دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - 2 Oct 2023
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۱ / ۱۸:۱۲
کد مطلب: 14037
۰

نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان سال تحصیلی جدید در دانشگاه پیام نور


علیرضا پوربافرانی نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان سال تحصیلی 92-91 در دانشگاه پیام نور را تشریح کرد.

به گزارش فارس، علیرضا پوربافرانی، مدیر کل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی هر یک از مقاطع دوره‌های رسمی در سال 1391 اعلام شده است، گفت: پذیرفته‌شدگان باید از اول تا 7 مهرماه صرفاً در کدقبولی اعلام شده در نیمسال دوم سال تحصیلی 91-90 برای ثبت‌نام با روش غیرحضوری اقدام کنند.

وی افزود: پذیرفته شدگان لازم است اصل مدارک لازم را با حجم هر تصویر حداکثر 250 کیلوبایت و ترجیحا فرمت jpg یا jpeg اسکن کرده و به سایت ثبت نام http://reg.pnu.ac.ir مراجعه و پس از مطالعه اطلاعات و راهنمای مربوط به ثبت‌نام غیرحضوری با شناسه کاربری و گذرواژه ارائه شده اقدام به ثبت‌نام کنند.

پوربافرانی تصویر تمام صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی، عکس با زمینه روشن و مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان) را به عنوان مدارک عمومی مورد نیاز برای اسکن در تمام دوره‌های تحصیلی عنوان کرد.

مدیر کل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور مدارک اختصاصی دوره کارشناسی پیوسته را دیپلم متوسطه سه ساله، پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا فوق‌دیپلم، کارنامه دوره متوسطه عمومی و دوره پیش‌دانشگاهی، رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی،گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری از مراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری اعلام کرد.

وی همچنین مدارک اختصاصی دوره کارشناسی ارشد را نیز مدرک کارشناسی پیوسته، ناپیوسته مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته، گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده‌کنندگان از سهمیه ایثارگری خواند.

پوربافرانی گفت: لازم به توضیح است کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور  قابل مشاهده است و لذا داوطلبان در صورت هرگونه سوال منحصراً از طریق سیستم ارسال درخواست الکترونیکی سایت سازمان سنجش می‌توانند اقدام و از مراجعه حضوری جداً خودداری کنند.

نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

فتحی آشتیانی: نباید دانشجویی بدون کنکور وارد رشته روانشناسی شود
انواع قلدری در مدرسه و نشانه‌های آن در کودکان را بشناسید
آئین معارفه رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره برگزار شد+تصاویر
کلینیک روانشناسی چیست؟
آداب حرف زدن با تلفن که باید بلد باشیم
با این تمرین‌ها از شر آلزایمر خلاص شوید
روانشناسی شاد بودن چیست و چطور شاد باشیم؟
مواجهه درمانی: اصول، کاربردها و مزایا
اهمیت حضور مشفقانه درمانگر در روان‌درمانی
مدیریت مورد در آموزش و پرورش
افکار منفی از کجا می آیند؟ خودگویی چیست ؟
روان‌درد علت خودکشی است!
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند ، هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.