چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - 31 May 2023
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۱ / ۱۱:۳۳
کد مطلب: 16654
۰

عكس/ اتصال همیشگی به اینترنت در خانه آی پدی!

برای افرادی که استفاده مداوم و طولانی از اینترنت دارند، خانه آی پدی یا آپارتمانی که تمام دیوارهای آن یک صفحه لمسی بزرگ و آنلاین است، می تواند راهکار موثری برای دسترسی دائمی به اینترنت باشد. به گزارش مهر، دیوارهای این خانه آی پدی می تواند شما را در جریان تمام تغییرات در صفحه های اجتماعی قرار دهد و هنگامی که با دوستانتان از طریق ارتباطهای تصویری صحبت می کنید آنها را در اندازه واقعی مشاهده کنید.

دیوارهای این خانه از همه جا قابل کنترل هستند، حتی زمانی که تازه از خواب بیدار شده اید می توانید با حرکات دست و یا فرمان صوتی عملکرد مورد نظر خود را از دیوارها بخواهید.
این سیستم که اوپنارچ نامگذاری شده از پروجکتور برای تبدیل کردن دیوارها به صفحه های لمسی بزرگ استفاده می کند و این امکان را برای کاربران فراهم می کند که با دیوارها حتی روی تخت خواب، تعامل داشته باشند

این سیستم با پروجکتور و حسگر کار می کند که پیش از این هم در بازار وجود داشته است.

آیون کورواس مونز مدیر یک شرکت طراحی اسپانیایی با نام " تینک بیگ فکتوری" که این پروژه را ارائه کرده گفت: سخت افزار این پروژه آماده است، اما کنون تنها 40 درصد از نرم افزار آن آماده شده است. همه چیز در این قانون می تواند با هم تعامل داشته باشد و ارتباطات در همه جا وجود دارد.

وی افزود: ما با استفاده از پروجکشنهایی که به واسطه حضور فرد فعال می شوند می توانیم همه چیز را با حرکت دستها کنترل کنیم، نور، روشن کردن وسایل برقی خانه، پخش موسیقی از جمله مواردی است که با دست کنترل می شود.

این سیستم قصد دارد جایگزین صفحه کلیدها و کنترل از راه دورهایی شود که درحال حاضر میانجی کاربر و فناوری محسوب می شوند.

این درحالی است که مدیر این شرکت اسپانیایی مدعی شده که قسمت اعظم فناوری به کار رفته در این آپارتمان غیرقابل مشاهده است و تفاوتی میان ظاهر این خانه و سایر خانه ها وجود ندارد.  
در این تصور یکی از برنامه های اجرایی این خانه، کاربر را داخل میدان تایمز قرار داده است

رابط کاربری اصلی خانه آی پدی در نشیمن قرار گرفته است، دیوارهای این خانه امکان اتصال با شبکه های اجتماعی، مجله ها، پخش موسیقی را با حرکات دست دارد.

نمونه اولیه این آپارتمان از حسگرهای دوربینی چون کینکت مایکروسافت برای ردگیری کاربران استفاده می کند تا حرکات آنها به منزله فرمان در هوا دنبال کرده و فرمان را اجرا کند.

این پروژه سه سال پیش آغاز شد و نمونه اولین آن با استفاده از تمام فناوری های موجود در شمال اسپانیا ساخته شده است.این سیستم امکان تماسهای تصویری با اندازه واقعی را میسر می کند


نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

احساساتی که نشان می‌دهد ضریب هوشی شما بالا است
چگونه مشاوره روانشناسی بگیریم ؟
چطوری در محل کار عذرخواهی کنیم؟
اختلالات شخصیت کلاستر B
نارسایی توجه /بیش فعالی اختلال رفتاری پیچده اما قابل مدیریت
کشف تاثیر استرس محل کار روی تایپ‌ کردن
اضطراب با بدن زنان چه می‌کند؟
روش‌های غلبه بر استرس امتحانات
نشانه های روابط عاشقانه ناکارآمد وسمی کدامست ؟
معنویت در حل مشکلات روانی بیرون‌زاد راهگشاست
تعریف و طبقه بندی کودکان استثنایی
اعلام ضوابط کارورزی، برگزاری کارگاه و دوره‌های توانمندسازی روانشناسی
برای انسان نابینا شیشه و الماس فرقی ندارد اگر کسی قدرتان را ندانست فکر نکنید شیشه اید یقین بدانید که او نابیناست ...