شنبه ۴ تير ۱۴۰۱ - 25 Jun 2022
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ / ۱۰:۰۵
کد مطلب: 34116
۱
در دانشگاه علوم پزشکی بقیة‌الله (عج) صورت می‌گیرد

پذیرش دانشجوی دکتری پژوهش‌محور در حوزه علوم رفتاری

پذیرش دانشجوی دکتری پژوهش‌محور در حوزه علوم رفتاری

 

مرکز تحقیقات علوم رفتاری دانشگاه علوم پزشکی بقیة‌الله (عج) در راستای تربیت نیروی انسانی متخصص و با مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مقطع دکتری پژوهش‌محور در رشته علوم رفتاری با چهار گرایش سلامت جنسی خانواده، پژوهش و درمان درد، پژوهش و درمان اعتیاد و مهندسی ذهن و مدیریت ادراک از بین علاقه‌مندان واجد شرایط تعداد محدودی دانشجو پذیرش می‌کند.

 

مدارک تحصیلی مورد قبول برای رشته سلامت جنسی خانواده شامل «روانشناسی و مشاوره، مطالعات خانواده، روانپزشکی، پزشکی اجتماعی و پزشکی عمومی»، برای رشته پژوهش و درمان درد شامل «روانشناسی و مشاوره، علوم اعصاب، پزشکی عمومی و پرستاری( روان)» است.

 

همچنین مدارک تحصیلی مورد قبول برای رشته پژوهش و درمان اعتیاد شامل «روانشناسی و مشاوره و علوم اعصاب پزشکی عمومی» و برای رشته مهندسی ذهن و مدیریت ادراک شامل «روانشناسی و مشاوره، پزشکی عمومی، علوم اعصاب، علوم شناختی، هوش مصنوعی، فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی (شاخه نوروساینس) است.

 

«دارا بودن مدرک تحصیلی مورد نیاز برای رشته ثبت نامی»، «موفقیت در آزمون زبان انگلیسی مطابق با مصوبات شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی»، «داشتن دانشنامه دکتری عمومی، کارشناسی ارشد و یا بالاتر مورد تائید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» از جمله شرایط لازم پذیرش است.

 

دارندگان مدرک معادل کارشناسی ارشد مجاز به شرکت در این دوره نیستند. انطباق سوابق آموزشی، پژوهشی و دانشنامه داوطلب با دوره پیشنهادی دکتری پژوهش محور به عهده مرکز علوم رفتاری است.

 

عدم اشتغال به تحصیل همزمان در دوره‌های دکتری تخصصی یا دستیاری در تمام دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی و تحقیقاتی کشور و داشتن حداقل دو مقاله تحقیقی در مجلات ISI یا پاپ مد به عنوان نویسنده اول یا نویسنده مسؤول الزامی است.

 

بر اساس اعلام مرکز تحقیقات علوم رفتاری دانشگاه بقیة‌الله (عج)، داوطلبان تا ۱۵ دی ماه امسال فرصت دارند مدارک خود را ارسال کنند. افرادی که سال گذشته طبق آیین‌نامه قبلی در ارزیابی اولیه شرکت کرده و امتیاز کسب کرده‌اند، در اولویت پذیرش قرار دارند.

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی hwww.bmsu.ac.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های 88053767 و 82482477 تماس بگیرند.

 

مرجع : خبرگزاری ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

به کودک‌تان نامه بنویسید
این رفتارها مردان را روانی می‌کند!
چرا روان‌آزار‌ها، کاریزماتیک و جذابند؟!
توانایی نه شنیدن
این جملات منفی را به دلبندتان نگویید
اصلی‌ترین اختلافات در دوران عقد و نامزدی
مردم خبر زده شده‌اند!
اعتیاد به دارو‌های آرام بخش چیست؟
تاثیر خشونت والدین بر کودکان
ارتباط خود زنی و پردازش درد
همراهی با افراد سمی و پیج‌های اینفلوئنسر‌ها آسیب‌زا است؟
روان‌شناس ایستاده
چه سكوتی دنیا را فرا می‌گرفت اگر هركس به اندازه عملش صحبت می‌كرد