جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - 18 Sep 2020
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳ / ۰۰:۴۰
کد مطلب: 27726
۰

ثبت‌نام و انتخاب رشته‌ی دوره‌ی کاردانی سال 93

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دوره‌های کاردانی نظام جدید سال 93 موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی که براساس ضوابط پذیرش در آن‌ها بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) صورت می‌گیرد از فردا دوشنبه 19 آبان 93 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز و در روز شنبه 24 آبان 93 پایان می‌پذیرد. وی گفت: دفترچه‌ی راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته نیز فردا دوشنبه 19 آبان 93 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده خواهد شد.

توکلی تصریح کرد: کلیه متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دانشجو در دوره‌ی کاردانی نظام جدید سال 93 موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی که منحصراً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) دانشجو صورت می‌پذیرد در صورت واجد شرایط بودن و در مهلت تعیین شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و پس از پرداخت وجه ثبت‌نام به مبلغ 106000 ریال از طریق پرداخت الکترونیکی نسبت به ثبت‌نام و تکمیل کدرشته محل‌های انتخابی به روش اینترنتی اقدام نمایند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس ضوابط هر داوطلب می‌تواند حداکثر 25 کدرشته محل را از میان کدرشته‌ محل‌های تحصیلی رشته‌ی مربوطه انتخاب و کدرشته محل‌های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته‌ی اینترنتی انتخاب نمایند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

انواع سبک های دلبستگی در کودکان
۵ دلیل طلاق، از خیانت تا ازدواج برای فراموشی
چند تکنیک برای مقابله با اضطراب ناشی از کرونا
اندازه دور ران پا نشانه چیست؟
روانشناسی و نماز
آبریزش بینی هم از علائم کروناست!
تمام مصاحبه‌ها برای پذیرش دکتری مجازی شد
درمان موثر افسردگی با بررسی امواج مغزی هنگام خواب
روانشناسان ملزم به ثبت شماره پروانه در بیو اینستاگرام هستند
چند نکته برای دریافت بهترین نتیجه از مشاوره خانواده
نقش افسردگی و  اختلالات روانی در افزایش خطر خودکشی
تحقیر شدن در کودکی چیست و چه عواقبی دارد؟
در نهان به آنان دل می بندیم ؛ که دوستمان ندارند و در آشکار از آنان که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما... دکتر علی شریعتی