دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ - 25 Sep 2023
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۲ / ۰۸:۴۳
کد مطلب: 19832
۲

دکتر طیبی به ریاست جهاد دانشگاهی انتخاب شد

هیات امنای جهاد دانشگاهی در جلسه 17 مهر ماه خود پس از بررسی برنامه‌ نامزدهای تصدی ریاست این نهاد شامل دکتر طیبی، دکتر یادگاری،‌ دکتر منتظری‌، دکتر ایمانی خوشخو و دکتر شمسیان، دکتر حمیدرضا طیبی را به عنوان گزینه نهایی و جایگزین دکتر یادگاری انتخاب کرد.

قادر آشنا، عضو هیات امنای جهاد دانشگاهی و از اعضای حاضر در جلسه در گفت‌و‌گو با خبرنگار علمی ایسنا ضمن تبریک به دکتر طیبی، گزینه منتخب هیات‌امنای جهاد دانشگاهی برای ریاست این نهاد، از بلوغ فکری،‌فرهنگی و سیاسی اعضای جهاد دانشگاهی در روند گزینش نامزد نهایی ریاست این نهاد، قدردانی کرد و گفت: تمام نامزدهای مطرح برنامه‌های بسیار غنی و خوبی ارائه کردند و همه آنها شایستگی ریاست جهاد دانشگاهی را داشتند.

وی تفاوت رای‌گیری این دوره از انتخاب ریاست‌ جهاد دانشگاهی توسط هیات امنا را ارائه برنامه توسط تمام نامزدها و حضور آنها در جلسه هیات امنا دانست و درباره اولویت‌های خانواده جهاد دانشگاهی نسبت به انتخاب ریاست این نهاد گفت: جهاد دانشگاهی بسیار معتقد به انتخاب رییس این نهاد از میان خود جهاد دانشگاهی بوده و همچنین تاکید داشت که فرد منتخب از اجماع بالای هیات امنا برخوردار باشد.

آشنا تصریح کرد: رییس جهاد دانشگاهی باید توان هدایت درست این نهاد علمی دانشگاهی و تحقیقاتی را داشته باشد و از همه ظرفیت‌های این نهاد در تمام فرصت‌ها استفاده کند.

به گزارش ایسنا اعضای حاضر در جلسه امروز هیات امنای جهاد دانشگاهی شامل حجت الا‌سلام و المسلمین محمدیان،‌ نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌ها، دکتر نوبخت ، معاون رییس‌جمهور، دکتر مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی،‌ دکتر قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی، دکتر توفیقی،‌ سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر یادگاری،‌ رییس پیشین جهاد دانشگاهی،‌ دکتر شاهوردی،‌ عضو هیات امنای جهاد دانشگاهی،‌ دکتر قاضی مغربی‌، معاون پژوهشی و فناوری جهاد دانشگاهی و قادر آشنا، عضو هیات امنای جهاد دانشگاهی بودند. دکتر حمیدرضا طیبی که ریاست واحد علم و صنعت و پژوهشکده برق جهاد دانشگاهی را برعهده داشت، پیش از این نیز یک دوره رییس این نهاد انقلاب اسلامی بود.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

با این تمرین‌ها از شر آلزایمر خلاص شوید
روانشناسی شاد بودن چیست و چطور شاد باشیم؟
مواجهه درمانی: اصول، کاربردها و مزایا
اهمیت حضور مشفقانه درمانگر در روان‌درمانی
مدیریت مورد در آموزش و پرورش
افکار منفی از کجا می آیند؟ خودگویی چیست ؟
روان‌درد علت خودکشی است!
چطور اعتماد به نفسمان را تقویت کنیم؟
مصرف سیگار یا مواد توسط والدین چه پیامی به فرزندان منتقل می‌کند؟
نظریه دلبستگی جان بالبی
راه‌های کنترل خشم از دیدگاه روانشناسی
چرا اول مردان می‌گویند دوستت دارم؟!
خوشبختی یعنی بدست آوردن یک زندگی و تقسیم آن با دیگران!