شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ - 2 Jul 2022
تاریخ انتشار :
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴ / ۰۹:۳۸
کد مطلب: 33929
۱

پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه علوم بهزیستی

به گزارش مهر، این مرکز تحقیقاتی دو نفر دانشجو را در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی (PhD by Research) می پذیرد.

پذیرش نهایی بر اساس احراز شرایط عمومی و اختصاصی و نتیجه مصاحبه حضوری طبق آئین‌نامه دوره دکتری تخصصی پژوهشی (PhD by Research) صورت خواهد گرفت.

داوطلبان باید آیین‌نامه دوره دکتری تخصصی پژوهشی را که در سایت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و سایت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی وجود دارد را مطالعه کنند. تعهدنامه و فرم‌های مربوطه (برحسب نوع داوطلب) باید از سوی داوطلب دانلود و تکمیل شود و حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه ۱۹ دی ماه ۹۴ از طریق پست پیشتاز به آدرس تهران، اوین بلوار دانشجو، خیابان کودکیار روبروی دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، مرکز تحقیقات ژنتیک کدپستی ۱۹۸۵۷۱۳۸۳۴ ارسال کنند.

از حایزین شرایط جهت مصاحبه دعوت بعمل خواهد آمد و نتیجه نهایی تا ۱۷ بهمن ماه ۹۴ اعلام می شود.

شرایط عمومی افراد همان شرایط عمومی ورود به آموزش عالی و عدم وجود منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت نظام وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد است.

داشتن دانشنامه دکتری عمومی، کارشناسی ارشد(فوق لیسانس) با بالاتر از یکی از دانشگاههای داخل یا خارج کشور که حسب مورد به تایید وزارت بهداشت و وزارت علوم رسیده باشد الزامی است.

دارندگان مدارک معادل کارشناسی ارشد مجاز به شرکت در این دوره نیستند. انطباق سوابق آموزشی و پژوهش و دانشنامه داوطلب با دوره پیشنهادی PhD by Research به عهده دانشگاه است.
عدم اشتغال به تحصیل هم زمان در دوره های دکتری تخصصی (Ph.D) یا دستیاری در کلیه دانشگاهها و موسسات آموزشی و تحقیقاتی کشور از دیگر شرایط پذیرش است. تحصیل در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی تمام وقت می باشد بنابراین هرگونه اشتغالی غیراز تحصیل برای دانشجو ممنوع است.

موفقیت در آزمون زبان انگلیسی مطابق با مصوبات شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی و موفقیت در مصاحبه ورودی توسط موسسه از دیگر شرایط ورود به این دوره است.

شرایط اختصاصی دانشگاه علوم بهزیستی دارا بودن حداقل دو مقاله تحقیقی (original) نوع یک (Pub med, ISI) مرتبط با رشته ژنتیک منتشر شده در مجلات معتبر ایندکس شده بین المللی نوع یک به عنوان نویسنده اول یا مسؤول به تشخیص کمیته منتخب در هنگام ثبت نام است.

تصویر مدرک زبان انگلیسی مورد تایید مطابق با مصوبات شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی و سابقه اشتغال به کار در یکی از گروههای آموزشی ژنتیک در دانشگاههای کشور نیز از دیگر شرایط اختصاصی است.
رشته های تحصیلی در اولویت پذیرش دکتری عمومی پزشکی، کارشناسی ارشد علوم سلولی و مولکولی و کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی است.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

۸ نشانه والدین سمی که باید از آنها آگاه بود
جویدن ناخن نشانه کمال‌گرایی است
۵ توصیه عملی برای مدیریت "حمله پانیک"
نجات از تله پشت گوش ‏‏اندازی کارها
تفاوت ضریب هوشی دوقلوهایی که در دو کشور متفاوت بزرگ شدند!
به کودک‌تان نامه بنویسید
این رفتارها مردان را روانی می‌کند!
چرا روان‌آزار‌ها، کاریزماتیک و جذابند؟!
توانایی نه شنیدن
این جملات منفی را به دلبندتان نگویید
اصلی‌ترین اختلافات در دوران عقد و نامزدی
مردم خبر زده شده‌اند!
طوری زندگی كن كه اسمت با جسمت زیر خاك نرود