چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2 Dec 2020
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ / ۰۲:۲۵
کد مطلب: 25225
۰

اگر کارتان را از دست داده اید، آستین ها را بالا بزنید!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در بازار كار دنياي امروز، دلبستگي به كار و وقف تمام انرژي و توان خود براي انجام وظيفه‌اي كه به عنوان يك تعهد شغلي به ما محول شده است باعث شده است تا گاهی اوقات بیکاری و یا نداشتن منبعی درامد مانند کابوس روح ما را آزرده خاطر کند.

بررسی ها نشان می دهند، آخرین سابقه کاری خود را با ثبت تمام مهارتها، تحصیلات و تجربیات خود تهیه کنید.با این کار می توانید تمام تجربیات و توانایی هایی را که دارید یک بار دیگر برای خودتان مرور کنید و با انگیزه بیشتری به دنبال کارهای جدید با شرایط بهتر باشید. گفتنی است، اگر کارتان را از دست داده اید در این شرایط سخت با احساسات منفی بسیاری درگیر می شوید با این وجود اگر هنوز هم برای موفق شدن انگیزه دارید و دوست دارید به خود سابق تان تبدیل شوید باید حسابی حواستان به خودتان باشد و با خودتان رو راست باشید. در این شرایط باید هر روز و هر لخظه مراقب فکر هایی که از ذهنتان عبور می کند باشید و نگذارید احساسات منفی از شما فردی ناامید بسازد.
نتایج مطالعات نشان می دهند،برای شروع کار تازه، بیشتر از همه چیز به انعطاف پذیری و سازگاری نیاز دارید و باید بدانید تفاوت برنده ها و بازنده ها در قدم هایی است که برمی دارند.پس اگر وارد کار تازه ای شده اید،باید بدانید تا زمانی که در آن مشغول به کار هستید با تمام نیرو کارتان را انجام دهید.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

۱۲ باور غلط و رایج درباره زنان که علم آن‌ها را رد کرده است
۴ راهکار موثر برای مقابله با اضطراب و نگرانی
تفاوت بین روان شناسی اجتماعی و جامعه شناسی چیست؟
ایدئولوژی چیست؟
درگوشی های روانشناسی روزهای اول ازدواج
با عاقلانه‌تر فکر کردن بهتر زندگی کنید
درباره فوت عزیزان به کودکان دروغ نگویید
نامه وزیر علوم به مقام معظم رهبری در مورد دانشگاه فرهنگیان + واکنش ها
۷ نشانه قربانیان خشونت خانگی
تشویق کودکان چرا و چگونه؟
دکتر سیروس مرادی زاده روانشناس لرستانی درگذشت
رنگ فراموشی بر بوم بازی های کودکانه در هیاهوی کرونا و گوشی هاي هوشمند
با خودت صادق باش و نگران آنچه دیگران درباره ات فکر می کنند نباش . تعریفی را که آنها از تو دارند نپذیر ، خود ، خودت را تعریف کن