چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - 22 Sep 2021
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۱ / ۰۷:۲۶
کد مطلب: 15455
۰

آلوده‌ترین شهرهای اینترنتی کشور را بشناسید

تهران، یزد و به طور مشترک بوشهر و مازندران به ترتیب به عنوان آلوده‌ترین استان‌های اینترنتی کشور در مهرماه امسال شناخته شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان، مهرماه امسال در حالی سپری شد که استان تهران همچون ماه‌های قبل درصدر آمار آلودگی‌های اینترنتی قرار دارد و با اختلافی نسبت به شهرهای یزد و بوشهر و مازندران که در رده‌های بعدی جدول قرار دارند، دارای 25 آدرس آلوده ارسال‌کننده بدافزاری بوده‌اند.

یزد نیز عدد 15 را در این زمینه به خود اختصاص داده و پس از آن مازندران و بوشهر با 14 آدرس ارسال‌کننده بدافزار رتبه سوم جدول را به خود اختصاص داده‌اند.

استان‌های کرمانشاه با نه آدرس آلوده، اصفهان با هفت آدرس، همدان شش آدرس، کرمان و فارس با پنج آدرس، خوزستان و خراسان رضوی با چهار آدرس دیگر استان‌های آلوده اینترنتی کشور به شمار می‌روند.

اما استان‌های کهكیلویه و بویراحمد، سیستان و بلوچستان، چهارمحال‌وبختیاری، ایلام و اردبیل با داشتن یک آدرس ارسال‌کننده بدافزار به عنوان پاک‌ترین شهرهای اینترنتی کشور معرفی شده‌اند. اما نکته جالب اینکه براساس اعلام سایت مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه‌ای (ماهر) مهرماه امسال نسبت به سال گذشته تفاوت چشمگیری داشته است و در شرایطی که سال گذشته یزد با 193 سایت ارسال‌کننده بدافزار درصدر آلودگی‌ها قرار داشته امسال گفته می‌شود تهران به عنوان آلوده‌ترین شهر اینترنتی کشور تنها 25 سایت ارسال‌کننده بدافزار دارد.

مهر ماه سال 90 استان‌های یزد، تهران و آذربایجان شرقی سه رتبه اول جدول آلودگی‌های اینترنتی را داشتند. شهریورماه امسال نیز مازندران، تهران، اصفهان، بوشهر و کردستان به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم آلوده‌های اینترنتی را به خود اختصاص داده‌ بودند.

نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

۱۵ روش تقویت روحیه و انرژی مثبت در زندگی
زن‌ها بوی ترس را می‌فهمند؟
قوانین خانه امن
اختلالی که با تغییر فصل خود را نشان می‌دهد
پنج مهارت افراد موفق که در مدرسه یاد نمی‌گیریم
چرا بلاگرنماها مضر هستند؟/ خسارات مادی و معنوی بلاگرها به کاربران فضای مجازی چیست؟
خود شفقتی برای اختلال اضطراب اجتماعی
۱۷ روش یادگیری دوست داشتن خود و شاد بودن
چگونه احساس تنهایی نکنیم ؟
ششمین مرحله سوگواری چیست؟ آیا این مراحل را درست فهمیده‌ایم؟
خودکارآمدی؛ چرا باید خودمان را باور داشته باشیم؟
چرا هیچ‌وقت به اندازۀ کافی وقت نداریم؟
لبخند بزنید و بگذارید همه بدانند که امروز بسیار قوی تر از دیروزتان هستید!