سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲ - 30 May 2023
تاریخ انتشار :
جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۳:۲۴
کد مطلب: 61525
۰

ظرفیت روانشناسی به کمک مدارس بیاید

ظرفیت روانشناسی به کمک مدارس بیاید
به گزارش تهران‌نیوز، حسین حبیبی در جلسه شورای آموزش و پرورش اسلامشهر توضیح داد: حوادث چندماه اخیر نشان داد دشمنان سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای برهم زدن فضای تعلیم و تربیت در مدارس داشت.

وی با بیان اینکه باید دانش آموزان در معرض آسیب های اجتماعی بویژه در مدارس لازم توجه را شناسایی و از کارشناسان این حوزه برای کمک به آنان استفاده کرد، افزود: ذهن و قلب پاک دانش آموزان در کلاس های درس نیز در اختیار معلمان است و معلمان زحمتکش و پرتلاش می توانند در آگاه سازی و هدایت دانش آموزان نقش اساسی ایفا کنند.

فرماندار اسلامشهر ادامه داد: برغم تمامی مشکلات و موضوعات حاشیه ای، مدیریت آموزش و پرورش در اجرای برنامه های فرهنگی، هنری، ورزشی و پرورشی در سال جاری بسیار موفق عمل کرد که قابل تقدیر است.

در ادامه این جلسه اکبر قنبری، مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه نهضت سواد آموزی و اجرای طرح شهید علی محمودوند جهت شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل، توانمندسازی مربیان تربیتی، برنامه های اجرا شده در هفته فرهنگی، تجهیز مدارس به اقلام و لوازم ورزشی با ۷۵۰ میلیون تومان اعتبار، کسب رتبه‌های برتر ورزشی استانی توسط دانش‌آموزان و تجهیز و آماده سازی مدرسه شهدای ایران تایر برای اسکان نوروزی فرهنگیان ارائه داد.

همچنین در پایان این جلسه با حضور حجت الاسلام برقراری امام جمعه اسلامشهر بهره برداری از اتاق بهداشت ۷۰ مدرسه اسلامشهر همزمان با افتتاح نمادین اتاق بهداشت آموزشگاه پانزده خرداد آغاز شد.

اسلامشهر با بیش از ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب پایتخت واقع شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

احساساتی که نشان می‌دهد ضریب هوشی شما بالا است
چگونه مشاوره روانشناسی بگیریم ؟
چطوری در محل کار عذرخواهی کنیم؟
اختلالات شخصیت کلاستر B
نارسایی توجه /بیش فعالی اختلال رفتاری پیچده اما قابل مدیریت
کشف تاثیر استرس محل کار روی تایپ‌ کردن
اضطراب با بدن زنان چه می‌کند؟
روش‌های غلبه بر استرس امتحانات
نشانه های روابط عاشقانه ناکارآمد وسمی کدامست ؟
معنویت در حل مشکلات روانی بیرون‌زاد راهگشاست
تعریف و طبقه بندی کودکان استثنایی
اعلام ضوابط کارورزی، برگزاری کارگاه و دوره‌های توانمندسازی روانشناسی
با ترس هات روبرو شو! آدم ها رو ببخش! یک راه حل جدید بساز! هدف هات رو مشخص کن! آدم هایی که ازت متنفر هستند رو فراموش کن! ذهنت رو آزاد کن!