدو می خواستم بدونم موقعی که نامه اومد خونمون نوشته بود برای اولین بار مشروط شده می خواستم بدونم اولین با چون توی دانشگاه دیگه مشروط شدم حساب می کنن یا نه؟ (15981)
 
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۱۶ ۰۵:۵۱:۰۶
سلام دانشجوی ارشدحسابداری علوم وتحقیقات کرج هستم مایل به جابه جائی با علوم وتحقیقات سنندج همان رشته میباشم (16040)
 
روحانی
۱۳۹۱-۱۲-۱۱ ۰۸:۳۱:۱۲
باسلام من درتکمیل ظرفیت رشته مدیریت اجرایی بهمن 91قبول شدم ودرخواست میهمانی به تهران ویااطراف ان رادارم باتوجه به مشکلاتی که دارم درتهران کارمنداداره دولتی هستم ومادربیماردارم وسرپرست خانوارمzohrehrohani1359@yahoo.com (16286)
 
افسانه
۱۳۹۲-۰۲-۰۷ ۰۰:۵۱:۵۰
سلام دانشجوی رشته حقوق شهر قایمشهر هستم خواستار جابجایی با دانشجوی دانشگاه ازاد تهران هستم. متشکرم (16631)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۹ ۱۴:۴۵:۲۸
باسلام
من دانشجوی دکترا دامپزشکی دانشگاه آزاد شهرکردم میخاستم بدونم آیا میشه به دانشگاه دولتی چمران اهواز یا دانشگاه دولتی خرمآباد انتقالی بگیرم؟
لطفا راهنمایی کنید (16659)
 
حدیث
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۱۴ ۱۳:۲۷:۲۱
سلام ایا میتوان کسی که در ترم اول مرخصی گرفته در تابستان ترم تابستانی بردارد با تشکر (16718)
 
شیدا
۱۳۹۲-۰۳-۱۳ ۱۶:۴۲:۳۶
دانشجو ارو میه ام انتقا لی به ازا د نجف ابا د را خوا ستا رم ترم 2 ارشدم (21603)
 
۱۳۹۲-۰۳-۲۸ ۱۲:۲۷:۴۵
دو بار به سازمان مرکزی دانشگاه ازاد تهران مراجعه کردم درخواست دادم که مشکلات جسمی زیادی دارم دچار بیماری جسمی و روحی شدم با درخواست مهمانی من از واحد الیگودرز به شهر خودم اراک موافقت کنید نامه به دانشگاه الیگودرز زدید و موافقت نکردند این در حالی است که دوستانی را دیدم با توجه به اینکه مسٍئولین دانشگاهمان از نزدیکانشان هستند به راحتی میمانی یا انتقالی میگیرند از این موضوع خیلی رنج میبرم پیگیری کنید (22063)
 
پيمان سلطاني
۱۳۹۲-۰۳-۲۹ ۱۲:۲۹:۳۵
سلام من دانشجو ي رشته برق نجف آباد هستم و 2 واحد آزمايشگاه برام مونده اما اين 2 واحد تو دانشگاهمون ارايه نشده.حالا كه مي خوام مهماني بگيرم دانشگاه باهام موافقط نمي كونه و مي گند فقط برا دروس عمومي اجازه انتقالي مي دند .چرا؟ (22090)
 
هلیا
۱۳۹۲-۰۳-۳۱ ۰۴:۱۰:۱۰
آیا انتقالی یا مهمان از دانشگاه دولتی شبانه یا غیرانتفایی به دانشگاه آزاد امکان پذیر است؟

-------
خیررررررررر (22140)
 
لاله
United States
۱۳۹۲-۰۴-۱۱ ۱۱:۴۸:۰۶
سلام.رشته ی من مامایی هستش و برای 2 واحد که این ترم حذف کردم مجبورم مهمان بگیرم ایا باید شهریه ثابت رو بدم ؟ممنون میشم جواب بدین (22368)
 
پارسا
۱۳۹۲-۰۴-۱۶ ۲۲:۴۱:۰۰
سلام.دانشجوی ارشد مدیریت اجرایی ورودی 91 علوم و تحقیقات کردستان هستم متقاضی جابجایی ب علوم تحقیقات اهوازم.لطفا......parsa_gh28@yahoo.com (22469)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۳:۳۳:۱۴
با سلام.شرایط مهمانی و انتقالی در رشته پزشکی دانشگاه ازاد چه مواردی است؟ (22521)
 
اسمان
United States
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۹:۰۱:۵۹
سلام من ترم بهمن سال91 ارشد ازاد یزد قبول شدم واز همان ترم به علت بیماری خاص مهمان علوم تحقیقات شهر خودم شدم به مدت دو ترم(مهر میروم ترم دو)میخوام ببینم واسه ترم 3و4 باید چکار کنم که انتقالی بگیرم
باز باید تمام مراحل قبلی رو طی کنم؟ایا منتقل میشوم یا باز مهمان؟ (22605)
 
مریم حاتمی
۱۳۹۲-۰۴-۳۰ ۱۳:۴۷:۴۱
سلام.من دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری واحد علوم تحقیقات شهر قدس هستم.ترم دوم رو گذرانده ام برا دو ترم بعد برا علوم تحقیقات کرمانشاه انتقالی گرفتم.چند درصد احتمال داره قبول کنن؟ با تشکر (22775)
 
rasoul
۱۳۹۲-۰۵-۰۷ ۱۳:۰۲:۵۰
واقعا هممون سر کاریم!!! من دانشجوی شهر مجلسی هستم. خواهرم نجف اباد درس می خونه هر کاری کردم که برم پیشش نزاشتن بعد یکی از دوستام که پسر رییس ..اصفهان بود با یک امضا خوشگل از جنا اقای دانشجو رفت دانشگاه علم و صنعت تهران درچنین شرایطی واقعا زشت که بخواییم دم از عدالت بزنیم (23057)
 
رضوان
۱۳۹۲-۰۵-۰۹ ۲۲:۵۹:۴۶
سلام. من دانشجوی ترم دو پزشکی آزاد تهران هستم. آیا شرایطی مثل دانشجوی ممتاز بودن هست که برم سراسری ادامه تحصیل بدم؟ با تشکر. (23137)
 
رامين باراني بيرانوند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۱۳ ۲۲:۰۵:۱۹
باسلام بنده دانشجوي ارشدحسابداري دانشگاه آزادواحدبروجرد هستم به خاطركارم ميخوام تهران بيام كسي هست كه دردانشگاهاي آزادتهران جابجاه بشم (23388)
 
خوش باطن
۱۳۹۲-۰۶-۱۰ ۲۱:۰۵:۲۳
قبولی سراسری کارشناسی ارشد علوم اجتماعی رشت خواهان جابجایی با تبریز (خانم)
hosseinkhoshbaten@yahooşcom (24483)
 
بیتا روحی
۱۳۹۲-۰۶-۱۳ ۱۴:۵۷:۳۶
متاسفانه بین مطالب بالا و صحبتهای مدیر آموزشی دانشگاه آزاد شهرکرد تفاوت زیادیست. با اینکه مشکل من محرز شده بود ایشان با 1 ترم مهمان شدنم نه تنها در تهران بلکه با رودهن و کرج هم مخالفت کردند. در ضمن من با معدل بالای 19 شاگرد اول دانشگاه هستم. (24570)
 
زهرا نوریان
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۱۶:۱۶:۵۱
سلام , ارشد روانشناسي باليني علوم تحقیقات واحد ايلام قبول شدم ميخواستم ببينم.چطور ميشه انتقالی دایم گرفت, حممنون میشم اگه فورا راهنماییم کنید. (24614)
 
مهدیه
۱۳۹۲-۰۶-۱۴ ۲۳:۰۰:۵۵
سلام من امسال در ازمون ارشد رشته الکترونیک-قدرت دامغان قبول شدم ایا میشه به دماوند انتقالی بگیرم؟ (24632)
 
لیلا شریفی بقا
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۰۹:۴۵:۵۶
با سلام و عرض خسته نباشید.من در آزمون ورودی کارشناسی ارشددانشگاه آزاد در رشته ی فیزیولوژی ورزشی واحد علوم و تحقیقات فارس پذیرفته شدم و متاسفانه به دلیل مشکلی که دارم قادر به رفت و آمد نیستم .لطفا در مورد گرفتن یک ترم مرخصی یا مهمان شدن برای استان خوزستان بنده را راهنمایی کنید. متشکرم (24641)
 
صالحی
۱۳۹۲-۰۶-۱۵ ۲۱:۲۰:۳۰
سلام من پذیرفته شده 92 مدیریت اجرائی علوم تحقیقات اصفهان هستم . خواهان جابه جایی با علوم تحقیقات تهران ، تهران مرکز و یا البرز هستم.ضمنا حاضر به توافق ریالی نیز می باشم .salehi@sabapei.com (24666)
 
محمد رضا ميرحاج
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۶ ۱۳:۰۴:۳۸
من امسال در ازمون دانشگاه ازاد . رشته مديريت دولتي كارشناسي ارشد دانشگاه علوم تحقيقات قبول شدم . اما ميخوام براي واحد تهران مركزي انتقالي بگيرم . ايا امكان داره؟ بايد چه جوري اقدام كنم . با توجه به اين كه چيزي به ثبت نام وروردي هاي جديد امسال نمونده . لطفا راهنمايي كنيد. در ضمن انتخاب دوم من هم تهران مركزي بوده.
smrm54@yahoo.com (24690)
 
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۳:۵۰:۱۹
سلام دوستان ، من پذیرفته شده کارشناسی ارشد مهندسی معماری دانشگاه آزاد اصفهان واحد خوی هستم و متاسفانه به دلیل مشکلات شخصی خواستار جابجایی با تهران مرکز ، تهران شمال یا تهران جنوب هستم . ( خاضر به توافق مالی )alamdar.mahsa@yahoo.com (24722)
 
اورانوس
۱۳۹۲-۰۶-۱۷ ۱۴:۴۹:۴۴
سلام من پذیرفته شده92 آموزش زبان انگلیسی علوم و تحقیقات واحد سیرجان هستم.خواهان جا به جایی با علوم و تحقیقات کرمان هستم.با تشکر فراوان (24724)
 
آرش
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۲۲:۳۵:۵۵
اینجانب مایل به جابجایی از دانشگاه آزاد یزد به دانشگاه آزاد بوشهر رشته کارشناسی ارشد برق الکترونیک میباشم. در صورت وجود متقاضی و تمایل به جابجایی اشخاص لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید/ اسلامی ARASH_REZAEE2003@YAHOO.COM (24831)
 
مهرنوش
Sweden
۱۳۹۲-۰۶-۱۹ ۲۳:۳۶:۰۷
قبول شده در رشته ی آموزش زبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات استان مرکزی اراک هستم، مایل به جابجایی با هر یک از واحدهای دانشگاهی در تهران می باشم.
Mehrnoushi@yahoo.com (24834)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۱ ۱۳:۲۳:۵۷
سلام من ترم دوم رشته مدیریت صنعتی دانشگاه ازادرشت میخونم انتخاب واحد هم کردم ولی مشکل دارم میخوام مهمان بگیرم برای قم،بنظرشما میشه،بایدچکار کنم (24908)
 
ماردین
۱۳۹۲-۰۶-۲۸ ۰۰:۱۸:۱۷
قبولی ارشد برق کنترل علوم تحقیقات تهران خواهان جابجایی با دانشگاه ازادا ارومیه. (25260)
 
امین
United States
۱۳۹۲-۰۶-۳۱ ۱۶:۵۱:۳۷
من خودم دانشجوی دانشگاه ازاد ملایر هستم ولی اهل بروجرد.تقاضای یک ترم مهمان به بروجرد را داشتم که با ان موافقت نشد ولی من واقعا به این مهمانی نیاز داشتم .. ممنون (25387)
 
۱۳۹۲-۰۶-۳۱ ۲۲:۵۴:۴۴
سلام بنده دانشجوي ترم پنج ميكروبيولوژي اسلامشهر هستم، ميخاستم بدونم امكانش هست براي نيمسال دوم انتقالي به كرج بگيرم و يا حتي مهمان شم؟ در ضمن حدود سه ترم معدل الف بودم (25395)
 
نیاس
United States
۱۳۹۲-۰۷-۰۱ ۱۶:۲۱:۰۷
سلام ببخشید میخاستم یک درس کنترل فرایندو دردانشگاتون مهمان شم چیکارکنم (25413)
 
کامران مزارعی
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۲:۴۲:۱۹
سلام.ایا میتوان از رشته ی حقوق جزا و جرم شناسی پردیس علوم تحقیقات کردستان به علوم تحقیقات فارس یا اصفهان یا یاسوج و یا بوشهر انتقال یافت یا مهمان شد؟
باتشکر (25607)
 
مهري
۱۳۹۲-۰۷-۱۶ ۱۲:۲۵:۴۰
تريقه ترم مهمان بگيريم رو نگفتين.من مشكل دارم ولي دانشگاه بهم انتقالي نميده (25906)
 
مرجان حميدي فر
۱۳۹۲-۰۷-۳۰ ۱۵:۰۳:۳۲
با سلام من دانشجوي كارشناس ارشد مديريت دولتي نيروي انساني واحد آستارا مي باشم ولي با توچه به اينكه محل سكونت و محل كارم در تهران ميي باشد متاهل و صاحب دو فرزند8 سال و 2 سال دختر هستم رفت و آمد و هدايت زندگيم دجار مشكل گرديده است لذا خواهشمند م مرا راهنمايي فرمائي (26262)
 
مرتضي عباسلو
۱۳۹۲-۰۸-۲۳ ۲۱:۰۶:۵۶
سلام شرايط انتقالي درحرف آسان شده ولي درعمل مححق نشده مخصوصادردانشگاه علوم وتحقيقات اراك براي اطمينان بيشتربهتراست ببينيدچنددرصدازمتقاضيان موفق به انتقالي شده اند (27068)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۰۹-۲۲ ۰۱:۱۴:۴۹
با سلام دوستان من دانشجوی ترم دوم صنایع واحد بروچرد هستم و به علت رفت امد فراوان به تهران خواهان انتقال به تهران هستم اگر از دوستان کسی حاضر به جابه جای است یا میتواند کمکی کند از لطف او خرسند خواهم شد. (27931)
 
مسلم
۱۳۹۲-۱۰-۱۶ ۱۵:۰۱:۲۴
سلام من دانشجو سال اول دانشگاه ازاد سما واحد اهواز هستم ومیخواهم درترم دوم ویا سوم انتقالی بگیرم وبه شهر کرد بروم وادامه تحصیل بدهم من در شهر کرد به دنیا امدم ولی سه سال اخر درسم رو در اهواز خواندم لطفا اگه کسی میتونه جوابم رو بده به ایمیلم جوابشو بزنید مرسی www.moslemmousai@yahoo.com (28666)
 
ذاكري
United States
۱۳۹۲-۱۱-۱۰ ۱۳:۰۹:۰۷
دانجوي ارشد برق سيرجان بهمن 92 هستم خواهان جابجايي به واحد بندرعباس هستم (29848)
 
صفورا
۱۳۹۲-۱۲-۰۳ ۲۱:۵۸:۳۳
من دانشجوی رشته ی مامایی ارسنجان شیراز هستم ومیخوام برم همدان تویسرکان اگر کسی میخواد جا به جا بشه خبر بده لطفا ادرس ایمیلم safora_sadri1@yahoo.com (31003)
 
shabnam
۱۳۹۲-۱۲-۱۵ ۱۵:۴۴:۱۰
سلام من رشتم حقوق هس تابستون اگه مهمان بشم نهایتا چن واحد میدین؟؟؟ (31512)
 
بهار
۱۳۹۳-۰۱-۱۰ ۱۴:۵۶:۳۸
دانشگاه ازاد هستم..ترمه پیش درخواست مهمان دایم دادم با اینکه تک فرزندم و مادرم تنها زندگی میکنه با درخواستم موافقت نشد..من باید چیکار کنم?سلام.من دانشجوی د (32185)
 
پگاه خاکپور
United States
۱۳۹۳-۰۳-۱۳ ۱۸:۵۳:۲۱
با سلام به خدمت شما
من ترم 4 رشته مهندسی صنایع غذایی در واحد آزاد ورامین هستم برای تابستان 93 میخواهم واحد بردارم اما به دلیل مشکلات زیاد نمیتونم تاورامین بروم اگه بخوام فقط واحد تابستان را انتقالی بگیرم آیا میشود ؟ (36087)
 
سمانه
۱۳۹۳-۰۳-۳۱ ۱۶:۴۷:۲۷
سلام من دانشجوی ارشد کامپیوترم . یک ترم کرج خوندم و ترم دوم و سوم رو مهمان به همدان گرفتم الان فقط درس پایان نامه دارم و جدیدا ازدواج کردم آیا میتونم مهمان بگیرم و پایان نامه ام رو همدان دفاع کنم؟ (37706)
 
افسانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۱۳ ۱۳:۱۲:۰۳
من کارمندم ودانشجوی ارشد و پدرو مادرم تحت پوشش بیمه من ولی نامه دادگاه جهت اثببات ندارم و تقاضای میهمان شدن دارم در علوم وتحقیقات تهران رو دارم خواهشمندم راهنمایی کنید (38648)
 
افسانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۱۳ ۱۳:۱۹:۵۱
سلام من کارمند تهران وسرپرست بیمه ایی پدرومادرم هستم ولی نامه دادگاه ندارم ودانشجوی ارشد حسابداری قزوین هستم درخواست مهمان به واحد تهران رو دارم چطور وکی برای مهر 93 اقدام کنم (38650)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۱۵ ۰۳:۴۱:۳۸
سلام من دانشجوی دانشگاه آزاد تهران جنوب هستم و یازده واحد تا تمام شدن درسم دارم، اما دانشگاه منو فارغ التحصیل نمیدونه! و فقط به من اجازه برداشتن 8 واحد در تابستان میده که فقط سه واحد از درسایی که از من مونده ارائه داده و دانشگاهای دیگه هم همینطور!
این چه قانونیه (با 12 واحد فارغ التحصیل شدن و یا 11 مهمان شدن) که نه عملا اجرا نمیشه چون درس ارائه ندادن! (به غیر از چند تا آزمایشگاه و دروس اصلی که کسیایی که قراره فارغ التحصیل بشن اگثرا پاس کردن) و نه رسما اجرا میشه و میگن شورای مرکز برای خودش گفته و ما بیشتر از 8 تا نمیدیم! (38762)
 
meli
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۲۶ ۰۲:۵۱:۲۶
سلام من دانشجوى دانشگاه ازاد پرند هستم رشته معمارى ورودى مهر 92
کسى از دانشگاه ازاد تهران غرب ماىل به جابجايى هست؟
melikairani95@yahoo.com (39296)
 
ناشناس
Romania
۱۳۹۳-۰۴-۲۷ ۱۷:۱۵:۰۲
سلام ببخشید میخاستم بدونم من میتونم از دانشگاه دولتی به دانشگاه آزاد انتفالی بگیرم؟ (39356)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۲۶ ۱۹:۱۳:۲۸
من دانشجوی میکروبیولوزی بدون ازمون دانشگاه ازاد قم هستم به خاطر ازدواج امکان انتقال من به تهران وجود داره (40872)
 
حبیب اله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۳۰ ۱۵:۱۱:۲۰
دانشجوی ارشد حسابداری واحد بروجرد هستم کارمند اموزش و پرورش شرایط انتقالی ندارم چگونه می توانم برای ترم بعد یا همین ترم به یاسوج منتقل شوم چه مدارکی باید تهیه کنم در سامانه هم ثبت نام کردم مدارک همترازی یا موارد خاص شامل چه مدارکی می باشند لطفا راهنمایی کنید (41041)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۰۱ ۲۰:۳۳:۰۷
با سلام.من یک دانشجوی خانم و متاهل هستم.که در دانشگاه دولتی در شهرستان قبول شده ام و محل سکونت همسرم تهران است و از آنجایی که من باید تابع ایشان باشم. می خواستم بدانم آیا میشود از دانشگاه دولتی به دانشگاه آزاد مهمانی گرفت؟و در این صورت مدرک فارغ التحصیلیم از کدام دانشگاه صادر میشود؟ (41114)
 
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۱۰ ۲۱:۲۰:۴۳
من اوضاع خوبی ندارم (41486)
 
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۱۵:۲۲:۰۸
سلام من داشجوي معماري ترم اول دانشگاه رفسنجان هستم خواستم بدونم مي تونم به دانشگاه كرمان انتقالي بگيرم؟ (42128)
 
سعیده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۲۳ ۲۳:۰۵:۵۴
فوق حقوق خصوصی شاهرود ازاد قبول شدم تقاضای جابجایی با نیشابور دارم (42216)
 
لاله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۲۴ ۰۲:۰۹:۳۷
سلام من دانشجوی ترم یک میکروبولوزی دانشگاه واحد تهران شرق هستم میخواهم ب خوراسگون انتقالی بگیرم باید چکار کنم؟ (42223)
 
United States
۱۳۹۳-۰۶-۲۸ ۰۵:۳۸:۰۸
سلام آیا میشه که یک ترم مرخصی گرفت بعد درخواست انتقالی داد.چون من برای انتقالی دیر اقدام کردم و ماده 55هم قبول نکردن (42507)
 
ناهید پیروی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۲۹ ۰۳:۳۰:۴۶
سلام ، من در رشته روانشناسی ارشد بالینی ترم بهمن تربت جام قبول شدهام ، آیا ممکن است پذیرشم به ترم مهر انتقال داده شود ؟ (42549)
 
سیده نازنین فاطمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۰۴ ۲۳:۴۱:۱۹
سلام من مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی تهران مرکز قبول شدم میخوام ازاد مشهد برم ایا کسی هست که با من جابهجا کنه؟ (42827)
 
رضا لسان خوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۱۴ ۲۱:۱۸:۳۷
سلام . اگه ممکنه بفرمائید چگونه از ارشد اجرایی گرگان می تونم به واحد ساری یا فیروزکوه مهمان بشم . ممنون از راهنمایی شما بزرگواران (43132)
 
نیلوفر اجری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۲۶ ۱۳:۳۲:۱۷
میشه از ذانشگاه ازاد فیروز اباد شیراز رشته روانشناسی بالینی انتقالی گرفت برای اطراف تهران که محل زنگی خودمه؟ (43518)
 
هومن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۲۶ ۱۴:۱۳:۴۹
دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک ترم اول واحد اراک هستم متقاضی جابجایی با واحد آشتیان (43521)
 
شیرین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۸-۰۵ ۱۲:۵۳:۲۲
سلام چطور می تونم از واحد الترونیکی تهران به هر واحد حضوری حتی تو قزوین و کرج انتقال بگیرم، من نمی دونستم کلاسهاش غیرحضوریه (43886)
 
ملیکا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۸-۰۸ ۲۱:۵۵:۵۷
باسلام من دررشته دندانپزشکی قبول شدم ولی باتوجه به بیماری صعب العلاج مادرم ایاباانتقالی اینجانب به اصفهان موافقت میشود؟ (44024)
 
..........
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۸-۲۵ ۲۲:۵۶:۲۵
سلام ببخشید میخواستم ببرسم میتونم من از دانشگاه آزاد تاکستان به دانشگاه آزاد مهاباد در رشته ی برستاری انتقالی بگیرم؟شرایط انتقال چیه؟؟؟؟؟؟ (44740)
 
کوثر
United States
۱۳۹۳-۰۸-۲۷ ۱۹:۰۰:۳۲
سلام. من دانشجوی رشته مترجمی زبان دانشگاه آزاد همدان ورودی سال93 آیا میتوانم باخواندن 2ترم به شهرستان کرج انتقالی بگیرم؟؟؟؟؟شناسنامه ام نیز صادره از همین شهرستان است.لطفا راهنماییم کنید ممنون (44801)
 
عباس شمسي شعار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۹-۱۷ ۱۲:۱۶:۰۷
جهت مهمان شدن به دانشگاه ازاد كرمانشاه (45479)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۲۹ ۲۰:۱۲:۳۳
سلام من دانشجوی حقوق ترم دوم دانشگاه دورودهستم ایا میتونم انتقالی دائم به شهر خرم اباد بگیرم؟راه حلش چطوره؟ (52925)
 
آزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۹-۱۹ ۰۸:۲۵:۳۲
با سلام دانشجوی ترم اول حقوق خصوصی علوم تحقیقات مرودشتم و اهل اصفهان هستم.خواستار جابجایی با کسی که در علوم تحقیقات اصفهان با علوم تحقیقات مرودشتم. (45561)
 
آزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۹-۱۹ ۰۸:۳۲:۳۵
با سلام نیمسال اول 93-94 از طریق بند بنیادشهید وایثارگران مهمان 1ترم شدم ولی استفاده نشد ولی میخواهم 2باره درخواست مهمانی بدم ولی نمیشه چرا...دانشجوی ارشد حقوق خصوصی علوم تحقیقات مرودشت و اهل اصفهان ضمنا متاهل. (45562)
 
AZADEH
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۹-۱۹ ۰۸:۳۹:۴۸
ورودی93 ارشد حقوق خصوصی علوم تحقیقات مرودشت خواستار جابجایی با دانشگاه ازاد خوراسگان هستمwww.AZADEHTAHERI1370.AT@GMIL.COM (45563)
 
مهسا
۱۳۹۳-۰۹-۲۱ ۱۱:۴۱:۵۸
سلام،دانشجوی پرستاری ترم 3 دانشگاه آزاد فارس_واحد استهبان هستم،متاهل هستم آیا امکانش هست انتقالی بگیرم واسه نجف آباد یا خوراسگان اصفهان؟
mahsa.at6963@gmail.com (45642)
 
جمیله بهرامی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۹-۲۷ ۱۰:۲۸:۴۸
باعرض سلام من دانشجوی رشته کارشناسی ارشدازادسیرجان حقوق جزا وجرم شناسی هستم ومتاهل ومادری دارم مریض وبی سرپرست استوکارمند هستم ودربم زندگی میکنم لطفابرای انتقال ویامیهمان شدن اینجانب به بم ویا کرمان اقدام نماییدممنون (45876)
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۲۰ ۰۵:۱۳:۲۷
سلام میخواستم بدونم که میشه از دانشگاه پیشوا به دانشگاه یادگار امام انتقالی بزنم (46764)
 
الی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۰۶ ۱۳:۳۱:۲۷
سلام
من دانشجوی ترم3 دانشگاه آزاد تاکستان هستم میخوام 1 یا 2 ترم مهمان بیام دانشگاه باراجین و اگه 20 واحد بهم میدن اقدام کنم در غیر اینصورت نمیخوام
از چه زمانی باید اقدام کنم (47588)
 
فاطمه عطاریان
Romania
۱۳۹۳-۱۱-۰۷ ۰۱:۵۲:۵۹
سلام خسته نباشین من دانشجوی رشته کارشناسی پیوسته حسابداری تهران هستم میخواستم بپرسم میشه ترم اخر رو انتقالی بگیرم یا مهمان شم ؟ کارشناسی پیوسته رشته حسابداری دانشگاه ساوه داره؟ (47647)
 
آتوسا پاپی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۰۷ ۱۹:۲۸:۴۵
گویا تقاضای انتقال و جا یه جایی و مهمان و تکمیل ظرفیت فقط با هدف گرفتن پول از دانشجویان است چراکه فرد 8 بهمن انتخاب واحد دانشگاه ماست و شهریه ثابت را باید پرداخت کنیم حتا اینکه هنوز هنوز جواب تکمیل ظرفیت سوم و جابه جایی و انتقالات و مهمان نیومده اس؟؟؟؟؟؟؟؟ تکلیف چیست؟؟؟؟؟ (47678)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۰۷ ۲۰:۲۵:۴۴
سلام ايا ميتوان در زمان مهماني در واحد مقصد پروژه را اخد كرد (47679)
 
بهروز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۰۹ ۲۱:۳۹:۳۰
من دانشجوی ارشدمدیریت بازرگانی ترم دوم واحدرشت هستم بدلیل مشکلات کاری ودوری راه درصورت عدم انتقال یا مهمان مجبور به انصراف هستم لطفا راهنمایی کنید چکار باید بکنم تو سایت ثبت نام کردم ردشد . (47772)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۱۶:۳۶:۰۴
دانشجوی رشته پرستاری هستم میخواهم به واحد مهباد انتقال بگیرم (50362)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۲-۰۱ ۱۹:۱۸:۳۲
جابجایی بین واحد سراب با مهاباد.کسی نیست؟ (50643)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۰۶ ۱۳:۴۸:۲۶
نتایج نهایی نقل وانتقالات کی اعلام میشه؟ توروخدا میگنا جون پیگیری کنید. (53121)
 
خديجه مرشدحسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۱۹ ۱۳:۴۵:۴۹
باسلام درحال حاضر دررشته علوم وصنايع غذايي درواحد رودهن ترم چهارراگذراندم ميخواهم براي تابستان به دانشگاه شما بيايم چون اولين ورودي اين رشته بودم واحدهاي درسي كه بايستي بگذرانم رادانشگاهم ارائه نميدهد بنابراين ميخواهم به انجابيايم متاهل وساكن تهران بادوفرزند هستم لطفا راهنماييم كنيد باسپاس ازهمكاري شما (52635)
 
مهدی سلطانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۳۰ ۱۰:۱۲:۳۸
من دانشجوی دانشگاه ازاد شهر ری هستم امکانش هست برم دانشگاه ازاد واحد مشهد (52931)
 
ali fp
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۰۱ ۱۶:۵۳:۴۰
سلام دوستان من دانشجوی رشته ی مهندسی صنایع غذايی واحد دانشگاه آزاد بروجرد هستم خواستم ببینم میشه به واحد کرج انتقالی بگیرم؟؟ (53002)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۰۶ ۱۳:۴۶:۵۲
دوستانی که در سامانه نقل وانتقالات ثبت نام کردن لطفا راهنمایی کنند.واحد مبدا با درخواست من مخالفت کرده.ایا بعد از این سازمان مرکزی هم اعلام نظر میکنه؟ (53119)
 
الهه
Romania
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۳:۲۸:۵۷
سلام من دانشجوی ترم سوم مترجمی از دانشگاه غیر انتفاعی ابیک قزوین هستم میخواهم انصراف بدم و نمراتم را تطبیق بدم بیام ازاد لطفا شرایط پذیرش را توضیح میدهید . با تشکر (53482)
 
هانیه حسینی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۰۳ ۰۱:۰۸:۵۸
سلام ببخشید من رشته مدیریت خانواده میخونم در دانشگاه سما دماوند میتوانم بیام تهران چون خودم ساکن تهران هستم و پدرم هم جانباز (54999)
 
دنیا تجلی فر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۰۴ ۱۲:۳۸:۳۲
من در رشته ی شیمی دارویی بدون آزمون در دانشگاه تهران شرق در قیامدشت قبول شده ام ولی به دلیل ناراحتی قلبی و راه بسیار دور واقعا واسم مشکله که بخوام این راه رو تنها برم و بیام پدرم جانباز و ایثارگر و جهادگر هستند... من مشکل قلبی دارم و راه دور رو به تنهایی نمیتونم برم... میخواستم ببینم من میتونم به رشته ی تهران مرکز انتقالی بگیرم؟ (55018)
 
ندا رضايى
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۱۸ ۰۸:۰۱:۴۷
سلام, تو رو خدا راهنمايى کنيد, من مشاوره رودهن قبول شدم, ميخوام تهران شمال درس بخونم چى کار کنم؟؟؟ (55365)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۱۸ ۱۸:۲۰:۰۶
سلام من امسال کنکور دادم دولتی شهرا دور آوردم ازاد هم اوردم اما اشتباهی کردم موقع انتخاب رشته پرستاری اراک رو جلوی علوم ازمایشگاهی تهران و اراک و بروجرد زدم میخواستم بدونم میشه من که نمره تراز قبولیش رو هم دارم برم علوم ازمایشگاهی که بعد پرستاری زدم تو رو خدا کمک کنید خیلی حالم داغونه اینطوری شده (55399)
 
سپیده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۲۱ ۰۱:۱۲:۲۰
جابه جایی ارشد روانشناسی بالینی از تنکابن به رودهن یا کرج و تهران کسی هست؟ (55533)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۲۱ ۱۴:۳۹:۳۶
سلام، من رشته مدیریت دولتی فیروزکوه قبول شدم. آیا میتونم برای تهران انتقالی بگیرم. (55579)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۲۲ ۲۲:۳۳:۴۲
بنده ارشد معماری ازاد واحد ازادشهر قبول شدم..امکانش هست با انتقالم به دانشگاه ازاد مشهد موافقت بشه؟؟

لطفا به بنده اطلاع بدید.. با تشکر (55655)
 
الناز
Romania
۱۳۹۴-۰۶-۲۶ ۰۲:۱۹:۱۶
سلام به دانشجوهایی که متاهلن و یه شهر دیگه قبول شدن انتقالی میدن؟یا حتما باید بعد ثبت نام متاهل شده باشن؟من دانشگاه آزاد چالوس قبول شدم ولی متاهلم خونم تو کرج هستش و رفت وآمد برام مشکله آیا موافقت میکنن؟ (55801)
 
Mn
Romania
۱۳۹۴-۰۶-۲۹ ۰۲:۰۲:۲۱
با سلام امكانش هست كه از دانشكاه ازاد زاهدان به دانشكاه ازاد زابل مهمان بشم براي دروس عمومي وپايه باتشكر. (55873)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۰۱ ۱۸:۵۳:۲۵
سلام،ارشد نقاشی علوم تحقیقات تهران تمایل به جابجایی با واحد مرکز دارم.کسی هست؟ (55970)
 
طيبه
Romania
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۰۸:۰۲:۳۸
من در رشته مديريت بيمه واحد تهران شمال پذيرفته شده ام امكان جابجايي به واحد تهران مركز برايم هست؟ (56028)
 
Germany
۱۳۹۴-۰۷-۳۰ ۱۶:۲۶:۳۴
درخواست جابه جایی از دامپزشکی شبستر به تهران دارم کسی هست؟ (56654)
 
یاسمن
Romania
۱۳۹۴-۰۸-۱۳ ۰۹:۲۲:۵۵
سلام.من امسال وارد دانشگاه آزاد تهران غرب شدم و مسیرش بامترو 2ساعت و نیم طول میکشه حسابداری عمومی میخونم میخواستم بدونم میشه انتقالی بگیرم به یک دانشگاه آزاد نزدیک تر؟ (56910)
 
الهام
Romania
۱۳۹۴-۰۹-۰۶ ۱۲:۲۶:۳۰
سلام. من دانشجوی حقوق دانشگاه ازاد حکیمیه هستم خونمون ری هست . ایا میتونم انتقالی بگیرم یا مهمان بشم برای دانشگاه ری؟ (57480)
 
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۹-۲۳ ۱۹:۵۲:۱۹
سلام
من دانشجوی کارشناسی پیوسته ترم4 حسابداری،ورودی بهمن 92 دانشکده دختران شریعتی تهران هستم
میتونم برای دانشگاه قم ترمهای باقیمانده را مهمان شوم؟؟؟
متاهل هستم و ساکن کاشان (57829)
 
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۹-۲۳ ۱۹:۳۶:۴۸
سلام
دانشجوی ترم4 کارشناسی پیوسته دانشگاه شریعتی تهران هستم
میتونم این دوسه ترم آخر را در دانشگاه قم مهمان شوم؟؟؟
متاهل هستم و درکاشان زندگی میکنم (57828)
 
nazila zkr
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۹-۲۷ ۱۶:۴۴:۱۳
سلام من دانشجوی معماری ازاد بندر عباس هستم.می خواستم بدونم با معدل بالا میتونم انتقالی برای تهران بگیرم؟ (57882)
 
حسن
Romania
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۱۲:۲۸:۱۷
سلام من دانشجوی دانشگاه آزاد سما هستم ميخواستم ببینم ما که بدون آزمون وارد شدیم چه جوری باید انتقالی بگیریم چون نقل و انتقالات برای دانشجویان بدون آزمون ممنوع است، و در صورت انصراف از دانشگاه مبدا میتوان واحد هايي که در واحد مبداء پاس کرده ایم میتوان در دانشگاهی که میخواهیم وارد شویم قبول شوند، خواهشن جواب بديد.مرسی (58702)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۰۷ ۰۱:۱۶:۲۳
سلام...من سوالم یکم بابقیه فق داره.من دانشجوی لیسانس حقوق ترم دولاهیجانم میخواستم ببینم ایامیتونم تودانشگاه سراسری تهران درس بخونم.اگه معدل کسی بالاباشه چطوری میتونه تودانشگاه های داخلی بورس بشه. لطفاجواب بدید.. (58785)
 
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۰ ۲۱:۲۱:۱۵
سلام من دانشجوی ازاد مامایی خلخال هستم میخواستم بدونم ایا سال اخر(عرصه رو)میتونم دراردبیل بخونم؟؟ (58869)
 
اکبر
Romania
۱۳۹۴-۱۱-۱۲ ۰۰:۴۴:۲۰
با سلام میخواستم بدونم دانشجوی ترم آخری که
7 واحد از درساش افتاده میشه معرفی استادشو واسه دانشگا ازاد بگیره ؟ دانشگاه غیر انتفاعی حداکثر سقف معرفی به استاد 6 واحده ممنون (58889)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۱۰:۳۶:۱۶
سلام دانشجوی حقوق دانشگاه ازادمشهدهستم ترم4میخواستم بدونم میشه یک ترم مهمان فریمان شم البته ازادفریمان حقوق نداره میشه مهمان پیامنورش شد آیا؟ (58917)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۷ ۱۱:۰۹:۰۰
سلام من دانشجو ارشد ازاد زاهدانم می خوام مهمان بگیرم یه درس و نمی دون ارشد جغرافیا کجا مهمان میدن لطفا یک واحد معرفی کنین تشکر (59215)
 
حسن اسماعیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۳ ۰۳:۲۶:۰۹
سلام من دانشجونقشه کشی دانشگاه آزاد واحد امیدیه خوزستان هستم18واحد بیشتر ندارم میتونم از خوزستان به کرج انتقالی بگیرم لطفا کمکم کنید از کجا شروع کنم (60746)
 
علیرضا
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۲۳ ۲۲:۳۴:۳۰
سلام
میخواستم ببینم چظور و کی میتونم اقدام کنم برای گرفتن دانشجوی مهمان برای تهران جنوب ؟؟؟ (61363)
 
فردوس ضيغمى
Kuwait
۱۳۹۵-۰۴-۱۱ ۱۳:۴۷:۵۷
سلام خسته نباشيد من دانشجوي رشته معماري در دانشگاه ازاد شوشتر هستم خانواده ام خارج از كشور زندگى ميكنند و دو خواهرم در تهران ازدواج كردن ميشه از شوشتر به دانشگاه ازاد تهران انتقالى بگيرم ؟؟؟؟ (61836)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۲۲ ۱۵:۱۶:۲۳
سلام.من دانشجوی حقوق دانشگاه سراسری سمنان با رتبه 1167هستم.برای انتقالی به دانشگاه ازاد تهران مرکز باید چکار کنم ؟ (62068)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۰ ۰۹:۳۰:۵۴
با سلام قبولی پزشکی دانشگاه ارومیه در نیم سال اول هستم خواستار جابجایی با قبولی پزشکی دانشگاه تبریز در نیم سال اول یا دوم می باشم (63524)
 
معصومه جلالی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۲ ۲۲:۲۱:۲۲
من مامایی ازادشهرکردقبول شدم درخواست انتقالی به ازاد قم رادارم ایا کسی نمیخواهد بامن جابه جاشودلطفاجواب بدین (63589)
 
اازاده
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۲۵ ۲۱:۵۸:۲۶
پسرم دانشگاه یادگار امام دانشگاه آزاد مهندسی معماری قبول شده ورود ی 95 ثبت نام کرده با ازمون 5 مرداد 95 بعلت قوز قر نیه چشم چپ را عمل کرده چشم راستش هم ماند ه که عمل کنه ضمنا پدرش هم سر طان متاستاز داره من می خواهم آذر ماه انتقالی بگیرم برای دانشگاه تهران شمال حکیمیه که به منزل نزدیک موا فقط نمی کنن می گویند باید بعنوان میهمان مدارکش را آذر ماه اسکن کنیداز شما می خواهم کمکم کنید نمی توانم بعلت مر یض پدرش دنبال کار هایش بروم ممنون می شوم اگر جوابم را بد هید گودرزی (63989)
 
سیده حسنا امینی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۸ ۰۱:۰۸:۵۵
سلام خسته نباشید...من ارشد دانشگاه آزاد میانه رشته مهندسی معماری قبول شدم و خودم در کرمانشاه ساکن هستم آیا میتونم انتقالی برای دانشگاه آزاد همدان و یا سنندج بگیرم?? چون خیلی برام سخته ممنون (64029)
 
هديه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۴ ۱۱:۰۵:۴۲
سلام
آيا بنده ميتوانم از غيرانتفاعي تهران به دانشگاه آزاد تهران انتقالي با مهماني بگيرم ؟
سپاس (64565)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۱۳:۳۳:۵۸
سلام من دانشجوی پرستاری ازاد شاهرودم و متقاضی رفتن به اراک. کسی هست با من جابجا کنه؟؟؟ (64688)
 
Mohammad
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۴ ۱۱:۴۳:۰۶
ببخشید من دانشجوی معماری تو ملایرم میخام برم اراک و مشکل سربازی دارم الان بخام انتقالی بگیرم برم اراک ی رشته بخونم چطوره؟؟؟؟لطفا کمک کنید میتونم ی رشته دیگ تو اراک با انتقالی بخونم مرسی (67566)
 
نیلوفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۴ ۰۲:۲۴:۴۴
باسلام
اگه یه ترم از کارشناسی را بخونیم برای ترم دوم میتوانیم انتقالی بگیریم توهمون استان یا خیر ؟ من بیماری صرع دارم .دانشگاه مقصد موافقت میکنه با انتقالی یا نه ؟ (69512)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۲۴ ۲۰:۴۰:۵۸
سلام میشه از دانشگاه آزاد علوم تحقیقات رشته ی دکتری دامپزشکی به دانشگاه تهران رشته ی دکتری دامپزشکی منتقل شد با سهمیه ی هیئت علمی؟ (70517)
 
سينا
Romania
۱۳۹۶-۰۷-۰۶ ۱۹:۲۷:۴۸
سلام
ميشه صنايع تهران شمال منتقل بشم به صنايع تهران غرب؟ (70875)
 
N
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۷-۱۱ ۲۱:۲۳:۳۳
سلام ببخشید
میخواستم ببینم میتونم از داشگاه آزاد خوراسگون برم آزاد نجف آباد رشتمم حقوقه
ترم اول کلا میشه یا نه از ترم دو
یا کلا نمیشه؟ (70962)
 
ت /ا
Romania
۱۳۹۶-۰۷-۱۶ ۰۵:۵۳:۱۹
باعرص سلام دانشجوی وکترای دامپزشکی واحدارومیه هستم تک فرزندهستم پدرم دچاربیماری اسکیزوفرنی روانی میباشدودراسایشگاه بستری است میخواستم ببینم امکان انتقالی به تهران یاکرج وجودداردباتشکر (71045)
 

تا حالا هيچ آدم قوى اى كه گذشته آسونى داشته باشه نديدم .