پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - 8 Jun 2023
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۱ / ۱۶:۳۴
کد مطلب: 14233
۰
۵

فراخوان جذب هيات علمي در دانشگاه فرهنگيان

دانشگاه فرهنگيان با صدور اطلاعيه‌اي براي جذب هيات علمي در دانشگاه فرهنگيان فراخوان داد.

در اين اطلاعيه آمده است: در راستاي اجرايي نمودن اساسنامه دانشگاه فرهنگيان، اين دانشگاه در نظر دارد براي غنا بخشيدن به هرم هيات علمي به منظور تامين، تربيت و توانمندسازي منابع انساني وزارت آموزش و پرورش از بين فرهيختگان مومن، متعهد و متخصص با مدرك دكتراي تخصصي(PHD ) دعوت به همكاري كند.
براساس اين گزارش، متقاضيان واجد شرايط مي‌توانند جهت ثبت‌نام به سايت مركز جذب اعضاي هيات علمي وزارت علوم به نشاني اينترنتي http://www.msrt.ir/sites/jazbsite/default.aspx مراجعه نمايند.

شايان ذكر است، مشاهده جدول نيازهاي اعلامي اين دانشگاه در پايگاه اطلاع رساني آن به نشاني http://www.farhangian-ac.ir در بخش دبيرخانه هيات اجرايي جذب اعضاي هيات علمي امكان پذير مي باشد.   ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

سلام به شما که جز پارتی هیچ راهی برای ما نیست همسرم دبیر و دکتری ادبیات فارسی است دوستانی دارم که فقط به صرف داشتن آشنا استادند و ما خدایا این مسیولین کی جواب می دهند؟ بخدا خسته شدیم از این همه بی مهری maj.dar2125@yahoo.com
سلام،و من هم یکی دیگر از فرهنگیان قربانی بی مهری ام،به ماها بی پارتی ها میگن برید سایت جذب اسم بنوسیسد و می شناسم افرادی که بدون نام نویسی جذب شده اند کاش گوش شنوایی برای درد مردم پیدا میشد.
Iran, Islamic Republic of
باسلام من دبیر ریاضی با 20 سال سابقه تدریس موفق وبا مدرک تحصیلی کاشناسی ارشد آموزش ریاضی از دانشگاه معتبر شهید رجایی که موضوع پایان نامه ی من هم کاملا مرتبط با آموزش معلمان است، فکر کنم شرایط لازم برای جذب در دانشگاه فرهنگیان را دارم. چون ادامه تحصیل برای مقطع دکتری در رشته آموزش ریاضی در حال حاضر در دانشگاه ها مقدور نیست مگر دانشگاه فرهنگیان با جذب اعضاء علمی در رشته آموزش ریاضی به ادامه تحصیل در مقطع دکتری برای این رشته که بسیار برای آموزش پرورش لازم و ضروری و مفید است کمک کند.
محمد رضا
Iran, Islamic Republic of
سلام .این جانب دبیر اموزش و پرورش ودارای مدرک دکترا از دانشگاه تهران می باشم.
به نظر من بهتر است که ابتدا تصمیم گیرندگان ,کادر هیئت علمی خود را از میان فرهنگیان با مدرک دکترا انتخاب کنند.بعد ما بقی نیازها را از طریق فراخوان بگیرند نه این که بنده با 20 سال سابقه کار در اموزش و پرورش و با داشتن مدک دکترا باید در فراخوان شرکت کنم .تازه معلوم نیست که جذب شوم یا نشوم.
تمام سازمان ها به کارمندان خود بیشتر بها می دهند به جز اموزش و پرورش.
شهره
اینجانب دبیر با 20 سال سابقه در اموزش پرورش ودانشجوی دکترا هستم انتطارم این است از میان معلمان اموزش وپرورش برای جدب هیت علمی انتخاب کنید چرا که ما در وزارت اموزش وپرورش داریم کسانی که دکترا دارند وبا سابقه وتجربه در مورد تعلیم وتربیت به نطرم این بی انصافی است اگر حقی ویژه برای ما فرهنگیان قایل نشوند وحق خوری شود.
ویژگی شخصیتی که موجب طول عمر می‌شود
قلدری چیست و انواع آن کدامست ؟
انواع فوبیا و ترس‌هایی که باید درمان آن را جدی بگیرید
پسران بیشتر از دختران بیش فعال می‌شوند؟
مهارت‌های ده‌گانه برای غلبه بر خشونت علیه کودکان
تاثیر خیانت بر روی همسر وفادار چیست؟
چگونه به دام «فرسودگی تحصیلی» نیفتیم؟
احساساتی که نشان می‌دهد ضریب هوشی شما بالا است
چگونه مشاوره روانشناسی بگیریم ؟
چطوری در محل کار عذرخواهی کنیم؟
اختلالات شخصیت کلاستر B
نارسایی توجه /بیش فعالی اختلال رفتاری پیچده اما قابل مدیریت
هیچگاه نمی توانید یک اشتباه را دو بار مرتکب شوید چرا که بار دوم دیگر آن یک اشتباه نیست بلکه یک "انتخاب" است.