کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور خبر داد

برگزاری "آزمون آنلاین سراسری" برای نخستین بار/ امکان شرکت در آزمون حتی از منزل و محل کار

14 مرداد 1393 ساعت 16:48

کریمی گفت: دانشگاه پیام نور موفق شده است برای نخستین بار آزمون‌های خود را به صورت کاملا آنلاین در سراسر کشور برگزار نماید.


محمدعلی کریمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: دانشگاه پیام نور با یک ربع قرن تجربه آموزش از راه دور در جهت تحقق بخشیدن به شعار آموزش در همه جا و برای همه کس موفق شده است با دستیابی به تجهیزات روز دنیا، به توانایی برگزاری آزمون به صورت کاملا آنلاین در سراسر کشور دست یابد.

وی گفت: دانشگاه پیام نور سهم بسزایی در آموزش عالی دارد و در راستای کیفیت بخشی و تسهیل آموزش و سنجش با توجه به تکنولوژی‌های روز جهان نشست‌های مختلفی با اهالی فن صورت داده و موفق به دستیابی به تکنولوژی آزمون آنلاین در تمام واحدها و استانهای کشور شده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور افزود: دانشجویان با مراجعه به مراکز یا در منزل و محل کار بدون هیچ فوت وقتی از هر نقطه کشور حتی دورترین نقاط کشور، قادر به آزمون دادن به صورت همزمان خواهند بود.
کریمی یادآور شد: سیستم همه جانبه امنیتی، یکی از ویژگی های این تکنولوژی است که دغدغه بسیاری از دانشجویان این دانشگاه را برطرف کرده است و اکنون در رشته های مجازی و نیمه حضوری قابل برگزاری است و در مهرماه سال تحصیلی 94_93 در استان تهران به صورت پایلوت اجرا خواهد شد.


کد مطلب: 26346

آدرس مطلب :
https://www.migna.ir/news/26346/برگزاری-آزمون-آنلاین-سراسری-نخستین-بار-امکان-شرکت-حتی-منزل-محل-کار

میگنا
  https://www.migna.ir