سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - 4 Oct 2022
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ / ۰۹:۰۰
کد مطلب: 35094
۱

آزمایشگاه های برتر در حوزه سلامت معرفی می شوند

آزمایشگاه های برتر در حوزه سلامت معرفی می شوند
مهندس محمد هاشمی اظهار داشت: آزمایشگاه های کنترل کیفیت وزارت بهداشت در سراسر کشور نقش موثری در تایید فرآورده های سلامت محور به ویژه فرآورده های غذایی، دارویی، ملزومات و تجهیزات پزشکی، مکمل، فرآورده طبیعی و فرآورده های آرایشی و بهداشتی بر عهده دارند.

وی اضافه کرد: به منظور تقدیر از جامعه پرتلاش و متخصص آزمایشگاهی کشور، همایشی ملی تحت عنوان چهارمین همایش کشوری آزمایشگاه های برتر در حوزه کنترل کیفی فرآورده های دارویی، غذایی، مکمل و همچنین طبیعی، آرایشی و بهداشتی، تجهیزات و ملزومات پزشکی و فرآورده های بیولوژیک، برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو یا اشاره به اینکه این همایش ۲۶ دی ماه جاری در سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در این همایش با ارائه نحوه رتبه بندی آزمایشگاه های مذکور و شرایط کسب لوح کیفیت و لوح تقدیر برنامه های آینده ارتقای این آزمایشگاه ها و برنامه های آتی آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو در حوزه آزمایشگاه های همکار، مجاز و آکرودیته ارائه خواهد گردید.

وی خاطر نشان کرد: در این همایش، مقام عالی وزارت، رئیس سازمان غذا و دارو و برخی روسای کمیسیون های مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین ذی ربط جهت ارتقای فعالیت آزمایشگاهی کشور در حوزه غذا و دارو سخنرانی خواهند داشت.
دبیر اجرایی چهارمین همایش ملی آزمایشگاه های برتر برخی محورهای همایش را، ارائه نقش کنترل کیفیت آزمایشگاهی در سلامت محصولات غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی، ملزومات و تجهیزات پزشکی، نقش آزمایشگاه های کنترل کیفی در طرح تحول سلامت و جایگاه آزمایشگاه در زنجیره از مزرعه تا سفره محصولات غذایی برشمرد.
هاشمی همچنین تقدیر از پیشکسوتان حوزه آزمایشگاه و تقدیر از همکاران مرکز و استان ها در ارائه خدمات آزمایشگاهی را از دیگر برنامه های این همایش ملی عنوان نمود.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

دلبستگی و وابستگی کودک به والدین و حد طبیعی آن
با این وابستگی ناسالم آشنا شوید
علت افزایش بلوغ زودرس دختران در دوران همه‌گیری چیست؟
اگر سوگ‌هايمان به پايان نرسد چه؟
۳۴ ماهگی کودک؛ آغاز مهارت های زبانی و احساسی
چرا وقتی ورزش می‌کنید حال روح‌تان بهتر می‌شود؟
حسادت بیمارگونه، علل، علائم و درمان
به این گفتار و رفتار نوجوان‌تان حساس باشید
روانشناسی ریسک‌پذیری را چگونه می بیند؟!
خودکشی شناسی  یا  Suicidology
چــه سنی برای عاشق شدن مناسب است؟
چگونه وابستگی عاطفی را از بین ببریم؟
در نهان به آنان دل می بندیم ؛ که دوستمان ندارند و در آشکار از آنان که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما... دکتر علی شریعتی