چهارشنبه ۲ تير ۱۴۰۰ - 23 Jun 2021
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ / ۰۸:۲۴
کد مطلب: 3371
۰

ظرفیت خوابگاهی دانشگاه شیراز اعلام شد/ وضعيت اسکان روزانه‌ها

دانشگاه شیراز، وضعیت خوابگاهی دانشجویان را برای سال تحصیلی 91 - 90 اعلام کرد. بر این اساس، دانشجویان می بایست با توجه به ضوابط در نظر گرفته شده توسط دانشگاه شیراز نسبت به انتخاب خوابگاه اقدام کنند.
به گزارش  مهر، دانشگاه شیراز آخرین وضعیت خوابگاهی دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد را در سال تحصیلی 91 - 90 اعلام کرد. دانشگاه حداکثر برای پذیرش 350 نفر دانشجوی دختر و 250 نفر دانشجوی پسر ظرفیت خوابگاهی دارد که بر اساس اولویت واگذار می شود. دانشگاه هیچگونه تعهدی برای اسکان دانشجویان روزانه که ساکن اطراف شیراز تا شعاع 100 کیلومتری هستند، ندارد. همچنین دانشگاه شیراز هیچگونه امکانات و تعهدی برای اسکان دانشجویان نوبیت دوم (شبانه) ندارد. تاکید می شود قبل از انتخاب دانشگاه شیراز، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خوابگاه به سایت www.shirazu.ac.ir  مراجعه شود. دانشگاه حداکثر برای پذیرش 250 نفر دانشجوی دختر و 200 نفر دانشجوی پسر در دوره کارشناسی ارشد ظرفیت خوابگاهی دارد که بر اساس اولویت به آنها واگذار می شود. دانشگاه هیچگونه تعهدی برای اسکان دانشجویان روزانه که ساکن اطراف شیراز تا شعاع 100 کیلومتری هستند، ندارد. دانشگاه هیچگونه امکانات و تعهدی برای اسکان دانشجویان نوبیت دوم (شبانه) ندارد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

نگرانی چیست؟
روانشناسی کودک چیست و چرا اهمیت دارد؟
نشخوار فکری چیست؟ راه‏‌های مقابله با آن کدامند؟
عادت های روزمره را چطور تغییر دهیم؟
استرس بالا احتمال "سندرم قلب شکسته" را افزایش می دهد
طلاق در کمین چه کسانی است؟
چرا بیماری‌های ذهنی مطالعه را دشوار می‌کنند؟
پاسخ به پنج سوال کلیدی درباره وسواس
رابطه اثربخش در مشاوره
والدین به تفاوت های ذهنی بچه ها احترام بگذارند
حرف و عمل ما چه زمانی هم‌خوانی دارد
ازدواج سفید چیست؟
کسانی که شما را دوست دارند حتی اگر هزار دلیل برای رفتن وجود داشته باشد هرگز رهایتان نخواهند کرد، آنها یک دلیل برای ماندن خواهند یافت.