شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - 3 Dec 2022
تاریخ انتشار :
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ / ۱۲:۳۸
کد مطلب: 18010
۰

زمان دقیق برگزاری کنکور 5 گروه آزمایشی اعلام شد

زمان دقیق برگزاری کنکور 5 گروه آزمایشی اعلام شد
مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به جزئیات آزمون سراسری سال 92 زمان برگزاری نوبت های کنکورهای هر گروه آزمایشی را اعلام کرد.

به گزارش میگنا، حسین توکلی در گفتگو با مهر، با اشاره به برخی جزئیات آزمون سراسری سال 92 که طی روزهای 6، 7 و 8 تیرماه سال جاری برگزار می شود درباره تعداد داوطلبان در کنکور سراسری، گفت: در آزمون سراسری سال 92 در کل یک میلیون و 33 هزار و 571 نفر شرکت کرده اند که از این تعداد 42.59 درصد زن و 58.40 درصد مرد هستند.

وی ادامه داد: بر اساس ضوابط اعلام شده، داوطلبان هر یک از گروههای آزمایشی یک، دو، سه و پنج و گروههای آزمایشی یک، دو، سه و چهار می توانستد علاوه بر علاقمندی خود به شرکت در گروه آزمایشی اصلی به تریتب علاقمندی خود را به شرکت در گروه هنر یا زبانهای خارجی مشخص کنند و با توجه به اینکه آزمون سراسری سال 92 هر یک از گروههای آزمایشی پنجگانه جداگانه برگزار می شود برای برگزاری آزمون با توجه به تعداد 139 هزار و 873 داوطلب به گروه هنر و زبان در کل یک میلیون و 223 هزار و 444 کارت ورود به جلسه صادر شده که از این تعداد 735 هزار و 889 برای دختران و 487 هزار و 555 کارت برای پسران است.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، گروه ریاضی و فنی صبح پنجشنبه، گروه هنر عصر پنجشنبه 6 تیر، گروه علوم تجربی در صبح جمعه و گروه زبانهای خارجی در عصر جمعه 7 تیر همچنین آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی در صبح شنبه 8 تیر برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان برای حضور در جلسه علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی که توسط وی امضای شده و اثر انگشت در محل مربوط باید باشد، لازم است اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار به همراه داشته باشند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

وقتی بزرگسالان هم مانند کودکان بیش‌فعال می‌شوند
علائم و راهکارهای کنترل اختلال نارسا خوانی
این ۹ نشانه می‌گوید شریک عاطفی‌تان در حال خیانت است
پنج توصیه کلیدی برای مهار ترس در کودکان
تفاوت‌های علایم افسردگی در زنان و مردان
ازدواج سفید نه، هم‌باش‌های سیاه!
منشاء تعارض در روابط زناشویی و راه‌حل‌های کلیدی جهت مدیریت آن
سوگ جمعی چیست؟ چطور با آن کنار بیاییم؟
دلیل یادگیری سریع‌تر کودکان نسبت به بزرگسالان
علت تمایل بیشتر زنان در خرید از تولیدکنندگان زن چیست؟
وسواس تقارن و راه‌های درمانی
وقتی حالتان بد است این کارها را نکنید
موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند.