سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - 6 Jun 2023
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۱ / ۰۵:۳۹
کد مطلب: 15229
۰

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ناپیوسته از 28 آبان/ جزئیات ثبت نام

فرایند سه روزه تکمیل ظرفیت آزمون مشترک کارشناسی پیوسته از یکشنبه هفته آینده آغاز می شود و پذیرفته شدگان نهایی از بهمن ماه سال آینده به کلاسهای درس می روند.
به گزارش خبرنگار مهر، تمام داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال جاری ثبت ‌نام کرده و در جلسه آزمون حاضر همچنین براساس کارنامه نهائی، نمره کل علمی آنان در رشته و یا گرایش مورد تقاضا مثبت (بزرگتر یا مساوی یک) است، می‌توانند از روزهای 28 تا 30 آبان ماه با مراجعه به سامانه سازمان به نشانی www.sanjesh.org و وارد کردن اطلاعات اولیه کارت اعتباری ثبت ‌نام شامل شماره پرونده، شماره کاربر، رمز ورود و کد رهگیری ثبت ‌نام اولیه، شماره داوطلب و شماره شناسنامه نسبت به انتخاب 20 رشته محل مورد علاقه خود اقدام کنند.

شرایط شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت

داوطلبانی که پیش از این پذیرش شده اند، در صورت قبولی مجدد امکان تحصیل در رشته پذیرش شده اولیه را ندارند.

داوطلبانی که پیش از این پذیرش شده و برای دومین بار پذیرش می شوند نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی را ندارند و با آنان همانند دانشجویان انتقالی رفتار خواهد شد.

دانش آموختگان دوره کاردانی که مدرک کاردانی خود را حداکثر تا 30 بهمن ماه دریافت می کنند مجاز به انتخاب رشته در این مرحله از تکمیل ظرفیت هستند.

داوطلبان در صورتی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال 1391 نیز قرار گرفته باشند، در صورت قبولی در یکی از کد رشته محل‌های تکمیل ظرفیت، لازم است از دو رشته قبولی یکی را به دلخواه انتخاب و به تحصیل بپردازند، ثبت ‌نام در یک رشته محل به منزله انصراف از تحصیل در رشته قبولی دیگر تلقی خواهد شد.

زمان شروع به تحصیل پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت، نیمسال دوم سال تحصیلی 92- 1391 خواهد بود.

شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی، میزان شهریه‌های ثابت و متغیر و نشانی مؤسسات آموزش عالی غیردولتی - غیر انتفاعی همچنین میزان شهریه ‌های ثابت و متغیر دوره های نوبت دوم (شبانه)، در دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام و راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1391 درج شده است.

چنانچه داوطلبان در ردیف پذیرفته شدگان کدرشته محل‌های دوره روزانه قرار گیرند مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون سال آینده نخواهند بود.

هر یک از داوطلبان در گرایشهایی که نمره کل گرایش آنها صفر و یا کمتر از صفر (نمره منفی) باشد، اجازه انتخاب رشته‌های آن گرایش را ندارند.


نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

انواع فوبیا و ترس‌هایی که باید درمان آن را جدی بگیرید
پسران بیشتر از دختران بیش فعال می‌شوند؟
مهارت‌های ده‌گانه برای غلبه بر خشونت علیه کودکان
تاثیر خیانت بر روی همسر وفادار چیست؟
چگونه به دام «فرسودگی تحصیلی» نیفتیم؟
احساساتی که نشان می‌دهد ضریب هوشی شما بالا است
چگونه مشاوره روانشناسی بگیریم ؟
چطوری در محل کار عذرخواهی کنیم؟
اختلالات شخصیت کلاستر B
نارسایی توجه /بیش فعالی اختلال رفتاری پیچده اما قابل مدیریت
کشف تاثیر استرس محل کار روی تایپ‌ کردن
اضطراب با بدن زنان چه می‌کند؟
برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.