دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - 8 Mar 2021
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۰ / ۱۵:۲۰
کد مطلب: 3228
۰

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد نمونه در دانشگاه خلیج فارس

دانشگاه خلیج فارس برای سال تحصیلی 91 - 90 دانشجوی نمونه در مقطع کارشناسی ارشد می پذیرد.
به گزارش مهر، دانشگاه خلیج فارس از میان دانشجویان ممتاز کارشناسی دانشگاه خلیج فارس و سایر دانشگاههای معتبر دولتی پس از بررسی مدارک علمی - پژوهشی و انجام مصاحبه درصورت لزوم برای سال تحصیلی 91-90 اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می کند. اسامی رشته ها اسامی برخی رشته های مورد پذیرش به این شرح است: مدیریت صنعتی، زبان و ادبیات عربی، شیمی آلی، شیمی معدنی، شیمی تجزیه، فیزیک اتمی مولکولی، فیزیک هسته ای، فیزیک حالت جامد، شیمی فیزیک، آمار، ریاضی، زیست فناوری دریا زیست شناسی - علوم سلولی مولکولی، مهندسی شیمی، مهندسی مخازن هیدروکربوری، مهندسی حفاری و بهره برداری نفت، مهندسی عمران - سازه، مهندسی عمران - مکانیک خاک و پی، مهندسی مکانیک - طراحی کاربردی، مهندسی برق - مخابرات، مهندسی کشاورزی - علوم باغبانی و مهندسی منابع طبیعی- تکثیر و پرورش آبزیان. 
 
اعلام شرایط اختصاصی پذیرش داوطلبان باید رتبه ممتاز را در بین دانشجویان هم رشته (گرایش) و هم ورودی خود را کسب کرده باشند. دانشجوی ممتاز به دانشجویی اطلاق می شود که دانشجوی سال چهارم (نیمسال هشتم) مقطع کارشناسی باشد و با توجه به میانگین نمرات هفت نیمسال در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود جزو 10 درصد برتر باشد و تا پایان شهریور ماه 1390 فارغ التحصیل شود. به طور مثال در بین 30 نفر دانشجوی ورودی یک دوره، نفرات اول تا سوم دانشجوی ممتاز به شمار می آیند. مهلت ارسال مدارک داوطلبان کارشناسی دانشگاه های دولتی سراسر کشور می توانند مدارک را تا 20 خردادماه 90 ارسال کنند. اصل تقاضانامه تکمیل شده، اصل فرم تکمیل شده مربوط به گواهی رتبه داوطلب توسط معاون آموزشی دانشگاه، کارنامه هفت نیمسال دانشگاهی، مدارک علمی و پژوهشی (شامل مقاله، شرکت در کنفرانس، پروژه های تحقیقاتی، ثبت اختراع و غیره)، دو عدد توصیه نامه علمی از اساتید دوره کارشناسی، تصویر شناسنامه متقاضی از تمام صفحات، تصویر کارت ملی پشت و رو مدارک لازم برای پذیرش است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

راهکارهای جلوگیری از افسردگی در تعطیلات
امان از خاطرات و حافظه!
اثرات منفی کنکور سراسری بر سلامت روان دانش آموزان و تکنیک های مقابله با آن
هنگام عصبانيت، مراقب كلام خود باشيم!
دلیل نرسیدن به اهداف خود را بدانید
شایع‌ترین گلایه زنان از شوهرشان
«استرس دست دوم» چیست و چگونه از آن در امان باشیم؟
روان‌شناس کودک: گاهی والدین با ارائه محتوای غیراخلاقی به کودکان آسیب می‌زنند
نظریه خانواده درمانی راهبردی(استراتژیک)جی هی لی
بیماری شما ریشه عصبی دارد یعنی چه؟
دیگر به جای «تهاجم فرهنگی» باید بگوییم «تجاوز فرهنگی»/«ساسی مانکن» از نظر روان‌شناختی بیمار است
چند نکته برای افرادی که شغل شان را دوست ندارند
سخت است حرفت را نفهمند سخت تر این است که حرفت را اشتباهی بفهمند حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد وقتی این همه آدم حرفش را که نفهمیده اند هیچ اشتباهی هم فهمیده اند. دکترعلی شریعتی