چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - 31 May 2023
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۸۹ / ۰۵:۵۵
کد مطلب: 1431
۰

جزئیات انتشار کارنامه کنکوریها و پاسخگویی سازمان سنجش به سئوالات

سازمان سنجش آموزش کشور زمان انتشار کارنامه کنکور سراسری را فردا چهارشنبه 7 مهرماه و آخرین فرصت پاسخگویی به سئوالات داوطلبان در این زمینه را 15 آبان ماه اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور آن دسته از داوطلبان هریک از گروههای آزمایشی پنجگانه آزمون سراسری سال 1389 که باتوجه به نتیجه اولیه آزمون مذکور مجاز به انتخاب رشته شده و در زمانهای مقرر نسبت به انتخاب کد رشته محلهای تحصیلی مورد علاقه خود اقدام و آنها را در فرم انتخاب رشته الکترونیکی درج کرده اند، می توانند نتیجه نهایی آزمون مذکور در قالب کارنامه را از فردا چهارشنبه 7 مهرماه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  مشاهده کنند. داوطلبان می توانند در صورت تمایل با مراجعه به سایت اینترنتی این سازمان از وضعیت علمی خود در کد رشته محلهای انتخابی مطلع شوند و از کارنامه خود پرینت تهیه کنند. داوطلبان پس از دریافت کارنامه از طریق سایت درصورتی که منحصرا در باره کد رشته های انتخابی و سایر مندرجات کارنامه سئوالی داشته باشند، می توانند حداکثر تا 15 آبان ماه منحصرا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان در رابطه باکد رشته های انتخابی و مندرجات کارنامه نهایی آزمون سراسری سال 1389، اقدام کنند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداُ خودداری کنند.
 
به کلیه مکاتبات اینترنتی که پس از تاریخ 15 آبان در این باره صورت گیرد، ترتیب اثر داده نخواهدشد. با توجه به اینکه امور مربوط به تغییر رشته و انتقال دانشجویان در حیطه وظایف این سازمان نیست لذا از داوطلبان تقاضا می شود در این خصوص فقط براساس ضوابط و آیین نامه های مربوط و از طریق موسسات ذیربط اقدام کنند و از مکاتبه در این زمینه با این سازمان جداً خودداری کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

احساساتی که نشان می‌دهد ضریب هوشی شما بالا است
چگونه مشاوره روانشناسی بگیریم ؟
چطوری در محل کار عذرخواهی کنیم؟
اختلالات شخصیت کلاستر B
نارسایی توجه /بیش فعالی اختلال رفتاری پیچده اما قابل مدیریت
کشف تاثیر استرس محل کار روی تایپ‌ کردن
اضطراب با بدن زنان چه می‌کند؟
روش‌های غلبه بر استرس امتحانات
نشانه های روابط عاشقانه ناکارآمد وسمی کدامست ؟
معنویت در حل مشکلات روانی بیرون‌زاد راهگشاست
تعریف و طبقه بندی کودکان استثنایی
اعلام ضوابط کارورزی، برگزاری کارگاه و دوره‌های توانمندسازی روانشناسی
برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.