سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - 4 Aug 2020
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۱ / ۰۸:۰۲
کد مطلب: 14349
۰

پذیرش دانشجوی دکترا در 4 گرایش کارآفرینی و کسب‌وکار

رئیس دانشکده کارآفرینی گفت: امسال این دانشکده در مقطع دکترا 26 دانشجو در 4 گرایش کارآفرینی و کسب و کار پذیرش کرده است.

سید مصطفی رضوی در گفت‌وگو با فارس ، با اشاره به گذشت 5 سال از تأسیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به عنوان نخستین دانشکده کارآفرینی در خاورمیانه، اظهار داشت: در حال حاضر برای سال تحصیلی جدید 115 دانشجوی جدید در 11 گرایش مقطع کارشناسی ارشد در این دانشکده ثبت نام کردند.

وی ادامه داد: در حال حاضر تعداد کل دانشجویان دانشکده بالغ بر 1300 نفر است که در آینده افزایش خواهد یافت.

رئیس دانشکده کارآفرینی با بیان اینکه دومین دوره دکتری کارآفرینی در 4 گرایش برگزار شده گفت: ثبت‌نام الکترونیکی و حضوری پذیرفته‌شدگان دومین دوره دکتری کارآفرینی نیز در 4 گرایش سازمانی، توسعه کسب و کار و فناوری در دوره‌های روزانه و نوبت دوم به پایان رسیده است.

به گفته رضوی، 26 دانشجوی دکتری کارآفرینی با هدف آشنایی با روش‌های پیشرفته تحقیق و دستیابی به جدیدترین مبانی آموزش و پژوهش در زمینه کسب و کار سال تحصیلی 92ـ91 خود را شروع کرده‌اند.

رئیس دانشکده کارآفرینی با بیان اینکه دوره اول مقطع دکتری با پذیرش 17 دانشجو در سال تحصیلی 91ـ90 بوده است، تصریح کرد: دانشکده کارآفرینی هر ساله در راستای رسالت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی خود و با هدف تربیت کارآفرینان فناور فردی، سازمانی و اجتماعی برای شناسایی نیازهای تکنولوژیک کشور در حوزه‌های مختلف صنعت اقدام به جذب دانشجو می‌کند.

این استاد دانشگاه‌ تاکید کرد: این دانشکده همچنین به منظور توانمند سازی نیروی انسانی برای تحلیل سازمان‌ها، توسعه دانش بنیادین سازمان‌های کارآفرین و ارائه خدمات مشاوره و ارتباط جهت انتقال دانش تولید شده و آشنایی جوانان با تکنیک‌ها و روش‌های مورد استفاده در کارآفرینی فعالیت دارد و در این راستا گروه آموزشی کارآفرینی سازمانی را ایجاد کرده که پذیرای دانشجویان علاقمند است.

رضوی با بیان اینکه در حال حاضر سه گروه آموزشی با عناوین کارآفرینی در فناوری، کارآفرینی سازمانی و توسعه کارآفرینی در دانشکده فعالیت می‌کنند، عنوان کرد:‌ هر کدام از این گروه‌‌ها گرایش‌های مختلفی را همچون کسب و کار جدید، فناوری، گردشگری، خدمات کشاورزی و فناوری اطلاعات در گروه آموزشی کارآفرینی در فناوری؛ گرایش‌های کسب و کار الکترونیکی، سازمانی، MBA و بین‌الملل در گروه آموزشی کارآفرینی سازمانی و گرایش‌های عمومی، آموزش عالی، آموزش و ترویج کارآفرینی و توسعه در گروه آموزشی توسعه کارآفرینی را با اهداف معین در بر می‌گیرد.

نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

تلنگری درباره جوان و جوانی
چگونه تحت تاثیر اخبار بد کرونایی قرار نگیریم؟
کرونا میزان ترس و افسردگی را بالا برد
چگونه در دام روانشناس نماها نیفتیم؟
چند نشانه که ثابت می‌کند، روان شما مشکل دارد
بهتر است با یک نفر حرف بزنی!
هورمون رشد چیست و چه رابطه ای با قد انسان دارد؟
اخبار کنکوری اضطراب بسیاری را برای داوطلبان ایجاد کرده است
داوطلبان آزمون دکتری خط شکن  کنکوری ها شدند+ عکس
کنترل روانشناختی والدین چگونه به شکست‌های تحصیلی و اجتماعی فرزندان منجر می شود؟
استفاده از رویکرد "ذهن آگاه" برای مقابله با ویروس کرونا
افسردگی در کودکان و راههای مقابله به آن
چرا همیشه بدنبال این هستیم که بدانیم چرا گل خار دارد؟ بیایید گاهی بدنبال آن باشیم که بدانیم چرا خار گل دارد؟