جمعه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 20 May 2022
تاریخ انتشار :
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ / ۱۵:۵۵
کد مطلب: 22303
۰

عكس/ استادان و دانشمندان برجسته مهندسی92 كشور

به گزارش ایسنا در دهمین دوره معرفی مهندسان برجسته کشور از مهندس فرامرز امین پور به عنوان مهندس برجسته در مهندسی عمران، دکتر کیومرث جعفر شقاقی به عنوان مهندس برجسته در مهندسی مکانیک و دکتر محمدمهدی نایبی به عنوان مهندس برجسته در مهندسی برق تجلیل خواهد شد.

در دومین دوره معرفی استادان برجسته مهندسی کشور هم از دکتر عیسی سلاجقه (استاد برجسته در مهندسی عمران)، دکتر فرخ مروستی (استاد برجسته در مهندسی برق) و دکتر منوچهر وثوقی (استاد برجسته در مهندسی شیمی و مهندسی محیط زیست) به عنوان استادان برجسته مهندسی منتخب فرهنگستان علوم در سال 1392 تجلیل به عمل خواهد آمد و در دومین دوره معرفی دانشمندان جوان برجسته مهندسی کشور از دکتر رضا خلخالی انصاری (دانشمند جوان برجسته در مهندسی مکانیک)، دکتر علی اکبر بابالو (دانشمند جوان برجسته در مهندسی شیمی)، دکتر مهدی بشیری (دانشمند جوان برجسته در مهندسی صنایع)، دکتر فرشاد لاهوتی (دانشمند جوان برجسته در مهندسی برق) و دکتر محمدرضا محمدی (دانشمند جوان برجسته در مهندسی مواد و معدن) به عنوان پنج دانشمند جوان برجسته مهندسی کشور منتخب فرهنگستان علوم در سال 1392 تجلیل می شود.
این مراسم روز دوشنبه پنجم اسفندماه از ساعت 15 تا 17 در سالن کنفرانس فرهنگستان علوم واقع در بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه مترو، خروجی فرهنگستان ها و کتابخانه ملی، فرهنگستان علوم، طبقه دوم برگزار خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

چرخهٔ پُرخوری‌های هیجانی را بشناسید
روانشناسی انتقام
آشنایی با گروه درمانی و مزایای آن
گربه‌های هم‌خانه یکدیگر را به نام می‌شناسند!
چرا نداشتن شریک زندگی باعث قضاوت زودهنگام مردم می‌شود؟!
۱۰ توصیه برای مقابله با عصبانیت
بررسی تاثیر حمایت اجتماعی بر سلامت روان
۱۷ مهارت ضروری که بچه‌ها باید یاد بگیرند
علائم شخصیت ضد اجتماعی
.افراد مبتلا به افسردگی بیشتر در اینستاگرام پست می‌گذارند
در هر خودکشی شش نفر به صورت مستقیم تحت تاثیر قرار می گیرند
۴‌ روان‌زخمِ کودکی و پیامدهای بی‌شمارش
با خودت صادق باش و نگران آنچه دیگران درباره ات فکر می کنند نباش . تعریفی را که آنها از تو دارند نپذیر ، خود ، خودت را تعریف کن