پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ - 7 Dec 2023
تاریخ انتشار :
جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ / ۰۹:۰۱
کد مطلب: 13027
۳۷
۲۰۹

فرزانه رحمانی رتبه یک کنکور تجربی 91 :کلاس نرفتم!

روزی ۱۲ ساعت درس می‌خواندم

فرزانه رحمانی رتبه یک کنکور تجربی 91 گفت: پیش بینی می‌کردم رتبه خوبی به دست بیاورم، اما انتظار رتبه یک را نداشتم.


به گزارش میگنا، فرزانه رحمانی رتبه یک کنکور سراسری علوم تجربی در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه انتظار رتبه بالا را داشتم اما یک رو نه،‌ اظهار داشت:‌ هنگامی که خبر رتبه یک شدنم را شنیدم بسیار خوشحال شدم؛ البته معتقدم بین رتبه یک تا رتبه 20 فرق چندانی نیست اما نفرات دهم یا بیستم دردسرهای کمتری داشته و کمتر در چشم هستند.
رحمانی با بیان اینکه دوست نداشت رتبه یک شود، تصریح کرد: اما اکنون که رتبه یک شده‌ام خدا را شاکرم. انتظار رتبه بالا را داشتم اما یک شدن را تصور نمی‌کردم.
رتبه یک کنکور سراسری علوم تجربی ادامه داد: خانواده از من بیشتر خوشحال شده بودند زیرا فقط خودم شرایط خودم را دقیق اطلاع داشتم. مادرم گریه‌اش گرفته بود و خواهرم و پدرم و فامیل بسیار هیجان زده بودند.
رحمانی با بیان اینکه کلاس کنکور نرفته‌ام، تصریح کرد: در آزمون‌های آزمایشی که در سال‌ قبل از کنکور شرکت کرده بودم، رتبه‌ام همیشه بالا و تک رقمی بود. البته نمی‌شد بر روی رتبه‌های کنکور آزمایشی قضاوت کرد.
وی ادامه داد: در روزهایی که مدرسه می‌رفتم بین 5 تا 6 ساعت و در روزهایی که تمام مدت در خانه بودم 10 تا 12 ساعت درس می‌خواندم.


رحمانی با بیان اینکه همه ما به پدر و مادرمان بسیار مدیون هستیم، تصریح کرد: بعضی از مسائل و مزیت‌ها معطوف به سال کنکور نبوده و یک ساله به دست نمی‌آید؛ مثلا یکی از آن مزیت‌ها علاقه به علم آموزی است، من واقعا درس خواندن را دوست داشتم و وقتی کتاب‌هایم را می‌خواندم به من احساس آرامش می‌داد و به خاطر نوع تربیت خانوادگی که داشتم بسیار تلاش می‌کردم و در نتیجه با تلاش و مطالعه زیاد پا به عرصه کنکور گذاشتم و اینها در کنار آرامشی که داشتم، خیلی به من کمک کرد. خانواده‌ام به من می‌گفتند رتبه تو در کنکور مهم نیست تلاش تو با ارزش است.
رتبه یک کنکور تجربی افزود:‌ به رشته پزشکی علاقه زیادی دارم اما هنوز دانشگاه آینده‌ام را انتخاب نکرده‌ام.
رحمانی با بیان اینکه در رشته‌هایی مثل فنی مهندسی محدودیت‌هایی برای خانم‌ها وجود دارد، اظهار داشت: پزشکی رشته‌ای است که خانم‌ها می‌توانند در آن پیشرفت بسیاری داشته باشند و هیچ محدودیتی برای آنها وجود ندارد.
وی افزود: مثل بسیاری برایم مهم نیست درسم چند سال و چقدر طول بکشد بلکه خواندن و مطالعه آن چیزی که به آن علاقه زیادی دارم برایم مهم است. می‌خواهم مثل بقیه نبوده و در کارم ممتاز باشم.
رحمانی با بیان اینکه دوست ندارم خیلی در چشم باشم، تصریح کرد: دوست ندارم وارد تبلیغات شده و این موج تبلیغی اطراف کنکور را ادامه دهم.
رتبه یک کنکور تجربی 91 در پایان گفت: هنوز راه زیادی در پیش رو دارم و از همه می‌خواهم برایم دعا کنند تا دچار غرور نشوم زیرا نمی‌خواهم که محبت‌ها و رحمت‌های خدا قطع شود.
شما افتخار کردهای ایران هستین
مهدیه
Iran, Islamic Republic of
وااای خدای من خوش ب حالت
خوش به حالت عزیزم
درود خدا بر تو
Iran, Islamic Republic of
نوکر خودتو جد و آبادتم عزیزه کردهمشهری قهرمان
United States
با سلام وآرزوی موفقیت برای شما دختر خوب که حتما خداوند به شما وخانواده خوبتان توجه دارد وحتما دکتر خوبی برای مردم خواهی شد . ان شاءالله همیشه موفق وسربلند باشید وباعث افتخار خانواده . احسنت ،باعث افتخارید
برایت آرزوی موفقیت می کنم
درود بر شماموفق باشید
واقعا خوش بحالت
موفق باشی عزیزم...امیدوارم سال دیگه من رتبه تورو بدست بیارم!
Iran, Islamic Republic of
انشاءالله
همشهری و هم زبون خوبم امیدوارم همیشه یه افتخار آفرین کرد و البته ایرااااانی باقی بمونی
شهریار
Iran, Islamic Republic of
خب معلومه .همه ی کرد ها افتخار افرینن...
Iran, Islamic Republic of
واقعا باید به افرادی مث شما آفرین گفتتلاشتون واقعا قابل تقدیره....
کاریابی کار آفرین
منم میخوام رتبه یک بشم ولی هدفم اینه که برم خارج اونجا نفر اول علمی جهان بشم
نگار
شتر در خواب بیند پنبه دانه
...
Iran, Islamic Republic of
برات متاسفم پس بهتره رتبه ی 1 و نیاری وقتی نمیخوای باعث پیشترفته ایران بشی
سید مهران سرابادان
Iran, Islamic Republic of
خدا شفات بده
اصلا کلاس نرفتم!!!!!!!!!!!!!!تبریک میگم بهشونولی ذوق زده نشین حرف های الکی بگین!!!!!!!
فردا همین خانوم میاد میگه از اول دبیرستان...ببخشید از اول ابتدایی در کانون بودمفرداش میاد میگه کتاب های گاج را چند بار خواندم.
آفرین و تبریکولی من خودم فرزانگانیمکلاس نرفتم یک جمله ی کاملا مسخره ستامکان نداره کلاس نرفته باشه.من خودم جو مدرسه مونو میدونم.
خوب منم فرزانگانیم ومیدانم رتبه ی اول کنکور شدن ربطی به کلاس رفتن نداره باید خودت تلاش کنی
نگار
بابا این خودشو ترکونده عمرا اگه کلاس نرفته باشه. من الان دوسال دارم میرم کلاس روزی هم 17 ساعت دارم درس میخونم .... یعنی رتبه ام باید .....
المیرا
Iran, Islamic Republic of
ببند بابا .... بی عرضه ی حسود
واقعا اگه فردا نیاد واسه قلمچی وگاج تبلیغ کنه
با سلام خدمت شما برایتان موفقیت را در دنیا و قیامت ارزومندیم. التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
کلاس رفتی یانه مهم نیستمهم اینه که زحمت کشیدی مبارکت باشهالتماس دعا
افرین تو هم واسه ما دعا کن من فقط میخوام پزشکی قبول شم تا به بیمارایی که خرج بیمارستان رو ندارن کمک کنم خدا پشت و پناهت
عسل
Iran, Islamic Republic of
اره نظر منم همینه بس تو رو خدا واسه منم دعا کنین بتونم یه دکتر خوب بشم
اعتمادبه نفسو میبینی تو هم واسه من دعا کن
من که تحسینش میکنم و خیلی دوست دارم یه روز مثل اون باشم
من خانواده اش رو میشناسم پدر مادرش آدمهای خوبی هستند خدا حفظش کنه
عزیزم اگه کلاس می رفتی موفق نمیشدی.در ضمن رتبه های زیر 1000 تجربی با شما هیچ فرقی ندارند. آخه خیلی زشته که می گید تا رتبه 20 با 1 فرقی نداره!!! یعنه رتبه 21 به اندازه شما تلاش نکرده؟!!! کاش به جای اینکه روزی 12 ساعت از عمرتو 1 سال هدر بدی روزی 2 ساعتشو فکر می کردی که اگه اول شدی تو مصاحبت چی بگی که کسی رو نرنجونی......( زندگی خیلی فراتر از اون چیزیه که من و تو در ظاهر به دست میاریم....)
msk
شما دیگه واقعا اومدی گیر بدی الکی.اگه میگفت 1 تا 30 فرقی ندارن میگفتی 31 به اندازه 1 تلاش نکرده؟
علوي
متاسفم واستون.نظر اين خانم کاملا درسته.منظورشون الزاما بين 1تا 20نبوده.رتبه هاي خوب رو به طور کلي گفتن.بعدشم محترمانه تر هم ميشه نقد کرد،با تشکر
yazdani
United Kingdom
به نه نظرم همه رتبه 1 اند ایناهمه امتحانه امیدوارم دوست عزیزتوامتحان الهی قبول شی شایداون ازگفتن این حرف واقعا منظوری نداشته
سارا
Iran, Islamic Republic of
معلومه چقدر اينجا حسود داريم
دختر به اين خوبي و خانمي
تأسف
نا شناس
Iran, Islamic Republic of
آره .واقعا همه چیز تمامه.
1111
Iran, Islamic Republic of
زشته اینجوری حرف نزن نفر اول شده بنده خدا چی گفته
امیدوارم موفق باشی عزیزم شما واسه ما کردها مایه افتخار وسر بلندی هستی وهمچنین برای ملت شریف ایرانواقعاثابت کردی که کردیافرین به تو وخانواده ات
واقعا گل کاشتی مبارکت باشه به امید خدا سال 92 رکورد میزنم
Iran, Islamic Republic of
سال سوم ریاضی فیزیک در دبیرستان نمونه فجرشاگرد اول با معادل نهایی 19وخورده ای اما این اظهارو قبول دارم چون دبیرستان استعداد های درخشان ناحیه دوم سنندج خودش اونقدر با دانش اموزاش کار می کنه که نیازی به کلاس کنکور و غیره نداشته باشند لذا اظهاراتش حقیقی اند
بله منم فرزانگان و استعدادهای درخشان باشم همین میشم ی نفرم فکری بحال ما که این مدرسه هارونداریم بکنه ما آدم نیستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
shahrzads
Netherlands
vagheaaaaan harja am mirim sabte nam nemikonand
sahar
United States
درس بخونید نمره اول باشید همه جا ،جاتونه
افرین انشاا.. که در اینده هم در دانشگاه روز به روز پیشرفت کنی امارتبه برترا همشون استعداد درخشان درس میخوندن....:(
United States
زیاد جوگیر نشین....ساله دیگه نوبت خوزستانه ..آرمان رو به خاطر بسپارین..رشته ریاضی از خوزستان...سعید رو هم که دوستمه از رشته تجربی به خاطر بسپارین...برین چتر بخرین...میخوایم کولاک کنیم ....!!بدرود!
عزیزم اگه کلاس می رفتی موفق نمیشدی.در ضمن رتبه های زیر 1000 تجربی با شما هیچ فرقی ندارند. آخه خیلی زشته که می گید تا رتبه 20 با 1 فرقی نداره!!! یعنه رتبه 21 به اندازه شما تلاش نکرده؟!!! کاش به جای اینکه روزی 12 ساعت از عمرتو 1 سال هدر بدی روزی 2 ساعتشو فکر می کردی که اگه اول شدی تو مصاحبت چی بگی که کسی رو نرنجونی......( زندگی خیلی فراتر از اون چیزیه که من و تو در ظاهر به دست میاریم....)ایشان با وجود سن کمشان که 16 ساله هستند بسیار عالی صحبت کردند.این هم که میگین میان رتبه های 1 تا 1000تجربی فرقی نیست واقعا" از اون حرفا بود!حسادت بسیار درد بدی است.
امیر
شایدم بوشهر
سید مهران سرابادان
Iran, Islamic Republic of
رتبه ی 50 فرقش با رتبه ی یک چیه؟
افرین عزیزم تبریک میگم ایشالله سال 93رتبه ککوری من 8 کشوری باشه
darban
ایشالله شما سال نود و سه رتبه هشت بشی من به هفتادم راضیم برام دعا کنیم من مثل این خانوم رحمانی از سال های قبل نخوندم ولی الان دارم سعی می کنم جبران کنم
Iran, Islamic Republic of
عزیزم اگه کلاس می رفتی موفق نمیشدی.در ضمن رتبه های زیر 1000 تجربی با شما هیچ فرقی ندارند. آخه خیلی زشته که می گید تا رتبه 20 با 1 فرقی نداره!!! یعنه رتبه 21 به اندازه شما تلاش نکرده؟!!! کاش به جای اینکه روزی 12 ساعت از عمرتو 1 سال هدر بدی روزی 2 ساعتشو فکر می کردی که اگه اول شدی تو مصاحبت چی بگی که کسی رو نرنجونی......( زندگی خیلی فراتر از اون چیزیه که من و تو در ظاهر به دست میاریم....)قبولت دارم
Iran, Islamic Republic of
عزیزم تو به فکر خودت باش
اینکه کلاس نرفته چیز عجیبی نیست !مگه رتبه اول شدن به کلاس رفتنه ؟تازه ایشون مدال نقره ی المپیاد شیمی هم دارند و در واقع تا تابستون قبل از پیش درگیر المپیاد بودند !و کنکور خوندن رو از مهر شروع کردن!
عزيزم به شما كه با اين سن كم به رتبه يك كنكور دست پيداكردي تبريك ميگم ايشااله مباركت باشه و تو اين راه پاك و مقدس بيشتر بدرخشي.
نگار
چه ربتی به سن داره؟مگه اوناییکه تو رشته های دیگه یا سالهای قبل رتبه 1 میاوردن سنشون بیشتر از این خانوم بود؟
عزیزم اگه کلاس می رفتی موفق نمیشدی.در ضمن رتبه های زیر 1000 تجربی با شما هیچ فرقی ندارند. آخه خیلی زشته که می گید تا رتبه 20 با 1 فرقی نداره!!! یعنه رتبه 21 به اندازه شما تلاش نکرده؟!!! کاش به جای اینکه روزی 12 ساعت از عمرتو 1 سال هدر بدی روزی 2 ساعتشو فکر می کردی که اگه اول شدی تو مصاحبت چی بگی که کسی رو نرنجونی......( زندگی خیلی فراتر از اون چیزیه که من و تو در ظاهر به دست میاریم....)ایشان با وجود سن کمشان که 16 ساله هستند بسیار عالی صحبت کردند.این هم که میگین میان رتبه های 1 تا 1000تجربی فرقی نیست واقعا" از اون حرفا بود!حسادت بسیار درد بدی است.چه حسادتی حرف دوستمون کاملا درسته شما که از راز های درون هر انسان خبر ندارید لطفا سکوت پیشه کنید که سکوت در این مواقع شرط عقله
zahra
United Kingdom
شماعلاوه برحسادت خیلی هم ازتربیت بالا برخوردارنیستی
مريم
چرا هميشه ما از موفقيت ديگران ناراحتيم ونميتونيم موفقيتشون رو ببينيم من تو سال 90 19 كشور شدم تو اين رشته وميفهمم رتبه يك چه ميتونه كشيده باشه
افرین به تو که مثل سال های قبل نام کرد رو بالا بردی
افرین به تو و هرکسی مثل تو که واس زندگیش هدف داره/بازم کوردها از دل کم لطفی ها و محرومیت ها لیاقتشونو ثابت کردن.فرزانه عزیز یاد یاد رتبه اولای کورد چندسال اخیر مثل رستگار رحمانی و شهرام رحیمی رو برامون تازه کردیخدا قوت
Iran, Islamic Republic of
سلام.اول باید بگم من نه حسودم و نه این که رتبه خودم بد باشه پس بهتره احترام خودتونو نگه دارید . در ضمن ایشون فقط 6 ماه از من بزرگترن و احتمالا جهشی خوندن پس 17 سالن منم قراره این ماه 18 ساله شم .ناامید کردن پشت کنکوری ها تو یک مصاحبه دیگه که خوندم واقعا حداقل به نظر من مشهود بود
سلام دمت گرم و زوان کردی وت تبریک ایشم خوا یارت بو
مگه میشه بی کلاسم قبول شد!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من دانش زرنگی هستم.وقتی دفترچه91 رو بررسی کردم.سوالاتی بودن که بدون کلاس امکان نداره حواب داد.
یگانه
Iran, Islamic Republic of
بله مدرسه ی فرزانگان کم از کلاس کنکور نداره
عالی کار میکنن
برای همین کلاس لازم نیست
Iran, Islamic Republic of
اگه منم استعدادهای درخشان میخوندم.لازم نبود تاسال سوم کار خاصی کنم.چون مدرسه همه چیو گفته
نرگس جان کاملا در اشتباهی مدرسه حداکثر20 درصد تاثیر داره 80درصد بقیه به تلاش خودت بستگی داره
Iran, Islamic Republic of
من یه سنندجی ام وخوب میدونم فرزانه بااین که پایه ش خیلی قوی بود کلاس میرفت مثل فیزیک اقای وفایی وزیست اقای مولایی اینوخواستم بگم که فک نکنی نمیدونیم
اره
United States
خانم رحمانی نمی دونم وقت داری این متن منو بخونی یا نه ولی دمت گرم شما باعث افتخار پدر و مادرت شدی امیدوارم همیشه موفق باشی.
تبریک میگم...ولی خیلی حسودیم شد...ایشالا کنکور 92 میترکونم.یووووهاهاهاها....
یکی نیست بگه سوالهای کنکور سال 75 به بعد و از کجا بیارم؟
Iran, Islamic Republic of
در پاسخ به پست یکی از بچه ها:من زیر 1000 شدم در تجربی ولی زیاد تلاش نکردم و به جرئت میگم با اینا هم برابر نبودم به دلایلی که در ادامه ی حرفم میفهمید.الان که یک سال تجربه ی کنکور دارم با رتبه ی 3 رقمی سخت ترین کنکور تاریخ ایران باید بهتون بگم که خیلی چیزایی که تا حالا از رتبه های برتر شنیدید واقعا مسخره هستند! مجری برنامه از ایشون پرسیدند شما آیا کلاس کنکور رفتید ایشون هم گفتن نه! مجری هم میگه عجب نابغه ای بدون کلاس این رتبه رو گرفته!!!!! ادامه در بالا
Iran, Islamic Republic of
بچه ها من نظرم رو نتونستم کامل بذارم فقط همینو بگم که تو کنکور برای آدم باهوش 95 درصد مدرسه مهمه.این خانوم تو بهترین مدرسه و بهترین مشاورا این رتبه رو گرفته که خیلی آدم های با استعدادی این امکانات رو نداشتن.تمام
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
باهاتون کااااااااااااااااااااااااااااملا موافقم تمام
برایتان ارزوی موفقیت بیشتر میکنم.
امیدوارم به موفقیت های بیشتر دست یابید
اقا ولش كن قطعا خودم رتبه اول كنكور تجربي 92 هستم مرسي.
المیرا
Iran, Islamic Republic of
چی شد اعتماد نفس؟ شدی؟ :))
روژین
Iran, Islamic Republic of
اعتماد به سقفو!!!
دوست عزیز کلاس که نرفتی پس چه طوری شما را داخل کلاس افای وفایی دیدن؟
United Kingdom
منم فرزانگانی بودم شاگرد خوبی هم بودم ولی با کلاس نرفتن فوقش یه لیسانس روزانه قبول میشی مثل من نه بیشتر!! منم جو مدرسم رو میدونستم همه کلاس میرفتن و هر کی کلاسای خوبی رفت نتیجه خوبی گرفت اما صرف باهوش بودن برای کنکور و نتیجه ی خوب گرفتن برای کنکور اصصصصلا کافی نیست من الان خیلی ناراحتم چون برارشته تجربی فقط همون سه رشته آینده دارن بقیه اصلا به درد بخور نیستن من الان بخاطره احساس شکستی که دارم افسردگی گرفتم و بیماری اعصاب هم گرفتم و سریع عصبی میشم برای آرامش یافتنم دعا کنید
دوست عزيز شكست واسه همه هست وعيب نيست عيب اينه بلند نشي و كاري نكني و به خودت باور نداشته باشي عاشق شو عاشق درس خوندن اون وقته كه به جاي اينكه تو به سوي خوشبختي حركت كني رشته خوب با دانشگاش دنبالتن
دست خوش بو ته کی افتخار کوردانی
آفرین بر تودخترکردوکردستان امیدوارم موفقیتهای بیشتری رو به همراه بقیه همشهریهات وهموطنهات کسب کنی
Iran, Islamic Republic of
سلام مبارکت باشه عزیز اما ای کاش ما اینجور نبودیم که تا ی موفقیتو بدس بیاریم مال خودمون تنها کنیم!!!!!!!!!!!این موفقیت مال خیلی از ادمای اطرافته مادرو......مشاورو استادو.............هزار نفر دیگه
بدبختا تا من هستم تو چرا باید اول بشی
Iran, Islamic Republic of
نمیدونم اینو میخونی یا نه ولی امیدوارم حرفایی که بچه ها نه خدایی نکرده از سر حسادت بلکه از سر بچگی زدن جدی نگیری منم ارزو میکنم همیشه خیلی خیلی موفق وخوشحال باشی ودرک می کنم درس خوندن برای کنکور چقدر سخته خلاصه بابت همه تلاشت خدا قوت راستی بعضی از خانومای محترم وقتش رسیده که حسادت رو کنار بزاریم وبه اینکه یه دختر مثه ما رتبه 1 شده افتخار کنیم وبگیم قهرمان خسته نباشی
هیچ کدومتون رتبه اول نمیشید چون رتبه ی اول کنکور الان بکوب داره درس میخونه ووقت نمیکنه که به هیچ سایتی سربزنه!!!
زهرا
Iran, Islamic Republic of
بهت صمیمانه تبریک میگم، منمعاشق پزشکی ام،برام دعا کن
sana
سلام واقعا افتخار میکنم که کرد هستم واسه ما هم دعا کنید
حمید
برید بابا بی جنبه ها این همه فارس رتبه تک کنکورن یکی از این حرفای نژاد پرستانه نزد/واقعا خدا دیده و داده....
فردوس
Iran, Islamic Republic of
ما تو زبون خودمون به اینا میگیم ابراز احساسات نه حرفای نژاد پرستانه
Sweden
به نظر من مهم اینه که ما ایرانی هستیم و باید به این افتخار کنیم که این همه جوون با استعداد و مهم تر از اون،با تلاش داریم.
شهاب
با عرض پوزش ولی دوست محترم برو کارنامه رستکار رحمانی و شهرام رحیمی رو بخون بعد بیا چرت بگو
امیدوارم روزی برسه که مدرسه های عادی هم این امکانات رومثل سمپادداشته باشندتارتبه های خوبی روپرورش بدن
بهت تبربک میگم برای ماهم دعا کن شاید 2سال دیگه ماجای تو بودیم
حسود اینقد حرص نخور
مارال
Iran, Islamic Republic of
افتخار کشوری امامغرور نشی خوبه
ندا97
باباجان تو مدارس فرزانگان که کسی درس نمیخونه,میان کتابای سطح بالا بهشون میدن با جواب سوالاتش,بعد بهشون میگن این سوالو دیدی اینو بذار,اونو دیدی اونو بذار,بعد یکی میاد سوالاشونو میبینه میگه واااای اینا چقدر زرنگن!!بعد نمره هاشونم همیشه بالاس چون 18رو باید روندش کنن بشه 20,اونوقت منی که دارم تو دبیرستان نمونه دولتی درس میخونم باید 19.75تو کارنامه داشته باشم.تازه خیلی خیلی کم پیش میاد که رتبه های برتر از فرزانگان یا همون سمپاد باشن.
شما که ازجو مدرسه ما خبر نداری خواهشا لطفا نظر نده. بچه های سمپاد نصف شیمی 2 دبیرستان توی سوم راهنمایی می خونن.تک تک بچه هایی که روی صندلی های این مدرسه نشستن حداقل توی راهنمایی روزی 5 الی 6 ساعت درس خوندن اونم خالصانه.در مورد معدل من خودم توی کلاس دوم راهنمایی معدلم شد 19/98 .گردم نکردن . سوم راهنمایی هم تمام امتحان های نهاییمو بیست شدم ، ترم اولم بیست شدم ولی معلما انقدر امتحانات مستمرو سخت گرفتن که معدلم بیست نشد.
کاملادرست میگی وشماخانم محترم تاحالاشده سوم راهنمایی توی یک شبانه روزفقط 2ساعت بخوابی اونم تو دو ماه پیاپی ببین می تونی بعدحرف بزن وبهت پیشنهاد می کنم درمورد چیزی که نمیدونی حرف نزنی
عزیزم 25 نفر از 50 نفر رتبه ای برتر کنکور از سمپاد بودن . شماهم به جای حسرت خوردن و حسودی کردن برو یکم اطلاعات جمع کن تا کنف نشی.
سارا
Iran, Islamic Republic of
اتفاقا دبیرامون تو مدرسه(فرزانگان) هی میگن یادگیری مهمه و اصلا الکی نمره نمی دن.
یاسمن
Iran, Islamic Republic of
فقط اینو میخوام بگم که اصلا از مدرسه ما خبر نداری ...
علوي
اين حرفي که زديد بيشتر به جوک شبيه بود تا اضهار نظر!دوست عزيز وقتي از چيزي خبر نداري بهتره در مودش نظر ندي.شخصا از دوم راهنمايي روزي هشت ساعت درس ميخوندم،کتاباي مبتکران واسه يه دانش اموز 12ساله خيلي سنگين بود،بعدشم اصلا ارفاغي درکار نيست.با تشکر
موذنی
راست میگیین...
رضا
Iran, Islamic Republic of
واقعا این جو خراب مدرسه و معلم 30 درصد کار هست مهم زحمت دوستان عزیز هر جا باشید به میزان تلاشتون موفق میشین
مهراز
Iran, Islamic Republic of
خوبه هشت ساعت درس میخوندی و املای ارفاق رو بلد نیستی!من میدونم که همه سمپادیا بیسواد و پر ادعان مثل فارغ التحصیلای شریف!
فرشید
بنده مدرسه ی استعداد های درخشان نبودم ولی مادرم دبیر عربی در مدرسه ی فرزانگان هست
باید بگم که حرفتون واقعا اشتباهه .
من وقتی در صحیح کردن برگه های امتحانی به مادرم کمک می کردم واقعا لذت میبردم ، تنبل ترین فرد کلاسشون نمره هایی بهتر از بهترین های بقیه مدارس میگرفت
این دلیلش این نیست که اونا هوششون بالاتره یا با بقیه فرق دارن !
دلیلش اینه که تلاش می کنند تا به هدفشون برسن ، و الکی نیومدن در مدرسه ی فرزانگان ! درس خوندن و تلاش کردن تا به اینجا رسیدن ...
فاطمه
اخه ادم باید اینقد حسود باشه؟؟؟؟به ماها شب و روز نداریم توکه میگی اینارو اصلابهمون فرمول بدن نمره هامونم گرد کنن واسه رسیدن به این مدرسه زحمت کشیدیم وقتی شما مهمونی بودی ما خواب نداشتیم میخواستی توهم بخونی قبول شی تا بهت فرمول بدن
ستاتيرا
Iran, Islamic Republic of
منم فرزانگان درس ميخونم...خواب و خوراك نداريم...ميفهمي ٣ساعت كل هفته خوابيدن يعني چي؟ پدرمون در اومد.... راهنمايي هم نمونه بودم با جو هر دو مدرسه اشنام... تابستون تو اون هل هل گرما مدرسه رفتن و درس خوندن....
سمپادی
Iran, Islamic Republic of
عزیزم .من مث بقیه نیستم روزی 8ساعت درس بخونم ولی واسه رسیدن ب سمپاد تلاش کردم چون هدفم بود.از لحظه ایم وارد این مدرسه شدم قید حرف مردم و مخصوصن دانش اموزان حسودی مث تو رو زدم.ت ویی ک تا حالا سر کلاسای ماننشستی درسای ما رو نخوندی همینجور الکی نظر نده.اینم بدون با حرف در اوردن پشت ما سمپادیا فقط اعصاب خودت خورد میشه و ما هیچ اسیبی نمیبینم.
شیوا
اتفاقا راست میگه آخه تصور کنید کسی که هم مدرسه بره و هم کلاس دیگه چه وقتی واسه خوندن داره من خودم سال دوم کلاس رفتم ورتبمم بدتر از سال قبل شد.وقتی مقایسه میکردم میدیدم تو مدرسه خیلی بیشتر یادمون میدادن.کتابای عالی که داشته باشین همه چیز حله و کلاسم فقط وقت گیره
مهدیه
خیلی خوشحالم عزیزم
رضا
Iran, Islamic Republic of
خوش به حالت فقط همین
mahsazare651@yahoo.com
خوش به حال خانوم رحمانی.من خیلی به رشته پزشکی علاقه دارم ولی احساس میکنم که با سوابق درسی که دارم نتونم به چیزی که علاقه دارم برسم.نمیگم درسم بد بود نه من خودم نخواستم یعنی هیچ تلاشی نکردم ولی با این حال معدل ترم اولم 18.70 بود.خیلی دوست دارم بدونم که آیا امیدی به قبولی دانش آموزانی که معدل کتبی (نهایی) سال سومشون کمه هست یا نه؟؟؟البته یه رشته خوب مثل دندان پزشکی
در مورد کلاس رفتن خواهر من یکی از بچه های فرزانگانه .جو اونجا انقدر بده که دوست نداره دیگه مدرسه بره.فشار معلما از یه طرف و بحثای رقابتی یه طرف.خواهرم یه کلاس ریاضی می رفت ولی وقتی برمی گشت خونه اعصابش خط خطی بود می گفت بچه هایی که کلاس میان هر کدوم 5 تا معلم دارن . بعضیا میگن ای معلم به درد نمی خوره و ... .
مریم
بابا ولمون کنید همش دروغه اونوقت منم باید رتبه 1 بشم ک همچین میدرسم بی کلاس رفتن کسی رتبه برتر نمیشه مطمئن باشید
قبول شدی شکر کن و راستشو بگو
اگه من اشتب فک کردمم ک باااااز بهشون تبریک میگم و محتاج دعام......
مریم
آهاااااااااااان طرف تیزهوشان میخونده کلاس لازم نی انقد روشون کار میکنن بیاد هنو بره ه ه!رفتنش خنده داره ن نرفتنش!!!!!!!!!!!!
مهتاب
Iran, Islamic Republic of
ای بابا...چرا باور نمی کنید این خانوم خوشبخت کلاس نرفته...با این بنده خداها اینقدر کار می شه که کلاس کنکور کیلو چند؟؟؟؟؟!!!!فقط من نگرفتم مگه نمگن که اونایی که مدال المپیاد دارن بدون کنکور می تونن وارد دانشگاه شن؟؟؟پس چرا این خانوم...؟
سمپادی
Iran, Islamic Republic of
دوست عزیز طلای المپیاد بدون کنکور وارد دانشگاه میشه اما نقره و برنز ی درصدی سهمیه دارن
بنده ناشکر خدا
آفرین بردخترقدر شناس ایرانی که اشک مادر براش عزیزه مهمترین چیز تلاش اما تنها با اطلاعاتی که در کتب درسی وجود داره به هیچ وجه نمیشه رتبه خوبی در کنکور داشت
راست میگن که کلاس نرفتن چون تمتم کلاساشون به صورت خصوصی در منزل بوده. پس واقعا کلاسی نرفتن.اگه کسی کنکور 91 شرکت کرده باشه حتما شنیده که سخت ترین کنکور تو 10 سال اخیر بوده. پس بدون کلاس به هیچ وجه امکان نداره.
شمت نشستي تو خونه هيچ تلاشي نكردي!!حالا هم حسوديت ميشه
mina
Iran, Islamic Republic of
khosh be halet khunevadato khoshhal kardi arezume babam bkhateram bekhateram ye labkhand bezane ....
Iran, Islamic Republic of
به به.ادم حال میکنه یه همجنس خودش رتبه ی یک تجربی باشه.قابل توجه اقایووووووووووون
توسکا
واقعا ب شماها باید افتخار کرد
افرین به این همه تلاش
سارا ش.ا
Iran, Islamic Republic of
این خانم گل، هم مدرسه ای من بود. واقعاٌ که لیاقتشو داشت. از همه نظر یکه. امیدوارم سال آینده باهاش هم دانشگاهی هم بشم.
مهدی
خیلی تبریک میگم امیدوارم تو ادامه مسیر هم همیشه اول باشی.لطفا واسه من هم دعا کن.
فلانیی
Iran, Islamic Republic of
سلام امیدوارم کردستان در سال های آینده فرزانه های دیگری داشته باشد
borzo
سلام خدمت دوستان.توصيه هايي دارم خدمت اونايي که ميخوان تجربي امتحان بدن يا انتخاب رشته کنن تو گروه تجربي.منم دانشجوي صنعتي اصفهانم ميخواستم کنکور تجربي امتحان بدم و يکي از رشته هاي گروه علوم پزشکي رو برم ولي گفتند بايد برم سربازي قبلش!!به هر صورت ميخوام برم و بيام بعدش باز کنکور بدم.خدمت همه دوستان هم بگم که اين که ميگيد سهميه شاهد کاشکي نبود!اينو بدونيد که اين سهميه شاهد سواي ظرفيت نوشته شده تو دفترچه هست.و يه سهميه اي هست بين خودشون يعني مثلا هر دانشگاهي 3 نفر مازاد بر ظرفيت نوشته شده تو دفترچه از بين شاهد ميگيره که بازم يه رقابت بين خودشونه که کدومشون قبول ميشن.حالا اگه نميخونن و خنگ اند و ... ديگه مشکل خودشونه!بعدش هم اونايي که پدرشون شهيد شده شايد نياز مالي نداشته باشن ولي خيلي کمبوداي ديگه دارن.من سهميه شاهد نيستم و تنها سهميه ام منطقه 2 هست ولي لازم دونستم اينو بگم.شما مطمئن باشيد اگه تلاش کنيد خودتون بدون هيچ سهميه اي ميتونيد رتبه زير 100 بياريد.فقط تلاش.ضمنا وقت خودتونو تلف نکنيد فعلا رشته فقط دندونه.اونم داره اشباع ميشه ولي بهتون قول ميدم تا 30 سال ديگه و احتمالا پايان عمر ماها کار واسش هست.همين کافيه.اينم که ميبينيد دندونپزشکا نگران و ناراحت اند از آينده ي کاريشون و از اشباع شدن دندونپزشکي چون دوست ندارن اين چاه نفت رو با کس ديگه اي هم شريک باشند.يه دوستي داشتم از تابستون روزي 9 ساعت،پاييز روزي 10 ساعت،زمستون روزي 14-15 ساعت و بهار روزي 20 ساعت (شبا 3 تا 6 ميخوابيد فقط! به زور نسکافه و قهوه و ...) درس ميخوند و الان با رتبه 500 الان دانشجوي ترم 6 دندون دانشگاه علوم پزشکي يزد هست.ورودي 89 هست.البته سال دوم دندون قبول شد.البته رفتم مصاحبه ي نفر اول کنکور تجربي تو سال 91 رو خوندم که گفته بود حداکثر روزي 10-11 ساعت ميخونده ولي شما گول نخوريد اين دخترخانم پدر مادرش فوق تخصص و استاد دانشگاه بودن و بعدشم به لحاظ سرمايه گذاري و کلاس و ... مطمئن باشيد واسش کم نذاشتند و يه جورايي هلش دادند به اين سمت.اگه مطلبو با يه بار خوندن نميفهميد بايد و بايد خيلي بيش از اين حرفا وقت بذاريد اگه رتبه زير 1000 ميخوايد.ميخوام بگم همه چي بستگي به تلاشتون داره.دخترا قدر خودتونو بدونيد شماها سربازي نداريد مث ما پسرا دغدغه آنچناني واسه مستقل شدن نداريد يعني هرچي تو اين کشور ظلم در حقتون بشه تو اين يه مورد(کنکور و ...) ميتونيد به هدفتون برسيد پس دنبال بهانه نباشيد.رقيب همه شما چه پسر چه دختر باشيد خودتونيد نه اوني که سهميه شاهد داره،نه اوني که روزي 18 ساعت درس ميخونه و نه هيچکس ديگه.رقيبتون خودتونيد.الان يه کليتي راجع به رشته ها ميگم تا هدفتونو مشخص کنيد:رشته پزشکي عمومي به تنهايي به درد نميخوره و در به در بايد بعدش دنبال استخدام تو يه بيمارستان باشيد که ساعتي5 تا 10 هزارتومن بهتون ميدن!و البته خيلي رشته سختي هم هست.و زودتر از 7 سال تموم نميشه.اما اگه ازمون دستياري قبول بشيد و بتونيد تخصص بگيريد از عالي هم عالي تره.ديگه از ماهي 10 ميليون درامدتون شروع ميشه هر تخصصي که داشته باشيد تا ماهي 100 ميليون اگه جراح مغز خوبي بشيد.داروسازي سختترين رشته دانشگاهي هست اما 5.5 ساله تموم ميشه اگه بخونيد.اونم داروخانه ها ساعتي 10 تا 24 هزارتومن ميدن و اگه تو کارگاههاي داروسازي مشغول به کار بشيد حدودا ماهي 7-8 ميليون درامد خواهيد داشت.و اما دندونپزشکي ديگه از ماهي 7 ميليون شروع ميشه تو شهرستانها تا ماهي 35 ميليون تومن تو تهران!!!!!و البته درساي دندون نسبت به دارو و پزشکي به مراتب اسونتر هست يعني 2 سال اولش سخته ولي بعد آسون ميشه چون درساتون بعد از اين فقط در مورد دندون ميشه.دانشجوهاي پزشکي يه اصطلاحي دارن بين خودشون که ميگن:پز رو ما پزشکي ها ميديم،درس رو داروها ميخونن و پول رو دندونپزشکها در ميارن.في الواقع الان دندون چاه نفته!!!چندوقت پيش رفته بودم خوابگاه دانشگاه علوم پزشکي يزد يکي از دوستامو سر بزنم که پزشکي ميخوند اونجا.آقا اين يه روزي که ما اونجا بوديم اينا همش سرشون تو کتاب بود!به دوستم گفتم بريم بچه هاي دندون رو هم ببينيم اتاقشون کجاست خلاصه رفتيم باهاش هيچکدومشون نبودن تو اتاقاشون اکيپي رفته بودن اردو!!!گفتم هااااا رشته به اين ميگنا:))))بعد اين 3 تا رشته فيزيوتراپي قرار ميگيره که حدودا درامدشون ماهي 3-4 تومنو هست.بعدشم به ترتيب هوشبري،اتاق عمل،پرستاري قرار ميگيره که تو بيمارستانا سريع استخدام ميشيد و ماهي يک و نيم بهتون ميدن.البته اينا رو هم در نظر بگيريد که خيلي از درسهاي سخت و سنگين پزشکي رو هم بايد پاس کنيد تو اين رشته ها.غير از اين رشته ها يه رشته اي هم هست به اسم "کارشناسي ساخت پروتز هاي دنداني" که خيلي مورد توجه نيست اما اگه کارتون خوب باشه و ظرافتکاريهاش رو ياد بگيريد دقيقا مث دندونپزشکا ميتونيد درامد داشته باشيد.چون دندونپزشکا دنبال کسي ميگردن که کارش خوب باشه.ضمنا با توجه به جمعيت بالاي دهه ي شصت و متعاقبا چندسال ديگه پيري و مريضيهاي زياد دوران پيري اين جمعيت گروه رشته هاي علوم پزشکي شايد با يه دوره افول 7-8 ساله مواجه بشه اما دوباره به صدر برخواهد گشت.اين پيش بيني خودمه.بقيه ي رشته هاي گروه تجربي مثل گروه رياضي و انساني و هنر مصداق عمر تلف کرده.مث کشاورزي و منابع طبيعي و رشته هاي علوم پايه و ... . من کسي نبود بهم مشاوره بده و اما تجربيات خودمو از صحبت با دندونپزشکا و پزشکا و داروها و دانشجوها و مشاورا و ... رو مفت و مجاني در اختيارتون گذاشتم.اميدوارم واسه خودتون هدفگذاري کنيد و با تمام وجود به سمتش حرکت کنيد.اينم ايميلم اگه سوالي داشتيد b.borzo@yahoo.com
مممبینا
واقعا از راهنمایی ها و آگاهی دادن خاتون متشکرم
انسان
انتخاب رشنه براساس عشقه نه پول مگیم
نگار
Iran, Islamic Republic of
سلام
خيلى مطالب مفيد بود من خودم ارشد مديريت و ليسانس زبان دارم بر حسب عشق رفتم دنبال اين رشته أما الان كه ميبينم واس يه كار پيدا كردن بايد سگ دو بزنم انصرافم از ارشد ميدم و وارد دندون پزشكى ميشم بچه ها خيلى خوب فكر كنيد من ٢٥ سالگي تازه ميخوام شروع كنم خوب شايد دير باشه اما ٣١ سالگي جواب ميگيرم و اين دفع احساسى نيست كاملا عاقلانه هست
shahrzad
Netherlands
adam eftekhar mikone shomaro mibine afarin b pedar madret k hamchin dokhtari...
یه جون
این همون چیزیه که من می خواهم بهش برسم شاید رتبه1 خیلی رویایی باشه ولی من برای رسیدن به یه رتبه ی خوب در همین رشته تمام تلاشم رو خواهم کرد. اون یه الگوی فوق العادست
سارا
United States
ازحرفاتون خیلی خوشم اومد جناب برزو...اما لازمه به این نکته توجه کنیم که "خشت اول چون نهد معمارکج.تاثریامیرود دیوار کج"این خانوم ازاول پایش قوی بود..
saye
خوشبالت ..واقعا بهت حسودیم میشه که اینقدر تلاشگری ولی در کل امیدوارم مثه همیشه موفق باشی و یکی از بهترین جراح های دنیا بشی تا ایران و ایرانی به وجودت افتخار کنه ..
نیلوفر
واقعا درود و آفرین بر تو امیدوارم در همه ی زندگی ات ای چنین موفق و موید باشی .
محمد علی خواجوند
وقتی تو کنکور 93 اول شدم میام همه ی واقعیت ها را افشا می کنم تا کسی الکی دروغ نگه.این حرفم رو جدی بگیرید .محمد علی خواجوند رتبه ی یک کنکور 93.
Iran, Islamic Republic of
الان رتبه يك كنكور شدي ديگه!!
خوش ب حالت
Iran, Islamic Republic of
علاوه بر آن اراده شماباید تواضع شما را تحسین کرد .
borzo
سلام بچه ها.من گفتم دندون ولي حالا ممکنه بپرسيد چرا رتبه هاي برتر کنکور مثلا از صد نفر اول 85 تاشون ميرن پزشکي(معمولا هم دانشگاه علوم پزشکي تهران).ممکنه بپرسيد تو که ميگي دندون خوبه چرا نفرات برتر همه ميرن پزشکي؟چرا نميرن دندون؟؟ ببينيد بچه ها،دندونپزشکي يه رشته ي "زودبازده" است.يعني چي؟يعني 6 سال ميخوني و بعدش ميري دنبال پول در اوردن.البته از سال چهارمم ديگه ميشه درامدزايي داشت تو رشته دندون (حالا نه اون درامدزايي که شما تو فکرتونه شايد ماهي 400-500تومن که واسه يه دانشجو کافيه)ولي صد نفر برتر تقريبا(دقت کنيد!ميگم تقريبا) همشون افرادي هستند که پول واسشون هييييچ اهميتي نداره يا اگرم اهميت داره در درجه چندم اهميته.اقاپسر يا دخترخانوم پدر مادرش فوق تخصص اند اصلا هدفشون پول نيست حاضراند تا 40 سالگي هم خرج بچشونو بدن تا بره واسه تخصص و ... .ميتونيد بريد تحقيق کنيد ببينيد صد نفر برتر پدرمادرشون چيکاره اند.حالا ممکنه چند نفرشونم بدبخت بيچاره باشند ولي اکثرشون بچه پولدارند.حتي خيليهاشون ازدواج هم ميکنن و پدرشون (اگه بچش پسر باشه خونه بهش ميده) خرجيشو ميده تا فقط درس بخونه و ذهنش درگير چيز ديگه اي نباشه.مثلا يارو دوتا بچه هم داره يه سال ميشينه تو خونه درس ميخونه تا تو آزمون دستياري قبول بشه اينقدرم رقابت تو آزمون دستياري شديده که چندسال قبل که بحث تقلب و فروش سوالات و ... بود و ازمون دستياري باطل اعلام شد و سر و صداهاي زيادي رو به پا کرد 25 تا سوالي که شبيه سوالاي ازمون بود تا 100 ميليون فروخته شده بود!!!!)اينم بگم که تو دندون امکان پيشرفت زيادي نيست ديگه.ولي تو پزشکي ميتونيد خيلي پيشرفت کنيد.اگه تو پزشکي بتونيد تخصص بگيريد خيلي بهتره تا اينکه تو دندون بخوايد ادامه تحصيل بديد.ولي اگه يکي همچين پدر مادري نداشته باشه يعني کلا نيازاي مالي داشته باشه بايد بره دندون تا زود مستقل بشه.
يه ضرب المثلي هست که ميگه:نقد رو ول نکن نسيه رو بچسب.چرا وقتي دندون درامدش خوبه و رشته خوب و باکلاسيه ادمي که دغدغه مالي داره و ميخواد هرچه زودتر به پول برسه و رتبه اشم خوبه و ميتونه هم دندون بره و هم پزشکي با رتبه 300 بره پزشکي؟؟حالا يکي به فرض 1500 ميشه دندون رو نياورده خب اشکال نداره بره پزشکي ولي به نظر من حيفه اگه کسي دندون قبول ميشه بره پزشکي بخونه.درحالي که دندون رشته ي خيلي پرخرجي هم هست و اگه بخوايد تو دانشگاه ازاد بخونيد خيلي بيشتر بايد پول بديد نسبت به دانشجوهاي پزشکي دانشگاه ازاد.منظورم اينه که اگرم ميخوايد بريد دانشگاه دولتي درس بخونيد حداقل يه رشته اي بريد که خرج بيشتري رو دست دولت گذاشته باشيد تا به فرضي هم که فردا روز اون رشته اشباع شد و قرار شد بيکار باشيد!دلتون نسوزه که چرا تو اين جامعه حقتونو نگرفتيد!:)بازم سوالي بود در خدمتم:
ارزو
Iran, Islamic Republic of
سلام کاش نوشته های شما رو قبل انتخاب رشته میخوندم.من پزشکی ساری میخونم اما حسم میگه دندون واسم مناسبتر بود
يه دانشجوي پزشکي
ظرفيتا پزشکي و دندون و دارو و ... رو از شانس بد شما کم کردند!!!!!خخخخخخخ پارسال (91) دانشگاه علوم پزشکي تهران نزديک 300 تا پزشکي گرفت امسال فقط 100 تا!!!!همه دانشگاها ظرفيتا کم شده.
مهتا
ایناییروکه میگه درس ولی اگه الان پول داشته باشی واسه خودت دکتری من خودم تومدرسه ی دولتی درس میخونم معدلمم بالاس ولی مببینم که باپول میشه کارای زیادی کرد
سهراب
نه اگه بدون پول تونستي به جايي برسي هنره وگرنه با پول که همه کار ميشه کرد.
azar
Iran, Islamic Republic of
موفقیت شمارا به شما تبریک می گویم !!!!
از هر درس در کنکور چند تست زدید ؟؟؟
آیا بیشتر تست های درس های تخصصی را می زدید یا عمومی را؟؟؟
وقت خود را بیشتر به چه کتاب هایی اختصاص می دادید ؟؟؟؟؟
خواهش می کنم جواب بدهید!!!
محمدرضا
منم می خوام مثل توبشم برام دعاکن
sanaz
خوش به حالت کاش منم رتبم خوب شههههه!ای خدااااا!!
دو تا دروغ گفت:
1 کلاس نرفتم
2 در روز بین 6 تا 5 ساعت درس میخوندم
ساحل
منم برای ابجی گلم ارزوی مدارج بالاتر رو دارم و منم نفر اول کنکور سال ٩۴ هستم ان شااالله.....
یعنی می خای جای منو بگیری
sogand
ایشهههه....اون منم باور کن
سارا دوم راهنمایی
انشا الله به خواست خودتون هیچوقت مغرور نشی
خدا کنه بعد ازپنج سال منم مثل شما رتبه ی خوبی بیارم.التماس دعا...
تارا محمدی
فرزانه جون ایشالا که تو همه ی مراحله زتدگیت همینجوری موفق باشی
خدایا به ما هم کمک کن تا با توکل به خودت وتلاش و پشتکار روز افزونی که بهمون می دی به چنین جاهایی برسیم...ان شاءا..
شما
برو بابا من رتبه ی اول تیزهوشان شهید بهشتی رو امسال اوردم
شکوفه
بهت تبریک می گم عزیزم
arina
كاش منم مثل شما باشم امسال كنكور ميدم كاش دندانپزشكي قبولشم انشاالله
امالیا
مگه انگلیسی بلد نستین
شاکرمی
Iran, Islamic Republic of
سلام ایشون یک انسان کامل وبانجیب هستن بااینکه خودم شریف هستم ولی هر موقع صحبتهای ایشونو میخونم واقعا احساس غرور میکنم که یک ایرانی هستم افرین بر تمام کردها
United States
راهت رو ادامه بده ما هم داریم میایم
سولماز
مطمئن باشید که اگر ما هم تلاش بکنیم چه بسا بهتر یا مثل ایشون میشیم
مينا
United States
اي كاش ميگفتي برنامه ريزي درسيت چه طوري بود...
علیرضا
شما نشان دادید که اصالت وتلاش میتواند شما را به هر آنچه میخواهید برساند
ف.عامریان
باورم نمیشه خیلی باهال بود
مرضیه
خوب بود
مریم
Iran, Islamic Republic of
عزیزم مبارکت باشه خوش بحالت رشته پزشکی
پریسا
خدا منم کمک کنه که بتونم مثل خانم رحمانی شم برام دعاکنید
شروین
ببخش عزیزم میخواستم لایک بزنم ولی موفق شییییییییییییییی
پریسا ازپیرانشهر
میدونم که منم میتونم درسته شایدبه قول بدفکرا روستایی باشم پس نمیتونم ولی میدونم اونکه اون بالاست حالا که این ارزو روتوودلم گذاشته حتما توانایی انجامشوتومن دیده
مجتبی
واقعا این شماهایین که فردای ایران رو میسازین ن من که رفتم تو پیام نور دارم درس میخونم واقعا خونت اباد
ماندانا
Iran, Islamic Republic of
سلام اولا عرض تبریک دوما یه سوال داشتم که ازتون خواهش میکنم جواب بدید ایا کسایی که رتبه تو المپیاد آوردن یعنی تو کنکور سهمیه دارند یعنی نخبه و تیزهوش هستند رتبه ی برتر کنکور میشن پس تلاش ما دانش آموز های عادی چی میشه
رعنا
افسرده شدیم
سحر
افرین بر تو دختر زرنگ ایشالله همیشه موفق باشی من خیلی زرنگ بودم ولی امسال هیچ درس نخوندم مطمعنم چیزی در نمیام
parichehr
United States
سلام من يه سوال دارم ازتون ميخواستم رشته دندان بخوانم .الان سال 3 رشته موسيقي دارم ميخوانم .آيا موتونم كنكور تجربي بخونم ؟چند سال بايد وقت بزارم؟
یه نفر
وللش بابا....این جو گیر شد یه چیزی پروند....شما به بزرگی خودتون ببخشینش دیگه
United Kingdom
نشستن خودتان هنگام مطالع را توضيح دهييد لطفا . ايا شما خسته نميشديد . از چه صندلي استفاده ميكرديد
United Kingdom
نشستن روي صندلي را توضيح دهيد لطفا
pari
Iran, Islamic Republic of
خوب عزیزم میخواستی تند نری یهو باسر نری تو کوزه عسل نکنه میترسی چشم بخوری آره؟
لاله
Iran, Islamic Republic of
برنامه ی ماه عسلم رفتی فرزانه خانم ولی نمیدونم چرا الان نفرات اول کنکور رودعوت نمیکنن
پريا
Iran, Islamic Republic of
قربونت برم سال 94 قول دادم به همه يك كشوري رو بيارم يه ذره ضعف دارم اما در پاسخ به نژادپرستها قطعي ميگم رتبه يك ميشم اسم كوچيكم يادتون نره حرف اول فاميليم هم ص است
حذف کنکور
Iran, Islamic Republic of
کنکور حذف شد زحمت نکش آخرین کنکور همین سال 93 بود
نازنین
Iran, Islamic Republic of
نه حذف نشده!
مهسا
Iran, Islamic Republic of
با سلام من ارزویموقتیشما را دارم و انشالله در اینده دکتر موفقی باشی
سپهر
Iran, Islamic Republic of
امیدوارم هر جا هستی موفق پیروز باشی
زندگیت سراسر پر افتحار
رستمی
Iran, Islamic Republic of
آرزوی توفیق روزافزون برای شما که مایه افتخار ایران مایی. تبریک به پدر ومادر عزیزوبزرگوارتان .
مارال فیروزفر
Iran, Islamic Republic of
لطفا بگویید چگونه درس خوندید که مدرسه فرزانگان قبول شددی با تشکر
پگاه
Iran, Islamic Republic of
سلام من سال پیش توی فرزانگان دبیرستان فارغ التحسیل شدم خیلی هم سخت نیست به شرطی که ذرس بخونی من بوشهری هستم و رطبه دویست و سیزده کنکور تجربی رو اوردم بهتره بگم همه چیز به پشت کار خودت بستگی داره هیچ وقت نباید خودمونو دست کم بگیریم
دکتر مهدی از ارومیه
Iran, Islamic Republic of
واااااای خدا
فارغ التحسیل!!!!
رطبه!!!!!
حالا درس رو نمی گم که چرا نوشتی ذرس چون ممکنه به خاطر نزدیک بودن دکمه های کیبورد واسه این دوتا حرف («د» و «ذ») باشه
بد بخت!!!!!
مواظب خودت باش آبروی آینده ملت ما به فرهیختگانی چون شما بسته س.
امیرر
Iran, Islamic Republic of
چه خوبه به جای این بحثها یکم بریم دنبال اینکه ایا چه کردن این طوری شدن /ایا ما پسترییم که نمیتونیم تک رقمی بشیم/ایا تک رقمی شدن فقط مخصوص کسایی دیگه است یا ماهم میتونیم/همشم اینه که درس بخونی /نه اینکه بری کلاس /درس بخونی/درس بخونی/باتشکر
یاسمن
Iran, Islamic Republic of
خوش به حالتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت. من رتبه ی 54 تجربی شدم.
Romania
با سلام خاستم بپرسم ک ایا شما کلاس کنکور رفته یا با تلاش خودتون ب اینجا رسیده اید؟ممنون
من
Iran, Islamic Republic of
درود بر شما.
احمد
Iran, Islamic Republic of
آقا من اصلا حس و حال زیاد درس خوندنو ندارم به خدا می خوام ولی نمیشه. چی کار کنم؟
...
Iran, Islamic Republic of
شما کاری جز تلاش نکن!!!!!!!
ali
سلام .......
واقعاخسته نباشید .
برا من هم دعا کنید شاید تو دانشگاه تهران قبول شم
اشکان ازسنندج سوم تجربی
Romania
با سلام فرزانه رحمانی دانش اموزی بسیار تنبل بوده و من می توانم اثبات کنم چون مادرم دبیر زیست اش بوده ودر سال چهارم ه خودش امده ودرس خوانده
s
Iran, Islamic Republic of
افرین
Fateme
Iran, Islamic Republic of
بهتون تبریک میگم فرزانه خانوم
منم رشته ی تجربی ام کاش رتبه یک کنکور بشم
مهسا
Iran, Islamic Republic of
برای منم دعاکنید
استداددرخشانم.دوس دارم کنکورروخوب بدم....
آدمی کرد
Iran, Islamic Republic of
آفرین بر شما همشهری عزیز امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشی و هیچوقت دچار غرور و تکبر نشوی.
سایه
Iran, Islamic Republic of
هووووووووف اگه این اول شده پس من دیگه چی میشم
ناصر
Romania
این بار رتبه یک از اردبیل
تکنیک‌های ریختن آب سرد روی عصبانی‌ها
این احساس نشانه ضریب هوشی بالاتر است
هشدار؛ تروماهای کودکی را جدی بگیرید
فواید مشاوره روانشناسی
وسواس شده اید اگر این نشانه ها را دارید!
انواع هوش/ 16روش برای باهوش‌تر شدن
لینک ثبت‌نام و دریافت دفترچه آزمون صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران
فتحی آشتیانی:  آزمون صلاحیت حرفه‌ای نیاز به مطالعه هیچ منبعی ندارد
درخواست حذف مصاحبه نظام روانشناسی برای دریافت پروانه اشتغال!!
پیامد روانیِ جست‌وجوی موفقیت به‌ جای شادمانی
این ۶ سوال را قبل از خواب از فرزندتان بپرسید
چرایی خونسردی آدم‌ها با بالارفتن سن
با خودت صادق باش و نگران آنچه دیگران درباره ات فکر می کنند نباش . تعریفی را که آنها از تو دارند نپذیر ، خود ، خودت را تعریف کن