امتیاز مثبت
۵
 
 
رشته بازیگری بدون کنکور
کد مطلب: 14455
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۰۲
 
مصاحبه با سید محمدرضامیرحسینی پایه گذار رشته ی بازیگری در دانشگاه جامع علمی کاربردی
سید محمدرضا میرحسینی متولد 1355 و دارای مدرک کارشناسی بازیگری تئاتر و کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر است. وی از سال 1374 فعالیت هنری خود را بطور جدی آغاز کرده و تا سال 1386 همکاری با اساتید بزرگی چون دکتر قطب‌الدین صادقی، هادی مرزبان، شکرخدا گودرزی، و اکرم قاسمپور را تجربه کرد.
این هنرمند پرتلاش در حیطه تصویر در حوزه‌های بازیگری، دستیار اولی کارگردان، برنامه ریزی، بازیگردانی و انتخاب بازیگر فعالیت داشته و بازیگری در سریال "راه شب" به کارگردانی "داریوش فرهنگ" نیز یکی از ماندگاترین کارهای تلویزیونی اوست. محمدرضا میرحسینی از سال 1380 مشغول تدریس در آموزشگاههای مختلف سینمایی بوده و در سالهای اخیر به عنوان مدرس دانشگاه فعالیت مستمر داشته است.
وی در سال اخیر برای ارائه "رشته بازیگری" در دانشگاه علمی کاربردی تلاشهای بسیاری کرد و سرانجام موفق به دریافت مجوز تصویب آن شد. به این بهانه در فرصتی مناسب با ایشان به گفتگو نشستیم:  
س: انگیزه شما از به وجود آوردن رشته بازیگری در دانشگاه علمی- کاربردی با توجه به وجود رشته مشابه در دانشگاه ها و موسسات مختلف سینمایی چیست؟

انگیزه های خود را می توانم به چند دسته اساسی تقسیم کنم:

1- بیشتر بودن واحدهای تئوری نسبت به واحدهای عملی در رشته ای که نیاز بیشتری به کسب مهارت های عملی دارد و متاسفانه علیرغم وقوف اساتید بر این معضل بزرگ در چارت این رشته و سر فصل دروس هیچ گونه تغییری در جهت بروز رسانی سرفصل ها صورت نگرفته است.

یک جمله معروف است که می گوید: «جهان متغیر، انسان متفکر می خواهد نه انسان واپس گرا. بر این اساس هنرمندی که تغییرات جهان را احساس نکند، هنرش زودتر از خودش خواهد مرد.»

2- وجود سدی به نام کنکور برای پذیرش دانشجوی رشته ای که در آن باید توانایی ها و مهارت های عملی و هوش اجتماعی متقاضیان ورود به این رشته سنجیده شود نه اطلاعات تئوری که خوشبختانه در دانشگاه علمی کاربردی به دلیل عدم وجود کنکور، پذیرش دانشجو از میان متقاضیانی صورت می گیرد که مهارت های عملی لازم و علاقه کافی برای ورود به این رشته را داشته باشند.

3- سۆاستفاده بعضی موسسات و آموزشگاه ها از علائق هنرجویان به این رشته؛ که با گرفتن شهریه های هنگفت وعده های شیرین به افراد می دهند و پس از عملی نشدن این قول ها هنرجویان سرخورده و ناامید می شوند و این در صورتی است که با ورود به دانشگاه علمی- کاربردی دانشجویان پس از اتمام دوره، حداقل یک مدرک معتبر علمی در دست دارند و می توانند در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهند.


پس از یک سال پیگیری مستمر و گذشتن از موانع بسیار چارت این رشته مورد تأیید وزارت علوم قرار گرفت و از مهر ماه جاری این رشته دانشجو می پذیرد.


براساس گفته شما مبنی بر بروز نشدن سر فصل ها، آیا شما اقدامی در این خصوص انجام داده اید؟

بله، یک سری دروس برای اولین بار ارائه شده نظیر: تئاتر خیابانی، نمایش برای کودک، بیان بدنی، شناخت تاریخ سینما.

در ضمن واحدهای ارائه شده در مقطع کاردانی بازیگری به شکلی است که دانشجو پس از فارغ التحصیل شدن، زمینه علاقه خود را شناسایی می‌کند و می تواند در مقاطع بالاتر در زمینه مورد علاقه خود به صورت تخصصی ادامه تحصیل دهد؛ به طور مثال واحدهایی نظیر نمایش عروسکی، نمایش رادیویی، بازی برای دوربین و حتی واحد کارگردانی که برای اولین بار در مقطع کاردانی ارائه می شود.

با توجه به عدم وجود کنکور در دانشگاه علمی- کاربردی ورود دانشجویان به این رشته چگونه خواهد بود؟

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و در صورت داشتن شرط معدل، دفترچه مربوط را تکمیل نمایند، سپس دانشگاه با توجه به ظرفیت ها، از بین متقاضیان ورود به این رشته اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

اکنون در چه مرحله ای از اجرایی کردن این طرح هستید؟

پس از یک سال پیگیری مستمر و گذشتن از موانع بسیار چارت این رشته مورد تأیید وزارت علوم قرار گرفت و از مهر ماه جاری این رشته دانشجو می پذیرد.


چه کسانی و چه منابعی در فرآیند تألیف رشته ها به شما کمک کرده اند؟

اساتیدی که مستقیماً از نظرات و حمایت ارزشمندشان بهره مند شدم دکتر قطب الدین صادقی، استاد نعمت اسداللهی (از گوهرهای هنر و تئاتر ایران که هم اکنون در بستر بیماری بسر می‌برند و نیازمند توجه جدی هستند) و سرکار خانم محبوبه بیات بودند. علاوه بر این جای دارد که از ریاست محترم واحد 35 جناب آقای فضلی بسیار تشکر کنم چون ایشان در مرحله حل مسائل چارت و تصویب طرح بسیار مرا همراهی نمودند، هم چنین جناب آقای دکتر کشاورز، سرکار خانم صادقی و سرکار خانم عضوی در زمینه مسائل اداری بسیار همکاری داشتند.

با توجه به باز شدن مسیر برای خلاقیت و ایده های نو، آیا طرح جدیدی در دست دارید؟

بله، ریاست محترم واحد 38، جناب آقای دکتر ایرج ایمانی ، تهیه و تدوین چارت، نمایش عروسکی و همچنین برای اولین بار رشته «دستیاری کارگردانی نمایش» را به اینجانب سپرده اند که هم اکنون با یک تیم متشکل از کارشناسان زبده در حال تهیه آن هستم و از بهمن آینده در این دو رشته پذیرش امید آن است دانشجو نماییم.

حرف آخر برای کاربران

من از علاقه مندان به این رشته خواهش می کنم که ابتدا ریشه های واقعی علاقه شون رو بررسی کنند و پس از این ریشه یابی از بهترین راه ممکن به پرورش این علاقه و استعدادهای خود بپردازند.  البته ما سعی کردیم یک بستر مناسب را در این رابطه در دانشگاه علمی و کاربردی فراهم آوریم.

و در آخر، کمال سپاس را از سایت موسسه فرهنگی تبیان دارم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند.      

مصاحبه: محمدرضا صامتی / تبیان
کلمات کليدی: بازيگري،رشته بازیگری
Share/Save/Bookmark
 
 


ریحانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۰۸ ۱۸:۲۷:۰۰
من سال سوم رشته ی بازیگری هستم میخواستم بدانم برایرشته ی بازیگری میشود بورس گرفت (20649)
 
pari
۱۳۹۲-۰۷-۰۷ ۱۵:۵۴:۳۲
سلام. دنيال چارت درسي رشته بازيگري هستم. كسي مي تونه كمكم كنه....
خيلي خيلي ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد
parvane_paknia66@yahoo.com (25612)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۷-۱۲ ۲۲:۳۲:۳۴
سلام دوست عزیز منم دنبال چارت درسی رشته بازیگری بودم اینا رو پیدا کردم شاید بدرد تو هم بخوره ....///امکانات صحنه / نمایش ایمایی 1و2/ شیوه های نمایش در ایران 1و2 / ماسک و گریم / تحلیل نمایشنامه 1و2 / بدن 1و2 / بیان 1و2 / حرکت 1و2 / سبک ها و شیوه های اجرا / شخصیت شناسی 1 و2 / تربیت حس 1و2 / بازیگری 1 و2 / بازیگری سینما /بازیگری رادیویی و تلویزیونی / اجرای کارگاهی نمایش های ایرانی 1و2 /دیدن و تحلیل نمایش / پروژه پایانی (25801)
 
sahar
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۳۰ ۱۶:۵۸:۲۹
سلام
مرسی متشکرم همینو میخواستم. (39446)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۹ ۰۲:۰۸:۰۳
رشته بازیگر ی کجا انتخاب کردی؟ چطوری میشه لطفاتا کامل توصیح بدیم (63023)
 
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۹ ۰۲:۱۰:۴۸
لطفا میشه بگین هنرستان بازیگر ی توی اصفهان هست یگانه من عاشق بازیگریم ولی نمیدونم جور باید تلاش کنم برای رسیدن بهش امسال هم باید انتخاب رشته کنم تر خدا کمکم کنین (63024)
 
الهام
۱۳۹۲-۰۶-۰۵ ۱۶:۲۹:۳۶
سلام من فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی رو دارم و دوستدارم کارشناسی رو در رشته بازیگری و کارگردانی بگیرم باید کدام دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم (24262)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۰۰:۰۱:۵۳
من کاردانی دارم از رشته آموزش علوم می خوام تو رشته بازیگری ادامه تحصیل بدم لطفا بهم بگین شرایطشو و زمان ثبت نامش چه وقتیه ممنونم. (25300)
 
سیدمحمدحسینی
۱۳۹۲-۰۸-۰۲ ۱۲:۵۹:۴۹
من امسال دیپلم خودرا خواهم گرفت.
وعلاقه زیادی به رشته بازی گری دارم.
میخواهم بپرسم آیا درشهر شیراز ودر
دانشگاه علمی آن رشته بازیگری وجود دارد .
وبدون کنکور دانشجو می پزیرد یا نه.با تشکر (26309)
 
اسما
۱۳۹۲-۱۱-۲۲ ۱۶:۳۶:۳۲
خیر نمی پذیرد (30520)
 
شیدا
۱۳۹۲-۰۸-۱۳ ۰۹:۳۲:۴۳
سلام.من از بجگی علاقه ی زیادی به بازیگری داشتم و استعداد زیادی دارم امسال دیپلم میگیرم.میخواستم بدونم دانشگاه علمی کاربردی بازیگری کجاست (26801)
 
سیدمحمد حسینی
۱۳۹۲-۰۸-۲۵ ۲۰:۰۲:۴۲
سلام.من چندروز گذشته براتون امیل دادم ولی جواب نگرفتم .سوال من این بودکه آیا دانشگاه علمی کاربردی شیراز در رشته بازیگری بدون کنکور دانشجو می پذیرد یانه .
وما باید برای ثبت نام بعدی کی اقدام کنیم.
باتشکر فراوان. (27118)
 
منصور
۱۳۹۲-۰۸-۲۵ ۲۰:۵۱:۴۴
سلام.ایا در استان اصفهان رشته ی بازیگری داره.من حدود1ساله به دنبال بازیگری هستم چند جا در استان اصفهان تست بازیگری دادم اما دنبال دانشگاهشم.من دانشجوی رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد نجف اباد واحد سما هستم.اگه میشه آدرس دانشگاه های استان اصفهان ودیگر استان ها رو که رشته بازیگری دارن رو بهم بگین.ممنون (27120)
 
سید محمد حسینی
۱۳۹۲-۱۰-۰۲ ۰۹:۰۶:۲۰
آقا ازتون چند ماه هست که سوال پرسیدم ولی جواب امیل من را ندادید. میخواستم بدانم آیا علمی کاربردی شیراز هم این رشته رادارند
یانه.واقعن جواب بدهید.متشکرم. (28232)
 
آ
۱۳۹۲-۰۹-۰۸ ۲۱:۳۴:۵۰
من کارشناس معماری دارم ولی علاقه بسیار زیادی به بازیگری دارم و برای کارشناسی ارشد می خوام بازیکری بخونم آیا امکانش هست؟ (27488)
 
حمیدرضا میراحمدی
۱۳۹۲-۱۰-۱۲ ۱۵:۳۱:۵۰
سلام خسته نباشید آقای محمدرضا صامتی میخواستم که شما زحمت بگشید آزمون با ایمیل بفرسید mirahmadi1391@yahoo.com خب بعدش میام اصفهان دانشگاه رشته قبولی میخام میخام درس بخونم یا موفق بشم شما آقای محمدرضا آدرس شما اصفهان بفرسید من میام خبر کنم جلسه داشته باشیم باتشگر میراحمدی (28548)
 
نیما
۱۳۹۲-۱۱-۲۲ ۱۳:۳۶:۴۴
سلام . تو کدوم علمی کاربردی ثبت نام کنیم؟ (30512)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۱۱-۲۲ ۱۶:۳۴:۴۲
سلام من امسال باید انتخاب رشته کنم می خواستم ببین اگه بخوام برم رشته بازیگری چه رشته ای رو باید انتخاب کنم (30519)
 
ارغوان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۲-۲۱ ۲۰:۳۰:۴۹
میشه کمکم کنین من روز به روز علاقم به بازیگری خیلی بیشتر میشه ازوقتی سریال دلنوازانو با هنرمندی زیبای شاهرخ استخری دیدم اینجوری شدم و واقعا استعداد بازیگری رو دارم تقریبا 95 درصد.چطوری و باید کجا تس بدم ولی مطمن هستم از تس در میام (31711)
 
shilaa
United States
۱۳۹۳-۱۰-۱۸ ۱۵:۴۷:۲۹
سلام دوستانی که عشق بازیگری هستید
من خودم چندین سال حرفه ای تئاتر کار کردم و بعد از اون در دانشگاه فرهنگ و هنر دارم در رشته بازیگری ادامه تحصیل میدم البته قبلش مهندسی کامپیوترم رو گرفتم
الانم هفته ای دو روز میرم تهران کلاسهای استاد امین تارخ
اونایی که راحت میگن 95 درصد استعداد دارم امیدوارم همین باشه ولی بازیگری فراتر از چیزیه که فکر کنید باید دنبالش باشید کدومتون حاضرین هم سره کار برین هم تهران کلاس برینو برگردین هم دانشگاه در کل روزی 3_4 ساعت بخوابین (46719)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۱۶:۰۳:۰۷
من حاضرم (52689)
 
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۲۱:۱۵:۰۵
منم حاضرم (56953)
 
مرادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۶ ۲۲:۵۹:۱۴
منم حاضرم (60010)
 
فاطمه
۱۳۹۳-۰۲-۲۱ ۱۵:۲۱:۴۰
من عاشق بازیگری ام واقعا میمیرم واسه بازی تو فیلم تلوزیونی دم شما هم گرم (34485)
 
سعید
۱۳۹۳-۰۳-۳۰ ۱۵:۳۹:۵۴
درباره ی شرایط ثبت نام بدون کنکور یه توضیح کامل و جامع بدین لطفا (37520)
 
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۲۱:۱۲:۴۷
باعرض سلام وخستنه باشید
من کارشناسی برق دارم اما ازقبل به تیاتر وسینما علاقه داشتم اما بخاطر مخالفت خانوادم چیز دیگری را ادامه دادم میشه لطف کنید راهنماییم کنید ک کجا میشه خودمو ی تست کنم ببینم آیا میتونم تواین زمینه فعالیت کنم یا نه؟باتشکر منتظر پاسختون هستم (56952)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۱۷ ۱۵:۵۲:۲۳
سلام اقاي صام:تي من رشته ي تصوير برداري هستم و مي خواهم بازيگري بروم (38914)
 
بهار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۱۰ ۲۲:۱۵:۰۶
توضیحات بیشتری ارائه داده شود لطفا
مثلا ب رشته مدرسه ربطی دارد یا خیر. (39826)
 
الی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۲۳ ۱۹:۲۳:۳۴
سلام من میخوام برم بازیگری میشه رشته بازیگری رو بم بگین ممنون میشم (40702)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۰۴ ۰۲:۵۷:۱۸
منم خودم نمیدونم (42797)
 
حمیده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۲۹ ۱۸:۵۵:۵۵
سلام. من رشته ی علوم انسانی خوندم میخواستم بدونم میتونم تو دانشگاه رشته ی بازیگری رو بخونم یا نه؟؟ (40995)
 
سام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۱۵:۳۵:۵۰
سلام.ترم آخرکارشناسی معماری هستم.ولی علاقه شدیدی به بازیگری دارم میشه کمکم کنین؟ (41143)
 
سجاد کاویانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۱۲ ۱۵:۱۰:۳۷
سلام من یک هنرور بازیگری هستم علاقه زیادی دارم چطور باید ادامه بدم (41559)
 
محمدحسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۱۳ ۲۳:۵۶:۴۸
سلام میخواستم بدونم کرمان تئاتر وبازیگری داره یانه (43110)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۱۹ ۲۲:۵۵:۲۶
هزینه ی بازیگری چ آزاد و چه در دانشگاه از راه قانونی خییییییییییلی زیاد است اگر هم به بازیگری رسیدی فایده ای نداره بعد این همه خرج کردن...بتظرم پارتی بیشتر ب درد میخوره واسه بازیگری....تست هم دادم قبول شدم اما هزینه های کلاساش خیلی زیاده و اگ این هزینه ها در تجربی خرج بشه بنظرم ب دکتری بخوره... (55471)
 
فرید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۸-۱۳ ۱۶:۰۷:۳۸
خیلی خیلی زیاد به بازیگری علاقه دارم اما متاسفانه برای ورود به عرصه بازیگری نیاز به شرایط مالی خوبی هست که من شرایط مالی خوبی ندارم (44216)
 
بامری
Romania
۱۳۹۳-۰۹-۰۸ ۱۱:۳۱:۳۴
با عرض سلام وخسته نباشی خدمت شما
ببخشید سیستان بلوچستان منطقه ایرانشهر
کلاس بازیگری کم هستش یا ن اصلا نیست راهنمای کنید من چه جوری باید به راه بازیگری ادامه بدم لطفا برام ایمیل کنید (45142)
 
شيوا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۲۱ ۰۳:۵۵:۵۰
من رشته علوم تجربي خوندم ميخوام با بازيگري ادامه بدم لطفا ميشه راهنماي كنين (48293)
 
عرفان الهیاری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۰۱:۳۹:۰۳
من اگه بخوام رشته بازیگریرو انتخاب کنم باید چیکارکنم؟ عرفان الهیاری 18ساله ازکرمانشاه.
لطفا راهنماییم کنید. (48734)
 
ندا.
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۰۲ ۰۳:۵۸:۴۴
رشته بازیگری در استان مازنداران.ولی شیرازی هسمب دلیل اینکه تو استان فارس رشته بازیگری نبود.مجبور شدم برم اونجا.و همه استادا تعجب میکنن ک شیراز ب این بزرگی چرا رشته بازیگری نداره (49679)
 
ندا رزمجویی
Romania
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۰۲:۱۷:۳۱
دانشجو رشته بازیگری .دانشگاه فرهنگ هنر مازندران دلیل اینکه تو شیراز رشته بازیگری نبود مجبور شدم برم اونجا .خواهشا حداقل برای کارشناسی بیارین.ممنون (50071)
 
فرشته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۲-۰۵ ۱۲:۴۶:۳۲
سلام خسته نباشیدمن رشتم کامپیوترهست ولی خیلی به بازیگری علاقه دارم ولی نمیدونم چکارکنم.ازلارستان هم هستم میشه کمکم کنید. (50840)
 
باران باحال1
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۲-۰۹ ۲۱:۴۸:۴۰
سلام ازرشته انسانی میشه وارد بازیگری شد یا نه (51031)
 
يكانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۲-۲۲ ۱۸:۱۴:۱۰
من خيلي دوست دارم بازيكر بشم و درسشو بخونم،توانايشم دارم و ميدونم با كمي آموزش راه ميفتم (51500)
 
نادیا دریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۰۶ ۰۶:۵۱:۰۱
سلام.باچه معدلی نمیشه ثبتنام کرد (52173)
 
سیوان جوانمردی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۱۵:۵۱:۵۱
سلام من از بچگی علاقه ی خیلی زیادی به بازیگری داشتم الانم همینطور ولی نمیدونم از چه راهی باغزیگر شوم لطا راهنماییم کنید ممنون میشم (52688)
 
saleh
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۲۳ ۱۲:۲۵:۲۸
سلام ببخشید ی سوال داشتم میخواستم بدونم بازیگری بدون کنکورم هست؟ (52725)
 
بازیگر تئاتر و تلویزیون
United Kingdom
۱۳۹۴-۰۳-۲۳ ۱۲:۳۷:۴۲
سلام خدمت دوستان : میخواستم بگم که اگه شما ها واقعا به بازیگری علاقه دارید میتونین از کلاس های بازیگری استفاده کنید و وقتی که کل دوره رو تموم کردین عکس و مشخصات تون تو لیست ثبت میشه و اون موقع میتونید کار تون رو شروع کنید منم از همین روش استفاده کردم. 14 سالمه بازیگر تئاتر و تلویزیون هستم (52726)
 
Germany
۱۳۹۴-۰۳-۲۷ ۱۳:۲۰:۲۰
عزیزم کلاس های بازیگری هزینه زیادی داره (52856)
 
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۱۹ ۲۲:۵۷:۱۲
شما اسمتون؟؟کدوم استان و کدوم شهر هستید؟؟میشه بگید هزینه های کل در طول کلاسها و تاتئر چقدر بود؟؟...باتشکر ازشما دوست عزیز (55472)
 
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۱۹ ۲۳:۰۱:۰۲
سلام
خانمایی ک رفتید دوره های بازیگری رو گذروندین هزینه هاش چقدر در طول آموزش؟؟؟
بنظرم پارتی بهتره واسه بازیگری
"،،" (55473)
 
ابوالفضل کشاورزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۲۵ ۱۲:۴۰:۵۰
چگونه در 12سالگی در نوش اباد بازیگر شویم (52792)
 
Amir
Germany
۱۳۹۴-۰۳-۲۷ ۱۳:۱۸:۳۰
سلآم. من کاردانی برق دارم. ميخواستم وارد رشته بازیگری بشم. هرطوری که شده. لطفا راهنمایی کنید ممنون (52855)
 
اسما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۱۴ ۱۴:۳۵:۳۹
سلام میشه بگین شهریش چقدر
من دوست دارم برم (53298)
 
mina
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۲۹ ۱۸:۳۹:۵۸
سلام میخواستم بدونم وقتی ثبت نام کردیم مصاحبه عملی میگیرن؟؟امسال ثبت نام میکنم.چه جور سوالی میپرسن؟؟؟؟ استرس دارم (53686)
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۰۴ ۱۶:۴۰:۰۱
خیلی عالی بود !!
فقط فرقی نداره که در دبیرستان چه رشته ای بودیم که دانشگاه این رشته رو انتخاب کنیم ؟! (54011)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۴ ۱۱:۰۷:۰۹
من میخوام بازیگر شم.حس میکنمک ی استعدادی برای شادی مردم دارم .من برای پول کارنمیخوام کنم.هدفم فقط خندوندن مردمه اگه میتونین کمکم کنین.باتشکر حسین رجبلو.گلستان.شهرزیبای رامیان
hosein.r139@gmail.com (54444)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۱۹ ۱۲:۰۰:۰۴
سلام من خيلى به بازیگر علاقه دارم اماهزينه دانشگاه روندارم برم (55440)
 
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۹:۱۹:۳۵
آیا بامعدل15در رشته کاردانی بازیگری میتوانم شرکت کنم (56037)
 
امیررضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۸-۰۷ ۱۲:۴۹:۲۲
سلام.من دیپلم رشته ی تجربی رو دارم میخوام ببینم باید چیکار کنم (56770)
 
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۰۰:۳۲:۴۵
من به بازیگری علاقه زیادی دارم پیش دانشگاهی خوندم .محل سکونتم چابهاره .میخواستم سوال کنم اینجا کلاس بازیگری داره ؟وچطوری میتونم ادامه بدم ممنون میشم راهنمایی ام کنید (56804)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۱۵:۰۳:۵۵
سلام دوستان من دانشجوی ترم3رشته ی معماری هستم درحال حاظر کاردانی میخونم و علاقه ی زیادی به رشته ی بازیگری دارم میشه لطفا راهنمایی فرمایید من از کجا شروع کنم اگه راهنمایی فرمایید مدیونتون میشم مرسی (58321)
 
سميرا
Russian Federation
۱۳۹۴-۱۰-۲۶ ۱۰:۰۰:۳۰
سلام من خيلي دوست دارم بازيگر بشم بايد چه كار كنم (58571)
 
امیرمحمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۰:۴۴:۳۲
جگونگی ورود به این عرصه رو بیشتر توضیح بدید (59026)
 
میثم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۲۳:۱۸:۵۶
سلام من 18سالمه وعلاقه یزیادی به بازیگری دارم میخواستم بدون برا انخواب رشته ی بازیگری باید چیکار کنم دانشگا شیرازم این رشترو داره؟؟ (59562)
 
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۰ ۱۹:۲۶:۱۴
سلام من فاطمه هستم از شهر یزد 13سالمه دوس دارم بازیگر شم ما یزدی ها باید به کجا مراجعه کنیم؟؟؟؟ (60077)
 
على محرابى
Romania
۱۳۹۵-۰۱-۲۷ ۱۲:۲۹:۱۹
عالى (60221)
 
مريم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۲ ۱۷:۲۶:۵۵
سلام، من از بچگي عاشق بازيگري بودم ، ديپلم دارم ميخوام برم دانشگاه رشته بازيگري كجا چجوري بايد شروع كنم ، لطفا كمكم كنيد .شيرازم (62889)
 

به كساني كه در لابلاي مشغله‌شان وقتي براي شما پيدا مي‌كنند احترام بگذاريد. اما عاشق كساني باشيد كه وقتي شما به آنها نياز داريد هرگز به مشغله‌شان نگاه نمي‌كنند