پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - 1 Jun 2023
تاریخ انتشار :
شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ / ۱۱:۱۱
کد مطلب: 31083
۰

وام 6 میلیونی دانشگاه آزاد برای پایان‌نامه‌ها

ابراهیم واشقانی فراهانی در گفت وگو با ایسنا درخصوص برنامه های سال جاری برای انطباق پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با چالش های جامعه گفت: در سند راهبردی دانشگاه به تمام واحدها ابلاغ شده که موضوعات پژوهش و پایان نامه های تحصیلات تکمیلی باتوجه به نیازهای بومی و منطقه ای و نیازهای کلان کشوری تعریف شود.

وی ادامه داد: البته یکی دیگر از موضوعات مهمی که باید به خصوص در رساله های دکتری به آن پرداخته شود، تحولات بین المللی هم باشد و نوآوری لازم برای پروژه های دکتری نیز حفظ شود. واشقانی افزود: تأکید ما بر پروژه های دکتری و تعامل با بخش های خصوصی و سازمان ها و دستگاه های اجرایی، رصد نیازآنها و پاسخگویی به آن است.

معاون دانشگاه آزاد بااشاره دستورالعملی که در شهریورماه سال گذشته به تمام واحدهای دانشگاه آزاد درسراسر کشور ابلاغ شده، گفت: براساس این دستورالعمل تمام واحدها موظفند ارتباط خود را با دستگاه های اجرایی بیرونی حفظ کنند و هرسه ماه یک گزارش اقدامات انجام شده را به دانشگاه ارائه کنند.

وی بابیان اینکه امیدواریم پروژه های تحصیلات تکمیلی بتواند به نیازهای جامعه درسطح کلان و منطقه ای و بین المللی پاسخ دهد و درعین حال نوآورانه هم باشد، عنوان کرد: آخرین گزارشی که واحدها ارائه کرده اند نشان می دهد وضعیت قراردادها و تفاهم نامه های امضاشده و پژوهش های تعریف شده بهبود یافته است و به سمت توجه بیشتر به حل چالش های جامعه درحرکت است.

واشقانی درخصوص وام های دانشگاه آزاد برای حمایت از پایان نامه و پژوهش ها دانشجویان گفت: دانشگاه آزاد به دانشجویان کارشناسی ارشد تا سقف سه میلیون تومان و به دانشجویان دکتری تا سقف 6 میلیون تومان وام حمایت از طرح های پژوهشی می دهد.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

احساساتی که نشان می‌دهد ضریب هوشی شما بالا است
چگونه مشاوره روانشناسی بگیریم ؟
چطوری در محل کار عذرخواهی کنیم؟
اختلالات شخصیت کلاستر B
نارسایی توجه /بیش فعالی اختلال رفتاری پیچده اما قابل مدیریت
کشف تاثیر استرس محل کار روی تایپ‌ کردن
اضطراب با بدن زنان چه می‌کند؟
روش‌های غلبه بر استرس امتحانات
نشانه های روابط عاشقانه ناکارآمد وسمی کدامست ؟
معنویت در حل مشکلات روانی بیرون‌زاد راهگشاست
تعریف و طبقه بندی کودکان استثنایی
اعلام ضوابط کارورزی، برگزاری کارگاه و دوره‌های توانمندسازی روانشناسی
با ترس هات روبرو شو! آدم ها رو ببخش! یک راه حل جدید بساز! هدف هات رو مشخص کن! آدم هایی که ازت متنفر هستند رو فراموش کن! ذهنت رو آزاد کن!