يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - 12 Jul 2020
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۳ / ۱۲:۲۷
کد مطلب: 26702
۲

در هر سنی که هستید این 5 درد را نادیده نگیرید!

در هر سنی که هستید این 5 درد را نادیده نگیرید!
به گزارش باشگاه خبرنگاران، درد قفیه سینه درد در ناحیه ساق پا و درد شکم و درد در کمر و یا شانه ها درد هایی با علامت های هشدار دهنده هستند که نشانگر مشکلی در بدن یوده یا نشان می دهد خطر جدی در راه است.
بررسی ها نشان می دهند درد قفسه سینه می تواند مربوط به ذات الریه باشد.مشکلات قلبی بیشتر به صورت ناراحتی ظاهر می شوند و شاید درد قابل توجهی نداشته باشد.
درد در ناحیه ساق پا مشکل نادری است که ممکن است با درد ساق پا خودش را نشان دهد. ترومبوز مشکلی است که در آن لخته خون در یکی از رگ های مشت ساق پا جلوی ران پا تشکیل می شود.

درد در کمر و یا شانه ها همان التهاب مفاصل است اما این احتمال وحود دارد که به حمله قلبی یا مشکلات ناخیه شکم هم مربوط باشد.

درد شدید ناحیه شکم می تواند به آپاندیس مربوط باشد. مشکلات پانکراس کیسه صفرا و زخم معده از جمله عواملی هستند که باعث بروز درد شکم می شوند.
افسردگی یکی از بیماری هایی است که گاهی همراه با علائم جسمی دردناک دیده می شود. سردرد، درد های شکمی، درد دست و پا و گاهی ترکیب این درد ها فرد افسرده را بدتر می کند.

بعضی از درد ها موقتی هستند و بی توجهی به آن ها مشکلی ایجاد نمی کند. اما گروه دیگری از درد ها جدی هستند و نادیده گرفتن آن ها می تواند کشنده باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

ویژگی‌های رواندرمانگر ممتاز
نگاهی به نظریه فرانکل در روانشناسی دین
چه کنیم قضاوت دیگران برایمان مهم نباشد؟
بازار مکاره مشاوره‌های مجازی
ترامپ مانند دوران کودکی به دنبال جلب توجه است
نور خیابان بر خواب و سلامت روان نوجوانان تاثیر دارد
شرحی بر نظریه های رشد اخلاقی
چه کسانی احساس «شرم سمی» دارند؟
درباره‌ هورمون نوراپی‌نفرین و فواید آن
بدن های رنجیده
ارثی به جامانده از اجداد: خجالتی و کم رو بودن
فوق‌ تخصص بیماری‌های عفونی: ماسک پارچه‌ای بزنید؛ همین!
در نهان به آنان دل می بندیم ؛ که دوستمان ندارند و در آشکار از آنان که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما... دکتر علی شریعتی