پذیرش دانشجوی بدون کنکور در پردیس دانشگاه شهیدبهشتی
کد مطلب: 14127
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۱۳
 

پردیس شماره 2 دانشگاه شهیدبهشتی در مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 91-92 تا 19 مهر ثبت نام می کند.

به گزارش مهر، دانشگاه شهید بهشتی با هدف پاسخگویی به تقاضای داوطلبان ایرانی و غیر ایرانی با توجه به مصوبه هیئت امنای دانشگاه و مجوز شورای گسترش آموزش عالی، برای مشارکت در تربیت نیروی انسانی متعهد، متخصص و توسعه تحقیقات از بین داوطلبان واجد شرایط و علاقمند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، از طریق بررسی سوابق تحصیلی و مصاحبه حضوری و در صورت نیاز برگزاری آزمون اختصاصی ورودی، در پردیس شماره 2 خود واقع در تهران برای سال تحصیلی 92-1391 دانشجو پذیرش می کند.

پردیس شماره 2 دانشگاه شهید بهشتی در گروههای فنی مهندسی، هنر، علوم انسانی و علوم پایه دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرش خواهد کرد.داوطلبان از مراجعه حضوری به دانشگاه شهید بهشتی و تماس تلفنی با مراکز دیگر خودداری و جهت رفع و پاسخگویی به سئوالات احتمالی با آدرس الکترونیکی ic@mail.sbu.ac.ir مکاتبه کنند.

کلمات کليدی: پذیرش-دانشجو-بدون کنکور -پردیس- دانشگاه شهیدبهشتی
Share/Save/Bookmark
 


آوا
United States
۱۳۹۲-۰۴-۱۳ ۲۰:۵۱:۱۹
با سلام و احترام/
منابع آزمون ورودی برای رشته فناوری اطلاعات گرایش شبکه های کامپیوتری رو لطفا اعلام کنید.منظورم اینه که من نمیدونم برای آزمون در این رشته چطور آمادگی لازم رو پیدا کنم.منابع و دروسی که باید بخونم رو معرفی بفرمایید.متشکرم (22420)
 
فروتن
Spain
۱۳۹۴-۰۳-۰۶ ۱۲:۵۶:۴۰
با سلام لطفا راهنماییم کنین میخوام تو رشته دندون پزشکی پبت نام کنم .شرایطش چجوره؟
باتشکر (52181)
 

يك درخت ميليون‌ها چوب كبريت را مي‌سازد...اما وقتي زمانش برسد... فقط يك چوب كبريت براي سوزاندن ميليون‌ها درخت كافيست. پس خوب باشيد و خوبي كنيد.