افزایش حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد با تامین منابع مالی جدید
کد مطلب: 10527
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۵۶
 
بر اساس برنامه ریزی های انجام شده سعی داریم تا تمامی کارکنان نیمه وقت و تمام وقت دانشگاه را ساماندهی کرده و طی یک دوره دو ساله با دستگاه ها و دانشگاه های دولتی برابر کنیم
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: متاسفانه برخی از اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی به میزان همکاران و هم رده های خود در دانشگاه های دیگر حقوق و مزایا دریافت نمی کنند که سعی داریم تا با تامین منابع مالی جدید این تبعیض را از بین ببریم.

به گزارش خبرگزاری آنا، دکتر فرهاد دانشجو در حاشیه حضور در مجلس شورای اسلامی و در جمع خبرنگاران با بیان مطلب گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده سعی داریم تا تمامی کارکنان نیمه وقت و تمام وقت دانشگاه را ساماندهی کرده و طی یک دوره دو ساله با دستگاه ها و دانشگاه های دولتی برابر کنیم زیرا اعتقاد داریم کارمندان، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نه تنها هم رده دانشگاه ها بلکه شاید بالاتر از دانشگاه های دولتی نیز باشند.
وی ادامه داد: تجاری کردن محصولات علمی، عقد قرارداد با صنعت برای فعالیت های مورد نیاز جامعه ، ایجاد گردش پولی و ارزش افزوده برای درآمد ها با ایجاد بیمه و بانک و یا همکاری با بانک های موجود از جمله برنامه ریزی های انجام شده برای تامین منابع مالی جدید در دانشگاه آزاد اسلامی است.
دانشجو با اشاره به تخفیف شهریه های دانشجویان گفت: شهریه های دانشگاه آزاد اسلامی زیاد نیست اما ما به خوبی می دانیم که توان مردم برای پرداخت این شهریه ها نیز اندک است. اگر شهریه های دانشگاه را با یک دبستان غیرانتفاعی مقایسه کنید خواهید دید که این رقم حتی کمتر از رقم ثبت نام این گونه دبستان ها است.
رئیس دانشگاه آزاداسلامی ادامه داد: اما با تمامی این واقعیت ها ما در دانشگاه آزاد وظیفه خود می دانیم باری که بر روی دوش خانواده های دانشجویان است را کم کنیم به همین خاطر با ایجاد منابع مالی جدید سعی خواهیم کرد تا تخفیف های ویژه برای دانشجویان ایجاد کنیم اما دانشجویان و خانواده های آن ها نیز باید قدری صبور باشند زیرا این طرح نزدیک به دو سال کار می برد.
وی تاکید کرد: ما در نخستین گام سعی خواهیم کرد تا صرفه جویی را در دستور کار دانشگاه قرار داده تا بتوانیم تخفیف های شهریه بیشتری به دانشجویان ارائه کنیم . در دو سه ماه گذشته به عنوان یک هدیه برای ورودی های جدید دوره های کاردانی و کارشناسی پیوسته تا 20 درصد تخفیف قائل شده ایم. همچنین دانشجویان این دوره ها به هر میزان که معدل بالاتری داشته باشند می توانند از تخفیف شهریه بیشتری تا سقف 20 درصد استفاده کنند.
دانشجو در پاسخ به این سوال که آیا دانشگاه آزاد واحد آکسفورد تعطیل شده است گفت: دانشگاه آزاد آکسفورد تعطیل نشده بلکه تعلیق شده است. دولت انگلیس از دانشگاه خواسته تا حساب های دانشگاه را ببندند و اگر تا یک ماه بسته نشود حساب های دانشگاه بلوکه خواهد شد و امکان استفاده از آن نخواهد بود به همین خاطر رئیس واحد آکسفورد اعلام کرد که در شرایط کنونی بهتر است تا فعالیت دانشگاه تعلیق شود.
رئیس دانشگاه آزاد اظهار داشت: تمام فعالیت های دانشگاه تعلیق شده و تمام کسانی که آن جا کار می کردند ماموریتشان خاتمه پیدا کرده است. بدون شک تعلیق نیز تا زمانی که این حرکت سیاسی و غیرمنطقی دولت انگلیس ادامه پیدا کند ادامه خواهد داشت اگر چه در در حال رایزنی هستیم تا دانشگاه بتواند در آینده ای نزدیک کار خود را از سر گیرد.
کلمات کليدی: افزایش،حقوق،اساتید،کارکنان،دانشگاه آزاد،منابع مالی
Share/Save/Bookmark
 
 


Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۹ ۰۴:۵۲:۰۸
با سلام می خواهم بپرسم که آیا جناب آقای دکتر فرهاد دانشجو با ادامه تحصیل کارکنان دانشگاه مخالف است یا موافق اگر موافقه شرایطش را می خواهم بدانم (6063)
 
United Kingdom
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۰۴:۵۵:۱۱
اقای دکتر دانشجو چه تدبیری در رابطه با نیروهای شرکتی دانشگاه ازاد اندیشیده اند (6099)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۷ ۰۵:۵۶:۱۸
آیا جناب آقای دکتر فرهاد دانشجو با ادامه تحصیل کارکنان دانشگاه مخالف است یا موافق اگر موافقه شرایطش را می خواهم بدانمنقل قول (6355)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۷ ۰۹:۱۴:۳۴
به نظر من برگزاری آزمون بهترین راه برای جذب نیروی انسانی توانمند برای دانشگاه آزاد است. چرا که همه نیروهای دانشگاه آزاد بدون آزمون و فقط از طریق ارتباظ وارد دانشگاه شده اند وبر خلاف ساير سازمانها آزمون استخدامی در دانشگاه آزاد مفهومی ندارد. اما با اجرای آزمون برای کارکنان قراردادی عدالت در دانشگاه آزاد هم نهادینه خواهد شد.تا اصطلاح بی در و پيکر بودن دانشگاآزاد چیده بشه.( انشاالله). (6359)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۸ ۰۳:۴۷:۳۹
دوماه از سال گذشت تروخدا وضعیت حقوق و میزان افزایش حقوق کارکنان را زودتر اعلان کنید ما که با این تبعیضات و زورگویی حاکم بر واحدها که حکم مستعمره پیدا کردند خسته شدیم .درمورد اخذ مدرک کارکنان چرا تفاوت با هیات علمی دارد آنها از تاریخ اخذ مدرک حقوق می گیرند ولی کارمند بیچاره با همه سختیهای حاکم کارمی کند بارسنگین زندگی با حقوق اندک روی دوشش بعد هم یا مدرک اخذ شده در حکم حقوقی حساب نمی شود یا چندماه وسال باید بگذرد و بعد هم از گذشته اش را محاسبه نمی کنند. بخدا جوابگویی به خداوند سخت تر ازبندگان خداکه ناراضیند خواهد بود.اگر دادگرید این گوی واین میدان....!!! (6377)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۲۴ ۰۶:۵۵:۱۹
باسلام:پس این شعارهای که در خبر بسیت وسی پخش می شد چی شد .چرا این کارمندان بی چاره را سر کار گذاشتید شما مسولان مملکت آیا با حقوق ماهیانه500هزارتومان می توانید زندگی کنید.چاره ای برای کارمندان بیندیشید ثواب دارد. (6558)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۲۵ ۰۶:۳۶:۵۶
جناب آقای دکتر فرهاد دانشجو باسلام واحترام خواهشمنداست بخاطر خدا هم که شده وضعیت بازنشستگی کارکنان زن دانشگاه که 42 سال سن دارند و20 سال سابقه کار مشخص شود چرا کارکنان دانشگاه باید مستثنی از این قانون باشند اخر تبعیض تا کجا؟ (6593)
 
ف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۸-۰۵ ۱۰:۰۱:۲۵
کارکنان زن زیادی این مشکل رادارند خواهشا رسیدگی کنید (26365)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۳۱ ۰۳:۵۱:۵۷
سلام با سلام از مسئولین دانشگاه خواهشمندیم با برگزاری آزمون اجازه بدید افراد لایق جذب دانشگاه شوند چون متاسفانه هر چی کم سواد و عقب مونده هست همه شون بدون آزمون و فقط از طریق پارتی و ارتباط کارمند دانشگاه آزاد هستند در صورتی که افراد با لیاقتتر از اینها خیلی زیادند ولی مثل اینها پارتی ندارند . (6744)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۲۰ ۰۴:۰۵:۱۶
با سلام خدمت جناب آقای دکتر دانشجو خواهشمندم یه فکری به حال انتقالی کارمندان دانشگاه آزاد (خانم ها )به شهر محل اشتغال همسرانشان بکنید (7141)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۱۴ ۰۶:۳۹:۱۷
سلام خواهش مي كنم يه فكري به حال نيروهاي شركتي دانشگاه ازاد بيانديشيد.اخه تبعيض تا كجا؟نيروهاي رسمي از تسهيلات ويژه اي مثل بن و وام كم بهره و حقوق بالاو ... نسبت به نيروهاي شركتي برخوردارند. (8629)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۴-۱۹ ۱۰:۲۵:۵۲
با سلام خدمت اقای دکتر دانشجو چرا می فرمایید خبر خوش برا کارکنان دارید شما که افزایش حقوق سالانه رو هم دیرتر از سال قبل وهنوز اعلام نکردید جواب زن وبچه مون رو چی بدیم ای که دستت می رسد کاری بکن.... (9028)
 
United States
۱۳۹۱-۰۴-۲۵ ۱۰:۵۴:۰۴
با سلام محضر مارک رییس دانشگاه ازاد اسلامی جناب اقای دکتر دانشجو احتراما به استحضار می رساند علی رغم نامه قبلی مبنی بررسیدگی به وضعیت تعدیل مدرک تحصیلی اینجانب سید صادق موسوی پور با توجه به درخواست واحد دانشگاهی اهواز مبنی بر تغییر در چارت ان واحد بمنظور ایجاد پست سازمانی مطابق با محل اشتغال برخی کارکنان منجمله اینجانب متاسفانه هنوزبعد ازگذشت حدود 2 سال هیچگونه اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است .خواهشمنداست دستور فرمایید تانسبت به ارسال چارت جدید اقدام لازم مبذول گردد. با تشکر دانشگاه ازاد اسلامی واحد اهواز (9179)
 
United States
۱۳۹۱-۰۴-۲۵ ۱۱:۱۳:۳۷
با سلام همانگونه که مستحضر هستید طبق قرارداد فی مابین بین دانشگاه ازد و کارکنان.. کارمندان موظفند 44 ساعت با دانشگاه همکاری نمایند در حالی که بر خلاف تعهدات فی مابین کارکنان ازمایشگاهها از این قاعده مستثنا شده اند وعلی رغم تعهدات داده شده مجبورند هر روز از ساعت 7/30 تا 8 شب در دانشگاه باشند و به اجبار درتمام مراسمات (اعم از کنکور-امتحانات - استخدامی - ازمونهای دادگستری - پیام نور - دولتی -و ....)که تقریبا با فاصله کمی برگذار میشوند شرکت نماید .فقط مانده که مراسم عقد وعروسی و عزا هم در واحد اهواز برگذار شود. نه حقوق مکفی ونه دستمزد درستی ما که نفهمیدید شغلمان در این دانشگاه چیست هر روز و هرکس که از راه می رسد مانند کارگران افغانی این ور و انور میبرد نمیدانیم به خانواده بگوییم چه کاره ایم مهندسیم یا حمال یا کتابدار یا اموزشی یا امانت دار کفش و کیف داوطلبان کنکور.....لذا خواهشمند است به وضعیت اسفبار حاکم بر این واحد دانشگاهی رسیدگی فرمایید والا خسته شده ایم . والسلام (9181)
 
۱۳۹۱-۰۴-۲۵ ۱۹:۱۵:۴۱
جناب اقای دکتردانشجوباسلام وخسته نباشیدباتوجه به این که بعضی از کارمندان پیام نور که دارای مدرک فوق لیسانس می باشد حقوق انهابالای یک میلیون است ولی در این واحدمازیراین مبلغ میباشد.ازاستادگرامی خواهشمنداست عدالت را برقرارکنید. (9197)
 
Europe
۱۳۹۱-۰۴-۲۵ ۲۰:۱۴:۰۵
با سلام خدمت جناب آقای دکتر فرهاد دانشجواینجانب کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن-منتظر بخشنامه ی جدید راجع به افزایش حقوقی جدید میباشم.لذا خواهشمندم دستورات لازم را مبذول فرمایید.جمع کثیری از کارمندان واحد تنکابن (9199)
 
۱۳۹۱-۰۵-۰۱ ۰۹:۴۴:۵۷
جناب آقاي دكتر دانشجو با سلام وعرض خسته نباشي خواسته اول من از طرف همه همكاران بخش آموزش دانشگاه مي باشد با اين توضيح كه در همه بخشهاي دانشگاه آزاد حق هايي مانند حق فني ،حق پژوهشي ،حق تخصص وجود دارد اما بخش آموزش كه محور اصلي دانشگاه مي باشد از اين حق بي بهره بوده.خواسته دوم در خصوص بدي آب وهوااست استان خوزستان بعلت هم مرز بودن با كشور عراق آلوده ترين آب و هوارا دارد اما حقي كه از اين بابت به پرسنل اين استان تعلق مي گيرد بسيار ناچيز است ، خواسته سوم سهميه حج عمره پرسنل مي باشد كه سالهاست ازبين رفته ،البته خواسته هاي ديگر ي هم وجود دارد كه انشاءا... طي مكاتبات بعدي حضورتان ايفاد مي گردد (9350)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۰۵ ۰۷:۲۶:۱۵
باسلام جناب دکتر دانشجوایجانب درواحد علوم وتحقیقات تهران مشغول هستم استدعادارم مجهت انتقال به واحد شهرستان بابل رابرایم فراهم سازید باتشکر (9437)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۵-۱۵ ۰۴:۲۲:۳۱
آقایان محترم سلام: دارید چه کار می کنید ؟ چرا زودتر افزایش حقوق و مابه التفاوتها را اعلام نمی کنید؟ مگرما هم مثل شما سیروبی خیال این پول کم هستیم؟ بخدا هزار قرض وبدهی و مشکل توی زندگی ما کارمندان دانشگاه آزاد است... تا کی صبر می کنید که همه پول را سرازیر اداره دارایی و بیمه کنیم؟ بسه دیگه یا 15درصد یا بیشتر زودتر اقدام کنید صبرمان سرآمد...... (9690)
 
۱۳۹۱-۰۵-۲۹ ۰۶:۳۳:۱۸
به عمل کار برآید به سخنرانی نیست!!!! (10325)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۰۸ ۰۶:۲۲:۰۵
باسلام خدمت جناب آقای دکتر دانشجو. می خواستم راجع به ساعت کاربرای افراد باسابقه بازهم یادآوری نمایم. دراداره آموزش و پرورش دبیران بالای 20سال خدمت ساعت کارشان از24 ساعت به 20ساعت تقلیل یافته اما امان از این دانشگاه بی نظم وقانون که اینهمه ازش تعریف و تمجید توخالی وجود دارد.بقول معروف توش خودمونو کشته و بیرونش مردم رو.ما کارشناسی وکلا" کارکنان دانشگاه نه تنها دوبرابروبیشتر از آنها ساعت کار داریم به خاطر کارهای اضافی که اضافه کار نیز جبرانش نمی کند بلکه نصف کمی بیشتر ازآنها و دیگران حقوق می گیریم. کی قصد دارید به وضع اسف بار ما رسیدگی کنید. بخدا ماکارکنان هم انسانیم وبلکه بعضا" بالاتریک فرشته اند که اینهمه زحمت می کشند وکمترین حق الزحمه دریافت می کنند ودم نزده ونمی زنند اما باید خدا را بنده باشیم..... (10759)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۲ ۰۸:۰۳:۲۸
سلام آقای دکتر دانشجو:خسته نباشید که افزایش حقوق را بررسی کردید و به موقع به کارکنان بیچاره پرداخت کردید .....!!! (10914)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۲ ۱۴:۵۳:۰۳
باسلام واحترام حضور رياست محترم دانشگاه جناب آقاي دكتر دانشجوخواهشمند است هياتي جهت نظارت بر نحوه مديريت روساي واحدهااعزام شود و ازروساي كارآمدتقدير و روساي ناكارآمد مورد بازخواست قرارگيرند متاسفانه برخي از روسا بر تمامي سيستم واحد دانشگاهي ديكتاتوري مي كنند. مويد باشيد. (10937)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۱۹ ۱۳:۱۰:۰۰
باسلام واحترامجناب آقاي دكتر دانشجو لطفا تدبيري اتخاذ كنيد كه روساي دانشگاه توسط كاركنان و اساتيد مورد ارزشيابي قرار گيرند. بسياري از كادر اساتيد اين واحد از رييس اين واحد ناراضي مي باشند. (11764)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۶-۲۰ ۰۳:۵۲:۰۳
سلام خدمت آقای دکتر دانشجو ریس و معاونین دانشگاه آزاد ز... از نالایق ترین افرادند ولی متاسفانه هرسال حکم آنها تمدید میشودو اما درباره افزایش حقوق که اینهمه دربوغ و کرناکردید خبرخوش خبرخوش صدرحمت به آقای جاسبی لااقل دروغ نمی گفت و به وقت افزایش ها رومیداد و مردم رو بازی نمی داد بسه دیگه دودوزه بازی جمع کنید بساطتون رو (11798)
 
۱۳۹۱-۰۶-۲۰ ۱۲:۱۲:۳۴
سلام آقای دانشجومن هیات علمی دانشگاه آزاد خمینی شهرم. آیا با این حقوق حداقلی هیات علمی که با تاخیر هم داده میشود میدانید چه خیانتی به علم در کشور میکنید. چرا این همه تبعیض.... (11858)
 
۱۳۹۱-۰۶-۲۳ ۰۷:۱۲:۰۶
باسلام واحترام حضور رياست محترم دانشگاه جناب آقاي دكتر دانشجوخواهشمند است هياتي جهت نظارت بر نحوه مديريت روساي واحدهااعزام شود و روساي ناكارآمدرا مورد بازخواست قراردهيد متاسفانه برخي از روسا بر تمامي سيستم واحد دانشگاهي ديكتاتوري مي كنند.منو هم از بلا تكليفي خارج كنيد نمودونم چه سمتي دارم مسئول امور فالي هستم يا آبدارچي يا مسئول دفتر فني همه كاره هيچ كاره هستم ديگه خسته شدم از دست آقاي رئيس واحد.مويد باشيد. (12215)
 
۱۳۹۱-۰۶-۲۴ ۲۰:۵۴:۳۷
با سلام خدمت شما. همانطور كه برخي از دوستان اشاره كردند روساي برخي مراكز با ديكتاتوري و تبعيض و سو استفاده از جايكاه خود به فكر سو استفاده از مقام رياست خود هستند و اصلا به فكر دانشكاه نيستند متاسفانه بارها حكمشون تمديد ميشه اقاي ... رييس مركز هر... دانشجوي كارشناسي عمران دانشكاه ازاد كرمانشاه هست كه با رابطه هيات علمي مركز و رييس شده و اصلا صلاحيت اداره دانشكاه رو نداره خواهشا رسيدكي كنيد واقعا فردي بهتر از اين شخص كه به فكر منافع خودش و شركش هست وجود نداره.ايا دانشجوي كارشناسي ميتواند هيات علمي و رييس دانشكاه باشد؟ (12293)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۰۲ ۰۷:۴۸:۰۲
خبر جديد!!! افزايش حقوق اعضاي هيات علمي و كاركنان ابلاغ شد.اما جالب اينكه ابتدا بخشنامه براي هردو يكسان بود.قرار بود براساس بخشنامه هر دوي كاركنان و اساتيد 15 درصد افزايش داشته باشند.اما به فاصله 24 ساعت بخشنامه ديگري آمد كه علاوه بر15 درصد 15 درصد هم به حق مرتبه علمي اساتيد هيات علمي اضافه شود.يعني اقايان خيلي بفكر خودشون هستند.كارمند بايدبدبخت بمونه آقاي دانشجو بخدا انصاف نيست.كاش قول نميداديد.چرا اينهمه تبعيض (12634)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۷-۰۵ ۱۹:۱۱:۲۳
خبر جديد!!! افزايش حقوق اعضاي هيات علمي و كاركنان ابلاغ شد.اما جالب اينكه ابتدا بخشنامه براي هردو يكسان بود.قرار بود براساس بخشنامه هر دوي كاركنان و اساتيد 15 درصد افزايش داشته باشند.اما به فاصله 24 ساعت بخشنامه ديگري آمد كه علاوه بر15 درصد 15 درصد هم به حق مرتبه علمي اساتيد هيات علمي اضافه شود.يعني اقايان خيلي بفكر خودشون هستند.كارمند بايدبدبخت بمونه آقاي دانشجو بخدا انصاف نيست.كاش قول نميداديد.چرا اينهمه تبعيضچرا واقعیت رو عوض می کنید. وقتی میگن 15 درصد افزایش یعنی افزایش کل حکم شما چطور می خواهید حق مرتبه علمی رو از افزایش استثنا کنید و افزایش اون رو به معنای افزایش مجدد بگیرید (12766)
 
۱۳۹۱-۰۷-۱۶ ۱۳:۰۹:۲۲
جناب آقاي دانشجو خسته نباشيد خيلي جالبه خبر 0/15 درصدي حق رتبه علمي اساتيد رو ميگم پرسنل زحمت ميكشن اما استادي كه در هفته 2 روز كلاس داره بايد افزايش حقوق چند برابري داشته باشه واقعا خسته نباشي انشاءا... پايدار باشيد (13314)
 
۱۳۹۱-۱۰-۰۸ ۱۰:۲۰:۱۸
جناب آقاي دانشجو خسته نباشيد خيلي جالبه خبر 0/15 درصدي حق رتبه علمي اساتيد رو ميگم پرسنل زحمت ميكشن اما استادي كه در هفته 2 روز كلاس داره بايد افزايش حقوق چند برابري داشته باشه واقعا خسته نباشي انشاءا... پايدار باشيدبا عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر دانشجو و کلیه همکاران محترمشان؛در جواب فرد مذکور باید به اطلاع ایشان برسانم که یک استاد دانشگاه،چندین سال درس خوانده و بعبارتی دود چراغ خورده تا به اینجا رسیده است و حتماً هم لایق عضویت در هیئت علمی را داشته زیرا از هزاران آزمایش و کنکور و مصاحبه و فیلترهای گوناگون و... رد شده است.پس با این هزینه های سنگین و حقوق کمی که دریافت می کند و یا 15% افزایش حقوق داشته و یا بقول شما هفته ای 2 روز کلاس برگزار میکند، چیز زیادی نیست.ضمناً همین 2روز تدریس،مستلزم ساعتها مطالعه و تحقیق می باشد ولی متاسفانه بعضی از کارمندان،فقط حضور اساتید را در سرکلاس درس و آنهم فقط در ساعات اداری (صبح تا ظهر)، می بینند و قضاوت نادرستی میکنند. والسلام. (15410)
 
الف
۱۳۹۲-۰۳-۲۶ ۱۵:۴۸:۵۸
عذر ميخوام جناب استاد و عضو هيات علمي محترم ،كاركنان هم كم دود چراغ نخورده اند ! اگر شما ارشد و دكتري داريد و با زور بند پ عضو هيات علمي شديد ما هم ليسانس و فوق ليسانس كم نداريم فقط بند پ را پيدا نكرده ايم
خدا كند حداقل حقوقمان همانند دانشگاه هاي دولتي بشود . بيشتر نخواستيم (22018)
 
nilo
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۰۴ ۱۵:۵۹:۱۱
وعده هایی که سرانجامی نداشت.
عنوان مناسبی برای یک کتاب خاطرات (16601)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۱۵ ۰۰:۵۶:۳۴
پس کی افزایش می دن حقوق ها رو.من با دکتری عمران حدود 100 کیلو متری عسلویه هییت علمی هستم حقوقم نصف دانشجوهای کاردانی است خنده داره نه به نظرتون باید رفت (16730)
 
۱۳۹۲-۰۲-۱۹ ۱۴:۵۲:۰۷
با سلام واحترام حضور محترم ریس دانشگاه ازاد اسلامی اینجانب یکی از کار کنان دانشگاه ازاد واحد تهران شمال هستم از شما خواهشمند هستم که رسیدگی به حقوق کار مندان انجام دهید باتشکر از شما (16863)
 
۱۳۹۲-۰۲-۲۳ ۰۸:۲۷:۱۱
باسلام وخسته نباشيد اينجانب يكي كارمندان واحدهاي دانشگاهي ميباشم .طبق وعده هايي كه آقاي دكتردانشجو قبل ازعيددرمورد افزايش حقوق كارمندان دانشگاه داده بوده اند .چه شدوهمچنين افزايش حقوق سال 92هم هنوز نيامده است .آيا اين افزايش هم مثل سال گذشته شهريورماه مي آيد؟قبل از آمدن آقاي دكتر دانشجو هميشه ماه دوم ياسوم سال افزايش حقوق مي آمد.اگر سريعترافزايش حقوقق بيايد.كارمندان بهتر ميتوانند براي خود برنامه ريزي داشته باشند.نه اينكه شش ماه دوم بيايد.خواهشمند است پيگيري كنيد.افزايش حقوق زودتربيايد. (17018)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۲۱ ۱۵:۲۸:۱۴
با سلام خدمت شما خواننده محترم اين متن و با درود و سلام خدمت آقاي دكتر دانشجو خواستم خدمت جنابعالي عرض كنم هرگاه صحبت از كمي حقوق است معلمان را مثال مي زنند دوست دارم از اين به بعد كمترين حقوق را با كارمندان دانشگاه آزاد مثال بزنند چرا كه معلمان آموزش و پرورش با 24 ساعت كار شايد از من كارمند دانشگاه آزاد كه هفته اي 44 ساعت كار مي كنم بيشتر حقوق ميگيرد شما را قسم مي دهم در هر جا كه هستيد عدالت را برقرار كنيد .


(23713)
 
دبیر بازنشسته
۱۳۹۲-۰۵-۲۱ ۲۱:۴۱:۲۴
پسرم ، معلمان رسمی و دولتی رو لطفا با کارمندان دانشگاه ازاد مقایسه نکنید . از نظر بحث حقوقی و اداری جایگاه آنان با کارمندان یک تشکیلات غیر دولتی قابل مقایسه نیست . ضمنا معلم کارمند نیست . همه شما از زیر دست همین معلمان تربیت شدید. یعنی همه افراد با هر سمت و منصبی روزی شاگرد ما بودن . انصاف نیست اینگونه قضاوت می کنید (23728)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۶:۳۰:۲۲
سلام عزیزان همه زحمت میکشند فقط معلمان نیستند که نانوایی سر کوچه ماهم همیشه نان همه را داده دلیل نمی شود بگوید نانتان را من داده ام ادعا نکنید ما هم در این جامعه سهمی داریم وحقی از درون خودمان میسوزیم واز بیرون مردم میگویند دانشگاه آزاد ک پول میگیرد وضعش خوب است من کارمندم وشاید سطح علمی من از شما بالاتر باشد یا نه ولی زحمت میکشم توقع زیادی نیست نسبت ب هم رده هایمان در دانشگاههای دیگر حقوق بگیریم گناه ک نکردیم بهترین سالهای جوانیمان را در دانشگاه آزاد گذراندیم وفقط منتظر اضافه هایی هستیم ک چاله چوله هایمان را با آن پر کنیم لطفا الکی قضاوت نکنید مچکرم (57103)
 

براي آنان که مفهوم پرواز را نمي فهمند: هر چه بيشتر اوج بگيري کوچکتر ميشوي.